Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Szortelenites

Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37607

  • vikivik92
  • vikivik92 profilkép
Sziasztok,nem tudtam hova irni,ezert irom ide. segitsegre lenne szuksegem,szeretnem elkezdeni a lezeres szortelenitest,es tanacs kene ,hogy hol csinaljak a legjobban,tudtok ajanlani valami jo kozmetikat vagy klinikat?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37616

Nem tudom, milyen régióra gondolsz, attól függ. Mert az adatlapodon Szerbia van megadva, így nem tudom merre tudsz mozdulni.

Budapesten ismerek egy jó helyet, ultramodern, profi felszerelésük van.
Ha az túl mesze van, hogy havi szinten elmenj oda, nálunk Hódmezővásárhelyen -kevesebb, mint 50 km-re a Röszke/Horgos határátkelőtől- is van egy kedves és profi hölgy, aki nekem szokta ezt végezni. Neki is jóféle berendezése van, még ha nem is olyan modern, mint a budapesti helyen levő.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37625

  • L!nds
  • L!nds profilkép
Sophiataylor, megtudnád nekem adni a Bp-i helynek a nevét és címét?:) Esetleg azt tudod, hogy ott kedvesek-e, vagy esetleg rossz szemmel néznének rám? 17 éves vagyok amúgy és olvastam, hogy 18 alatt csak felnőtt beleegyezésével lehet csináltatni. Jó lenne megtudni h itt is így működik-e.
Előre is köszönöm.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37626

  • vikivik92
  • vikivik92 profilkép
koszi az infot,nekem a budapesti is megfelelne.nem tudod kb. mennyibe kerul? es hogy hogy havonta kell menni,mennyi ido mire vegleg leszortelenitenek?:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37644

A budapesti a Royal Clincs. http://royalclinics.hu/ Itt az ár eléggé változhat, az épp aktuális akcióiktól függően.

A hmvhhelyi pedig a Silk-laser http://www.silk-laser.hu/ Árak a honlapon.

Az, hogy hány alkalom, az sok mindentől függ, úgyhogy nem mernék mondani konkrét időtartamot.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37648

  • vikivik92
  • vikivik92 profilkép
Koszi szepen,nagyon rendes toled ,hogy segitettel,vegre valaki aki segitokesz. :) ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37652

L!nds írta::
Esetleg azt tudod, hogy ott kedvesek-e, vagy esetleg rossz szemmel néznének rám? 17 éves vagyok amúgy és olvastam, hogy 18 alatt csak felnőtt beleegyezésével lehet csináltatni. Jó lenne megtudni h itt is így működik-e.

Kedvesek. Hiszen Te viszed a pénzt. ;) Több MtF is jár hozzájuk, sosem csináltak ügyet belőle. Még a transitionba is épp belevágó ügyfelüket, akin erősen látszik a biológiai neme, is a női nevén szólítják.
A második kérdésedre nem tudom a választ. Fel kell őket hívni, majd megmondják. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37662

  • Alexia
  • Alexia profilkép
Összeírtam erről néhány dolgot, ami talán hasznos lehet, a régóta hanyagolt blogomban: ide kattintva olvasható

A lézeres helyek listajára meg javasolnám még a www.szordoki.hu címet is.

Remélem valakinek tudtam vele segíteni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37663

  • vikivik92
  • vikivik92 profilkép
koszi,en elolvastam,es sokat segitettel :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37698

  • L!nds
  • L!nds profilkép
sophiataylor írta::
L!nds írta::
Esetleg azt tudod, hogy ott kedvesek-e, vagy esetleg rossz szemmel néznének rám? 17 éves vagyok amúgy és olvastam, hogy 18 alatt csak felnőtt beleegyezésével lehet csináltatni. Jó lenne megtudni h itt is így működik-e.

Kedvesek. Hiszen Te viszed a pénzt. ;) Több MtF is jár hozzájuk, sosem csináltak ügyet belőle. Még a transitionba is épp belevágó ügyfelüket, akin erősen látszik a biológiai neme, is a női nevén szólítják.
A második kérdésedre nem tudom a választ. Fel kell őket hívni, majd megmondják. :)

Köszönöm válaszodat. Örülök neki, ha ilyen kedvesek. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37700

Az IPL-re most megyek 5.én a 2.ra, az elsőnél mondhatom nem történt semmi sem pedig 1 hónapja lesz.
Holnap emeltetek a gép erején ha lehet és viszem a saját szemüvegem is mert ami van attól látásromlásom fog lenni :huh: remélem a 2. már hasznosabb lesz.
Az tuti hogy az elsőt is éreztem nem semmi a fénye sem a hője! előtte bekeni zselével hogy ne égessen szét, most nagyobbra növesztettem mert sztem nem látott mindent rajtam és az epilálásom miatt amúgy is most növöget ki sok kis szőr.
Rámentem arra a fenti linkre de jó hosszú! :ohmy: ez így rövidebb :) de vsznű a lézer jobb mert a Zsófinak az elsőre hatott.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37723

  • Alexia
  • Alexia profilkép
Nikol írta::
Rámentem arra a fenti linkre de jó hosszú! :ohmy: ez így rövidebb :) de vsznű a lézer jobb mert a Zsófinak az elsőre hatott.

Megpróbáltam a lehető legrövidebben leírni, de sajnos ez ennyire bonyolult... Az IPL is lehet jó meg a lézer is, kérdés hogy kinek és mire. Ehhez nem árt tudni a cikkben leírtakat.

Kicsit javítottam egyébként még a cikken, ahol találtam benne pontatlanságokat.

Ha az epiláláson azt érted hogy gyantázva vagy tépkedve volt a szőr akkor nem csoda hogy nem ért semmit az első alkalom... Nem mondták hogy előtte csak borotválni szabad? De egyébként is minimum a 3. után kell jelentősebb eredménynek látszania, addig ugyanis van amit nem tudtak kilőni mert nem volt aktív éppen. Valószínűleg úgyis emelni fogják az energiát, de vigyázni kell nehogy megégjen a bőröd. Az nem lenne jó, úgyhogy csak óvatosan!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37724

  • Alexia
  • Alexia profilkép
sophiataylor írta::
A budapesti a Royal Clincs. http://royalclinics.hu/ Itt az ár eléggé változhat, az épp aktuális akcióiktól függően.

Ha jól látom a videón akkor ez egy IPL gép. Akik oda járnak arcot szőrteleníteni azoknak mi a tapasztalata vele? Csak azért kérdezem mert én először egy ehhez hasonlóval próbálkoztam, de végül csak a próbáig jutottunk, mert aztán találtam máshol olyat ami nekem jobb volt. Csak kiváncsi vagyok mi lett volna ha végül ennél maradok, de meg vagyok elégedve azzal ami lett végül.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37727

Én nagyon is jól tudtam hogy nem lehet tépkedni előtte de hangsúlyozom hogy így is a szőrszálak 90%-a kint volt 1mm-re! az meg bőven elég.
Ha szakállam lett volna abból a szőrből egy trabit is elhúztam volna vele szval tuti makacsok és erősek voltak hidd el! B)
Most én is emeltetek rajta ill már az első alkalommal én emeltettem! mondtam nekem nem kell próba.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37728

  • vikivik92
  • vikivik92 profilkép
Alexia,te hova jarsz,hogy neked annyira megfelel ? hanyadik alkalom utan latszott ,hogy van eredmenye?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37743

Alexia írta::
sophiataylor írta::
A budapesti a Royal Clincs. http://royalclinics.hu/ Itt az ár eléggé változhat, az épp aktuális akcióiktól függően.

Ha jól látom a videón akkor ez egy IPL gép.

DPL-lézer kombinációval szőrtelenítenek. Nagy előnye, hogy nem kell megnöveszteni a szőrt kezelés előtt, úgy is hat. Akár simára borotvált, lesminkelt arccal is lehet menni. A sminket nyilván le kell mosni kezelés előtt. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37748

  • Alexia
  • Alexia profilkép
sophiataylor írta::
DPL-lézer kombinációval szőrtelenítenek.
Nem akarok kekeckedni, de nem DPC az inkább? (Ez a SharpLight cég továbbfejlesztett IPL-je. Létezik olyan is, hogy DPL lézer, de az más.) A videón csak ezt a gépet mutatják (bár gondosan le van takarva a típusa mindenütt valamiért), de ez az: SharpLight formax. Mivel már láttam ilyet közelről, megismertem. Ezek szerint van lézeres gépük is? Erről sajnos semmi infó nincs az oldalukon, csak annyit találtam, hogy a lézert és a DPC-t kombinálják. Nem tudom miért titkolják ennyire, hogy mivel szőrtelenítenek. A másik helyen amit írtál egyből oda volt írva, hogy Alexandrit lézerük van.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37749

  • Alexia
  • Alexia profilkép
vikivik92 írta::
Alexia,te hova jarsz,hogy neked annyira megfelel ? hanyadik alkalom utan latszott ,hogy van eredmenye?
Ott van fent a link. Az első kettő után is kevesebb volt ugyan a szőr, de még sok megmaradt, inkább csak ritkább lett. A harmadik, negyedik után fogyott jobban. Most az 5. után már egész jó, alig maradt sötét szőr (a világosakat sajnos így nem lehet ugye eltüntetni, azokat majd szálanként kell, ha a hormonoktól nem lesznek elég vékonyak), de még így is kell majd néhány alkalom, mert maradtak még kisebb foltok itt-ott. Már több mint fél éve nem voltam és eddig nem nőtt vissza, úgyhogy remélem ez hosszabb távon így is marad de arról még nem tudok beszámolni. (Ahogy írtam a cikkben is, 1-1,5 év kell hozzá.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37750

  • Alexia
  • Alexia profilkép
Nikol írta::
Én nagyon is jól tudtam hogy nem lehet tépkedni előtte de hangsúlyozom hogy így is a szőrszálak 90%-a kint volt 1mm-re! az meg bőven elég.
Ha szakállam lett volna abból a szőrből egy trabit is elhúztam volna vele szval tuti makacsok és erősek voltak hidd el! B)
Most én is emeltetek rajta ill már az első alkalommal én emeltettem! mondtam nekem nem kell próba.
:) Jó, gondoltam hogy tudod mit csinálsz. Azért csak óvatosan, mert nem lenne jó ha megégetnék a bőrödet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37754

  • Kitti
  • Kitti profilkép
Sziasztok!

Beszéltem Ágival és mindenkit szeretettel vár a rendelőjében IPL kezelésre, Budapesten, a Szent István parkban. A 06 30 966 1111 - es számon elérhető. Nagyon korrekt árai vannak, amelyek a kezelés teljes befejezéséig állandóak. További, részletes információ a szor.hu oldalon található. Kedves, segítőkész csajszi.

:kiss: Kitti.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.297 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook