Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Kipakolás TB-re???

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57456

Nem poénnak szántam. Nincs itt senki aki érti a helyzetem. Lucia sem Klaudia sem. Én nem egy szimpla átöltöző vagyok - én is csinálom és megértem és irigylem azokat akiknek ez elég. Aki tudja rólam - röhög rajtam. Ti is röhögtök csak nem tudjátok, hogy röhögtök
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57457

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Zsófia ha minden topikot a saját bánatod felé viszel, nem leszel boldogabb. Az interneten beszélés levegőbe beszélés. Cselekvés nélkül sehová nem jutsz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57458

Tudom én ezt. Csak nem sikerül pozitívnak felfogni a speciális helyzetem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57459

Az már beteges, hogy jól esik a Zsófinak szólítás. Köszönöm!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57460

Méltányolom, hogy ilyen jók vagytok hozzám.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet:

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57462

"Az egy régi kamutopic. Regelek, beírok valami égbekiáltó, bizonyíthatóan kamu rizsát, amire sokan ráugranak, megírom az újságcikkemet/szakdogámat/röhögök, aztán eltűnök.
Nem mérvadó."

Értem, ami nem igazolja az én identitásomat, ami sérti a kurzust amiben élek, ami ellent mond az általam kitalált világnak az kamu. Félresöpörjük és kész.
Gondolom akkor a FtM-ek nagy része sem növeszt körszakállat, hogy elrejtsék lágy vonásaikat. Nincs kakas frizurájuk, hogy magasabbnak tűnjenek. Mert ez sértené az önérzetüket.

"Ez a nőként mindent megtehetsz szöveg tetszik. teljes mértékben igaz tapasztalom nap mint nap. A férfiak nem mernek nemet mondani nekem legyen szó bármiről. Nagyon élvezem a helyzetem!"

Örülök, hogy sikerült teljesen félreértelmezni amit mondok és megtalálni az egyenlőséget a nő és a mindenki ingyen kurvája között.
Nőként a teljes nemi spektrumot lefedheted, lehetsz fiús meg nőies is a végletekig. Férfiként meg...tudjuk, hogy aki kicsit is nőiesebb valaki akkor a "mocskosbuzirohadjonmeg" jelzőt kapja meg.
Mellesleg kedves mercike akit téged látott már, tudja, hogy iszonyatos nagy bullshitet nyomsz. Távolról sem vagy olyan szép, hogy a férfiak ne tudjanak nemet mondani neked bármire....

"Takarodjál már innen ezzel a hülyeséggel. Annyi hely van az interneten ahol lehet ezt a dumát nyomatni, menjél oda, érezd jól magad, de egy direkt lmbt fórumon, transz topikban hadd ne kelljen már transz pasiknak azt hallgatni hogy "de olyan szép kislányok vagytok miért rontjátok el". A kis f.... kivan már veletek."

A saját rossz döntésed okozta belső feszültséget nem fogja feloldani ha így nyilvánulsz meg.
Nem az a lényeg, hogy olyan szép kislány vagy pont. Hanem az, hogy nőként lehet a gendered nő vagy férfi, férfiként meg csak férfi. (Tudjunk különbséget tenni az angol gender és sex között.) FtoM-ként mindenben előtt több lehetőséged van, mintha belevágsz, belemész egy egyirányú utcába, a miért is? Csak veszíthetsz rajta és semmit sem nyerhetsz. Szűkíted a saját lehetőségeidet.

"Nem ajánlom a fodrászt, csak tönkreteszed a tested, ősemberként mindent megtehetsz, amit a szőrös és a szőrtelen, de szőrtelenként csak azt, amit a szőrtelen!"

Neked viszont nem sikerült utánajárni, hogy a haj visszanő, a méhed nem.


"Hogy micsoda kifejezéseket használtok! "Kipakolás". Engem meg letorkolnak a "pináért", a "baszásért" meg a "faszért"."

A kipakolás olyan újbeszél fogalom, mint az abortum. Kurva szarul hangzik, hogy itt a halott gyereke, amit most vágtunk ki magából pénzért. Helyette abortum, sokkal sterilebb máris.Szinte érzi az ember, hogy fellapozna egy Cosmot, ha ezt a szót hallja.

Az egész FtoM dolognál valaki belegondolt abba milyen országban élünk? Ahol az a közgondolkodás, hogy 160 centis férfiként a pofádba röhög mindenki, főleg a nők?
Vagy ha előadod a storyd, akkor egyből azt kérdezik, hogy akkor te most hetero, kigyúrt kemény csávó vagy pinával, akit rommá kúr minden este heterosan, normálisan a nője egy felcsatolhatóssal? (Ezt szinte szó szerint hallottam egy kollégától.)
Nem én nem vagyok az elfogadó, meg a toleráns, meg minden. Ilyen társadalomban élünk és ez talán fontos lehet, még ha nem is olyan rózsaszín #mindenkiegyenlő gondolat is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57463

Én nem vagyok hajlandó újbeszélni. Meglehet, hogy rokon lelkek vagyunk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57464

Janánál az adogatás.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57465

De buzinak lenni már amúgy sem trendy. Aki modern az ma vegan vagy muzulmán simogató, esetleg macska.

lajk.startlap.hu/2016/01/29/macskanak-ke...t-ez-a-20-eves-lany/
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57466

  • grindylow
  • grindylow profilkép
jana1 beküldte:
Értem, ami nem igazolja az én identitásomat, ami sérti a kurzust amiben élek, ami ellent mond az általam kitalált világnak az kamu. Félresöpörjük és kész.

Nem. Már leírtam akkor is. Aki beregisztrál egy oldalra, ír valamit, ami vitát generál, majd soha többé be sem lép, az hergel, kamuzik. Függetlenül attól, kit igazol.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57468

  • ulfhedinn
  • ulfhedinn profilkép
jana1 beküldte:

A saját rossz döntésed okozta belső feszültséget nem fogja feloldani ha így nyilvánulsz meg.
Nem az a lényeg, hogy olyan szép kislány vagy pont. Hanem az, hogy nőként lehet a gendered nő vagy férfi, férfiként meg csak férfi. (Tudjunk különbséget tenni az angol gender és sex között.) FtoM-ként mindenben előtt több lehetőséged van, mintha belevágsz, belemész egy egyirányú utcába, a miért is? Csak veszíthetsz rajta és semmit sem nyerhetsz. Szűkíted a saját lehetőségeidet.

Igen általában rossz döntés ezen a fórumon a gyérebb értelmi képességekkel rendelkezőkkel szóba állni, feszülök is tőle belül rendesen. Nagyon nehezedre esik felfogni a transzneműséget, mint koncepciót, ugye?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57469

Nem vagy fent a szeren grindylow. Most törököt fogtál.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57470

Én is azt is megértem ha valaki férfiként zöld szakállal, női ruhában, kisminkelve érzi jól magát. Csak épp nem fog tudni érvényesülni az életben...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57471

Én ( sajnos csak én) érteni vélem amit jana beszél. Nektek annyi közötök van ehhez mint tyúknak a harangöntéshez.

Őszinte barátsággal Zsófi!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57473

Szernék janával ismerkedni! Nem vagyok se szép sem okos de alattomos patkány sem az biztos
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57474

  •  profilkép
:woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57475

Tényleg szurkolsz nekem?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57476

  •  profilkép
Igen mert tudok más sikereinek is örülni!!!!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57477

  • ulfhedinn
  • ulfhedinn profilkép
jana1 beküldte:
Én is azt is megértem ha valaki férfiként zöld szakállal, női ruhában, kisminkelve érzi jól magát. Csak épp nem fog tudni érvényesülni az életben...

Egyem azt a csöpp szíved, akkor igazából a mi saját érdekünkben jöttél ide terjeszteni az igét.

Én értem mit mond csak faszságnak tartom. Tele van a padlás ezzel a sopánkodós-kioktatós dumával. Az életben érvényesülést egy jó rakás dolog befolyásolja még a nemi identitáson kívül. Családi háttér, gazdasági helyzet, bőrszín, nem, kor, foglalkozás, képzettség, mentális státusz, fizikai állapot (azaz valamilyen krónikus betegséggel vagy sérüléssel élsz-e)... éS biztos van amit kihagytam. Ezek figyelembe vétele nélkül nagyon fals vészmadárkodás amit jana1 itt előad, és az okoskodó (de igazából hótt ostoba) vészamdárkodást nem állhatom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57478

  •  profilkép
Nyilván mindenkinek megvan a maga problémàja család anyagi betegség stb de globálissan összeköt minket a másság és ez az oldal ezért jött létre hogy megpróbáljunk segíteni egymásnak még akkoris ha csak lelket tudunk önteni a másikba hoszen ez nemkerül semmibe :pinch:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.220 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook