Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hormonok

Hormonok 6 éve 11 hónapja #60427

  • Biby82
  • Biby82 profilkép
Sziasztok!
Segítséget kérnék a testalkat változtatáshoz!
MtF lány vagyok. 1 éve hormonozok és az alakomat szeretném lányosabbá tenni. Konkrétan a csípőt és a popsit szélesíteni! A zsír átrendeződéséhez kérnék tanácsot, hogy milyen tabletta vagy módszer segít a látványos változásban?
Írhattok privátban is! Minden tapasztalat érdekel!!!
Köszi előre is!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 6 éve 11 hónapja #60428

  • Biby82
  • Biby82 profilkép
Sziasztok!
Ha van valakinek megmaradt, eladó Androcur 100mg tablettája, kérem írjon!
Köszi!!!
Biby
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 6 éve 11 hónapja #60431

miron beküldte:
FtM (nőből férfi) fiúkhoz szól a kérdésem, olyanokhoz akik régóta használnak tesztoszteront és esetleg műtéteken is túl vannak: Mi a legkisebb adag tesztoszteron amit használni kell? Régóta használom és a lehető legkevesebbet szeretném használni ezért kérdezem! Mennyit muszáj feltétlen használni, hogy legyen bennünk hormon?



A legkisebb adagot nyilván úgy érted, hogy a legkisebb, de már terápiás vérszintet biztosító adag.

Ezen koncentráció intervallum alatt, amennyiben a petefészkeket már eltávolították, a tesztoszteron hiány tüneteit lehet produkálni, Úgy mint: depresszív hangulat, ingerlékenység, motiváció csökkenése, csökkenő izomtömeg és izomerő, elhízás, cukorbetegség, magas vérnyomás, diszlipidémia, hőhullámok, fáradság, energiaszint csökkenés, életerő csökkenés, csökkent libidó, csökkenő szexuális aktivitás, fokozódó izzadás, száraz bőr, vérszegénység.

A vér tesztoszteron szintjének normálérték tartománya férfiakban:
9.9 - 27.8 nmol/L.

Megpróbálkozhatsz az Androgel géllel. Ennek bőrön kereszüli alkalmazása során az alkalmazott tesztoszteronadag 9-14%-a szívódik fel. 5 g Androgel alkalmazása átlagosan 2,5 ng/ml-lel (8,7 nmol/l) emeli a plazma-tesztoszteronkoncentrációt.
Az átlag napi T koncentráció 10 g Androgel esetében 27.4 (± 10.2) ) nmol/L. , 5 g Androgel esetében 19.6 (± 9) nmol/L lesz a vérben. .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 6 éve 11 hónapja #60432

  • Galadriel86
  • Galadriel86 profilkép
Sziasztok.Olyan kerdesem ,keresem lenne hogyha valakinek van felesleges estrimax-a vagy androcur-ja vagy esetleg mindketto elado azt en szivesen atvennem.Az arban megegyezunk.Tudok e mail cimet adni ha szukseges. Ellore is koszonom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 6 éve 11 hónapja #60433

Sziasztok,

Tehát 2 hete kezdtem el a hormonkezelést és az eddigi tapasztalatok nagyon pozitívak :) Érezhetően és láthatóan el kezdett nőni a cicim :side:
Illetve mintha fényesebb lenne a hajam amióta szedem a bogyókat :)

Szerencsére eddig nem volt semmilyen negatív mellékhatás (fejfájás, hangulatingadozás, hányinger stb.) reméljük később sem lesz...

Kíváncsian várom a folytatást...majd megosztom a tapasztalataim.
Szép hétvégét mindenkinek :)

Tami
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 6 éve 10 hónapja #60437

Sziasztok.

Kényszerű endokrinológusváltás előtt állok: a régi, nagyon öreg prof lassan nyugdíjba megy; aki átvesz, mammográfiát és hasi ultrahangot kér, ami korábban nem volt (csak rendszeres vérkép, és hormonszintmeghatározás).

Tudtok a fővárosban olyan maszek helyet, ami MtoF-szempontból biztonságos; ahol, ha véletlen kiderül az F64, nem fognak elkezdeni fikázni, beszólogatni stb.? (Legalábbis szemtől-szembe nem).
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 6 éve 10 hónapja #60438

A mell uh (de szerencsés vagy hogy engedi a mammográfiát) és a hasi uh teljesen szabványos dolog. Azon csodálkozom hogy eddig nem kérte.

Államiban Szűcs Nikolettet tudom ajánlani, magánban meg ott az Aesthetica. Ott még hormon ügyben nem voltam, tehát nem tudom, hogy szakmailag hogy állnak, de minden más vizsgálaton eddig nem szívóztak az f64 miatt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: viharmadar

Hormonok 6 éve 10 hónapja #60440

Mammográfiát nem találtam náluk (csak ultrahangos lehetőséget, de ha jól értem, az nem ugyanaz, mivel a mammográfia röntgen alapú). De azért köszönöm az infót.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 6 éve 10 hónapja #60441

Hopsz, most látom: hálistennek tévedtem, s nem mammográfia kell, hanem mell ultrahang. Ez viszont jó, mert egyrészt az van náluk, másrészt meg, úgy tudom (és tapasztaltam is), a hormonbevitellel tuningolt cickók meglehetős nyomásérzékenyek, s nem kell attól tartanom, hogy a mammográfiánál a felvétel minőségét javítandó, bizonyos szintű mell-összenyomástól esetleg leüvöltöm a falról a festéket is :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 6 éve 10 hónapja #60443

Sziasztok,

Családi okok miatt a hormonkezelést megszakítom és befejeztem.
A párkapcsolatom fontosabb mindennél.

Eladó:

Androcur 42,5 db -> 10 ezer Ft
Estrimax 98 db -> 3000 Ft

+ postaköltség. (lehetőleg egyben szeretném eladni)

Érdeklődni privát üzenetben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 6 éve 10 hónapja #60444

Üdv mindenkinek!

Voltam az Aestheticánál. Valóban okés hely; a dokinőnek az ultrahangképről koppant le, mi is a helyzet, de egy hangrezdülésnyi gond se volt.

Viszont, most új kérdésem van.

Ha előreláthatólag számolni kell fél év késéssel az aktuális recept felírását illetőleg, akkor maszek eü-ben meg lehet csinálni olyat, hogy egyszeri bejelentkezéssel egy "áthidaló" receptet írassak? Lehet ilyet kérni; járt már így valamelyikőtök?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 6 éve 10 hónapja #60448

Sziasztok!
Androcur tablettára lenne nagyon nagy szükségem, ha valaki tud segíteni előre is köszönöm!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 6 éve 10 hónapja #60457

Szia Tami. Engem érdekelne ! Hogy oldható meg?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 6 éve 10 hónapja #60459

Sziasztok,

A tabletták elkeltek ! Nincs több és nem is lesz később sem.

Nektek kitartást , sok sikert ezen a nehéz úton.

Üdv. Tami
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A kezdetek - segítsetek! 6 éve 10 hónapja #60460

Sziasztok.

AZ utóbbi időben egyre inkább hajlom az "átalakulás" felé. Sok youtube trans bloggert nézek, olvasgatok, informálódok.
25 éves fiú vagyok, és lány szeretnék lenni, Bp-n élek. Az lenne a kérdésem, hogy hogy kezdjem az egészet? Kihez menjek először? Ha jól sejtem, először egy teljes kivizsgálás kell, aztán jöhetnek a hormonok. Van olyan akit ajánlotok? (Női dokit preferálnék, aki jófej.)

Szóval aki már előttem jár picivel, kérem írja le, ő hogy kezdte.
Köszönöm!!! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A kezdetek - segítsetek! 6 éve 9 hónapja #60464

Szia!

Az első lépés ebben a dologban az, hogy nyugodtan, mélyen magadba nézel, hogy szeretnéd-e a testedet végérvényesen, és visszafordíthatatlanul megváltoztatni, szükséged van-e erre ahhoz, hogy teljes értékű életet tudj élni.

A tranzíció nem könnyű döntés, és számítanod kell arra, hogy ellened fordul a családod, elfordulnak tőled a barátaid, és elhagy a mostani párod/házastársad (ha van). A blogokon erről nem beszélnek. Mint ahogy az átalakulás anyagi, jogi, és egészségügyi következményeiről sem.

Leginkább a trombózist említeném, mint legnagyobb veszélyforrás, ami azzal jár - szerencsés esetben - hogy elveszíted egy végtagodat, ami Magyarországon egyenlő azzal, hogy többé soha, sehol nem dolgozhatsz. Szerencsétlen esetben egyszerűen rámegy a szívedre, az agyadra, vagy a koszorúereidre, és vagy növénnyé válsz, vagy belehalsz. A félreszámolt dózisok miatt a mellrákba ne menjünk bele. És gondolom a fejlett nyugaton nem Androcurt szednek, annak a mellékhatásaival együtt.

Szerencsére ezek manapság már kezelhetőek ;)

Ha mindezek ellenére is szeretnéd a tested a lelkedhez igazítani, akkor az első lépés az, hogy találj 2 db pszichiátert, akivel el tudsz beszélni a téged érintő problémáról. Beszélgetni itt Csides Katalint ajánlják - ha ő még rendel, ha az elhatározásod stabil, és csak papírra van szükséged, akkor dr. Tolnai Valéria (40 eFt) és dr. Wéber Katalin (25 eFt) a te embereid. Tőlük F64.00-transzszexualizmus szakvéleményt kell kérned. Ezután urológushoz kell fordulnod (Aesthetica, 15 eFt) a harmadik papírért. Ha már ott vagy, akkor kérj egy nagylabort (5eFt), egy hormon labort (T, E2, PRL, PRG, ssz. 12 eFt), és egy trombózishajlam kivizsgálást (a hármas csomag elég, 25eFt), valamint hasi -és mell ultrahangot. (15-15 eFt.) Ezeknek a papíroknak a birtokában elmehetsz Gasztonyi dr. úrhoz (15 eFt), és felirathatsz megadnak hormont.

Fontos tudnod, hogy a hormonkezelés 1 év alatt fejti ki a hatását, annyi idő alatt lehetsz nőies. Ehhez szükséges, hogy eleve nőiesen nézz ki. A hormon nem csodaszer, neked is sok időt kell áldoznod a szépségedre. A hormon nem garancia, előfordulhat, hogy a tesztoszteron menthetetlenül, és visszafordíthatatlanul tönkretette a tested. Ebből van, ami korrigálható- az ádámcsutkád, és az arcod, és van, ami nem - a magasságod, a vállad, a csípőd.

Fontos tudnod, hogy a hormonkezelés hatása 3 hónapig visszafordítható, utána már műtéti korrekció szükséges. 6 hónap után megvan az esélye, hogy a nemzőképességed végérvényesen elveszíted.

Csak leírtam, amit a blogokon nem mondanak el ;)
u.i. szintén 25 vagyok. Már 3,5 éve vagyok hormonon, 2 éve élek (hivatalosan is) nőként.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A kezdetek - segítsetek! 6 éve 9 hónapja #60465

A pénztárcát megterhelő javaslatok mellett fontosnak tartjuk megjegyezni:

Wéber Katalint nem ajánljuk, a szakvéleményeivel komoly problémák merültek fel az utóbbi időben. Ingyenes pszichológus és pszichiáter felől érdeklődhetsz a Transvanillánál: transvanilla.hu/hazai-orvosok/pszichologuspszichiater

Urológust is találhatsz finanszírozott rendelésen és a szükséges vizsgálatok is elvégezhetőek ingyen, bármely urológus kiállíthatja a szükséges papírt.

Endokrinológus is elláthat ingyen, nem csak az itt található listában szereplők, hanem szintén bárki: transvanilla.hu/hazai-orvosok/endokrinologus

Nem biztos, hogy sikerül találnod ingyen ezeket, de véleményünk szerint érdemes megpróbálni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Starkindler

A kezdetek - segítsetek! 6 éve 9 hónapja #60466

Egy ideális világban (értsd: skandináv államok) nem létezik nemi identitás, orientáció, és nem kifejezése szerinti megkülönböztetés. Egy ideális világban mindenki, akinek van tbje megkapja a tbjéért járó színvonalú ellátást. Egy ideális világban nincsenek leterhelve az orvosok olyan szinten, hogy a legalapvetőbb vizsgálatokra is több hónapos a várólista. Egy ideális világban nem néznek kerek szemekkel ránk még a tbs orvosok sem, nem hogy a fizetősek.

Álmodni mindig lehet. A valóságban viszont fel kell készülni arra, hogy az ember lányának (ill. fiának, stb.) mélyen a zsebébe kell nyúlni, és a pénzéért is csak fogcsikorgatva látják el.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A kezdetek - segítsetek! 6 éve 9 hónapja #60467

skandinávia, ideális világ? : hmm aranyos rózsaszin felhő ...Svédország, Finnország: ha sürgős bajod van, és ügyelet kellene , első körben sokszor nem orvos lát hanem telefonon egy nővér ad ilyen olyan tanácsokat. Nem is olyan régen országos botrányt okozott hogy a lázas gyerek miatt telefonozó szülőknek csak lázcsillapitást javasolt és mikor újra hivták hogy a gyerek roszabbul van, ugyanezt mondta , nem volt hajlandó szólni orvosnak. A gyerek pár óra alatt a teló tulsó végén meghalt, nővér meg börtönben végezte de a gyerek ettől nem támadt fel. És felnőtteknél is sok területen szakorvoshoz jutáshoz ott is sokszor 10-25 hónapos! a várólista. Orvoshiány van ott is, ukrán, lengyel, magyar orvos sem elég. A svéd már nem megy orvosnak, a bankszakma jobban fizet és nem stresszes.
A politika elvi nyilatkozatok szintjén lehet h toleráns de a mindennapokban bizony ott is lehet félnivalója egy transznak. Vannak jó példák is persze, de a svédek nagy része titokban gyűlöli a transzokat, a bevándorlókat , bármit aki más mint ők.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 6 éve 9 hónapja #60483

Sziasztok tudna valaki segíteni nekem? Most kezdtem eldolgozni egy "normálisabb munka helyen"ahol talán már kitudnék teljesedni.Olyan segitség kéne hogy legalább fél évnyi HRT való tabletta "nem 1xre " kéne mire össze gyüjtőm a pénzt a hivatalos papirokra és engedéjekre hogy legálisan is tudjam csinálni a "HRT". Tudna valaki segiteni ebbe ? "MTF" (Estrofem/Estrimax plus Androcur) szeretnék szedni közel minimális adagba vérképet nézve.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.422 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook