Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Anális szokások előjátékok

Válasz: Anális szokások előjátékok 11 éve 5 hónapja #46905

  • fuskator
  • fuskator profilkép
Én keveset eszem, és ráadásul vegetáriánus vagyok, halat viszont eszem, zöldséget, gyümölcsöt.
Reggeli wc után zuhanyozásnál kiöblítem magam alul, így a nap bármely szakában kapható vagyok egy váratlan anális szexre, és soha sem kell tartanom kellemetlenségektől.
Síkosítót soha sem használtam még. A partnereim pénisz méretétől függetlenül, a nyálam tökéletesen megoldja mindig.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Anális szokások előjátékok 11 éve 5 hónapja #46943

  • pulcsis
  • pulcsis profilkép
Irígylésre méltó :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Anális szokások előjátékok 11 éve 3 hónapja #47592

  • Kraps
  • Kraps profilkép
Sziasztok! Egy kis segítség s jó tanácsok kellenének! Kezdjük azzal hogy igen zöldfülű vagyok ezen a téren lévén ez az első alkalmam. Mostani párommal próbálkoztunk már az anállal, de fel léptek komplikációk :S Konkrétan nem tudtam egyáltalán megtágulni, sem ellazulni, és nagyon fájt így nem erőltettük a dolgot, de mindkettőnket eléggé elszomorított ez az eset :S Szóval ha eltudnátok látni pár hasznos tanáccsal/praktikával hogy hogyan érhetném el azt h ha nem is teljesen fájdalom mentes, de művelhető legyen a dolog és megtudjak tágulni? Vmi ötlet? Esetleg pár biztos tanács hogy az újjazós részt hogyan csináljuk? Előre is köszi a tanácsokat!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Anális szokások előjátékok 11 éve 3 hónapja #47675

  • pulcsis
  • pulcsis profilkép
Szia! Szerintem két fontos alapszabály van: Az egyik, hogy síkosítót kell használni, a másik, hogy lassan kell haladni. Akkor kezd el igazán fájni, ha hirtelen dugja be a partner a farkát. De az is okozhatja, ha hirtelen húzza ki, amikor mondjuk jelzed, hogy kezd fájni.
Nekem egyébként eleinte az is segített, ha kicsit ellene dolgoztam a dugásnak, azaz kicsit "ellennyomtam".
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Anális szokások előjátékok 11 éve 3 hónapja #47676

  • pulcsis
  • pulcsis profilkép
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Anális szokások előjátékok 10 éve 7 hónapja #49698

  • pulcsis
  • pulcsis profilkép
Arra van-e valami tuti tipp, hogy ha a durva dugást nem előzi meg tágítási szakasz, azaz egyből nagy intenzitással basszák meg az embert, és nem kis fasszal. Mert ilyenkor nekem - talán a legjobb szó rá, hogy - be szokott görcsölni a "fenekem", és akkor már csak szenvedés szokott lenni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Anális szokások előjátékok 10 éve 7 hónapja #49699

  • pulcsis
  • pulcsis profilkép
Kraps beküldte:
nem tudtam egyáltalán megtágulni, sem ellazulni, és nagyon fájt így nem erőltettük a dolgot
Nekem még bevált az a módszer is, hogy mikor belém tolta a partner a farkát, akkor kicsit ellene dolgoztam, nyomtam. Így tudtam csökkenteni a fájdalmat. Ehhez persze nagyon tisztának kell lenni :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 7 éve 11 hónapja #56706

  • pityuevi
  • pityuevi profilkép
Gratulálok sok sikert!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Anális szokások előjátékok 7 éve 9 hónapja #57581

  • jojo travi
  • jojo travi profilkép
én amutkoriban vettem gésa golyot és aztlemastamegeszabpanosviszel meg jobekentem sikositovalmeg a lukamat és felraktamaz elsö golyot kicsit fájt de joévezésvolt és másodszoris joleset
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Anális szokások előjátékok 7 éve 9 hónapja #57946

Ez maga a halál.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.199 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook