Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Dr. Tizedes György műtétei

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32714

  • Berzerker
  • Berzerker profilkép
vagy konkrétabban, amíg nincs meg a vizsgálat a nődokijával, addig tizedes se tud konkrét időpontot adni a műtétre, mert együtt egyeztetik le, vagy ilyesmi. nekem most pont emiatt kell eggyel többször hazamennem jó messziről. bár mondták, hogy jobb minél előbb lerendezni ezt is, de nem tudtam, hogy ennyi minden múlik rajta. maga kárán jobban tanul az ember.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32719

  • Barno
  • Barno profilkép
Milyen nődokiról van szó? Aki a kipakolást csinálja?
Vagy arról van szó, hogy kell vinni papírt arról, hogy nincs semmi bajom? Ez lehetetlen, mert ha elmegyek mondjuk egy rákszűrésre SZTK-ba, akkor kb. 10 nap múlva van lelet! Egyáltalán jó egy ilyen lelet, ez kell? Tehát ez január 7-ig lehetetlen. (Idén már nem mehetek, mert egy évben egyszer kell menni.) Azt meg nem mondhatom meg, mihez kell a papír, mert én íratom Lindának a tablettát!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32720

  • sztella
  • sztella profilkép
Sziasztok!

Ha valaki tud valamit Cicely állapotáról kérem írja meg köszönöm!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32721

  • sziszkó
  • sziszkó profilkép
Lucius írta::
Akik csak szakvéleményre pakoltattak ki, azok valószínűleg megoldották máshogy a hormon-kérdést, mondjuk feketén (vagy valahogy, és biztos leírják ide ők is). De ha teljesen a hivatalos úton akarsz járni, akkor előbb kell a névváltoztatás(vagy pedig ugye említették itt, hogy VAN aki felírja szakvéleményre is, csak nem TB támogatásra). Mellesleg a szakvéleménytől a névváltoztatásig jellemzően 2-3 hónap ha eltelik, tehát azt már meg ki is lehet akár várni.

Szia engem 2szakvéleményre pakoltak ki a nevem női még mindig bizonyos okokból kifolyólag az is kell hogy maradjon még pár évig.De én teljesen tb-re kapom a hormonomat Nebido Injekciót az endokrinológusomtól majd 3havonta és kajak ellenőrzi a véremet is nagyon rendes dokinőci!:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32722

  • Lucius
  • Lucius profilkép
Na ja, rendesnek rendes , csak ez illegális.
De a ti dolgotok, örüljél neki akkor, hogy így van.
Mármint addig örüljél amíg nem lesz ebből egy rakás zűröd hogy férfi külsővel szaladgálsz női iratokkal.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32724

  • Cicely
  • Cicely profilkép
Sziasztok!

Köszönöm a jókívánságokat, már itthon vagyok pár napja, csak mivel ülni nem tudok, ezért nem írtam eddig, most is állva teszem. :D
Minden rendben ment a műtét során, bár természetesen most is visszatoltak a műtőbe harmadnap, de nem volt nagy baj. :)
Tizedes doktor úr mondta, hogy ha majd szeretnék tökéletesíteni a kinézeten, akkor egy kis korrekció még lehet, mondtam, hogy fő a maximalizmus, úgyhogy lesz majd, de tényleg csak esztétikai jellegű beavatkozás lesz, pl. a jobb oldali nagyajkam egy picikét nagyobb, mint a bal, nem jelentős annyira, de nem tökélyre fejleszteni, amit kell. :D
Vannak gyönyörűen elkülöníthető nagyajkak, kisajkak, csikló, minden, a hüvelyembe a fél Chicago Bulls beférne egyszerre (viccet félretéve, magyarul nincs mélységi és szélességi gond sem), most tágítani kell, meg vérzik-váladékozik ugye még, illetve a műtét után a katéter viselése az 3 hét kb., hogy a húgycső szépen kiforrjon, kialakuljon.
A fájdalom abszolút tűrhető, bár nekem elég magas a fájdalomküszöböm, de tényleg nem fog senki seblázban fetrengeni, inkább kellemetlen dolgok vannak, nem oltári fájdalmasak.
A fájdalom múlása, katéter kivétele, a váladékozás és eme váladék bűzének megszűnése 2-3-4 hét is lehet, úgyhogy türelemjáték, de nagyban megkönnyíti a dolgot a tudat, hogy túl vagy a műtéten. :)

Ha bárkinek bármi kérdése adódna, tegye fel nyugodtan, akár itt nyilvánosan is, mert mindenkinek szeretnék infókkal segíteni, nekem is sokat segített, hogy volt előttem egy hónappal egy barátnőm SRS-en, és sok dolgot előre tudtam tőle.

Így elsőre, a monitor fölé görnyedve, ennyi :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32734

  • Endee721
  • Endee721 profilkép
Csodálatos hír ez Cicely! :woohoo:
Jobbulást! :kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32736

Örülök én is a jó hírnek! jobbulást!
Amúgy a sebet hogy és mivel kell kezelni? mert azt ugye kell a fertőzés megelőzése miatt.
És 2mg ösztrot szedsz még? csak kérdem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32740

  • Cicely
  • Cicely profilkép
Köszönöm itt is mindenkinek még egyszer! :)

Hát, Nikol, ez jó kéréds, mert amíg a kórházban voltam, addig ők kezelték, itthon meg már nem kell rá semmi gyakorlatilag. :)
De nemigen használtak spéci szereket, csak rendszeres tisztítás, meg azzal a csípésmentes fertőtlenítővel fújkodták, és semmi bajom nincs, úgyhogy nem tűnik fertőzésre hajlamosnak. :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32741

Jobbulást és örülök, hogy minden rendben ment, és mielöbbi felépülést!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32743

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Szívből örülök Cic és gratulálok!!! ^^

Tudtam, hogy fel kell néznem, mert Veled álmodtam! :o :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32747

  • Mike22
  • Mike22 profilkép
Jobbulást és én is Gratulálok !!!:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32763

Sziasztok és főleg szia Cicely!
Gratulálok a műtétedhez, remélem, hamarosan én is követlek! Mielőbbi gyógyulást!!:kiss:
Puszi: Mel
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32764

  • Anne
  • Anne profilkép
Jobbulást Cicely, jó látni, hogy mégegy ember túl van sikeresen a legfontosabb műtéten.

(Mel, jó az avatarunk :D)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32769

  • sziszkó
  • sziszkó profilkép
Lucius írta::
Na ja, rendesnek rendes , csak ez illegális.
De a ti dolgotok, örüljél neki akkor, hogy így van.
Mármint addig örüljél amíg nem lesz ebből egy rakás zűröd hogy férfi külsővel szaladgálsz női iratokkal.
Szeritem ez legális ha ilyet mer adni nekem biztos tudja mit csinál az orvos!
Csonkítás megvolt adja ennyi.
De jó is hogy orvosi felügyelet mellett csinálom én kajak örülök;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 3 hónapja #32784

Várhatóan január 25.-től Dr. Tizedes Györgynek Budapesten is lesz rendelője ahol lehetőség lesz konzultációra és varratszedésre.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 3 hónapja #32785

  • sziszkó
  • sziszkó profilkép
:) ez nagyon jóóóó :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 3 hónapja #32788

  • Konsztriktor
  • Konsztriktor profilkép
Amúgy nem tudjátok, hogy Tizedes doktor úrnál (vagy a nőgyógyászánál) lehet-e kipakolásnál petesejtet lefagyasztatni? És ha lehet, akkor mennyiért? :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 3 hónapja #32789

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
TransVanilla írta::
Várhatóan január 25.-től Dr. Tizedes Györgynek Budapesten is lesz rendelője ahol lehetőség lesz konzultációra és varratszedésre.
Királyság!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 3 hónapja #32794

Régebben engem is érdekelt a kérdés, de valószínűleg Nekünk nem lehet. Ha meg mégis, akkor ez több százezres/millós "beruházás" az ilyesmi..
De ez a kérdés elhangzott már itt a pinken.

Szép napot és boldog karácsonyt mindenkinek! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.328 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook