Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Kipakolás TB-re???

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57412

Sziasztok!

Annyi mindent hallottam már...
Megcsinaljak TB-re vagy valamennyit all az OEP
130.000Ft Szegeden vs. 480.000Ft Budapesten


Szeretnék találni egy olyan nőgyógyászt,aki elvállalna, megműtene (akár vágással is) és bearanyozná az életemet 300.000Ft alatt...

Ha bárki bárhol bármit tudna,kérem írjatok!!!!
Kosziii
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57413

Szia!

Budapesten belül voltál orvosnál érdeklődni?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57414

Tudok árakat, de érdekel hátha valaki tud jobban :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57416

Van egy törvény a külső nemi jellegekre vonatkozóan. Én az orvos kezébe nyomnám maximum ha nem ajánlja fel, vesztenivalja nincs a dolognak mert vagy az OEP vagy Te úgyis kifizeted.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57417

Ez miez??? Nem hallottam még róla...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57419

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
Dr. Gasztonyi Zoltán (Budapest) azt mondta, náluk is 130-ért csinálják. hogy ez a "náluk" pontosan mit jelent, azt sajnos nem tudom. de amikor én kipakolásra adom majd a fejem, nála fogok érdeklődni először
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57420

En 250-et tudok...plusz a trombozis vizsgalat, hormonszint,vervetel...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57421

Olvasgatva a fórumot találtam egy idevágó topicot:

pinkvanilla.hu/forum/transzszexualis/478...-f-nemvaltas-ketszer

Érdemes átgondolni ezt szerintem. Visszafordíthatatlan műtét nélkül is be lehet öltözni ll juniornak bármikor. Feleslegesen teszed tönkre az egészséges testedet a miért is? Nőként mindent megtehetsz amit egy nő és egy férfi. Férfiként csak azt, amit egy férfi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57422

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Az egy régi kamutopic. Regelek, beírok valami égbekiáltó, bizonyíthatóan kamu rizsát, amire sokan ráugranak, megírom az újságcikkemet/szakdogámat/röhögök, aztán eltűnök.
Nem mérvadó.

Érdekes látni a szembenállást mtf-ek és ftm-ek között - ami a melegek és a transzok közt is megvan - , a mérlegelést, hogy kinek miért jobb, mint a másiknak. Az mtf-nek de jó, mert női külsővel, fasszal nagyobb esély van partnert (adott attitűddel megélhetést) találni, mint férfi külsővel fasz nélkül. Más kérdés, hogy a partner többnyire olyan meleg, aki nem vállalja magát: faszt szopni szeret, de hangsúlyozottan nőies megjelenésű partnerrel vonulna végig az utcán. Amint a fasz eltűnik, a "partner" is eltűnik sokszor. Az ftm-nek de jó, mert simán átjárhat női és férfi szerepek közt, ha akar (többnyire nem akar), miniszoknyában és öltönyben is járhat, nem szólják meg érte. Tulajdonképpen mindenkinek jó, csak NEKEM nem. Ilyen körülmények közt mire fel vár valaki közösségi összetartást meg társadalmi elfogadottságot, az rejtély. Személy szerint én nem akarok steril lenni, de ha valaki igen, szíve joga, nem fogom megszólni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57423

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
jana1 beküldte:
Olvasgatva a fórumot találtam egy idevágó topicot:

pinkvanilla.hu/forum/transzszexualis/478...-f-nemvaltas-ketszer

Érdemes átgondolni ezt szerintem. Visszafordíthatatlan műtét nélkül is be lehet öltözni ll juniornak bármikor. Feleslegesen teszed tönkre az egészséges testedet a miért is? Nőként mindent megtehetsz amit egy nő és egy férfi. Férfiként csak azt, amit egy férfi.
Ez a nőként mindent megtehetsz szöveg tetszik. :) teljes mértékben igaz tapasztalom nap mint nap. A férfiak nem mernek nemet mondani nekem legyen szó bármiről. Nagyon élvezem a helyzetem! Ez az egy adu ászom volt a nem váltás szerencsére nagyon bejött a dolog boldog vagyok,helyre tette az egész életemet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57424

Kicsit kezd más irányba haladni a csoport,mint amire én létrehoztam!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57425

bogyesz a transvanilla oldalán van egy törvény a külső nemi jellegekkel kapcsolatban. Az oep ha az orvos elvállal méltányosságival elvállal.

Sok sikert neked és mindenkinek!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57427

  • ulfhedinn
  • ulfhedinn profilkép
jana1 beküldte:
Olvasgatva a fórumot találtam egy idevágó topicot:

pinkvanilla.hu/forum/transzszexualis/478...-f-nemvaltas-ketszer

Érdemes átgondolni ezt szerintem. Visszafordíthatatlan műtét nélkül is be lehet öltözni ll juniornak bármikor. Feleslegesen teszed tönkre az egészséges testedet a miért is? Nőként mindent megtehetsz amit egy nő és egy férfi. Férfiként csak azt, amit egy férfi.

Takarodjál már innen ezzel a hülyeséggel. Annyi hely van az interneten ahol lehet ezt a dumát nyomatni, menjél oda, érezd jól magad, de egy direkt lmbt fórumon, transz topikban hadd ne kelljen már transz pasiknak azt hallgatni hogy "de olyan szép kislányok vagytok miért rontjátok el". A kis f.... kivan már veletek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57428

jana1 beküldte:
Visszafordíthatatlan műtét nélkül is be lehet öltözni ll juniornak bármikor. Feleslegesen teszed tönkre az egészséges testedet a miért is? Nőként mindent megtehetsz amit egy nő és egy férfi. Férfiként csak azt, amit egy férfi.

Be lehet öltözni ll juniornak? Farsang van?

Ennek helyesen utánajártál, visszafordíthatatlan a műtét következménye, nem volna jó, ha periodikusan visszanőnének a szervek.

Nem ajánlom a fodrászt, csak tönkreteszed a tested, ősemberként mindent megtehetsz, amit a szőrös és a szőrtelen, de szőrtelenként csak azt, amit a szőrtelen!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57429

Hogy micsoda kifejezéseket használtok! "Kipakolás". Engem meg letorkolnak a "pináért", a "baszásért" meg a "faszért".

Maximilien Te olyan okos vagy, hogy csodállak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57430

Maria Callas elbújhatna melletted, órákig tudnálak hallgatni, sziporkázóan logikus érveléseidnek, eszednek nemkülönben vagyok örökös rajongója.

Nem tudok belédkötni sem, mett a pina, fasz baszás, és kurvvanyátok megállják a helyüket a kipakolás mellett.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57431

Én most családi környezetbe vagyok, rokonaim megjöttek, egy rövid időre, sutyiba írok egy hozzászólást, abba az 1 órába míg egyedül vagyok, amugy külön lakok. Elképzeltem, hogy éjszaka ilyen családi környezetbe a Palla beugrik hozzám az ágyba..... :S :) Az milyen lenne.heeee
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57432

Azt hittem mindenki kint dekkol a pride-n, nagyba mutogatja magát....( vicc!!!) A Callas az ismerős, de nálam uncsi. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57433

A Zsófi tudna.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 9 hónapja #57434

A Palla nem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.276 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook