Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Péniszképzés

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36783

  • Csabi
  • Csabi profilkép
Oké! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36837

  • dahor9
  • dahor9 profilkép
Szia Renáto!Minden rendben van? Á.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36840

  • Renato
  • Renato profilkép
Szervusz,
tegnap engedtek haza, este 9ig vartunk a dokira addig mutott. Jol megkinzott megint, aztan elengedett. Hajnalra bedagadt az uj kuki, de most szedek antibiotikumot remelem lehuzza a duzzanatot. Irtam neki mi tortent de valaszt meg nem kaptam. Egyebkent minden rendben van!
Irok majd ha tortenik valami.

Udv.!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36845

dahor9 írta::
Hali Zoknitárs!Ha van egy kis zsé,akkor van egy jobb megoldás.Ha gondolod Írj priv.mert megint megharagszik rám az a harapós néni.Kézcsók neki!!! Üdv:á

Kedves Dahor,
vannak más topikok is ami odaillik nyugodtan odaírhatod vagy nyithatsz új témát is!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36885

  • Renato
  • Renato profilkép
Sziasztok!
Tegnap lekellett utaznom Belgradba mert nagyon begyulladt a kateter mellett. :(
Átmosta a kukit kívül-belül, jol megkinozta... Kaptam rá antibiotikumot még pluszban, es bekototte, 3 napig rajta kell hagynom. Azt mondta semmi gond csak egy kis problema ne aggodjak.
Kb 2 hét mulva megyek vissza kontrollra akkor veszi ki a katetert!
Tegnap ejjel 4 órát vartunk a szerb-magyar határon, nagyon nehez az ules, megszenvedtem az utazást.

Szép napot nektek!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36892

  • Lucius
  • Lucius profilkép
Szia Renato!
Sajnálom a dolgot. De gondolj arra, hogy a nehezén már túl vagy :) Gyors felépülést, meg kitartást neked!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36905

Kitartás, Renato! Nemsokára elmúlik majd ez a nyűg is. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36960

Szia Gratulalok neked a mutethez....
En is a metodioplasty szeretnem, telefonon erdeklödtunk ott ahol teged is mutöttek de nem mondanak semmit aki felveszi a telefont anyit mondott hogy emailben kuldjuk el a papirokat es valszolni fognak 3 heten belul.
Azota eltelt 3 het de semmi..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36964

  • Renato
  • Renato profilkép
Szia,
írj privátba és adok neked egy közvetlen kontaktot, aki segít neked felvenni a kapcsolatot az orvossal.

Jövőhéten veszik ki a katétert...már nagyon várom, hogy végre normálisan vizeljek! :)

Üdv.!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 7 hónapja #37143

  • Renato
  • Renato profilkép
Sziasztok,
a múlthéten Rados Doktor kivette a katétert, most már rendesen megy a vizelés állva, még szoknom kell de már egész jól megy! :)
Kaptam egy kenőcsöt a kukira mert picit még megvan duzzadva a sok macerától, azt kell kennem.
A fájdalmak enyhülnek, egyre többet sétálok. Másfél hónap múlva kell mennem ismét kontrollra.

Ez történt egyenlőre...


Van valakinek személyi edző ismerőse Pesten?


Szép napot nektek!
:bye:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 7 hónapja #37267

  • Berzerker
  • Berzerker profilkép
egy kis meto. szigorúan erősgyomrúaknak!

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 7 hónapja #37268

  • Renato
  • Renato profilkép
Ez nagyon érdekes, szerintem ez nem metoidioplasty! Nekem nagyon fura a végén az óriás klitó, mint egy rejtett pénisz...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 7 hónapja #37279

  • Berzerker
  • Berzerker profilkép
hát, nem használták kifejezetten a szót, tévedhetek, nem beszélem a nyelvet. viszont más tippem sincs rá. csak szembejött, gondoltam, hátha mást érdekel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 4 hónapja #38591

  • Szigmund
  • Szigmund profilkép
Szia Renátó!

Mesélnél azóta hogy vagy? Hogyan gyógyultak a hegek? Most mennyire vagy elégedett na és mennyire szuper pisilni? Utcán is tudnál?

Üdvözlet: Szigmund
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 4 hónapja #38594

  • Renato
  • Renato profilkép
Szervusz Szigmund,
minden rendben van, már semmi fájdalmam sincs, élem a hétköznapi életem sokkal kiegyensúlyozottabban. Járok edzeni, sportolok, úszom...minden úgy megy ahogy rég. Már a hason alvás is működik. :) Itt lent minden rendben, egy mellkas korrekciót szeretnék majd Belgrádban jövőre. Nem itthon mert itt 3 műtétből tudnák megoldani, ott meg egy műtét alatt. A vizelés is szuperül megy, utcán semmi gond, az erdőben már bejárattam. :) Egy heg van a hasamon ami alig látható már.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 4 hónapja #38630

  • Szigmund
  • Szigmund profilkép
Köszönöm Renátó, ez nagyon jól hangzik.
Minden jót a továbbiakban is!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 4 hónapja #38746

Cher fia, Chaz Bono is Belgrádba készül.
Novemberben Howard Stern rádióműsorában beszélt arról, hogy metoidioplasztikát szeretne.
"Azt fogom csinálni, hogy elmegyek Belgrádba. Van ott egy orvos, aki mindenkinél jobban csinálja ezt a műtétet. Fogják a csiklódat, és gyakorlatilag néhány ízületet meg cuccot felhasználva kicsit megnagyobbítják, kiszabadítják, fognak egy kis arcbőrt, és kivezetik a húgycsövedet is, úgyhogy tudsz vizelni is, meg kapsz hereimplantátumokat. Kicsi lesz, oké, de tudok majd vele pisilni... Állva pisilni... Persze a legtutibb az lenne, ha a behatolás is sikerülne úgy, hogy érezzem a dolgot"
Az arcbőr az téves, mert szájnyálkahártya.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 4 hónapja #38747

  • Renato
  • Renato profilkép
Már az sem, hüvelyből veszik, nem az arcból és nem a szájból!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 4 hónapja #38749

  • danken
  • danken profilkép
Az sem új, mert hüvely nyálkahártyából régen is csináltak. Belgrádban nem tudom, ott nem jártam. Kísérleteznek mindenhol, mindig változtatják mikor honnan veszik.
Meg ki tudja melyik belgrádi teamhez megy a kettő közül a dagika. Annyira kövér embernek nem sok értelme van metát csináltatni, de ez a privát véleményem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 4 hónapja #38751

  • Renato
  • Renato profilkép
Én nem írtam, hogy új...csak azt tudom Radosék (Belgrádban) így csinálják most. És hát nálam rendesen működik. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.302 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook