Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Könyvek

Könyvek 15 éve 2 hónapja #1785

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Főként Csajoknak(de pasiknak is!!!) ajánlom ezt a könyvet jó szívvel! Most kaptam szülinapomra egy kedves barátomtól és nagyon jónak találom. Bár még nem jutottam a végére, de ez két mondat után is nyilvánvaló volt. :S

Nem mondok róla többet, csak annyit, hogy leszbikus és meleg témákat is átbeszél.

A tartalomból:
"...Zane, aki számos New York Times-bestseller szerzője, utánozhatatlanul őszinte és humoros stílusban válaszolja meg a hancúrozással kapcsolatos összes kérdésedet – azokat is, amelyeket még fel sem tettél. A könyvben hús-vér férfiak és nők eredeti levelei olvashatók, amelyekkel az évek során Zane-hez fordultak – legyen szó akár a lelkész feleségéről, aki fél, hogy elítélik perverz szexfüggősége miatt, a szűzlányról, a szomszéd meleg férfiról, az önbizalom-hiányos nőről, a fékezhetetlen libidójú asszonyról vagy az extrém és bizarr szex kedvelőiről. Szókimondó, pikáns és felszabadító! A Kedves G-pont! az amerikai sztárszerző, Zane gyűjteménye fiatal és idős, férfi és női, szegény és gazdag, hetero és meleg, szűz és tapasztalt, szexfüggő és visszafogott olvasóinak leveleiből. Zane bátorító, provokatív és néha megbotránkoztató válaszaiból mindenki tanulhat, legyen szó akár az orális szexről, a párkapcsolat kommunikációs problémáiról, az önkielégítésről vagy a méretről. Félre a gátlásokkal - beszéljünk a szexről! – The New York Times –..."

Címe: Kedves G pont

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Könyvek 15 éve 2 hónapja #1867

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Kérdés: olvasta-e már valaki Fridi nemrég megjelent könyvét? Érdekelne, de bizonytalan vagyok...

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Könyvek 15 éve 1 hónapja #1954

  • kronk
  • kronk profilkép
sushiflower írta::
Kérdés: olvasta-e már valaki Fridi nemrég megjelent könyvét? Érdekelne, de bizonytalan vagyok....
Én tervbe vettem,mert bejön Friderikusz sítlusa.Kétségem az nekem is van,mert nem tudom mennyire lehet hiteles.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Könyvek 15 éve 1 hónapja #1957

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
kronk írta::
sushiflower írta::
Kérdés: olvasta-e már valaki Fridi nemrég megjelent könyvét? Érdekelne, de bizonytalan vagyok....
Én tervbe vettem,mert bejön Friderikusz sítlusa.Kétségem az nekem is van,mert nem tudom mennyire lehet hiteles.

Valamiért nekem is szimpi :-)
Megyek ma a Bookline-ba, belenézek a könyvbe és akkor hátha okosabbak leszünk:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Könyvek 15 éve 1 hónapja #1958

  • kronk
  • kronk profilkép
Oks majd közvetíts!;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Könyvek 15 éve 1 hónapja #1976

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
kronk írta::
Oks majd közvetíts!;)

Néhány helyen már hiánycikk,jól elkapkodták. Ma én is csak a második könyvesboltban bukkantam rá, ott is már csak néhány darab volt. Beleolvastam, jó vastag könyv, nagyon sok mindent érint a kezdetektől, külön fejezetekbe szedve különböző témákat, nem lapos, nyíltan fogalmaz. Elég jónak ígérkezik,szerintem érdemes elolvasni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Könyvek 15 éve 1 hónapja #2092

  • Kurt
  • Kurt profilkép
sushiflower írta::
Kérdés: olvasta-e már valaki Fridi nemrég megjelent könyvét? Érdekelne, de bizonytalan vagyok...


Pálffy István már olvasta :laugh:
Az MTV híradósa Friderikusz könyve miatt háborodott fel annyira, hogy rágalmazásért beperelte a tévést - tudósít a Hírszerző.

Friderikusz Sándor könyvében azt állítja: Pálffy István a TV2-s időszakban rendszeresen ittasan vezette a Jó estét, Magyarországot, Jaguarját pedig a csatorna dolgozói fizetésének terhére vették neki.

"Nálam sokkal jelentősebb személyiségekről is olyanokat állít, ami tűrhetetlen" - jelentette ki felháborodva Pálffy :angry:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Könyvek 15 éve 1 hónapja #2096

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Kurt írta::

Pálffy István már olvasta :laugh:
Az MTV híradósa Friderikusz könyve miatt háborodott fel annyira, hogy rágalmazásért beperelte a tévést - tudósít a Hírszerző.

Friderikusz Sándor könyvében azt állítja: Pálffy István a TV2-s időszakban rendszeresen ittasan vezette a Jó estét, Magyarországot, Jaguarját pedig a csatorna dolgozói fizetésének terhére vették neki.

"Nálam sokkal jelentősebb személyiségekről is olyanokat állít, ami tűrhetetlen" - jelentette ki felháborodva Pálffy :angry:

Ó, szuper köszi, akkor megkérdezem Pálffy-t! :side:
Igen én is hallottam ezt a botrányszagú dolgot...
Nem biztos hogy valótlan dolgokat állít, sokkal inkább lehetséges, hogy nagyon is igazakat :think:...kissé szókimondó stílusban...hát...Fridi ilyen. Nekem tetszik a stílusa. :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Könyvek 15 éve 1 hónapja #2099

  • Mira
  • Mira profilkép
Én szeretem Friderikuszt, vagy legalábbis régebben szerettem, manapság már nem tudom, nem követem a műsorait. A megasztárban pedig nem tetszett. Na de mindegy csak azt akartam mondani, hogy aki arra a kérdésre, hogy meleg-e az ő helyzetében azt mondja ez marhaság. Nekem ez no comment :unsure: , nem igazán érdekel mit firkál össze másokról. Akkor sem ha igaz. Mit szólna ha róla írna valaki? Mondjuk igazat... :huh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Könyvek 15 éve 1 hónapja #2559

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Megvan Fridi könyve :shopping: :S
Ha kiolvastam véleményezem...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Könyvek 15 éve 1 hónapja #2568

  • topa911
  • topa911 profilkép
sziasztok!
olvastatok mar Nicholas Sparks-tol?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Könyvek 15 éve 1 hónapja #2569

  • sandros
  • sandros profilkép
topa911 írta::
sziasztok!
olvastatok mar Nicholas Sparks-tol?
Nem, milyen stílusu könyveket ír?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Könyvek 15 éve 1 hónapja #2576

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
sandros írta::
topa911 írta::
sziasztok!
olvastatok mar Nicholas Sparks-tol?
Nem, milyen stílusu könyveket ír?

Könyvet még nem olvastam tőle, de ahogy megnéztem olyan Danielle Steel típusú, romantikus, kalandos regény lehet...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Könyvek 15 éve 1 hónapja #2795

  • kronk
  • kronk profilkép
Kisasszony átrágta már magát Fridin? :gossip:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Könyvek 15 éve 1 hónapja #2796

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
kronk írta::
Kisasszony átrágta már magát Fridin? :gossip:

Hát, ciki, de négyszáz oldalból még csak a hatvanegyediken tartok, mert kevés az időm, de meg kell hogy mondjam nagyon jó és rengeteg nagyon személyes dolog van benne! Sok érdekes színes kép is van a végén:)
És emberekről elég kíméletlenül/nyersen/kertelés nélkül beszél, de odaírja azt is, hogy sajnálja, ha valakit megbánt, de csak az igazat mondja.
És önkritikus is egyben!

Idézek egy kicsit.
Fridi: "...Tudod mi az érdekes? Ezt a fogyatékosságot bizonyos értelemben megörököltem apámtól. Még ma is, ha valakit meg kell dicsérnem, kvázi kimutatnom az elismerés egyfajta formáját, majd belehalok...."

"...De abban az egyben biztos vagyok, hogy ha lenne gyerekem, nem piszkálnám úgy, ahogy apám piszkált engem, mert máig ott él bennem ez a szörnyűséges emlék..."
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Könyvek 15 éve 1 hónapja #2846

  • topa911
  • topa911 profilkép
sushiflower írta::
sandros írta::
topa911 írta::
sziasztok!
olvastatok mar Nicholas Sparks-tol?
Nem, milyen stílusu könyveket ír?

Könyvet még nem olvastam tőle, de ahogy megnéztem olyan Danielle Steel típusú, romantikus, kalandos regény lehet...

ha jol tudom a Denielle Stell a nyalas csopogos semmirol nem szolo konyvek tomege, mert kb. minden masnap publikalnak egyet. ha valakinek a lelkivilagaba gazoltam, bocsanat erte.:silly:
romantikusnak romantikus, bar neha inkabb dramai. nekem a stilusa tetszik, es a leirasai. Amerikaban eleg nagy sikere van. ezt nem csak a best seller-jeivel bizonyitja, hanem hogy mar 4 konyvet filmesitettek meg, ha jol tudom. az utolso most volt nemrèg a mozikban, Richard Gere-el es Dianne Lane-el a Nights in Rodanthe. vagy Az uzenet a palackban-t Kevin Costner-el sokan ismerik.
persze aztan izlesek es pofonok, szoktak mondani.:blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Könyvek 15 éve 1 hónapja #2850

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
topa911 írta::
ha jol tudom a Denielle Stell a nyalas csopogos semmirol nem szolo konyvek tomege, mert kb. minden masnap publikalnak egyet. ha valakinek a lelkivilagaba gazoltam, bocsanat erte.:silly:
romantikusnak romantikus, bar neha inkabb dramai. nekem a stilusa tetszik, es a leirasai. Amerikaban eleg nagy sikere van. ezt nem csak a best seller-jeivel bizonyitja, hanem hogy mar 4 konyvet filmesitettek meg, ha jol tudom. az utolso most volt nemrèg a mozikban, Richard Gere-el es Dianne Lane-el a Nights in Rodanthe. vagy Az uzenet a palackban-t Kevin Costner-el sokan ismerik.
persze aztan izlesek es pofonok, szoktak mondani.:blush:

Danielle Steel nem nyálas és csöpögős, szerintem a Júlia és Romana meg hasonló tízoldalas semmitmondó gagyi művekkel keverheti össze véletlenül valaki. Tény, hogy a központban a szerelem áll, de minden egyes kötet valami komoly témát érint. Például egy egyedülálló apuka három gyerekkel hogyan birkózik meg a felesége halálával és a rá háruló nyakába szakadt feladatokkal(ez volt az egyik amiből filmet is csináltak), vagy a Titanic katasztrófája, vagy egy negyvenéves mellrákos nő felépülése- miután a betegsége miatt a férje is elhagyta, vagy egy nő, aki imádja a férjét aki aktív sportoló és a férfi olyan balesetet szenved, hogy élete végéig tolókocsiba kényszerül, vagy mikor egy férfit meggyanúsítanak nemi erőszakkal és börtönbe kerül hogy éli túl ezt ő és a kapcsolata, meg egyáltalán az életére milyen hatással van....stb, stb, stb. A szerelem és romantika egy dolog, de emellett sokkal mélyebb mindnek a mondanivalója.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Könyvek 15 éve 1 hónapja #2858

  • topa911
  • topa911 profilkép
bevallom, Steel-tol meg soha semmit nem olvastam, ugyhogy biztos igazad van.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Könyvek 15 éve 1 hónapja #2859

  • topa911
  • topa911 profilkép
kedvenc iroitok?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Könyvek 15 éve 1 hónapja #2860

  • micro
  • micro profilkép
topa911 írta::
kedvenc iroitok?

Balzac
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.251 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook