Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: El-Kazovszkij

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54250

Szívesen bemennék én is Cukorhegyi hodályába együtt bégetni (nekem se jó a sehová sem tartozás) - de nem tehetem. Kint az álom de bent az agy.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54251

De nem azon voltál eddig, hogy mindenáron a hetero kórusba akarsz bégetni?, mint álom... :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54253

Ennek semmi értelme. A félbemaradt sakk-világbajnokok is kitudják kezdeni a gyenge idegrendszerem, de azok hülyeségeiben legalább látom a logikát.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54254

Ez eszméletlen, szerintem érthető, majd unatkozhatsz egyedül, fárasztó lehet ez a sok trollkodás, nálam nem jön be ez a stílus. :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54290

Palla beküldte:
Én valóban sikertelen vagyok. A magas iskolai végzettség, a kitűnő szülői háttér, a jó fizetés csak akadályoz engem a kapcsolat teremtésben. Csak a négy hexa-sakkozó, rejtvényfejtő marhával értem meg magam.


Léteznek sokan ilyen háttérrel. A párválasztást a nárcizmus, a másikban való önkeresés is irányítja, a felsoroltak nem a valódi akadályok, de könnyen azzá tehetőek.
A kapcsolatteremtési esélynövelés érdekében lehet jótékonykodnod, adakoznod, szponzorálnod a következő kiállítást, hogy témánál maradjak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54324

Nina Simone rajongók ismeretségét keresem. Tudom, hogy semmi esélyem. Egy hátha mégis lesz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54325

Tudom az egyetlen megoldást a gondjaimra. Csak a technikai eszközök nem állnak rendelkezésemre. Már a beszerzéshez is gyenge vagyok. Az önelégetéshez meg gyáva.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54330

A suicidum egyetlen formáján való gondolkodás sem javasolt senki számára.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54331

Önnyalás 2015.12.12
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54340

Az élet olyan, mint egy munka. Jól vagy rosszul végig kell csinálni.
Az életet csak az veheti el, aki adta. És az aki adta, nem e Világról való.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54343

Én már attól is boldog lennék, ha egyszer ÉN oszthatnék triviális
közhelyeket mentőövként fuldokló embereknek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54344

Te ötezer éves közhelyeket osztogatsz a magad erkölcstelen módján. egy önálló gondolatra képtelen vagy. Nem csodálkozom hová jutottál ?!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54345

Ellenemre van a személyeskedés. Lehet, de akkor érvelési szinten Ti bajban lesztek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54361

Erre még nem volt példa, az érvelést eddig minden alkalommal elutasítottad. Aki személyes infókat közöl magáról, annak következménye, hogy ráutalásokat kap. A te esetedben a fuldokló kilyukasztja mentőöveit, ignorálja enyhe szimpatizánsait, támadásra biztatja gondolt ellenfeleit, megpróbál minél több személyt azzá tenni. Az unalom valóban fojtó tud lenni az öngyűlölő homokzsáknak. Van remény, láttam az adventi vásárban hexasakkot.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mijan

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54363

Ez nem unalom, hanem csontig hatoló nyirkos magány. A hexasakkon kár gúnyolódanod - azt sem tudod mi az. Kevesen ismerik, még kevesebben játszák. Mi jól csináljuk. Hogy kerültél az adventi vásárra?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54364

Ismerem, de nem játszottam vele. A hagyományossal tudok.
A Vörösmarty téren az adventi vásárban árulják, ha hétvége óta el nem kapkodták. Van, hogy részlegesen megnézem a vásárokat, függetlenül a megrendezés okától, hátha látok érdekes dolgokat. Kürtős kalács most nem volt megfelelő,de azért akadtak szerencsések is, akik 12ezerért 8 darabnak is örülhettek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54365

Az adventi vásárral kapcsolatos sportszerűtlen oldalvágásomat visszavonom. A kürtős kalács áráról apám gyakran emlegetett megjegyzése jut eszembe: a pestiek (budapestiek) mind hülyék.
Én már akkor ettem kürtős kalácsot amikor csonka-Magyarországon csak Debrecenben árulták egy helyen. Igaz az frissen sütött volt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 8 éve 4 hónapja #54368

  • Lara_Croft
  • Lara_Croft profilkép
Csupán az utolsó néhány kommentet olvastam el, de annyira nem állt össze a kép, hogy elkezdtem az első oldaltól. Sokkal okosabb nem lettem. Kajak azt hittem, hogy az én agyamban van a zárlat, amiért nem értem ezt az egészet.
Mióta lecseréltem az adataimat, szedem a tablettáimat, változik a testem, közelednek a műtétek stb., rám azóta a nap is szebben süt. Nekem tavaly sikerült úgy istenigazából megbékélnem magammal, és elfogadnom, hogy én így tudok teljes életet élni. Szóval mostanság nevetgélek, végre örülök az életnek, látom a fényt az alagút végén meg ilyenek. Ha Te úgy érzed, hogy erre önmagadtól nem vagy/leszel képes, javaslom, kérj segítséget egy kompetens személytől. Ő tudni fogja, mihez kezdjen veled.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 7 éve 8 hónapja #57999

  • lynchmood
  • lynchmood profilkép
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

El-Kazovszkij 7 éve 8 hónapja #58000

  • lynchmood
  • lynchmood profilkép
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.349 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook