Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Kipakolás TB-re???

Kipakolás TB-re??? 7 éve 8 hónapja #57479

A "hót ostobát" Zsófinak szólítják és Zsófi veszélyes. Ezt sokan tudják Zsófiról.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 8 hónapja #57480

  • ulfhedinn
  • ulfhedinn profilkép
Palla beküldte:
A "hót ostobát" Zsófinak szólítják és Zsófi veszélyes. Ezt sokan tudják Zsófiról.

Zsófi drága nem tudom miből szűrted le hogy a hótt ostoba jelző rád vonatkozott.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 8 hónapja #57481

"Nyilván mindenkinek megvan a maga problémàja család anyagi betegség stb de globálissan összeköt minket a másság"

Kivéve az egypetéjű ikreket. Ők mégis mit gondolnak a másságról? Menjenek a kurva anyjukba, hogy pont ugyanolyanok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 8 hónapja #57482

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Hát agyilag nemegésszen :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 8 hónapja #57483

  • via
  • via profilkép
'érdekes' hogy a transz fiúk mindig pakolnak valamit valahova..... a zoknit a bugyogóba bepakolják..... petefészket kipakolják..... tisztára mint Nyilas Misi aki pakkot kap......
egyetértek hogy normálisabb módon is meg lehetne ezt fogalmazni..... mert ez a 'kipakolás' ha belegondolsz erősen sértő a transz férfiak felé.....NEM?!?!

meg az érdekelne hogy a sok okos honnan veszi hogy bigcat története hazugság..... ja mert még nem hallottál ilyet hogy valaki visszaváltsa a nemét.... használd a googlet... tele van ilyen sztorikkal..... névvel arccal hiteles történetek.... de te még
1. nem hallottál ilyet..... mint a paraszt bácsi a zsirafról.... és akkor nyilván nem is létezik....
2. nem fér bele a világképedbe hogy meg lehet bánni a nemváltást... mert a nemvaltás olyan okos dolog...... és itt is látjuk a fórumon hogyhogy a nemet váltó emberek végtelenül bölcs lények és 100%-ig átgondolt döntést képesek hozni lol....... :D
3. nem jár ide naponta okosakat szövegelni mint ti hanem csak leírta a történetét és elment...... jaja akkor biztos hazudottt.... de legalábbis a háta mögött jól lehet vádaskodni hogy biztos hazug mert nem illik bele az élete a sok kis volt vagy jövőbeli hercegnő nagyon okos kis agyába....:)))))
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 8 hónapja #57484

via a mi csapatunkban játszik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 8 hónapja #57485

Ez jó csapat és tetszik nekem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 8 hónapja #57486

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Nem az a kérdés, elbírja a duplatripla nemváltást valakinek az agya meg mit ír a net. A magyar jogrendszerbe nem fér bele az oda-vissza nemváltás, és soha nem is fért bele. Persze kikerülhette a magyar törvényeket az illető, de ezt nem gondolom.

Örülök Zsófia, hogy fórumbarátokra leltél, tombolhat hát a szeretet a fórumon, ahogy eddig.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 8 hónapja #57487

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Basszus itt hol a picsába volt olyan nem váltás amit lehetetlen lenne vissza forditani??????????? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Műtét nélkül akár husszor oda vissza!! Mi a faszt kéne ezen megbánni??????????????????????????????????????????? :evil:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 8 hónapja #57488

Indítsunk egy topikot csak a magunk fajtának! Lucia is itt lesz mindjárt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 8 hónapja #57489

Nagyon örülök grindylow hogy vannak akik együttéreznek velem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 8 hónapja #57490

Jó nekem, hogy barátságos hozzám mindenki.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 8 hónapja #57491

Jó lenne olyan lap ahol bárki beszélhet érdeknélkül. Engem ismertek. Pénz és vagyon embere vagyok. Évezredek óta lopom az emberek hitét és a lelkét.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 8 hónapja #57494

Azért az tényleg biztató tud lenni, ennyire ekkor tukmálás folyik, hogy a Palla rámfanyarodjon, ilyenkor van az, hogy az emberbe feltámad a büszkeség, és tartás, ja akibe van, hogy tudod mit be kaphatod. !!!!! :S :)

Aszexuálisokkal a legjobb ismerkedned, az a legbiztonságosabb. Az ugyse érez semmit.

Én meg anno tűzzel vassal irtottam a hitetleneket ( másik életbe), dehát manapság más világ van, és most máshogy vagyok. :S :) Vegyes erők.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 8 hónapja #57495

Aki szeretni akar, az ugyse ért, szerencsére nem vagyok ekkora szent. :S :) Van egy pár kártyám. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 8 hónapja #57496

Lófaszt. Tudod, hogy közel állsz hozzám.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 8 hónapja #57497

A chat-en néztelek, dehát itt vagy, nem fogok várakozni, mint valami lottó 5-ösre, majd inkább én leszek az. 6-os. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 8 hónapja #57498

Filmet fogok nézni. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 8 hónapja #57499

Lehetne ilyen futóversenyt is rendezni.... :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kipakolás TB-re??? 7 éve 8 hónapja #57500

Beterelnéd ilyen arénába utána, és csinálnál egy nyilvános kivégzést. :S :) Szimbólum, mielőtt valaki félreérti. Én kimaradok persze.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.241 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook