Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?!

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 7 hónapja #45717

Enii beküldte:
Női: Az orgazmus hosszú, 15-20másodpercig is eltarthat, az egész testét átjárja a nőnek, utána a libidó nem zuhan le nullára sőt, van amikor még feljebb tornázódik és ha folytatják az ingerlést tovább a nő további orgazmusokat élhet át
Nemhiszem hogy az orgazmusok ennyire egykaptafák a két szexusnál. Tapasztalataim szerint nemhogy nagyon függ az egyéntől, de még az adott szituációtól is...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 7 hónapja #45762

  • Enii
  • Enii profilkép
A férfiről tudom, hogy ilyen, mert saját magam is ezt tapasztaltam, a nőit pedig olvastam nem egy helyen hogy olyan, mint ahogy leírtam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 7 hónapja #45765

Enii beküldte:
A férfiről tudom, hogy ilyen, mert saját magam is ezt tapasztaltam, a nőit pedig olvastam nem egy helyen hogy olyan, mint ahogy leírtam.
Arra próbáltam utalni, hogy attól hogy neked az idézet szerintiek a tapasztalataid, még nem mindenkinek ugyanezek. Ahol olvastad az is csak 1-2-3-stb ember, nem az egész populáció. Szerintem ezek nagyon leegyszerűsítő, sarkított leírások, és számomra nagyon arra megy ki h szegény férfiaknak milyen rossz, ők mennyire alsóbbrendűek vannak orgazmusilag, bezzeg a nők...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 7 hónapja #45766

hm a végén van egy helyesírási hiba, javítva: alsóbbrendűek orgazmusilag

(Valamelyik admin nem akar egy szerkesztés funkciót betenni a fórumra?)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 7 hónapja #45768

  • Lara_Croft
  • Lara_Croft profilkép
Nem hiszem, hogy terveznének, mert akkor sok bizonyíték elveszne, így amit publikálsz, az ott is marad, ergó nincs mentség, ha... Én is ezt tenném!! :)

Egyébként ez az orgazmusos dolog - szerintem - fejben dől el. Nem arra célzok, hogy mit akarsz, hanem tudatosítani a dolgot :)
Én a magam részéről úgy vagyok vele: nem számít, hogy 5 mp-ig tart egy területen, vagy 15 mp-ig és beleremegnek a hajszálaim is - ez már a legkisebb gondom. A lényeg: legyen valamilyen; de természetesen mindenkinek más és más a fontossági sorrendje. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 7 hónapja #45774

  • takezo
  • takezo profilkép
Tapasztalatom szerint egy adott személy is többféle orgazmust élhet át.
Nincs két egyforma ember sem, miért várnánk, hogy egyformán élvezzenek?
Egy indiai vallás hívői a szexuális aktust használják a meditációs állapot eléréséhez. Akár 2 órát is az orgazmus határán vannak!!! :)
Jómagam is átéltem már egy aktus alatt 3 ejakuláció nélküli orgazmust!
Egyébként számomra nem a "cél" fontos, hanem az addig tartó út!
Az tibetiek szerint 40 év felett elég hetente egyszer "kiengedni" az értékes anyagot, így naponta többször is akció kész maradhat a férfi!
Több (biológiai) nőtől hallottam, hogy 30 felett tanulta meg, hogyan élheti meg tökéletesen saját orgazmusát!
Vannak,
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 7 hónapja #45775

  • takezo
  • takezo profilkép
Vannak erre szakosodott oktatók, akik tanítják, hogyan ismerd meg önmagad és juttasd tested kéjes gyönyörökhöz pároddal!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 7 hónapja #45783

  • Cicely
  • Cicely profilkép
"Milyen a női és a férfi orgazmus? A férfit már kifejtettem, de akkor mégegyszer elmondom.

Női: Az orgazmus hosszú, 15-20másodpercig is eltarthat, az egész testét átjárja a nőnek, utána a libidó nem zuhan le nullára sőt, van amikor még feljebb tornázódik és ha folytatják az ingerlést tovább a nő további orgazmusokat élhet át
Férfi: Az orgazmus rövid kb 5másodpercig, vagy addig sem tart, az érzés kizárólag a nemi szerv környékét járja át, utána a libidó lecsökken nullára, semmi további vágyat nem érez a férfi az aktus folytatására, kell legalább fél óra mire a libidó megint feltornázódik.

Nekem sajnos még mindig az utóbbi van, képtelen vagyok női orgazmust átélni.

A jelenlegi nemi szervemet én sem tudom elfogadni, mert egyszerűen undorodok tőle. Nem érzem a sajátomnak, nem vagyok önmagam ezzel a lábam között."



Enii: Őszinte tapasztalataim az SRS utáni orgazmussal kapcsolatban azok, hogy személy szerint a sajátom, a te általad leírt ismérvek alapján a kettő nem (férfi-nő) "tipikus" orgazmusa közé sorolható.

Kifejtem: tudjuk, milyen a műtét előtti orgazmus hímtaggal, ezt nem kell taglalni, nem is akarom. :P
Első nagyon fontos dolog: NE AGGÓDJ, lesz ez még sokkal jobb is! ;)
Műtét előtt konkrétan attól féltem, hogy lesz-e még valaha orgazmusom, egyrészt mert férfi nemi szervvel én nemigen élveztem ki a test nyújtotta gyönyöröket, ha fogalmazhatok így, nem voltam vele megbékélve (szerintem ismerős), másrészt pedig nem tudtam elképzelni, milyen lehet az, ha nincs az embernek orgazmusa... egészségügyi végzettségem van, mégse tudtam, hogy akkor mégis hogyan működne a dolog, folyton kielégítetlenség-érzésed lenne, vagy simán soha nem is vágysz rá..?
Szerencsére nem kellett rájönnöm erre, ugyanis nem kacsa az SRS utáni orgazmus, de szerintem itt erről többen is be tudnak számolni.

Na, rövidre fogom, mert uncsi vagyok: annyiban női az orgazmusom, hogy: 1. értelemszerűen sokkal jobban élvezed, hiszen össze nem lehet hasonlítani már magát a saját magad, vagy partnered által történő ingerlést sem, legyünk őszinték, nekünk ez puncival jó, ha hímtag van a lábunk között, legtöbbünk nem is szívesen nyúl hozzá, nemhogy mást engedjen oda.
2. Valamivel hosszabb lett az orgazmusom, a kezdet pillanatától a "lecsengésig" számítva lehet akár 15-20 másodperc a gyönyör, ebből maga a tetőfok azért nem ennyi, legalábbis nálam nem, de utána még gyönyörű másodpercek jönnek, a "levezető fázisban". :P
3. Nem korlátozódik le annyira a nemi szervek környékére, mint régen... nekem az egyik kedvencem az a dologban, hogy valami meleg bizsergés indul meg az emberben, gyakran leszek libabőrös egész testemben, stb.

Amiben nem teljesen női, az általad leírt szempontok alapján:
1. Ugyan nem teljesen veszted el az érdeklődésed orgazmus után, tehát nem fordulsz meg és alszol, mint a férfiak a filmekben. :D, de azért hazudnék, ha azt mondanám, hogy igen, én azután még jobban feltüzelődök, és jöhet még 4-5 csúcspont. Ez nem igaz. El tudok menni egymás után többször (2-3), de pár perc szünettel, tehát nem teljesen ugyanazzal a lendülettel.

Viszont "ellene" igazából ennyi szól, tehát ha összeveted, akkor pozitív változást olvashatsz ki a dologból. :)
Tartom emellett, amit már más is említett, hogy valószínűleg nem szabad, ill. nem érdemes ennyire behatárolni a férfi, ill. női orgazmus milyenségét, mikéntjét, hosszát, stb., ez mindenkinél más.

Remélem, ki tudtál hámozni valami értelmeset abból, amit írtam. :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 7 hónapja #45784

  • Cicely
  • Cicely profilkép
Ó, és még egy nagyon fontos dolog, amit szintén említettek már mások, de csak alátámasztani tudom: sokkal több minden dől el agyban, mint hinnéd... :)
Ez persze nem azt jelenti, hogy gyakorlati értelemben nem is lesz orgazmusod, csak ha elképzeled magadnak. :D
Egyszerűen a műtét után szerintem másként gondolsz majd magadra, a szexre, sokkal jobban rá tudsz hangolódni, más színben tűnnek fel a dolgok, hidd el, ez is nagyon sokat tud segíteni!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 7 hónapja #45790

  • Enii
  • Enii profilkép
Köszi, hogy megosztottad velem a saját tapasztalataidat Cicely, remélem, hogy jól fog sikerülni az SRS és én is hasonlóképpen fogom megélni ezt a dolgot. Az biztos, hogy onnantól másképpen fogok már gondolni magamra a testemre és a szexre. Jelenleg nagyon zavar ami a lábam között van, nem érzem azt hogy önmagam lennék, nem tudom elengedni magam stb ami szerintem eléggé gátol a jó női orgazmus elérésében. Hozzányúlni pedig nem is nyúlok hozzá, csak ha meg kell mosni, mert undorítónak, nem odavalónak, nem a sajátomnak érzem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 7 hónapja #45793

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Enii ugyanígy érzek, megértelek és remélem! ennél tényleg csak jobb lehet az érzés! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 7 hónapja #45800

  • Enii
  • Enii profilkép
Köszi, örülök, hogy legalább nem vagyok egyedül :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: MtF szex, avagy tényleg h*lyék a pasik?! 11 éve 7 hónapja #45802

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Ez is valami... :) Bár inkább se te, se én ne lennénk ilyen helyzetben...és persze a többiek sem. :dry:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1
  • 2

Oldal elkészítésének ideje: 0.243 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook