Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Dr. Tizedes György műtétei

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 5 hónapja #32290

  • Lucius
  • Lucius profilkép
Akik csak szakvéleményre pakoltattak ki, azok valószínűleg megoldották máshogy a hormon-kérdést, mondjuk feketén (vagy valahogy, és biztos leírják ide ők is). De ha teljesen a hivatalos úton akarsz járni, akkor előbb kell a névváltoztatás(vagy pedig ugye említették itt, hogy VAN aki felírja szakvéleményre is, csak nem TB támogatásra). Mellesleg a szakvéleménytől a névváltoztatásig jellemzően 2-3 hónap ha eltelik, tehát azt már meg ki is lehet akár várni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 5 hónapja #32292

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Ez a gyakorlatban legtöbbünknél úgy működik, hogy elkezdünk feketén hormonozni, mert az a legfontosabb minenkinek általában, hogy kezdődjön el valami változás az átalakulásban, ami egyébként pszichológiai szempontból is nagyon jó, mert ha esetleg mégis időközben meggondolná magát a férfinak készülő nőszemély, még mindig abahagyhatja a hormonozást mielőtt végleg megszabaditanák női szerveitől...Aztán időközben megvannak a szakvélemyények, ami alatt láthatja az illető a pozitiv változásokat, és igy a szakvélyemények birtokában nekimehet a mütéteknek, az nem függ a névváltoztatástól, az engedély ugyis egy hónap, és legalább férfiként kapom meg valóban a nevemet, legalábbis nekem ez volt a helyes ut. Aztán ezután ráér az ember hivatalosan endokrinológusért szaladgálni, hogy irják fel neki a hormont.
Ja, és még valami: Nem Tizedes csinálja a kipakolást, hanem egy nőgyógyász szakorvos, hiszen Tizedes plasztikai sebész, Ő csak a mellkasműtétet végzi. Csak a két műtét egy altatás alatt zajlik egymás után, ugymond melegváltásban nyiszálnak a műtőasztalon :laugh: , hogy mire kikerülsz onnan, férfi legyen belőled egy dolgot kivéve ugye..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 5 hónapja #32295

  • Konsztriktor
  • Konsztriktor profilkép
:ohmy: Tökre azt hittem, hogy a kipakolást is Tizedes doktor úr csinálja. :blush:
És amúgy nála a korrekció is ingyenes? Merthogy a csonkolásos műtétek, azt értem. De a korrekció a melleltávolítás részének számít, szóval azzal együtt ingyenes, vagy külön van, és akkor nem ingyenes?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 5 hónapja #32304

  • shadow
  • shadow profilkép
Hali!

Van egy sanda gyanúm, hogy az már fizetős sajna...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 5 hónapja #32307

shadow írta::
Hali!

Van egy sanda gyanúm, hogy az már fizetős sajna...


Tévedés. Ingyenes az is. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 5 hónapja #32317

  • shadow
  • shadow profilkép
Wáhhááá!! Ilyen jó hírt is régen hallottam!! :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 5 hónapja #32320

  • Barno
  • Barno profilkép
Érdekes ez a hivatalos út, mondjuk a hivatalos dolgokról eddig is megvolt a véleményem...:) Aki ezt kitalálta, annak azt kívánom, hogy totál női külsővel, full női hangon mutatkozzon be mindenütt férfi néven...Én pl. olyan szinten vagyok szar, hogy fél év hormonozás után se nézek ki sehogy, évekbe fog telni, mire valami alakul! Marha lenne férfi néven ilyen külsővel élni. Brrrrrr!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 5 hónapja #32322

  • Lucius
  • Lucius profilkép
Hát ebben mondjuk lehet valami, de legalábbis erősen egyénfüggő. Nekem mondjuk már úgy 2 évvel a hormonkezelés előtt sem volt gondom igazából, nem néztek lánynak sehol, a hangom kicsit furcsa volt, de sokkal inkább volt eldönthetetlen, mint lányos.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32602

  • Cicely
  • Cicely profilkép
Akkor ide is írom: szombaton srs-em lesz, majd szeretném viszonylagos pontossággal leírni, hogy mi hogyan zajlott, mi hogy történt, illetve hogy milyen lett az eredmény, mennyibe került, stb., remélem majd segíteni fog másoknak.

A műtét ára egyébként (ezt egy előttem műtött lánytól tudom) kerek 500.000 forint Tizedesnél, ebben minden benne van, semmi járulákos költség.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32603

  • Pinky
  • Pinky profilkép
Nagyon drukkolok és nagyon vigyázz magadra! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32608

  • Anne
  • Anne profilkép
Sok sikert és kitartást mindenkinek a műtétekhez!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32635

  • sztella
  • sztella profilkép
Cicely írta::
Akkor ide is írom: szombaton srs-em lesz, majd szeretném viszonylagos pontossággal leírni, hogy mi hogyan zajlott, mi hogy történt, illetve hogy milyen lett az eredmény, mennyibe került, stb., remélem majd segíteni fog másoknak.

A műtét ára egyébként (ezt egy előttem műtött lánytól tudom) kerek 500.000 forint Tizedesnél, ebben minden benne van, semmi járulákos költség.

Sziasztok!

Szombat délutáni információink szerint Cicely jól van, már amennyire egy 5 órás srs műtét után jól lehet az ember.

Mi "csak" egy kasztráció miatt tébláboltunk Pécsen. Mi is jól vagyunk :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32641

  • Susanne
  • Susanne profilkép
Cicely írta::
Akkor ide is írom: szombaton srs-em lesz, majd szeretném viszonylagos pontossággal leírni, hogy mi hogyan zajlott, mi hogy történt, illetve hogy milyen lett az eredmény, mennyibe került, stb., remélem majd segíteni fog másoknak.

A műtét ára egyébként (ezt egy előttem műtött lánytól tudom) kerek 500.000 forint Tizedesnél, ebben minden benne van, semmi járulákos költség.

Kitartás Cicely!!!;)

A következönek én megyek!:cheer: :woohoo:

Üdv: Susanne
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32645

  • Barno
  • Barno profilkép
Én fölhívtam a Tizedes számát, de valami asszisztens vette föl, és a sokadik hívás után ő beírt nekem egy időpontot. Ez gáz szerintetek?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32646

  • sziszkó
  • sziszkó profilkép
Sztem ez is haladás!!!!:)
Bár egyeztetni kéne a nőgyógyásszal is!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32657

  • Mike22
  • Mike22 profilkép
ha péntekre kaptál időpontot akkor nem :)
mindíg az asszisztense veszi fel.Magán számát azt ő maga adja max meg:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32660

  • Barno
  • Barno profilkép
Igen, péntekre kaptam, január 7-re. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32669

  • Mike22
  • Mike22 profilkép
Akkor nincs gond :)
igaza van Sziszkónak! egyeztess a nődokival is :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32671

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Jajj, gyerekek, nem kell itt félreértelmezni a dolgokat, milliószor el lett mondva, telefonon csak konzultációs időpontot lehet egyeztetni, Barno is azt kapott, nem kell külön senkivel egyeztetnie, majd a konzultáción megbeszélik a továbbiakat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32687

  • Harcos
  • Harcos profilkép
:talk:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.262 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook