Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: El-Kazovszkij

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54229

Rémes ez a látásmód, mindenbe a többség a nyerő, a sokszínűség ellen vagy, és tényleg egy ismim mondta egy ilyen látásmód disszidálásra késztetne, meg az a mindenkit lenézni, ledegradálni, aki a SOKSZÍNŰSÉG MELLETT VAN.
Szerintem áruló is vagy, elárultad önmagad. bocs.
Gondolom majd jön a ledegradálás, IQ, stb.. hát tévedsz. :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mijan

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54230

Nem tartom magam potenciális tömeggyilkosnak mert ellenszenvezek a judaizmussal és az iszlámmal. Ők sem szeretnek engem.
Lehet, hogy nagyobb az ismeretségem a két vallás követőivel - mint itt bárkinek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54231

Erre csak azt tudom reagálni, hogy a "Tapintat" a legértékesebb emberi tulajdonságok közé tartozik. Én a magam részéről az egyik olyan tulajdonságnak tartom, az erkölcs mellett, ami minket megkülönböztet egy állattól. Azt már látom, hogy az erkölcstelenséged mellé a tapintatlanságot is begyűjtötted......
Mert buziznak a többiek, hát buzizzunk mi is B) (persze ettől én még tudom, hogy buzi vagyok :whistle: )

türelmetlenül várom, mikor fogsz már végre valami eredeti gondolatot idetenni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54232

Jön a "ledegradálás". A degradálás leértékelést jelent. A" ledegradálás" kifejezés nem létezik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54233

Akkor meg olyanokkal miért beszélgetsz, aki ellenszenves ideológiailag, mazochizmusból? :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: raul

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54234

Dehogynem létezik. B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54235

Miért pont nekem kellene eredeti gondolatomnak lennie? Nem vagyok Marcus Aurélius. Főleg mint állatnak.
Mi az erkölcs? Ha nem tudod, Soros vagy Zuckerberg fog segíteni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54236

lovestorysecret beküldte:
Szerintem áruló is vagy, elárultad önmagad. bocs.
:P

Most először nézlek jobban meg. B) Rendkívül figyelemre méltó megállapítást tettél a Buzizóval kapcsolatban! Hm... Elnézést...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54237

Ideológiájuk csak a gyenge elméjűeknek van.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54238

és lelkiismerete? :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54239

A tárgyal nem releváns kérdések feltétele az alacsony intelligencia hányados jele.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54240

El kell, hogy keserítselek, nekem átlagon felülit mértek. Nem ismersz, nagy örömömre.
És a személyeskedés, az a tárgyhoz tartozik?, akkor -2 az IQ-d, ha ez ennyire fontos, de nem ezen múlik a siker.
Sikertelen lehetsz, ez a bajod. :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54241

Én valóban sikertelen vagyok. A magas iskolai végzettség, a kitűnő szülői háttér, a jó fizetés csak akadályoz engem a kapcsolat teremtésben. Csak a négy hexa-sakkozó, rejtvényfejtő marhával értem meg magam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54242

Ez egyszerűen döbbenetes, ez az arrogáns sznobság.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54243

Az nem jutott eszedbe, ha egy ekkora nagy szellemnek tartod magad akkor nem letaposni kell?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54244

Nem tartom magam nagy szellemnek. Lehet, hogy arrogáns vagyok - talán sznob is - de provokáció nélkül nem taposok le senkit. Sőt azzal együtt sem állt szándékomban még soha. Meglehet, hogy félreérthetően fogalmazok. A hozzám hasonlóak társaságát keresem.
Fenn tartom a jogom a saját véleményhez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54245

Azt azért akkor tudnod kell, ha már a joggal jössz, hogy a jogod a saját véleményedhez az addig tart míg nem sérted meg a másik ember méltóságát, na ez, hogy ez meg mi tartozik bele az közmegegyezés.
Nem fogok hivatalosan fogalmazni, kedvencem a szleng beszéd.

Akkor idézem, a klubszabályok itt:

A felhasználó tudomásul veszi, hogy a Pink Vanilla Leszbikus társkereső oldalon véleménynyilvánítási szabadságát csak mások jogainak, politikai, vallási hovatartozásának sérelme nélkül jogosult gyakorolni.

Tilos a Pink Vanilla Leszbikus társkereső oldalon más szerzők jogainak, személyhez fűződő jogainak, emberi méltóságának, jó hírnevének, valamint a kiskorúak védelmére vonatkozó jogszabályoknak a megsértése.


Én se tartom magam egy szentnek, csak te jössz mindig a szabályokkal, és ezt neked gyűjtöttem ki sok szeretettel: :kiss: :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54246

Ez a felfogó képesség viszi dögrovásra a bolygónkat.
Tudomásom szerint ez nem a leszbikus társkereső oldal.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54247

Az adatlapod alapján gyűjtöttem ki, tiszteletbe tartva az orientációd, egységes ez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mijan

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54249

Ne gyűjts nekem semmit! Ki a fasznak képzeled magad?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.237 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook