Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pajor műtét

Vá: Pajor műtét 14 éve 22 órája #26549

  • Endee721
  • Endee721 profilkép
Szió Piszkocska!

Mielőbbi felépülést! Láttad, már hogy milyen lett?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pajor műtét 14 éve 4 órája #26576

  • piszkocska
  • piszkocska profilkép
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a jo kivánságokat
Holnap mehetek haza!:lol:
Igen már láttam, a duzzanat szépen lement lefotoztam magamnak alulrol is élethü.Egy ami nem tetszik a csiklo.Elég nagy, de azt mondták az majd lemegy azért nagy mert még duzzadt annakkell 2-3 hét még a prof szerint..Szoval kerek 2hetet kellett itt töltenem.Szerdán mütöttek szerdán mehetek haza :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pajor műtét 13 éve 11 hónapja #26627

  • androgyn
  • androgyn profilkép
Pihenj amennyit csak bírsz Piszkocska! :kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pajor műtét 13 éve 11 hónapja #26629

  • piszkocska
  • piszkocska profilkép
androgyn írta::
Pihenj amennyit csak bírsz Piszkocska! :kiss:

Szia. Tegnaptol otthon vagyok de én nem tudok pihenni, ma elmentem bevásárolni az élelmiszerbe kb.1km oda 1km vissza. De megment és még gyogyszertárba is bementem.;)
Holnap már kisvánkossal beülök a kocsimba és irány a háziorvoshoz pénzespapirért.;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pajor műtét 13 éve 11 hónapja #26994

  • piszkocska
  • piszkocska profilkép
Látom ide nem igen ir senki.Akkor irok én.:P
Tágitás. A legrosszabb dolog ami létezhet.Olyan mintha valaki megeröszakolna.Bár nem tudom az milyen de valami ilyesmi lehet.:dry:
Az elsö alkalommal olyan vibrit használtam ami vastagodik. A legkeskenyebb részének kerülete 3-4cm. Ez bement elsöre 13-14cm-t.Ott már a hüvely nyilásánál 6cm volt a kerület. Rögtön megprobáltam egy vastagabbat. 7cm kerületü mindenhol. Ezzel már nem volt egyszerü dolgom. Ez már fájt és nem is ment be többet mint 4-5cm mélységig. Remélhetöleg a rendszeres tágitás után lesz ez még többszöröse is. :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pajor műtét 13 éve 11 hónapja #26996

  • androgyn
  • androgyn profilkép
Szió! Ezek szerint nem kis méretet alakítottak neked ki. Vigyázz rá, őrizd is így meg, annak ellenére, hogy nagyon fájdalmas, de hosszútávon megéri.
Nem szabad azoknak a szomorú sorsára jutni akiknek egy ceruza fér be esetleg.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pajor műtét 13 éve 11 hónapja #27021

  • piszkocska
  • piszkocska profilkép
androgyn írta::
Szió! Ezek szerint nem kis méretet alakítottak neked ki. Vigyázz rá, őrizd is így meg, annak ellenére, hogy nagyon fájdalmas, de hosszútávon megéri.
Nem szabad azoknak a szomorú sorsára jutni akiknek egy ceruza fér be esetleg.

Majd igyekezek de örülnék ha már vége lenne ennek az egész procedúrának mert csak most kezdtem el de nagyon elegem van belöle.:angry:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pajor műtét 13 éve 11 hónapja #27081

  • liawwmamflag
  • liawwmamflag profilkép
Még sohasem írtam fórumra, remélem a megfelelő helyen fog megjelenni.....
Piszkocska!!! megismertelek az írásaid alapján (vagyis abból a mondatból, hogy új technikát alkalmaztak nálam.... és a neovaginám valamennyire nedvesedni fog.... ) a kórházban ismerkedtünk meg, az orvostanhallgató vagyok, aki a műtéteden és a Tündi műtétén is bent voltam a Prof. asszisztenseként. Mivel elérhetőséget nem cseréltünk, így ezúton üdvözöllek és kívánom nektek, hogy az életben minden sikerüljön, amit csak elterveztek. Nagyon erősek voltatok és végtelen tisztelet kijár nektek mert panaszkodás és nyafogás nélkül viseltétek az egész procedúrát. Nagyon dicséretes az is, hogy egymást segítitek ilyen weblapokon, többet tudtok a transsexualizmusról, mint az orvosok 90%-a (mármint azokra gondolok akik nem közvetlenül ezzel foglalkoznak). Ohh, és mégegy, jó látni, hogy azért nagy általánosságban elégedettek vagytok a Professzorunkkal, ami mi más mint a legnagyobb elismerés egy orvosnak. Mégegyszer üdvözöllek titeket (és vegyétek számításba Tündivel (ha ezt ő is olvassa), hogy csak azért regisztráltam, hogy köszönjek nektek) :-) Kevésszer búcsúzok el a kórházban betegektől ekkora érzelmekkel, biztos azért van, mert sokkal többet tudtunk beszélgetni. Ha tartod a kapcsolatot Tündivel adj át neki mindent, remélem szépen gyógyultok, gond nélkül.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pajor műtét 13 éve 11 hónapja #27088

  • NKyRA
  • NKyRA profilkép
Szia Liawwmamflag!

Nem tudom szabad-e ilyet kérdezni, de én nagyon kivi vagyok és a kicsi kétségeim is lehet eloszlatná.
A professzor Úr hány ilyen műtétet csinált eddig vagy évente kb. mennyit szokott?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pajor műtét 13 éve 11 hónapja #27093

  • piszkocska
  • piszkocska profilkép
liawwmamflag írta::
Még sohasem írtam fórumra, remélem a megfelelő helyen fog megjelenni.....
Piszkocska!!! megismertelek az írásaid alapján (vagyis abból a mondatból, hogy új technikát alkalmaztak nálam.... és a neovaginám valamennyire nedvesedni fog.... ) a kórházban ismerkedtünk meg, az orvostanhallgató vagyok, aki a műtéteden és a Tündi műtétén is bent voltam a Prof. asszisztenseként. Mivel elérhetőséget nem cseréltünk, így ezúton üdvözöllek és kívánom nektek, hogy az életben minden sikerüljön, amit csak elterveztek. Nagyon erősek voltatok és végtelen tisztelet kijár nektek mert panaszkodás és nyafogás nélkül viseltétek az egész procedúrát. Nagyon dicséretes az is, hogy egymást segítitek ilyen weblapokon, többet tudtok a transsexualizmusról, mint az orvosok 90%-a (mármint azokra gondolok akik nem közvetlenül ezzel foglalkoznak). Ohh, és mégegy, jó látni, hogy azért nagy általánosságban elégedettek vagytok a Professzorunkkal, ami mi más mint a legnagyobb elismerés egy orvosnak. Mégegyszer üdvözöllek titeket (és vegyétek számításba Tündivel (ha ezt ő is olvassa), hogy csak azért regisztráltam, hogy köszönjek nektek) :-) Kevésszer búcsúzok el a kórházban betegektől ekkora érzelmekkel, biztos azért van, mert sokkal többet tudtunk beszélgetni. Ha tartod a kapcsolatot Tündivel adj át neki mindent, remélem szépen gyógyultok, gond nélkül.

Szia. Nagyon örülök hogy megismertelek. Anyuméknak is meséltem rolad hogy milyen kedves és segitökész voltál. Remélem még felnézel ide mert küldök neked üzenetben msn cimet hogy néha ha lesz kedved és idöd tudjunk váltani pár szót.
Sokat jelentett nekünk hogy oda jöttél hozzánk és elmagyaráztál dolgokat...Remélem vele is minden rendben van. Esetleg ha jun.10-én megyek kontrolra rákérdek ott e vagy és akkor személyesen is megköszönhetem hogy a segitségünkre voltál. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pajor műtét 13 éve 11 hónapja #27106

  • liawwmamflag
  • liawwmamflag profilkép
NKyRA írta::
Szia Liawwmamflag!

Nem tudom szabad-e ilyet kérdezni, de én nagyon kivi vagyok és a kicsi kétségeim is lehet eloszlatná.
A professzor Úr hány ilyen műtétet csinált eddig vagy évente kb. mennyit szokott?



A Professzor Úr 2003-ban végezte az első műtétet itthon (de persze külföldön tanulta meg és utána kezdte itthon). 40 és 50 között van a műtétek száma. én úgy tudom mindösszesen 3 FtM műtét volt (hiszen erre az igény is kisebb, valamint sokkal bonyolultabb, sokkal nagyobb a szövédmények esélye) Tehát a fennmaradó összes többi MtF műtét volt. Meg kell említeni azonban, hogy jelentkező minden bizonnyal sokkal több volt, de nem vállal mindenkit feltételek nélkül, nagyon törekszik az alkalmasság megítélésére szerintem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pajor műtét 13 éve 11 hónapja #27108

  • Pinky
  • Pinky profilkép
Kedves liawwmamflag! :)
Nagyon jó látni, hogy beregisztráltál! :)
Ugyan nem találkoztunk még soha, és ennél a két hozzászólásnál többet nem is tudok rólad, de nagyon pozitív látni, hogy van, aki ennyire lelkes! :)
Sok sikert kívánok a szakvizsgádhoz, és sok erőt a gyógyításhoz! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pajor műtét 13 éve 11 hónapja #27138

  • NKyRA
  • NKyRA profilkép
Kedves Liawwmamflag!

Köszönöm szépen a választ!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pajor műtét 13 éve 11 hónapja #27292

  • Patty
  • Patty profilkép
MtoF nemi átalakító műtéti újítások a Szegedi Urológiai Klinikán 2010-ben


1. Nedvesedés
A műtét során a húgycsőnek a felesleges részét - amennyivel hosszabb a férfiaknak a nőkéhez képest- is felhasználják oly módon, hogy a húgycső ezen részét felhasítják és egy lebenyt képeznek belőle. Ezt a nyálkahártyával bélelt és kiterített szövetet belevarrják a kiképzett vagina falába, megtartva annak a szükséges vérellátását. Az így átültetett nyálkahártya termel némi váladékot, mely közvetlenül a hüvelybe kerül. Ez a váladék nem a nemi ingerre választódik ki, hanem folyamatosan termelődik. Ezzel az újítással minimális nedvesedés elérhető, azonban valószínűleg ez nem elegendő a sikeres behatoláshoz (célszerű síkosító használata is). A műtéti újítás másik előnye, hogy a beültetett húgycsőszövet révén a kialakított vagina szélesebb lesz, ezáltal ritkábban fordulhat elő az úgynevezett beszűkülés. Azonban ezen műtéti eljárás után szükséges egy nagyon minimális utóbeavatkozás is. A "beépített" húgycsőlebeny vérellátását átmenetileg egy kis összekötőlebenyen keresztül a húgycsőből kapja. Ha a terület gyógyulása már oly mértékű, hogy szövetelhalás nem jelentkezhet, akkor egy kis bemetszéssel és egy-két külső öltéssel leválasztják az összeköttetést a húgycső keringéséről.

Ezt az új technikát a mai napig egy páciensen alkalmazták.


Kiegészítés:
Az eddig beavatkozásokkor a megtartott prosztata váladékát nem vezették bele a hüvelybe, tehát ebben az esetben nincs természetes nedvesedés. A prosztata minimális váladéka a húgyvezetéken keresztül a vizelettel távozik a szervezetből.

Hogy miért tartják meg a prosztatát?

Egyrészt közösüléskor a behatoló hímvessző mozgása ingerli a prosztatát, ezáltal nagyobb szexuális élmény elérésére van mód.
Másrészt a prosztata húgyhólyagról való leválasztása nagyon bonyolult eljárás, ez jelentősen növelné a szövődmények előfordulásának lehetőségét, a műtéti és a kórházban bent töltött lábadozási időt is. Ez a többórás sebészeti eljárás csak a hasfalon keresztül történhet, így ott annak maradandó, látható nyoma maradna.




2. Nagyobb csikló
Az eddigi műtéti eljárások esetében a csiklóképzést úgy oldották meg, hogy a makk kb. 1/3-ból képezték és ültették be azt a kívánt helyre. A mostani újítás lényege, hogy -a nagyobb szexuális élvezet elérése érdekében- az egész makkot megtartják és besüllyesztik azt annyira, hogy ennek csak egy kis része maradjon kívül mint csikló.

Ezt az új technikát a mai napig kettő páciensen alkalmazták.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pajor műtét 13 éve 11 hónapja #27297

  • piszkocska
  • piszkocska profilkép
Az az egy páciens én vagyok.:laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pajor műtét 13 éve 11 hónapja #27332

  • L!nds
  • L!nds profilkép
Szia Piszkocska!
És funkcionálisan hogy működnek nálad ezek az újítások?
Gondolom szex kapcsolatod nem volt még vele...
Mert kíváncsi lennék ezzel a csiklónagyobbításos módszerrel milyen lehet a szex..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pajor műtét 13 éve 11 hónapja #27352

  • NKyRA
  • NKyRA profilkép
Piszkocska, mennyi idő után lehet először szexuális életet élni?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pajor műtét 13 éve 11 hónapja #27355

  • piszkocska
  • piszkocska profilkép
NKyRA írta::
Piszkocska, mennyi idő után lehet először szexuális életet élni?

Erre nem tudok sajnos válaszolni szerintem egyéni. Függ a gyogyulás gyorsaságától,hogy mennyire vagy kitágulva stb.Speciel én még várok 1honapot.Most vagyok 1honapos és 5napos.Azt a pár hetet már igazán kibirom.:blush:
Amint fájdalom mentesnek fogom érezni a legvastagabb vibrimmel is,(a közép méretüvel már nincs gondom) belevetem magam.:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pajor műtét 13 éve 11 hónapja #27387

  • musszancs
  • musszancs profilkép
És én vagyok a másik :cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pajor műtét 13 éve 11 hónapja #27388

  • Endee721
  • Endee721 profilkép
Szióka Musszancs! :byehap:

Te hogyan vagy, a felépüléssel hogy állsz?
Mennyire vagy elégedett?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.249 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook