Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Anális szokások előjátékok

Vá: Anális szokások előjátékok 14 éve 9 hónapja #8159

  • bazs
  • bazs profilkép
Csak nem....... Minnieboy?:ohmy: :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 14 éve 9 hónapja #8171

  • stompi
  • stompi profilkép
Kisfiam már megint hülyited a népet?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 14 éve 8 hónapja #8255

  • Barno
  • Barno profilkép
Sziasztok!
Én úgy tudom, az étel emésztődik egy darabig (kivéve ha én tejet iszok! :lol: ) ezért röviddel kaja után szerintem nem lehet gond. Ha pedig egy kapcsolat hosszabb távú, akkor nem hiszem, hogy annyira görcsölni kéne azon, hogy "baj" lesz. Érdemes mindig gumit és jó sok síkosítót használni, aztán a végén a partner szépen diszkréten papírzsepibe csomagolhatja a gumit, és nincs is semmi baj. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 14 éve 8 hónapja #8288

  • Cartman
  • Cartman profilkép
Az anális szexben normális az, hogy nem steril. Ha kitakarítod magad, akkor sem lesz mindig az. :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 14 éve 5 hónapja #11525

  • peaf
  • peaf profilkép
Szokványos övszerrel dugványoztok vagy speckó análra alakalmast vesztek?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 14 éve 5 hónapja #11540

  • paulacd
  • paulacd profilkép
Normál durexet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 14 éve 5 hónapja #11544

  • Astyle
  • Astyle profilkép
Magasabb minőségű arra ajánlottat veszek szexshopokban. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 13 éve 7 hónapja #30489

  • Konsztriktor
  • Konsztriktor profilkép
Egy normális párkapcsolatban megvan, h ki az aktív ill. passzív fél, és mindig ugyanúgy van, vagy szokták cserélgetni? És milyen gyakran szokott egy átlagos pár szexuális életet élni?
És ha vki egy éjszakára felszed vkit egy bulin, akk mi alapján döntik el, h ki dug meg kit?
És tényleg fáj az análszex? :( Mert tesóm (aki egy heteró nő, és néha ilyen kifejezéseket használ: ,,szétteszi a seggét"), azt mondja, h nagyon fáj, és h nagyon nem ajánlja nekem. :dry: (Pedig akkor se lesz más...)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 13 éve 7 hónapja #30495

  • Shan
  • Shan profilkép
Bresalio!
Úgy gondolom mindenki magának való párt választ pl egy buli alkalmával, ha Te fickó vagy akkor nőies párt választasz így a többi alakul értelem szerűen nem feltétlenül kell rögtön d_ugni, javaslom először a barátkozást hiszen mi is csak emberek vagyunk nem állatok. Az anális sexet pedig lehet úgy is csinálni hogy nem fájdalmas (lásd felljebb) Azt hiszem az aktív passzív témában pedig csak azt tudom mondani h az emberfia megtesz mindent azért akit szeret és ez általában viszont is így van. :szeri:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 13 éve 7 hónapja #30496

  • Shan
  • Shan profilkép
de azt hiszem ez nem is ebbe a topikba tartozik :dry:
bocs
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 13 éve 7 hónapja #30511

  • Barno
  • Barno profilkép
Szerintem a tesódnak azért fájt nagyon, mert félt, és/vagy nem használtak elég síkosítót! Olvastam erről, amikor még azt hittem, hogy biszex vagyok.:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 13 éve 7 hónapja #30849

  • Konsztriktor
  • Konsztriktor profilkép
Amúgy aktus közben lehet beszél(get)ni? :y32b4: ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 13 éve 7 hónapja #30850

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Ha jó vagy, úgysem jut szóhoz. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 13 éve 7 hónapja #30851

  • sexbarva
  • sexbarva profilkép
Bresalio írta::
Amúgy aktus közben lehet beszél(get)ni? :y32b4: ;)
Erre nincs recept. :P
A partneredtől függ, hogy zavarja szex közben a szövegelés vagy pont izgatja. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 12 éve 9 hónapja #36203

  • pulcsis
  • pulcsis profilkép
Bresalio írta::
És tényleg fáj az análszex?
Tapasztalatom szerint első sorban az a fontos, hogy finoman indítson a partner, mert ha hirtelen, nagy lökéssel hatol be, akkor a záróizom (vagy mi) összerándul, és aztán az fáj (görcsöl). Én már egy ideje kicsit elő is tágítom, de a dugáskor az elején a kezemmel szoktam befékezni a dolgot. (És igaz az is, hogy "(csak) az első három fáj" :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 12 éve 9 hónapja #36206

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Engem mint nőt csináltak meg a lényeg hogy a síkositót nem szabad sajnálni!!! Amúgy meg jót írt a Pulcsis így van!!! Engem mindig mint nőt csinálnak,soha nem tekintenek rám úgy mint egy kö......re!!! Sőt már feleségül vennének nekem ilyen tapasztalataim vannak!!!:blush: :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 12 éve 9 hónapja #36212

  • pulcsis
  • pulcsis profilkép
Most jöttem haza egy dugásból, ami azért (is) volt érdekes, mert eléggé hirtelen jött a lehetőség, ezért nem volt időm a szokásos hosszadalmas belső mosást végig csinálni, ezért abban maradtunk a partneremmel, hogy akkor marad a szopás. De azért roham léptekben egyetlen egy adagot azért benyomtam a zuhanycsővel, amit rögtön ki is ürítettem - mégse legyek azért teljesen ... Ehhez képest aztán miután egy kicsit a számat dugta, aszonta, próbáljuk már meg a dugást, max. utána lezuhanyozunk. És akkor megdugott mégis. És ami az érdekes, hogy teljesen tiszták maradtunk. És amit mercike is említett, most a síkosító is jó szolgálatot tett. Lényegében gond nélkül ment a dolog.
Szóval számomra a tanulság, hogy fogalmam sincs, mi a jó irány. Általában órákig mosom magam, most meg kettő perc volt az egész, és az eredmény ugyanaz (illetve nagyon hasonló - még miost is bennem van :P)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 12 éve 9 hónapja #36213

  • pulcsis
  • pulcsis profilkép
sexbarva írta::
Bresalio írta::
Amúgy aktus közben lehet beszél(get)ni? :y32b4: ;)
Erre nincs recept. :P
A partneredtől függ, hogy zavarja szex közben a szövegelés vagy pont izgatja. ;)
Én nyögni szoktam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 12 éve 9 hónapja #36244

  • pedro
  • pedro profilkép
Komolyabb kérdés, szerintetek megfelelő síkosítónak amit pl. a Durex is reklámoz és minden boltban kapható? Az ami szerintük síkosító és masszázskrém egyben? Ha mindkettőre jó, akkor megfelelő-e a minősége? Én nem használtam még.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 12 éve 9 hónapja #36298

  • csabee
  • csabee profilkép
Én csak a speckó minőségi shopban kapható síkosítót ajánlanám bárkinek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.295 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook