Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Anális szokások előjátékok

Vá: Anális szokások előjátékok 12 éve 6 hónapja #37404

  • pulcsis
  • pulcsis profilkép
Szerintem annyira nem kell túlspirázni a síkosító kérdést. Nem is kell sok egy menethez. A dugás közben már a farok is termel magának síkosítót, úgyhogy szerintem az egészre csak a kezdeti nehézségek leküzdéséhez van szükség. Én legutóbb ilyet vettem: www.stayswetlonger.com/wetproducts/wet_warming.shtml, ezt használom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 12 éve 6 hónapja #37405

  • pulcsis
  • pulcsis profilkép
pulcsis írta::
Szerintem annyira nem kell túlspirázni a síkosító kérdést. Nem is kell sok egy menethez.
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy persze kell hozzá, hogy álljon az a farok rendesen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 12 éve 6 hónapja #37406

  • pulcsis
  • pulcsis profilkép
pulcsis írta::A link vessző nélkül jobban működik: www.stayswetlonger.com/wetproducts/wet_warming.shtml
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 12 éve 4 hónapja #38256

  • pulcsis
  • pulcsis profilkép
Azt élőben még nem nagyon akartam forszírozni, de érdekelne aktívak véleménye arról, ha valahogy nem sikerül teljesen a belső mosás, és valamennyi "barnaság" jön a dugáskor. Én igyekszem mindig nagyon alaposan kimosni magam, de volt már ilyen (főleg nagy faroknál és intenzív dugásnál) - persze nem mertem megkérdezni, de cikinek éreztem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 12 éve 2 hónapja #39612

  • caleb
  • caleb profilkép
Az análszex rossz hatással lehet az önbizalomra

A Miamiban élő meleg életvezetési tanácsadó 60 napos análszex moratóriumot hirdetett ki december 30-án. Állítja, hogy egy kis szünet javítja az önbecsülést, és növeli az önbizalmat. Mindezt az agy és a test, a férfiasság kapcsolatával magyarázza.

velvet.hu/szex/2012/01/12/analszex_moratorium/
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 12 éve 2 hónapja #39620

  • pulcsis
  • pulcsis profilkép
(a)nálam ez pont fordítva van :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 11 éve 9 hónapja #43901

  • berci
  • berci profilkép
Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni tőletek. 25 éves aktív fiú vagyok, lassan 2 éve vagyok együtt a pasimmal, nagyon szeretjük egymást. Csodásan működik a kapcsolatunk, most azonban olyan problémával találtuk szemben magunkat, amire nem találjuk a megoldást.
A lényeg, hogy amikor összejöttünk, kb. minden nap szexeltünk, folyamatosan dugtunk, mint a nyulak. Az idő előrehaladtával természetes, hogy már nem szexel minden egyes nap egy pár, de azért továbbra is aktív szexuális életet éltünk. Ám az elmúlt fél évben alig feküdtünk le egymással... Ami számomra (egy olyan embernek, aki hatalmas szexuális étvággyal van megáldva) nem túl sok. Persze, szopás és minden egyéb játékok befigyelnek gyakrabban, de mégiscsak a közösülés adja meg a tökéletes élményt. És nagyon hiányzik.
Ezt az egészet betudtam annak, hogy mindketten őrülten sokat dolgozunk, ki vagyunk merülve, majd lesz ez jobb. Na de nem akart jobb lenni... Tegnap valahogy szóba jött ez köztünk (mivel kb. már egy hónapja nem dugtunk), mire elmondta a párom, hogy ő egyre kevésbé vágyik a közösülésre, arra, hogy valaki és valami benne legyen. De nem is arról van szó, hogy aktív szeretne lenni. Mondtam, hogy oké, biztos van ilyen, de mit tegyek én, akinek lételeme, hogy dugjon? Hát nem találtunk megoldást. Abban biztosak vagyunk, hogy együtt akarunk maradni, megoldást szeretnénk találni erre a problémára, mert közös ügy. Viszont én tényleg nem tudom, mit lehet tenni.
Kérlek benneteket, ha bárki hozzá tud szólni ehhez a témához, tegye meg! Nagyon köszönöm a segítséget!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 11 éve 9 hónapja #43935

  • Ahmet
  • Ahmet profilkép
Szerintem, újjazásal, vagy nyalásal, fölizgatható! S ha jól tudsz újjazni akkor biztosan! Vagy esetleg vágy keltő szerek. De még ilyennel nem találkoztam! Nem lehet hogy fáj neki s a miatt nem szeretné? Lehet mégis csak aktív, s azért volt benne a játékban mert annyira szeret!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 11 éve 9 hónapja #43936

  • filemon
  • filemon profilkép
Egész jó megközelítés Ahmeté, amiről az jutott eszembe, hogy nemcsak azt lenne szerencsés kideríteni, hogy testi okok vannak-e a háttérben, hanem azt is, hogy lelkiek vannak-e. Vagyis mi az, ami elveszi a kedvét.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 11 éve 9 hónapja #43940

a szex ritkulása a szakítás első tünete, én azt mondom. egy kapcsolat is pályát ír le: van eleje, közepe és vége. tudomásul kell venni, mert fájdalmas a hosszú nyűglődés.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 11 éve 9 hónapja #43978

  • Ahmet
  • Ahmet profilkép
Nézd Én uni vagyok. S imádom a sexet, teljesen mindegy hogy a kan vagy a köcsög szerepét játszom, mindkettőnek megvan a maga gyönyöre! S lehet hogy a sex ritkulása tényleg a kapcsolatotok végét jelzi de nem feltétlen! Próbáld meg frissíteni sexuális kapcsolatotokat, vannak anális játék szerek stb. De a lelkiek is fontosak, beszéljétek meg problémaitokat, s halgasd meg, nem segíteni akarj csak halgasd meg! S közösen megoldást fogtok találni!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 11 éve 9 hónapja #43984

  • filemon
  • filemon profilkép
Ahmet írta::
S lehet hogy a sex ritkulása tényleg a kapcsolatotok végét jelzi de nem feltétlen!

...beszéljétek meg problémaitokat, s halgasd meg, nem segíteni akarj csak halgasd meg!
Megint elcsíptem Ahmet mondandójában két dolgot, amivel egyetértek. Jól mondja. :talk:
De érdekes inkább az lenne, hogy te - Berci - mit szólsz az eddigiekhez (Ahmet, Mijan vélemények)?!
Netán közben meg is oldódott a problémád?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 11 éve 9 hónapja #43988

  • Ahmet
  • Ahmet profilkép
Úgy látom ennek szakítás szaga van! Berci nem reagál, a pasija elhidegült lelkiekben azért nem kívánhatja a sexet, az orál még megy de csak nyűglődés ha nincs igazi szeretet, akkor az élvezet is kevesebb.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 11 éve 9 hónapja #43991

  • berci
  • berci profilkép
Ma este lesz a nagy beszélgetés, addig kár beleveszni a hipotézisek rengetegébe. A szerelmünkben biztosak vagyunk mindketten. Az is biztos, hogy ugyanakkor lelki okai vannak a problémának. Mert amíg működött, jól működött és élveztük mindketten!
Nem kívánja már annyira, hogy benne legyen valaki/valami... Kicsit kaotikus, kicsit érthetetlen. Hisz odavagyunk egymásért, mégis valami lelki törés ez...
Ez egy több órás beszélgetés lesz. Remélem, eredményes.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 11 éve 9 hónapja #43992

  • filemon
  • filemon profilkép
Berci előkerült! Szuper! :)
Akkor szorítok! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 11 éve 9 hónapja #43994

  • Ahmet
  • Ahmet profilkép
Bízom benne hogy megoldásra találtok! Sok sikert!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 11 éve 9 hónapja #44087

  • berci
  • berci profilkép
Hát dumáltunk. Valóban több órán keresztül. Direkt elvittem a szélsőségekig a beszélgetést, voltak nehéz percek, az egész kapcsolatunkat megkérdőjeleztem. De helyesen tettem. Mert akárhogy is feszegettük, sehogy nem jutottunk odáig, hogy pl. "nem szeretjük egymást", "elhidegültünk egymástól", "nem izgatsz fel", "mással csinálnám", stb. Szóval sikeresen megerősítettük egymást. Ahogy ő fogalmazott, ez lehet egy érési folyamat, amikor már nem az az elsődleges, hogy megdugjanak. Én elhiszem. Arra is rájöttünk, hogy iszonyatos ez a mókuskerék, amibe bekerültünk, non-stop dolgozunk és elegünk van a négy falból éjszakánként. + ki vagyunk merülve. Ékes bizonyíték: elutaztunk egy hónapja két napra vidékre, amit végigszexeltünk. Szóval már nem félek. Kölcsönös törődéssel és odafigyeléssel visszaáll a rend. Ékes bizonyíték 2.: hazajöttünk a beszélgetés után és azonnal az ágyban kötöttünk ki! :P
Szóval valószínűleg nem árt néhanapján egy-egy biliborogatás, hasznos rendbetenni egymás lelkét!
Szép napot nektek!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 11 éve 9 hónapja #44091

  • filemon
  • filemon profilkép
Örülök a jó híreknek Berci! Minden jót nektek! :byehap:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 11 éve 9 hónapja #44096

  • berci
  • berci profilkép
Köszönjük szépen! :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Anális szokások előjátékok 11 éve 9 hónapja #44119

  • Sharki
  • Sharki profilkép
Szuper Berci! Bár mindenki így oldaná meg a problémáit! Gratulálok én is!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.252 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook