Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Dr. Tizedes György műtétei

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 8 éve 5 hónapja #32795

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 8 éve 4 hónapja #32808

• andreas
  • andreas profilkép
TransVanilla írta::
Várhatóan január 25.-től Dr. Tizedes Györgynek Budapesten is lesz rendelője ahol lehetőség lesz konzultációra és varratszedésre.
:woohoo: :appl:

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 8 éve 4 hónapja #32812

Az jó lenne, ha Pestre is lehetne menni, mert Pécsre eléggé bajos eljutnom.

Drága Cicely, mesélj, mesélj, mesélj, kérlek, mi van Veled, hogy vagy, mit érzel! Mindent, ami eszedbe jut az új testi és lelki élményeidről... Előre is köszönjük!!! Puszi

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 8 éve 4 hónapja #32818

• Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Most hallottam a napokban, hogy Tizedes adjunktus úr tudomást szerzett róla, hogy külön topicja van a Pinken, és örült neki. :)

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 8 éve 4 hónapja #32828

Régebben engem is érdekelt a kérdés, de valószínűleg Nekünk nem lehet.

Nem Nekünk nem lehet. Senkinek sem lehet. :) Magyarországon úgy tudom törvény tiltja a petesejt lefagyasztást, de ha vmi csoda folyamán azt nem is, felhasználni lefagyasztott petesejtet egészen biztosan nem lehet, külföldre kivinni szintén.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 8 éve 4 hónapja #32831

• Shelly
  • Shelly profilkép

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 8 éve 4 hónapja #32978

• Berzerker
  • Berzerker profilkép
ha már van ez a fórum, és ennyire szeretjük tizedes bácsit és társát, ti adtatok valami hálaajándékot műtét után (vagy előtt)? ez kinél hogyan ment? nem igazán értek az ilyesmihez. üziben is jó a válasz, ha valaki nem akarja ide teregetni.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 8 éve 4 hónapja #32990

• Pinky
  • Pinky profilkép
Én gondolkoztam rajta, de sajnos meglépett a műtét után egyből, azóta sem találkoztam vele...
Viszont van, akinek tartozom még ajándékkal ezzel kapcsolatban, de egyszerűen úgy tűnik, megoldhatatlan, hogy átadjam... :(

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 8 éve 4 hónapja #32992

Ha vki akar adni vmit akkor tegye amikor beszél vele a műtét előtt, vagy esetleg fent a műtőbe odaadni nemtom, de baromi sűrű a napja szinte képtelenség elcsípni, zsét nem hiszem hogy elfogadna, mást talán, én se a műtét előtt se az után nem láttam vagyis a szobába nem jött be én meg nem mászkáltam.
A nővérek viszont szívesen vesznek bármit, és kedvesek.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 8 éve 4 hónapja #32993

• Berzerker
  • Berzerker profilkép
hasznos infók, nagyon köszi.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 8 éve 4 hónapja #32995

• Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Hadd keljek egy kicsit Tizedes védelmére.
Azért az tulzás, hogy nem jön be, főleg a hozzánk hasonlóan nagy dupla műtétesek esetében, hiszen eleve több napig bent fekszik az ember. Lehet rohanásban valóban, amikor hirtelen azt hisszük, le se szarja a fejünket, de később bejön és ellenőriz, és elmondja amit kérdezünk. Kérdezni viszont kell, mert nem mond mindent magától.
A hálapénz témáról pedig, valóban könnyebben elfogad ajándékot...Személy szerint én úgy voltam vele, amennyi pénzt én adni tudnék, az egyenesen nevetséges, így inkább nem égettem magam... :blush:

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 8 éve 4 hónapja #32999

• Berzerker
  • Berzerker profilkép
nekem nem annyira az összeggel van bajom, csak maga a hálapénz kifejezés takar annyi sérelmet, ugye a cirkuszok a magyar egészségügyes dolgokban, csupa rossz gondolat, h az életkedvem elveszi. olyan, mintha megvesztegetni akarnám. sztem ebből valami folyékony ír büszkeség lesz. :)

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 8 éve 4 hónapja #33000

Hellóka!

Jelezném, hogy a nagy műtétek áraiban benne van az adjunktus úr és a csapat tisztességes mérvű megfizetése, hálapénz nem szükségeltetik. Az ápolónőknek meg a csoki-kávé-likőr (csokilikőr / kávélikőr ;)) bármikor jó.

Ezen felül zsebben kotorászni mindkét fél számára kellemetlen helyzet...

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 8 éve 4 hónapja #33001

• sziszkó
  • sziszkó profilkép
Én pl adtam mind a kettőnek mert ezt az örömöt amit adott ez a műtét meg kellett köszönnöm,hálálnom!!!Meg nem puszilhattam a kezüket de azt is megtettem volna annyira boldog vagyok!!!Én így fejeztem ki a megelégedésemet is ami 100%-os:)Szavakkal is megköszöntem nem is egyszer mert a Tizedes doktor emberi hozzáállása le a kalappal szitu annyi megaláztatás után amin mi átmentünk végre mindig pozitív a hozzáállás :)
Pl Szfváron olyan orvosok vannak hogy féltem mindentől de akartam is hogy a testem korrigálják HOZZÁM:)
Nem érdekelt hogy meg vannak-e tisztességesen fizetve.Én adtam mert úgy gondolom hogy ennyi jó és pozitív hozzáállás után ahogy ők állnak hozzánk igenis megérdemlik!!!Nem vagyok gazdag nehogy azt higgye bárki is,sőt!De egy szirszar epe műtétnél is adtam az orvosomnak nemhogy itt ennél a műtétnél.
Mindent meg lehet oldani,de mindenkinek saját szuverén joga ezt eldönteni szerintem ez a téma tabu.Nem hinném hogy ha olvassa vagy olvasná az orvos díjazná ezt a témát.Priviben persze meg lehet beszélni,én ott szoktam.Ez az én véleményem bár napok óta olvasom nem akartam hozzá szólni ehhez a témához mert nem akarok semmiben okoskodni!De ma már úgy gondoltam lesz ami lesz én igenis megírom az én véleményemet.Orvos meg van fizetve?Tisztességes orvosi fizetést én ebben az országban nemigen tudok de a nővér is meg van fizetve akkor hát kábé olyan tisztességesen mint az orvosok.Ez az én véleményem,nem fogok leállni ezen a témán vívni mindenki eldönti mit hogyan szeretne adni vagy nem adni ez itt a kérdés...:)
Én ha kapok adok is minden téren!!!
Minden jót mindenkinek!

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 8 éve 4 hónapja #33002

• sziszkó
  • sziszkó profilkép
ja és nem kotorásztam a zsebemben egy lenge kézfogással megoldottam ;)

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 8 éve 4 hónapja #33003

• Pinky
  • Pinky profilkép
Macsó37: "Azért az tulzás, hogy nem jön be,"
A műtétem után egyből ment pakolni, indult külföldre. Utoljára a műtét előtt akkor találkoztam vele, amikor lefotózott, azóta nem. Ez nem az ő hibája, ez pusztán tényközlés volt. :)
(Mondjuk nyilván maga a műtét sem volt óriási, összesen ha egy órát töltöttem távol a kórteremtől, mindennel együtt.)

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 8 éve 4 hónapja #33005

• Ellenier
  • Ellenier profilkép
Nah, remélem pici új infóval szolgálok (bár köztudott, hogy ami nekem új, az köztudott, de igyekszem :) ):

Kértem adjunktus Úrhoz konzultációt egy Kellemes Kasztrálás ügyében, egy telefon bőségesen elég lett volna hozzá, csak sajna nekem pénz hiányában későbbi kellett, így megtudtam, hogy 25.-étől a DaVinci klinikára adnak már időpontot.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 8 éve 4 hónapja #33007

• Cicely
  • Cicely profilkép

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 8 éve 4 hónapja #33009

• Ellenier
  • Ellenier profilkép
Mondom én... xD

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 8 éve 4 hónapja #33010

• Pinky
  • Pinky profilkép
Azt hittem, hogy Budapesten van ez a klinika, de látom, hogy nem. :(
És valószínűleg ez lesz az, ott van a neve az orvosok között.

Oldal elkészítésének ideje: 0.244 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook