Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Nem jogi elismerése

Nem jogi elismerése 13 éve 10 hónapja #28280

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Kérdezz nyugodtan a későbbiekben is! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 13 éve 10 hónapja #28343

ujabb kérdésem van..:) voltam ma Tolnai doktornőnél, nagyon rendes, szimpatikus, korrekt volt..mindenkinek csak ajánlani tudom:) már Nagy Gertrúd doktornőhöz is van időpontonm 25-ére csak sajnos, előbb nem volt..de legalább van:) már csak a nőgyogyászra kell rászánnom magam valahogy:S na mind1.. a kérdés pedig az lenne h ha megvan a szakvélemény meg a nőgyógyásztól a papir h minden oké.. akkor ugye elkelküldenem azt a minisztériumba.. ezt tudom csak azt nem h h kell mellé megirnom a kérvényt? valaki nemtud erről valamit? van valami általános v csak leirom h ezért és ezért akarom v h működik ez? hormonokat szedhetek amig nincsenek meg az új papirjaim? mindegy hogy hova megyek endrokinologushoz? vagy tudtok valami jót? kérlek segitsetek. köszi előre is
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 13 éve 10 hónapja #28344

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Nincs sablon a kérvényhez.
Adatok, miket küldesz, miről-mire és miért. ;)
Elméletileg nem kezdhetsz hormonozni amíg nem távolítattod el a petefészked, méhed, de akadnak kivételek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 13 éve 10 hónapja #28532

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
na bazz. :unsure: éppen ezt akartam kérdezni, hogy hormont kinél kell feliratni, meg mik a követelmények. ugyanis a másik szakvéleményre nincs most hirtelen egybe 35 ezrem, és gondoltam, addig nekiállok a hormonoknak, ha anyagilag lehetséges. de akkor... :unsure:

különben érdeklődtem egy sort az illetékes szerveknél a kért iratok tartalmával kapcsolatban és alább idézem a választ:
"Kérelméhez 3 szakvéleményt kell csatolnia:
1. született nemének megfelelően nőgyógyász/urológus szakorvos szakvéleményét, mely tulajdonképpen a vizsgálatról készült ambuláns lapot, leletet jelenti.
2. klinikai szakpszichológusi szakvéleményt, melyet a klinikai szakpszichológus az általa szükségesnek ítélt vizsgálatok elvégzése alapján készít el. Kimondott formai és tartalmi követelményei a szakvéleménynek jelenleg nincsenek, és az általa alkalmazni kívánt tesztekről is a szakpszichológus maga dönt.
3. pszichiáter szakorvos szakvéleményét, melynek azonban egyértelműen meg kell állapítania a transzszexualizmus betegségét, tehát egyéb pszichiátriai kórkép diagnosztizálása esetén a kérelmet nem áll módunkban pozitívan elbírálni."
szóval én elvileg még tök jó vagyok a klinikai pszicho szakvéleményemmel, mert a pszichiáter az, akinek egyértelműen ki kell mondani a transzexualizmust.B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 13 éve 9 hónapja #28940

  • Gabor
  • Gabor profilkép
Sziasztok!
Ha az iskolai papírjaimon ki akarom cseréltetni a nevem, az csak úgy lehetséges, hogy elzarándokolok a volt iskoláimba, vagy esetleg az oktatási vagy más minisztériumon át is lehet postai úton?
Köszönöm a segítséget előre is!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 13 éve 9 hónapja #28941

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Szia!

Oktatási Minisztérum (remélem ez a neve most is). Ott érdemes megkérdezned, kevésbé kínos.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 13 éve 9 hónapja #28942

  • Gabor
  • Gabor profilkép
Oké, köszönöm!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 13 éve 9 hónapja #28946

  • Barno
  • Barno profilkép
De hát hormonozni feketén is lehet. Nem is drága.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 13 éve 9 hónapja #28969

  • sztella
  • sztella profilkép
M2F esetben kihez érdemesebb menni pszichiátriai szakvéleményért Simon Lajoshoz vagy Tolnai Valériához?

Simon Lajosnál is ilyen drága a vizsgálat?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 13 éve 9 hónapja #28970

  • Endee721
  • Endee721 profilkép
sztella írta::
M2F esetben kihez érdemesebb menni pszichiátriai szakvéleményért Simon Lajoshoz vagy Tolnai Valériához?

Simon Lajosnál is ilyen drága a vizsgálat?
Mind a kettő ugyanúgy ért hozzánk M2F-ekhez.
Simon az olcsóbb.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 13 éve 9 hónapja #28973

  • sztella
  • sztella profilkép
Köszönöm a gyors választ!

Tehát akkor nincs érdemi különbség? Pl időben is kb. ugyanannyi a vizsgálati alkalom szükséges mind két orvosnál?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 13 éve 9 hónapja #28974

  • Endee721
  • Endee721 profilkép
sztella írta::
Köszönöm a gyors választ!

Tehát akkor nincs érdemi különbség? Pl időben is kb. ugyanannyi a vizsgálati alkalom szükséges mind két orvosnál?
Olyan tekintetben a Valéria gyorsabb, hamar fogad és egy alkalommal megúszod, ha nincs semmi gáz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 13 éve 9 hónapja #28976

  • sztella
  • sztella profilkép
Értem köszönöm!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 13 éve 9 hónapja #28988

  • Pinky
  • Pinky profilkép
"(...), hamar fogad és egy alkalommal megúszod, (...)"
Engem elküldött dr. Weber Katalinhoz, hogy megcsinálja a Rorschach tesztet. Ha ennek meglett az eredménye, akkor ezt átküldte a Tolnai doktornőhöz, aki ez alapján elkészítette a szakvéleményt. Ez azt jelenti, hogy egyszer fizettem Tolnai doktornőnek, egyszer Weber doktornőnek, és egyszer a szakvéleményért.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 13 éve 9 hónapja #28989

  • Endee721
  • Endee721 profilkép
Igazad van Pinky. Egy jó tanács. Előbb menni kell egy pszichóhoz és az ő papírjával menni inkább Valériához. Ahhoz ragaszkodni, hogy az megvan és az alapján járjon el veled.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 13 éve 9 hónapja #29001

  • andreas
  • andreas profilkép
Sztella most készülsz az első szvélemény beszerzésére?
Sok sikert!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 13 éve 9 hónapja #29006

  • sztella
  • sztella profilkép
Akkor most bele húztam mert, Valériához kaptam időpontot, de pszichológushoz még nem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 13 éve 9 hónapja #29007

  • sztella
  • sztella profilkép
andreas írta::
Sztella most készülsz az első szvélemény beszerzésére?
Sok sikert!

Köszönöm! Igen most kezdem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 13 éve 9 hónapja #29014

  • Pinky
  • Pinky profilkép
"Akkor most bele húztam mert, Valériához kaptam időpontot, de pszichológushoz még nem."
Tolnai doktornő csak és kizárólag Weber doktornővel dolgozik. És Weber doktornő külön kérésre sem ad szakvéleményt, úgyhogy azt külön kell beszerezned. És dr. Nagy Gertrúdnál voltam. Ő is jó arc, csak ajánlani tudom. :)
Szóval: ha Tolnai doktornőhöz már van időpontod, akkor szvsz érdemes felhívnod dr. Weber Katalint és ezt elmondani neki, hogy így adjon időpontot. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 13 éve 9 hónapja #29015

  • Pinky
  • Pinky profilkép
"Pinky. Egy jó tanács. Előbb menni kell egy pszichóhoz és az ő papírjával menni inkább Valériához. Ahhoz ragaszkodni, hogy az megvan és az alapján járjon el veled."
Szvsz annyira nem is kell kötni az ebet a karóhoz, megy ez magától is. :) Mármint én utoljára Nagy Gertrúd doktornőnél voltam, és ő erősen támaszkodott a korábban megszerzett szakvéleményre.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.251 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook