Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Könyvek

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59054

Akkor puszika a szarba! :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59055

Nagy Getsby, biztos könyvbe is akad, " Boldogtalan vagyok. Minden semmivé foszlik." :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59059

Palla beküldte:
Anyámat meg a hugicámat rendkivül előnyös megjelenéssel áldotta meg a Teremtő. Szeretnek engem piszkálni pedig magasabb iskolai végzettségem van Órákon belül megérkezik megérkezik Erika a művelt Nyugatról. Legalább sajnáljatok!


Irigyellek (4), hogy nem felejtettek el. Mázlista vagy, hogy még ő is szavakat intéz feléd, akitől már nem lenne várható.(5)
Még hormont sem kell szedned a boldogsághoz, hogy eladd magad. (6)
A diplománkkal pedig kitörölhetjük a magányban, ahol akarjuk.

Születésnapom előtt egy nappal az egyetlen öröm, hogy nem ölted meg a pókod. Mindig meghat az életmentés.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59060

lovestorysecret beküldte:
Nagy Getsby, biztos könyvbe is akad, " Boldogtalan vagyok. Minden semmivé foszlik." :S

Ma este ezt nézem meg. Remélem, feldob. Kellemetlen hírek voltak a tv-ben. Egy részeg ráesett a sínekre, de nem tudott felállni, a vezető is hiába fékezett, elsodorta. Életben maradt, csak súlyosan megkarcolódott.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59065

  • kesud
  • kesud profilkép
Out of a foolish hole a foolish wind blows..

mek.oszk.hu/00200/00242/00242.pdf ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59067

Hazajöttem x község temetőjéből. Remek volt. A szexbomba húgocskám úgy tartotta a krizantént mint más a kézigránátot.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59069

Ez vegytiszta képmutatás. Nekem tartanak eligazítást a protestáns erkölcsiségről. Annak aki - elismerten - egy lipcsei fogorvosi székben fogantatott.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59070

Inkább keress valami partnert, ( engem lassan kilőve, erkölcsösen kelek el, nem is jöttem számításba), már arra tudok gondolni, ennyire rosszak a fogaid, és azért örülsz, hogy olcsón megúszod. Másnak is vannak problémáik. Ezenkívül más is nézhet ki jól. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59071

Hülye vagy. Nem értesz semmit.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59072

Te meg egy hülye fasz vagy. Te sem érted az én családi helyzetemet. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59073

..lehetőleg mellőzd a Korán idézeteket a folytatásba. Köszönöm. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59074

Ezt is jól megbeszéltük.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59075

Az biztos, pont úgy sikerült, amire vágytam. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59076

Azt a nagy Gatsby-t Maximilian nem ajánlom, hangulatfokozásra, nekem szép, tetszik a 30-as évek benne, de minden szarul sül el, erkölcsi tanulsága van. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59077

Kaptam egy Revitalift krémet is, mindig néztem, és direkt nem vettem meg,( megtudtam volna) hogy ezen mi kerül annyiba, örültem neki, aztán meg nem, akkor majd összeszarhatom magam legyen utánpótlás, ha rákapok. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59078

Kíváncsi vagyok, hat-e, vagy átverés, bár nálam még nincs mire, csak, ami zsírosabb szebb lesz az arcbőr. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59079

A Pallának úgyis a fogorvosi szék a fétise, elképzeltem, szabad perceimbe, beültetném, és eljátszanám ( szex nem!!!), hogy közelít a fúró... :S Az feldobna.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59080

Végül csak belekezdtem a Gatsby-be, de aztán félretettem könnyedebb napokra. Helyette megnéztem az Út a Semmibe c. thrillert. Az útszélen elgázolt kenguruk ráztak meg benne legjobban, amúgy unalmas.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59081

Ej, pedig a Nagy Gecibe, nincs akkora szörnyűség, csak szimplán, és erkölcsileg meg nagyon tanulságos. :S De nem zavar, nem volt hozzá kedved.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Könyvek 7 éve 5 hónapja #59082

maximilien beküldte:
Végül csak belekezdtem a Gatsby-be, de aztán félretettem könnyedebb napokra. Helyette megnéztem az Út a Semmibe c. thrillert. Az útszélen elgázolt kenguruk ráztak meg benne legjobban, amúgy unalmas.

A Grindy miatt nem mennék a nihilbe, ahhoz nekem kevés lenne. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.244 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook