Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: El-Kazovszkij

El-Kazovszkij 7 éve 8 hónapja #58003

1. Alföldi Róbert menjen a picsába!
2. Én tudom, hogy mit nem tudok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 7 éve 8 hónapja #58004

A szüleim személyesen ismerték Kazovszkaját. Apám nem az On The Roadtól lett " ellenforradalmár" hanem az Észak-Uráli történetektől. Szabad emberek vagyunk, azt gondulunk amit akarunk. Ismerkedjetek Cseljabinszkal Kádár imádók!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 7 éve 8 hónapja #58005

A méregdrága bugyijaimat egy bangledhesi rabszolga lány varrta. Az emberiség szemetének. Ebbe bele lehet őrülni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 7 éve 8 hónapja #58006

Csak a bugyikon nézed meg a címkéket.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 7 éve 8 hónapja #58012

Én ezen jót röhögök, méregdrága bugyi :laugh: :woohoo: ...én úszkálok az ilyen demokráciába leselejtezett, címkés, a kulcsszó a tavalyi, így az már értéktelen, mert nem naprakész márkákba. de eredeti, sorszámozott, szinte ingyen. Kihajított. De a fogyasztás pazarlás az élelmiszerbe a legjobb, mert ott a nem esztétikus, zöldségeket a földön hagyják, mert a szép ideájának nem felel meg, amugy meg semmi baja, finom, és egy csomóan jóllakhatnának belőle. Van külföldön olyan láncok, ahol csökkentett árba meg lehet venni. :) :S

Én a felvágásodtól már rosszul vagyok, és hidd el tudom kezelni a visszautasítást, és nagy randikba veszek részt. Szóval örülök is így alakult. Biztos másnak is lehet valami szuper, de vannak diszkrétebbek is, ez már nem büszkeség, hanem a lelkek ( értsd. nem akarsz semmi jót adni) palánkra verésébe jeleskedsz. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.190 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook