Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Szortelenites

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37757

Ipl-nél vki megtudakolhatná nekem hogy melyik fokozattal célszerű menni? pl. ami nálam van gép alkalmazva azon nekem van 2 program egy ami 14-ig másik 16-ig erősségig van, van olyan hogy azonnal bemegy a fény de van hogy szaggatva hogy kímélje a bőrt.
Most nekem a szaggatottra tette az ipl-es 12.5-lel asszem és 14 a max ennél a programnál de gyengének éreztem, jó lenne tudni mennyivel lehet stb! mert az elsőnél nem volt még 6ás de jó azt aláírom, viszont 1.5 évig azért nem akarok járni de máshova nem tudok menni hogy pl. egy lézert megfizessek mint a Zsófi is, az is baj hogy "fiú" nála nem volt még én lenni az első.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37758

Alexia írta::
sophiataylor írta::
DPL-lézer kombinációval szőrtelenítenek.
Nem akarok kekeckedni, de nem DPC az inkább?

De, akarsz, valld be. :P ;)
Egyébként valóban DPC, csak elírtam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37764

  • Alexia
  • Alexia profilkép
Nikol írta::
Ipl-nél vki megtudakolhatná nekem hogy melyik fokozattal célszerű menni?
Most te csinálod magadnak vagy ért hozzá akihez jársz? Ezt így ennyiből nem lehet tudni hogy ha IPL akkor mennyi a jó energiasűrűség. Ahogy leírtam a cikkben is ez az egy paraméter magában nem mond semmit (mint ahogy a többi sem egymagában). A közölt energiát az energiasűrűség és az impulzushossz együtt határozza meg (és az energiasűrűség értéke függ a fej nagyságától is). Hosszabb impulzusnál és nagyobb fejnél kisebb fluence is elég, de lehet hogy akkor csak a vastagabb szőrt tudja jól melegíteni, mert a vékonyak hamarabb leadják a hőt. Ha meg túl nagy a fluence vagy a hossz akkor meg megég minden. Az sem biztos hogy ezt érzed azonnal. Legjobb követni a géphez javasolt értékeket, az legalább biztonságos, a hatása meg majd kiderül. Ha világos a bőröd és vastag sötét a szőröd, akkor jó esély van rá hogy ritkulni vagy vékonyodni fog.

Arra meg, hogy nem akarsz másfél évig járni, elhiszem. Én sem, de a szőrszálak így nőnek, hogy sehol semmivel sem tudnak 1-2 alkalommal 50%-nál többet kiirtani. (Ha meg gyakrabban mész, akkor meg csak a pénzedet szórod mert a szőrök akkor még pihennek és nem ér nekik semmit olyankor a villogtatás.)

Én nem kisérleteznék. Én úgy voltam vele, hogy inkább összegyűjtöm rá a pénzt és biztosra megyek ha az drágább is, minthogy olyanra költsem ami bizonytalan. Összességében lehet hogy így olcsóbb lesz, de legalábbis nem kockáztatom, hogy rosszabb legyen mint volt. (Ha a lábán van valakinek egy heg az sem jó, de az arcon meg még inkább nem.) Szóval te tudod mit csinálsz, de én olyan helyre mennék ahol van már tapasztalatuk és bízom benne hogy nem rontják el. Ha meg így kézbe vetted a dolgokat akkor csak óvatosan, inkább fokozatosan emelje, minthogy megégesse a bőröd.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37765

  • Alexia
  • Alexia profilkép
sophiataylor írta::
De, akarsz, valld be. :P ;)
Egyébként valóban DPC, csak elírtam.[/quote]
Tényleg nem. :-) Csak úgyis nagy a kavarodás ebben, ezért nem akarom hogy még nagyobb legyen. :ermm:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37770

Nem tudok máshova járni mivel falusi vagyok és itt a közelbe jó hogy ez is van amit isteni csodának tartok! mivel van úgy hogy itt a gyógyszertárunkba még algopirin sincs és menni kell máshova busszal.
Én vagyok az első páciense és látszik rajta hogy tapasztalatlan de nyitott szval ketten oldjuk meg, én mondom hogy emeljünk mert gyenge a fény ő meg emel viszont óvatos! a gépnek 3cm-es a feje.
Az meg poénos hogy most én csinálom magamnak? :laugh: hát nem ártana otthonra egy olyan gép az tuti! annyiból vagyok másabb hogy kimondom; Na ez gyenge! erősebbre kell tenni.
A pénzgyűjtés meg nekem nem megy mivel tudom az úgy is elmenne másra és nem is gyűlne ki amúgy sem amit kapok abból nem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37771

Ja és azt nem igazán értem hogy pihennek vagy alszanak a szőrszálak? csak azért mert kettő nap után majdnem 3 mm-esek szval nem hinném hogy alszanak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37789

  • Alexia
  • Alexia profilkép
Nikol írta::
Ja és azt nem igazán értem hogy pihennek vagy alszanak a szőrszálak? csak azért mert kettő nap után majdnem 3 mm-esek szval nem hinném hogy alszanak.
Kettő nappal szőrtelenítés után? Az még nem jelent semmit. IPL-lel nincs tapasztalatom (ott állítólag hamarabb kihullanak a szőrök), de lézernél úgy van, hogy nem azonnal hullik ki, hanem kb. egy hét után, mert elég ugyan a töve meg a szőrszál is megég, de először még olyan mintha nőne, mert nem hullik ki azonnal. Kb. egy hét után viszont csipesszel megfogva könnyen kijön, egyáltalán nem kell tépni (ha nem jön ki csak tépve, akkor az a szőrszál nem égett el, akkor nem szabad kitépni, mert legközelebb nem lesz mit melegíteni). És egy hónapon belül pedig biztosan nincs értelme ismételni, az a bőrnek sem jó.

Sajnos jobban én sem értek hozzá, csak azt próbáltam összeírni amit olvastam róla és amennyire megértettem. Azt hiszem az a lényeg, hogy jó géppel és hozzáértő, tapasztalt kezelővel csináltassa aki teheti. Aki meg nem, az vegye figyelembe a lehetséges kockázatokat és vigyázzon. Remélem fogsz szőrtelenedni és nem lesz gond (de időbe telik, úgyhogy csak türelem).
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37793

Legközelebb 14-re rakatom az szinte 100, azért is mert nem azonnal jut be a fény hanem szakaszosan olyan bőrkímélő féle programon van, sztem gyenge az az erő mert most másodiknak azé már kellene hullania kifele de sztem semmi nem lesz úgy hogy muszáj.
Tegnap borotváltam le de sztem estére kb. bő 1mm-es lesz, piszok gyorsan nő sajna.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37816

  • vikivik92
  • vikivik92 profilkép
Kitti írta::
Sziasztok!

Beszéltem Ágival és mindenkit szeretettel vár a rendelőjében IPL kezelésre, Budapesten, a Szent István parkban. A 06 30 966 1111 - es számon elérhető. Nagyon korrekt árai vannak, amelyek a kezelés teljes befejezéséig állandóak. További, részletes információ a szor.hu oldalon található. Kedves, segítőkész csajszi.

:kiss: Kitti.

koszi az infot,megneztem az oldalt,es eleg jonak tunik..az arak pedig nagyon jok. csak nem tudom,hogy mennyire hatasos ez a kezeles?;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37837

  • Lara
  • Lara profilkép
Az IPL nagyon fájdalmas.Nagyon magasra kell kapcsolni a gépet hogy leszedje a férfi szőrzetet.Olyan érzés mintha megrázna az áram.Minden elismerésem annak aki végigcsionálja.Én inkább a lézert választom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37838

Nekem nincs más választásom de tényleg az, sőt azt vettem észre hogy hiába van egy zárt szemüveg akkor is a szöveteken keresztül feljön a fény a szemig ami talán még rosszabb is! pl. erre az mikor gyerekként még azzal szórakoztunk hogy lámpával átvilágítottuk a kezünket, de ez attól 1000x erősebb, én is a lézer mellett lennék mert eddig semmi, 2-őn vagyok túl de semmi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37841

  • Lara
  • Lara profilkép
Miért nincs más választásod?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37842

  • Lara
  • Lara profilkép
Nekem szerencsére elég volt a védőszemüveg.A hatás azonban nem mindenkinél egyforma.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37843

Mert nincs rá pénzem és itt a közelbe semmi sehol azon kívül, lézer sztem Debrecenbe akadna legközelebb de arra az egész napom rámenne és sok sok pénzem ami nincs, ennyit birok kifizetni havi 6-ot.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37869

Lara írta::
Az IPL nagyon fájdalmas.Nagyon magasra kell kapcsolni a gépet hogy leszedje a férfi szőrzetet.Olyan érzés mintha megrázna az áram.Minden elismerésem annak aki végigcsionálja.Én inkább a lézert választom.

A lézer is pont ugyanazt az érzetet kelti. Én már csak tudom...
Hiszen az a lényeg, hogy mindkettő fény-hő átalakulással megsüti a szőrtüszőket.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 6 hónapja #37889

  • Lara
  • Lara profilkép
Ez bizony szívás.:angry:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 5 hónapja #38128

  • fool
  • fool profilkép
Egy alternatíva. Laderma. Rendkívül korrektek voltak velem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 5 hónapja #38153

  • Gerga
  • Gerga profilkép
Sziasztok!

Próbáltatok már szőrnövekedés gátló sray-t?
Pl.:


Ultra Hair Away szőrnövekedést gátló spray 120ml
www.gyogyposta.hu/node/930


Naturissimo szőrnövekedést fékező, gyantázás utáni
ápoló balzsam 100 ml

Kalo szőrnövekedésgátló spray 120 ml
bioszallito.hu/Kalo_szornovekedesgatlo_spray-termek-1926
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 5 hónapja #38154

  • Gerga
  • Gerga profilkép
Sziasztok!

Próbáltátok már a szőrnövekedést gátló sprayt?
Pl.:
Naturissimo szőrnövekedést fékező, gyantázás utáni
ápoló balzsam

Ultra Hair Away szőrnövekedést gátló spray 120ml:
www.gyogyposta.hu/node/930

Kalo szőrnövekedésgátló spray 120 ml:
bioszallito.hu/Kalo_szornovekedesgatlo_spray-termek-1926
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 5 hónapja #38157

  • Alexia
  • Alexia profilkép
Gerga írta::
Próbáltátok már a szőrnövekedést gátló sprayt?
Nem, de majdnem biztosan nem is hatásos (a felsorolt alkotórészek között semmi nincs aminek lenne ilyen hatása). Szerintem az árát inkább költsd bizonyítottan hatásos módszerekre (lézer, IPL, elektrolízis), azzal előbbre leszel.
Itt írnak néhányról, amiket ajánlott elkerülni:
http://www.hairfacts.com/methods/hair-inhibitor-products-warning-2/
Kettő rajta van azok közül amiket írtál, az UHA meg kifejezetten, arról még külön lap is van.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.247 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook