Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Könyvek

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59031

Kényelmes egyedül lenni - csak szar.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59032

Irigyellek, Zsófia.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59033

Winston és Júlia története engem megejtett. Ti nem olvastok - azért nem értetek
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59034

Már vittem valamire. Engem is irigyel valaki. A sztárfogorvosnő tökkelütött fiát.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59035

Verlain meg Rimboud elmehet a jó édes anyjába. Miket kell nekem ki állnom nap mint nap. Sappho jó.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59036

A fehér csempés folyosón lépkedett, olyan érzéssel, hogy napsütésben sétál, s fegyveres őr haladt a háta mögött. A régóta remélt golyó az agyába hatolt.
Felnézett az óriási arcra. Negyven év kellett hozzá, hogy megtanulja, miféle mosoly rejtőzik a fekete bajusz alatt. Ó, kegyetlen, szükségtelen félreértés! Ó, konok, önfejű számkivetés a szerető kebelről! Két ginszagú könnycsepp szivárgott le az orra tövébe. De most már rendben van, minden rendben van, a küzdelemnek vége. Diadalt aratott önmaga fölött. Szerette Nagy Testvért.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59038

Én nem szeretem Nagy Testvért. A család szégyene vagyok mert még nem kaptam Nobel-díjat. Pedig mindent megadtak nekem. Tényleg mindent megkaptam. Csak én Fülig Jimmy akartam lenni. csak az sem lettem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59039

maximilien beküldte:
A fehér csempés folyosón lépkedett, olyan érzéssel, hogy napsütésben sétál, s fegyveres őr haladt a háta mögött. A régóta remélt golyó az agyába hatolt.
Felnézett az óriási arcra. Negyven év kellett hozzá, hogy megtanulja, miféle mosoly rejtőzik a fekete bajusz alatt. Ó, kegyetlen, szükségtelen félreértés! Ó, konok, önfejű számkivetés a szerető kebelről! Két ginszagú könnycsepp szivárgott le az orra tövébe. De most már rendben van, minden rendben van, a küzdelemnek vége. Diadalt aratott önmaga fölött. Szerette Nagy Testvért.

Olcsó nekem azt az írót idézni aki tönkere tette az életem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59040

Palla beküldte:
maximilien beküldte:
A fehér csempés folyosón lépkedett, olyan érzéssel, hogy napsütésben sétál, s fegyveres őr haladt a háta mögött. A régóta remélt golyó az agyába hatolt.
Felnézett az óriási arcra. Negyven év kellett hozzá, hogy megtanulja, miféle mosoly rejtőzik a fekete bajusz alatt. Ó, kegyetlen, szükségtelen félreértés! Ó, konok, önfejű számkivetés a szerető kebelről! Két ginszagú könnycsepp szivárgott le az orra tövébe. De most már rendben van, minden rendben van, a küzdelemnek vége. Diadalt aratott önmaga fölött. Szerette Nagy Testvért.

Olcsó nekem azt az írót idézni aki tönkere tette az életem.

Igen, olcsó.
Már meg sem kérdezem, hogy mivel tett tökre. Amire ő rájött, rájöttél volna magad is. A jókedved is irigylem. Jó ha van, elkél Mindenszentekkor. .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59041

Palla beküldte:
Én nem szeretem Nagy Testvért. A család szégyene vagyok mert még nem kaptam Nobel-díjat. Pedig mindent megadtak nekem. Tényleg mindent megkaptam. Csak én Fülig Jimmy akartam lenni. csak az sem lettem.

Ez semmi. Az a bajunk Zsófia, hogy elkényeztettek minket. Harmadszor irigyellek, mert van testvéred, aki megveszi neked Karácsonyra a nyakkendőt és a csíkos pizsamát. Igaz, hogy a tanga helyett, mégis valamivel jobb, mintha elfelejtene.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59043

  • kesud
  • kesud profilkép
In much talk there is much bottom B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59044

Anyámat meg a hugicámat rendkivül előnyös megjelenéssel áldotta meg a Teremtő. Szeretnek engem piszkálni pedig magasabb iskolai végzettségem van Órákon belül megérkezik megérkezik Erika a művelt Nyugatról. Legalább sajnáljatok!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59045

Van egy pókom. Keresztes pók. Akkora mint egy ló. Nem ütöm agyon mert betartja a játékszabályokat. Ha a húgom meglátja leszedi a fejem. Erika most hagyta el Tatabányát. Vezetési stílusát ismerve
harminc percen belül testetölt a Karolina körúton. Még bedobtam a mosatlan zokniaimat a mosógépbe
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59046

Ezek a hülye nők a sírba tesznek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59047

A mi famílánkban a nő dirigál. Megengedik hogy járassuk a pofánkat - úgy is az lesz amit a nők akarnak. És így helyes.A nők olyat tudnak amit férfi nem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59049

kesud beküldte:
In much talk there is much bottom B)

Úgy illik össze, mint bot a tegezbe.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59050

Alaposan berezeltél, begyulladtál, én is hasonlóan éreztem, mikor hazajöttek a rokonaim ( de nem ennyire beszarva), de mikor beért az ajtón minden rendben lett.... :) Nekem díszesebb rokonaim vannak, kaptam is ajándékokat Párizsból is... :S Én is szereztem viszonzásképpen. Ültem BMW-be, és akkor, mint az óviba, kinek mi a jobb... :S :) Kicsit örülök, hogy nem vagyok a feleséged. ( ilyesmi) :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59051

Azért majd csak valahogy túléled, a szar helyzetedbe. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59052

Nekem is nagyon szar, mivel túl száraz pezsgőt kaptam ajándékba.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59053

A sütemények nagyon finomak, én választottam, ami tetszik részemre, mert itt az első teendők között van. családi összejövetelbe, ezek beszerzésbe egy halommal. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.274 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook