Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Péniszképzés

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36722

  • Renato
  • Renato profilkép
Szeva Ádám,
írj itt privátba, kérdezz nyugodtan mert most unatkozom amíg itt vagyok. :)
Egyébként én is megdolgoztam ezért, nekem sincs szülői hatterem, de hat a sok munka meghozta gyümölcsét! :))

R.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36723

  • Szigmund
  • Szigmund profilkép
:up:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36731

  • dahor9
  • dahor9 profilkép
Hali Renáto!Bocs,de nem tudom mi van a nettel kicsit szarakodik.Első kérdés,amit gondolom tudsz mennyi lesz az annyi a végén,+tolmács.A legfontosabb mennyire leszel szétkaszabolva? Amúgy elég komoly véralvadási problémám van,úgyhogy érdekelne az is milyenek a dokik.És az is érdekelne,hogy most milyen gondolataid,érzéseid vannak.Bár gondolom most minden hupikék.Örülök bár még nem ismerlek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36732

  • Renato
  • Renato profilkép
Szervusz,
Rados doktor a magyaroknak egyedi arat ad, mivel tudja mi nem tudjuk kifizetni azt a horror arat, ezért van egy kapcsolattartó akinél lehet érdeklődni, illetve időpontot kérni konzultálni, ott mondja meg a doki mennyibe kerül. Nekem kb mindennel együtt 6-7 ezer €.
A hason lesz egy kb 10 cm vagas, mivel a huvelyt beforditjak. A többi csak apró vagas a heréknel.
Az orvosok nagyon jók, profi a klinika, ezt a problémát mindenképpen mondanod kell neki!
A gondolataim? :) végre teljes vagyok, egy egész! Egyébként honvagyam van, rossz egyedül es mar mennek haza, de tudom még gyogyulnom kell...

Remelem mindenre választ adtam. Írjatok nyugodtan mert itt most van idom válaszolni! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36733

  • Renato
  • Renato profilkép
- nem rég volt a doki átkötözni, haaat fogtam a parnat erossen! A herék nagyon érzékenyek, es a végén egy tűvel benyult az új hugycsobe a kateter mellett miközben nyomta a hereket :-/ gondolom a vert preselte ki, bár nem néztem de baromi rossza volt! Meg 3 napig ezt bírnom kell aztán mehetek haza azt mondta.
- levette a zacskót a vizelet kateterrol, es kaptam rá egy dugót, ha pisilnem kell akkor ki kell engednem es kész.
- a masik draint nem vette meg ki csak egy kisebb tasakot tett rá, így mar könnyebben mozgok.
- a hasamat is atkototte, elég nagy a vagas, de szép a varrat.

Más nem történt ma... :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36734

  • dahor9
  • dahor9 profilkép
Szia!Köszönöm,mindenre választ kaptam ami érdekelt.Igazándiból azért sem akartam a műtétet,mert eléggé elrettentett,hogy, alkarból veszik le a bőrt.Eddig megúsztam hegek nélkül.Az első műtétem a Honvéd Kórházban volt,olyan ügyes volt a doki,hogy csak a mellbimbónál vágott,és az abszolút nem látszik.Mintha soha nem lett volna ott semmi.És szeretném,ha a befejező is ilyen szép lenne.Akkor most már irány kuba..vauuuu!!!!Remélem ez az álmod is teljesül,és a napbarnított lányok...Amúgy mivel foglalkozol,ha nem vagyok indiszkrét?Mi jót csinálsz,ha éppen nem csinálsz semmitt?Ja!Mindig baromi zavaros leveleket írok,de biztos vagyok benne,hogy azért nagyjából érted.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36735

  • dahor9
  • dahor9 profilkép
Ja igen,kitartás....ez a fájdalom csak átmenet,gondolj a napbarnított leányzókra,és arra mi mindent tudnál velük kezdeni...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36736

  • dahor9
  • dahor9 profilkép
Rossz az aki másra gondol,én személy szerint a táncra gondoltam,mármint a leányzokkal.Ha..ha.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36737

  • Renato
  • Renato profilkép
Szeva,
lehet félreértettél! Ez nem phalloplasty volt hanem metoidioplasty!
Mert te inkább erre celoztal most az alkar bőrrel...
Majd meg írok...

R.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36738

  • Kalóz
  • Kalóz profilkép
Szia Renato!

Gratulálok és légy nagyon boldog!!! /Már az vagy.:)/
Ha jól tudom, volt pár pont az életünkben, ahol mindketten megfordultunk, remélem, egyszer én is eljutok oda, ahová te.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36739

  • Renato
  • Renato profilkép
Nos, megint itt vagyok! :)
Örülök hogy jól sikerült a mellkas plasztikad. Engem Szigetváron műtöttek es az is remekül sikerült, a bimbonal vágott félhold alakban, sajnos behuzodas az van de azt lehet pótolni majd saját zsirszovettel, csak engem zavar nem sürgető.
Ha épp nem kórházban vagyok akkor dolgozom. :) Tervezografikus, képzőművész vagyok egyetemi végzettséggel. Sok mindent tervezek: plakátot, cégek arculatát, prospektust, csomagolást (gyógyszer, kozmetikai szer stb...), webdesign, szóval bár mi. :) Ebből lehet megélni ma, sajnos a festés, rajzolás ma mar nem ad megélhetést.
Te mivel foglalkozol? Mikorra tervezed a műtétet?

Több álmom is van meg az életben nem csak Kuba. :) De én mindet valóra fogom váltani! Az egyik vágyam eljutni a Mount Everest alap táborába! Mivel nem vagyok képzett hegymászó sajnos tovább nem tudnék menni, de ez is maga lenni a csoda! :)


R.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36740

  • Renato
  • Renato profilkép
Köszönöm, nagyon jól esik hogy velem örülsz te is! :) Mindenkinek kívánom hogy oda jusson el ahova igazán vágyik, es ahol egy teljes, egész emberré vállhat.
Ha nyerek a lottón allom a cehhet! :)))
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36743

  • shadow
  • shadow profilkép
Nna, akkor vegyél gyorsan egy szelvényt, Renátó! :side:

Gratula a műtétedhez!! :woohoo: Ha nem bánod kérdeznék párat én is. Kb. mennyi ideig kell bent feküdnöd? Kb. hány hétig-hónapig maradsz így ki a munkából? A táppénzt meg lehet oldani?
Amúgy milyen hosszú ott a várólista? Ha jól emlékszem, te is már elég régen elkezdtél intézkedni...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36744

  • Renato
  • Renato profilkép
Szia,
azt mondta a doki hogy 5-6 nap a bent fekvés ha minden jól megy. A munkát mar elkezdem amikor hazaertem, mert én otthon melozok/tervezek így ezzel nekem nem lesz gondom. A tappenzrol nem tudok nyilatkozni.
Én kb 3 hónapot vártam a konzultáció után, de állítólag ez gyorsabban megy ha nem nyáron kérsz időpontot.

Ma mar kimehettem végre a szobából, setaltam az emeleten, sajnos ki nem mehetek. :(

R.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36745

Nem vagyok itt két és fél napig és tele a fórum...

Renato, teljes szívből gratulálok a sikeres műtéthez és kívánom hogy a lábadozás és az utána valók is remekül sikerüljenek! :cheer:

/hug
Zsófi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36749

  • dahor9
  • dahor9 profilkép
Szia!Hát igen,látszikhogy nagyon örültem a műtétednek,és nem gondolkodtam.Igazándiból én arra várok,hogy fejlődjön annyit az orvostudomány,hogy ne összefoltozott emberkék kerüljenek ki a műtőböl.Személy szerint nem szeretném ha engem összekaszabolnának. Láttam egy-két fotót és hát.... Baromira örultem a mellkas plasztikának,hogy szép lett és baromira nem mondják meg,hogy ott volt valami valaha.Lehet én vagyok csak ennyire hülye,de én csak így állnék neki.Na hát ezt megint értelmesen megfogalmaztam.Ráadásul még a billentyűzetem is szarakodik, ez nem az én hétvégém.Amúgy kérdésedre válaszolva,én egy egyszerű de nagyszerű melósgyerek vagyok. Most éppen gépeket javítunk, munka gépekre gondolok.Minimálbér.Viszont most készülünk kimenni,Írországba egy kollegám gyermeke kint él és ő segít nekünk.Nagyon úgy látom,hogy nem szabad maradni,és aki teheti irány kifelé.Szabadidőmben én is szoktam festeni,de most nincs pénzem olajra,még vászonra sem.Amikor volt a depüressziós korszakom akkor a képeimből éltem nem szívesen emlékszem vissza.Most egy kicsit kinyílt a világ.Nagyon szívesn leírom neked,hogy jutottam el idáig, hogy már beszélgetek másokkal is.Most mit csinálsz? Csajok? Vagy van párod?Sok kérdés van a fejembe.Csak néha agyam nincs hozzá.A fizikai munkát,és aművészetet nagyon nehéz összeegyeztetni. Bár a munkának is megvan a sajátos szépsége.Most mit csinálsz? Én baromi jól elszórakoztam a kórházban,persze miután elkínlódtam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36751

Az orvostudomány ott tart ahol, amikor összefoltozott emberekről beszélsz igazán nem tudom mire gondolsz de tudod valamit valamiért azt szokták mondani. Az orvostudomány fejlődésére várni pedig, mindenképpen lehet... de hát ha ráér akkor lehet, nincs is rá szükség talán. Szike és donorfelület nélkül nem lesz pénisz max. metoidio és a szike ott is előkerül.

Viszont szépen kérlek az élettörténeteteket ne a péniszképzés topikban vitassátok meg, menjetek a TS dühöngőbe a Transzszexuális útba és ott akár regényeket is írhattok, de ez az információs topikok egyike amit ha megengeditek szeretnénk INFORMATÍV állapotban tartani. Köszönöm.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36780

  • Renato
  • Renato profilkép
Sziasztok Sorstarsak!

Holnap hazaengednek a korazbol. :)
Ma volt a doki, levette a koteseket, jol megnyaggadta a hereket, es injekcioval kitisztitotta a hugyvezeteket, en birom a fajdalmat, de ezt megkonnyeztem! :-/
Kaptam egy mobil katetert aminek a vegen egy dugo van, itt tudom egyenlore kiengedi a vizeletet. Ezt veszi ki kb 2-3 het mulva, de reszletek holnap tudok majd.
Lesznek fotok feltoltve az oldalra, kerek mindenkit bizalmasan kezelje amennyire lehet! Meg latszik, hogy friss a mutet, be van nehol kekulve, de nekem nagyon tetszik! :)) A hereket baromira kell szokni mert ugy megyek mint aki lorol szallt le...

R.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36781

  • Csabi
  • Csabi profilkép
Szia Renato!

Most olvaslak, gratulálok a műtéthez, örülök, hogy jól vagy és szuper lehet, hogy mindenen túl vagy! Nekem eddig a kipakolás és a mellműtét volt, még kell korrekció. Alakulnak bennem az érzések, hogy vajon megtudok -e ennyivel elégedni és a hormonok okozta változással vagy csak srs-el tudom az utam teljesnek venni. Egyelőre azt érzem biztosra, hogy nagyon nem frankó, hogy egy zokni van odalent. Ez még nem eldöntött, megaztán pénzem sincs, de a metoidioplasty szimpatikusabb nekem. Így kíváncsi vagyok a részletekre, letámadnálak ezügyben valamilyen formában. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 12 éve 8 hónapja #36782

  • Renato
  • Renato profilkép
Koszonom! :)
Szivesen segitek, valaszolok barmire, irj privatban nyugodtan.

Udv.:
R.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.268 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook