Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?!

MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 9 hónapja #44831

  • Lara_Croft
  • Lara_Croft profilkép
Sziasztok!

Ez a kérdés nem új keletű lesz, és sokakat foglalkoztat, valamint elég sok dolog kapcsolódik ehhez (pl elmondjuk párunknak stb topicok)

Bátorkodtam felvenni egy thaiföldi "kolleginával" a kapcsolatot, hogy neki milyen a szexuális élete, párkapcsolata és minden ezzel kapcsolatos kérdést feltettem neki.

A válasza arról szólt, hogy Thaifölfön teljesen elfogadott ez a dolog, szóval az ottani férfiak tudják mire vállalkoznak. Ő jelenleg aktív párkapcsolatban él immár két éve (3.5 éve műtötték), és teljesen "normális" módon szexelnek az élettársával, kivéve (!), hogy sikosítót kell használniuk, ugyanis kacsa, hogy az ottani dokik képesek nedvesedő nunit kreálni (ilyen funkciójú "mirigyeket" nem tudnak csak úgy elővarázsolni a semmiből). Egyébként fodrászként dolgozik, tudják róla hogy ki volt, ki lett stb - no problem. :-)

Ez nekem nem volt elég, szóval kutakodtam, de eredménytelenül. Csodák csodájára a nővérem kozmetikusához jár egy "volt" MtF, aki már túl van mindenen, és jelen állás szerint külföldön dolgozik, mint prostituált (ezt vhogy nem tudom megérteni, de ez most nem számít). A lényeg ebben, hogy elég sok férfi megfordul "nála" naponta, és még egy sem panaszkodott; SŐT vannak visszajáró "vendégei" is.

Mi az igazság?
Tényleg a pasik ennyire h*lyék és csak a lyukra mennek (bocsi a parasztságért), vagy tényleg ennyire csodás munkát végeznek az orvosok? :-)

Szerintem még ez az alábbi kérdés is bele fog férni a topicba.
Esztétikailag is hiteles a "mesterséges" nuni?
Konkrétan az a kérdés, hogy egy női nemi szervvel összehasonlítva; tehát nem a te elégedettségi szinted a kérdés, hanem a hasonlat. Nem sértésnek szánom, és előre elnézést is kérek azoktól, akiket ezzel megsértettem, de fontos kérdés. :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 8 hónapja #45084

  • Enii
  • Enii profilkép
Gondoltam nem nyitok megint új témát, hogy senki se válaszoljon rá, hanem ide írom. Az a kérdés foglalkoztat már egy jó ideje, hogy MtF ként képes leszek-e valaha női orgazmust átélni, esetleg többszörös orgazmust. Már túl vagyok bőven egy év hormonkezelésen de ezen a téren semmi sem változott. Habár nem nyúlok a lábam közötti számomra idegen és utált nemi szervhez, különböző erogén zónáim ingerlésével el tudok jutni az orgazmusig, de ugyanaz az érzés: erőlködés a kb 5 mp- ig se tartó orgazmusért, az érzés csak a nemi szerv környékét járja át, és utána a libidó lecsökken 0-ra és nem érzek semmi vágyat a folytatásra. Ebből nekem nagyon elegem van, mert ez egy férfi orgazmus és egy nagy sz**r az egész. A női orgazmus teljesen más, és arra lennék kíváncsi, hogy vajon képes leszek-e valaha átélni olyat? Mert ha nem akkor én felhagyok a szexuális életemmel, mert nekem ez nem kell, abszolút nem élvezem, sőt ráadásul nagyon idegesítő is ez az egész számomra.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 8 hónapja #45087

  • Wini
  • Wini profilkép
A válasza arról szólt, hogy Thaifölfön teljesen elfogadott ez a dolog

Azt hiszem thaiföldön nem lehet nevet változtatni, de nemet igen. De lehet hogy ez azóta változott. Nem mellesleg valószínűleg azért nem olyan nagy bibi ez nekik, mert alapvetően sem lehet megkülönböztetni náluk a férfit és a nőt. Ha kopaszra borotválsz egy férfit és egy nőt, és adsz rájuk olyan bő ruhát amiben egyiknek sem látszik a nemi szerve vagy a melle, dettó ugyanúgy néznek ki.
Tényleg a pasik ennyire h*lyék és csak a lyukra mennek (bocsi a parasztságért), vagy tényleg ennyire csodás munkát végeznek az orvosok?

Is is. Vannak olyan férfiak akiknek tökmindegy, vagy vonzó is lehet hogy egy postop nővel van. Viszont vannak szépen megcsinált puncik is, amikoről senki nem vágja le hogy nem eredeti (másolat xD).
Van még egy opció, ami pedig az, hogy nem százaségő mellett szexelnek, és akkor nem tűnik fel semmi. :)
Esztétikailag is hiteles a "mesterséges" nuni?
Sosem mondtam meg egy partneremnek sem, hogy mi történt velem, szexeltem is velük, semmi nem történt ami számára rendellenes lett volna. Tehát hiteles ha jól meg van csinálva.:)

Lapozz bele kérlek, egy poróújságba! Meg fogsz lepődni mennyi féle fajta punci létezik, addig nem hittem el amiíg végig nem néztem egy ilyen lapot!;)Meggyőző!
hogy MtF ként képes leszek-e valaha női orgazmust átélni, esetleg többszörös orgazmust

Az orgazmus agyban dől el leginkább. Van aki képes rá van aki nem, ez sokmindentől függ, tőled magadtól, és attól, hogy hogyan sikerült az SRS-ed. Nekem régen jobb volt az orgazmusom mint most, de most se rossz.:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 8 hónapja #45089

  • Enii
  • Enii profilkép
" Az orgazmus agyban dől el leginkább "

Hiába vagyok teljesen ráállva hogy én női orgazmust akarok és hiába élem meg nőként az egészet, akkor is csak az az idióta férfi orgazmus jön. :( :@

Nem tudom a hormonok hogy alakítják ezt és az SRS után milyen lesz de ez így tényleg egy semmi, egy nagy
( nem akarom leírni, hogy mi)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 8 hónapja #45091

  • Lara_Croft
  • Lara_Croft profilkép
Wini beküldte:
Azt hiszem thaiföldön nem lehet nevet változtatni, de nemet igen. De lehet hogy ez azóta változott.
Jól tudod!
Nemrégiben nyílt egy légitársaság, ami csak MtF-eket alkalmaz, mint Stewardess. Az aranyozott névkártyájukra pedig az általuk választott nevet írják rá. Mielőtt ez a társaság megalakult volna, volt egy felmérés, miszerint zavarná-e Önt, ha Transzszexuális személyek szolgálnák ki a repülése alatt. Kiugróan magas százalék azt mondta, hogy nem, közepes tartományban volt a neki mindegy, és kritikusan alacsony százalék mondta azt, hogy igen zavarna. Első Stewardess akit felvettek, az MtF thaiföldi szépségverseny első helyezettje volt.
Viszont vannak szépen megcsinált puncik is, amikoről senki nem vágja le hogy nem eredeti (másolat xD).
Ahogy átesek az SRS-en, megyek egy közjegyzőhöz, hogy hitelesítse legyen szíves! :side:
Van még egy opció, ami pedig az, hogy nem százaségő mellett szexelnek, és akkor nem tűnik fel semmi. :)
Áááááá sírás a röhögéstől!!! :side: :laugh:
Esztétikailag is hiteles a "mesterséges" nuni?
Sosem mondtam meg egy partneremnek sem, hogy mi történt velem, szexeltem is velük, semmi nem történt ami számára rendellenes lett volna. Tehát hiteles ha jól meg van csinálva.:)
Kösziiii!!! :woohoo:
Lapozz bele kérlek, egy poróújságba! Meg fogsz lepődni mennyi féle fajta punci létezik, addig nem hittem el amiíg végig nem néztem egy ilyen lapot!;)Meggyőző!
Igen, ez igaz. 16 fajta női és 12 féle férfi nemi szerv létezik. A kérdésem más irányú volt, de egy korábbi válaszoddal megválaszoltad ezt a kérdésemet is. ;)
Enii beküldte:
hogy MtF ként képes leszek-e valaha női orgazmust átélni, esetleg többszörös orgazmust
Sok bio-nőnek is gondot okoz az orgazmus megélése. Sok nő azt sem tudja, hogy milyen egy orgazmus, míg el nem éri a 30-as éveit (sajnos).
A nőknek az orgazmust kell megtanulniuk, míg a férfiaknak a kitartást. Hogy a TS-eknek mit kell tanulniuk (vagy mit sem), nah az jó kérdés! :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 8 hónapja #45093

  • Enii
  • Enii profilkép
Külföldi fórumokban olvastam, hogy MtF az SRS után képes volt többszörös orgazmusra. Azt írták, hogy a hormonoktól függ nagyon, írta egy FtM is, hogy hormonkezelés után a női orgazmusából férfi orgazmus lett, és nem volt már képes a többszörös orgazmusra.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 8 hónapja #45103

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Még SRS előtt állok, viszont nálam 1-2 hónapja változott ez a rövid idejű kielégülés. :)

Sem én, sem más nem érinti azt az utált testrészemet, de így is sikerült elérni a partneremnek olyasmit, ami eddig nem volt soha. Nagyon rövid ideig tartott az érzés mindig, egy ideje viszont teljesen más és hosszabb. Most valahogy az egész testem átéli, sokkal jobb. Nem tudom, hogy a hormonok, vagy a kasztráció, vagy a szerelem :blush: változtatott rajta, de jó. :lol: Remélem marad SRS után is valami hasonló...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 8 hónapja #45106

  • Enii
  • Enii profilkép
Igen én is erre vágyom, de akármit csinálok nem jön össze :( Te mióta szeded a hormonokat? Én már egy ls egy negyed éve, mondjuk még kasztrálva nem vagyok, nem is tervezem, mert rontja az srs eredményét.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 8 hónapja #45107

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Nekem muszáj volt, mert nem bírtam volna a gyógyszereket. Igaz, hogy kissé körülményesebb így az SRS, de sokat változtam kaszt óta. Tavaly májusban volt a műtét, azóta szedem újra a hormonokat, mert előtte abba kellett hagynom. Ha ilyen orgazmusom lenne SRS után, mint jelenleg, az szuper lenne.

Kérdés:

Szóba került a síkosítás...mindig azon agyalok, hogy nem ciki, ha ilyesmivel kell foglalkozni előtte?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 8 hónapja #45110

  • Lara_Croft
  • Lara_Croft profilkép
Afterlifex beküldte:

Kérdés:

Szóba került a síkosítás...mindig azon agyalok, hogy nem ciki, ha ilyesmivel kell foglalkozni előtte?
Szerintem egyáltalán nem ciki, mert sok ember használ síkosítót. Állítólag sokkal jobb tőle a szex, az első pár mozdulat pedig hihetetlenül másabb érzést biztosít, mint normál esetben. Az ízesítést történetesen én nem bírom megérteni (mármint hogy miért kell ízesíteni egy síkosítót, de "ők" - gyártók - tudják).
Egyik barátnőm is rendszeresen használ síkosítót. Ő azt nyilatkozta nekem: mióta kipróbálta, azóta rá van kattanva. A pasijai sem tiltakoztak/tiltakoznak ellene, SŐT tök bulinak fogják fel, és állításaik szerint is sokkal jobb vele a szex.
Emlékszem, egyszer a barátném mentolos síkosítót vásárolt. Másnap (kipróbálása után) csak annyit mondott: "hallod! Végem van! Elég, ha csúnyán nézek a p*námra, már lángra kap!" :laugh:
Szóval a lényeg: szerintem nem kell cikinek érezned, valamint ha már egyszer eljutsz a teljes életig, nehogy már egy ilyen xarság szegje kedved! ;)
Sokáig én is a Te véleményeden voltam, de belegondoltam: ha ennyi műtétet és ennyi "fájdalmat" túlélek, egy síkosító már no problem! :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 8 hónapja #45112

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Lehet, hogy igazad van... :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 8 hónapja #45129

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Az ízesítést történetesen én nem bírom megérteni (mármint hogy miért kell ízesíteni egy síkosítót

Pl. gátlások oldására.
16 fajta női és 12 féle férfi nemi szerv létezik

:dry: Ki nézte végig a világon az összeset?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 8 hónapja #45250

  • takezo
  • takezo profilkép
Lara_Croft beküldte:
Afterlifex beküldte:

Kérdés:

Szóba került a síkosítás...mindig azon agyalok, hogy nem ciki, ha ilyesmivel kell foglalkozni előtte?
Szerintem egyáltalán nem ciki, mert sok ember használ síkosítót. Állítólag sokkal jobb tőle a szex, az első pár mozdulat pedig hihetetlenül másabb érzést biztosít, mint normál esetben. Az ízesítést történetesen én nem bírom megérteni (mármint hogy miért kell ízesíteni egy síkosítót, de "ők" - gyártók - tudják).
Egyik barátnőm is rendszeresen használ síkosítót. Ő azt nyilatkozta nekem: mióta kipróbálta, azóta rá van kattanva. A pasijai sem tiltakoztak/tiltakoznak ellene, SŐT tök bulinak fogják fel, és állításaik szerint is sokkal jobb vele a szex.
Emlékszem, egyszer a barátném mentolos síkosítót vásárolt. Másnap (kipróbálása után) csak annyit mondott: "hallod! Végem van! Elég, ha csúnyán nézek a p*námra, már lángra kap!" :laugh:
Szóval a lényeg: szerintem nem kell cikinek érezned, valamint ha már egyszer eljutsz a teljes életig, nehogy már egy ilyen xarság szegje kedved! ;)
Sokáig én is a Te véleményeden voltam, de belegondoltam: ha ennyi műtétet és ennyi "fájdalmat" túlélek, egy síkosító már no problem! :lol:


Sziasztok!
Ha nem zavarok, megosztanám tapasztalataimat biológiai férfiként a síkosítóról!

Normál esetben tökéletes előjáték lehet a síkosító használata egymást kényeztetve!
Biológiai nők is használták néha , pedig nem volt hiány az eredetiben sem, mégis kellemes izgalom volt játszani...

Sokan kedvelik az orális játékot.
Jómagam is előszeretettel használom nyelvem és izgalmas a meglepetés ízvilág!

Ismerős lány mesélte: mivel pasija mindig siet, nincs ideje "benedvesedni", ezért már a randi előtt otthon bekeni magát belülről is! Soha nem vette észre a pasija, pedig volt amikor egyszerű babaposi kenőcsöt használt!

Remélem tudtam segíteni...
Örömmel válaszolok, ha még kérdés merülne fel valakiben!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 8 hónapja #45252

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Nem zavartál, sőt köszönjük a véleményed!:)
Valamelyest megnyugtató, remélem ez már tényleg nem lesz gond! B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 8 hónapja #45254

  • takezo
  • takezo profilkép
Boldogan osztom meg tapasztalataimat, ha ezzel bárkinek segíthetek!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 8 hónapja #45257

  • Saga
  • Saga profilkép
grindylow beküldte:
16 fajta női és 12 féle férfi nemi szerv létezik

:dry: Ki nézte végig a világon az összeset?
Egyetértek. Nem hiszem, hogy ki lehet jelenteni így, hogy hány féle létezik, mert nem hiszem, hogy valaki fogta és végignézte a világ összes nemi szervét- ha igen, engem kihagyott :D
Enii beküldte:
Külföldi fórumokban olvastam, hogy MtF az SRS után képes volt többszörös orgazmusra. Azt írták, hogy a hormonoktól függ nagyon, írta egy FtM is, hogy hormonkezelés után a női orgazmusából férfi orgazmus lett, és nem volt már képes a többszörös orgazmusra.

Ez szerintem leginkább agyban dől el, illetve attól, hogy mennyire orgazmus az orgazmus. Régebben amikor kevésbé tudtam elfogadni a testemet, akkor képes voltam többszörös orgazmusra,kb 1-2 perc szünettel, de amióta tesztoszteront szedek és jobban elfogadom a testemet -merthogy phalloplastyt nem akarok- sokkal jobb az orgazmusom, az egész testem átéli és jónéhány órára 'elég'.

Egyébként fogalmam sincs hogy pontosan mit értesz férfi és női orgazmus alatt leszámítva azt hogy a nők elvileg át tudnak élni többszörös orgazmust. Maga az orgazmus érzésében nem hiszem, hogy akkora hatalmas a különbség.

Azt látom, hogy nagyon kevés FtM, de jóval több MtF van úgy, mint ahogy Enii is leírta. Itt előre is elnézést kérek, ha valakit megsértenék azzal, amit most mondani fogok.

Az orgazmus agyban dől el, (tapasztalat) és ha valóban át akarja valaki élni, akkor valamennyire, akármilyen nehéz, el kell fogadnia a nemi szervét. Teljesen megértem, hogy ez mennyire nehéz. Viszont azt már kevésbé tudom megérteni, hogy valaki hogy tudja azt határozni hogy nem nyúl magához és a párjának sem engedi, illetve hallottam olyat is, aki, ha reggeli merevedése van, cipővel üti a farkát.

Szerintem nem az tesz valakit nővé, hogy pinája van, vagy egy férfit, hogy farka, hanem az, ami a fejében van az embernek.
Gondoljatok bele, az, hogy transzszexuális, tulajdonképpen azt jelenti, hogy megtagadjuk azt, hogy csak férfi és csak nő létezik, megcáfoljuk a nemeket és a szavakat (férfi, nő, fiú, lány stb) amiket ránkaggattak és utáltunk. Ti amikor kicsit voltatok és azt mondták, hogy ne babázz, nem vagy kislány, kisfiú vagy, vagy ne verekdj mert nem vagy fiú, és társai, vagy akármilyen példával jöhetnék, nem néztél vissza kérdőn, hogy már miért jelentené azt, hogy lány/fiú vagyok csak az, hogy milyen a testem? Nem érezted igazságtalannak, hogy valami olyan alapján ítélnek meg, amiről nem te döntöttél? A testedről.

Legaláb nekünk nem kéne ott leragadnunk, hogy férfi=pénisz, nő=punci.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 8 hónapja #45258

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Megértem, amit írsz, de személy szerint maradok annál, hogy én képtelen vagyok a jelenlegi nemi szervemmel élvezni a szexuális életet. Nekem ez kb. annyira elképzelhetetlen, mint az, hogy férfiként éljek/létezzek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 8 hónapja #45259

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Még annyit fűznék hozzá, egyetértek, hogy agyban dől el. Ráadásul biztosan jobb nem úgy gondolni erre a témára, ahogy én, de nekem nem megy másképp.

Totál szerelmesen is csak addig jutottam el, hogy levetkőztem. S közben rohadtul szégyelltem azt a testrészem...viszont orgazmusig eljutottam, úgy hogy ott lenn semmi nem történt, szóval tényleg nem ott dőlt el. Egyébként még Tizedes doki előtt is szégyelltem, mikor megvizsgált. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 8 hónapja #45265

  • takezo
  • takezo profilkép
Elnézést, de valaki ki tudná nekem fejteni a 16 fajtáját Női nemi szervnek?

-Láttam már egyet-kettőt, de eddig nem volt gondolatomban, hogy kategóriákba soroljam!
viszont most nagyon kíváncsi lettem!
Előre is köszönöm a felvilágosítást!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 7 hónapja #45716

  • Enii
  • Enii profilkép
Milyen a női és a férfi orgazmus? A férfit már kifejtettem, de akkor mégegyszer elmondom.

Női: Az orgazmus hosszú, 15-20másodpercig is eltarthat, az egész testét átjárja a nőnek, utána a libidó nem zuhan le nullára sőt, van amikor még feljebb tornázódik és ha folytatják az ingerlést tovább a nő további orgazmusokat élhet át
Férfi: Az orgazmus rövid kb 5másodpercig, vagy addig sem tart, az érzés kizárólag a nemi szerv környékét járja át, utána a libidó lecsökken nullára, semmi további vágyat nem érez a férfi az aktus folytatására, kell legalább fél óra mire a libidó megint feltornázódik.

Nekem sajnos még mindig az utóbbi van, képtelen vagyok női orgazmust átélni.

A jelenlegi nemi szervemet én sem tudom elfogadni, mert egyszerűen undorodok tőle. Nem érzem a sajátomnak, nem vagyok önmagam ezzel a lábam között.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1
  • 2

Oldal elkészítésének ideje: 0.276 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook