Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Amanda Lear valójában transzszexuális?

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 15 éve 3 hónapja #969

  • pedro
  • pedro profilkép
Beszédhangját eddig még nem hallottam csak most youtube-on,de ez a hang meg viselkedés.:S álmában volt esetleg kislány.:cheer:

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 15 éve 3 hónapja #970

  • Armin
  • Armin profilkép
Nagyon látszik a rájátszás a női image-re + hogy nagyon figyel hogy el ne árulja magát. A "legtutibb" ez a video , ahol nézzük hülyének a jónépet címmel 3:30-nál képesek voltak Miss Amandine Lear-ként betenni egy távolkeleti - mondjuk japán - kislány fotóját.pfff

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 15 éve 3 hónapja #971

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Ez aztán a transzformáció,japó kiscsajból 183 centis langaléta transz. :woohoo: :evil:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 15 éve 3 hónapja #981

  • hooligan
  • hooligan profilkép
Legkésőbb ha meghal majd kiderül a turpisság.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 15 éve 3 hónapja #982

  • stompi
  • stompi profilkép
1979 szilveszteri műsor Harsányi Gábor Amanda Lear bőrében.
Sajnos Gálvölgyi első mondata nincs meg.
http://www.indavideo.hu/video/Harsanyi_Gabor_Amanda_Lear_-_Disco-disco-hu
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 15 éve 3 hónapja #1063

  • kronk
  • kronk profilkép
sushiflower írta::
stompi írta::
Úgy emlékszem Amanda Learnek Salavador Dalin kívül David Bowieval is volt viszonya.Mindkét pasas biszexuális,khm.

David Bowie biztosan biszex?
Biztosan nem,mert velem nem volt. :laugh:
Amúgy én is úgy tudom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 15 éve 3 hónapja #1199

  • Horathio
  • Horathio profilkép
kronk írta::
sushiflower írta::
stompi írta::
Úgy emlékszem Amanda Learnek Salavador Dalin kívül David Bowieval is volt viszonya.Mindkét pasas biszexuális,khm.

David Bowie biztosan biszex?
Biztosan nem,mert velem nem volt. :laugh:
Amúgy én is úgy tudom.
Valszeg az,mert felesége is volt,van? :whistle:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 15 éve 3 hónapja #1200

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Horathio írta::
kronk írta::
sushiflower írta::
stompi írta::
Úgy emlékszem Amanda Learnek Salavador Dalin kívül David Bowieval is volt viszonya.Mindkét pasas biszexuális,khm.

David Bowie biztosan biszex?
Biztosan nem,mert velem nem volt. :laugh:
Amúgy én is úgy tudom.
Valszeg az,mert felesége is volt,van? :whistle:

Igen, Iman a fekete modell.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 15 éve 2 hónapja #2994

  • Dahlia
  • Dahlia profilkép
Lynn Conway honlapján fent van, a transzszexuális nők sikerei c. rovatban

ai.eecs.umich.edu/people/conway/TSsuccesses/TSgallery4.html
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 15 éve 2 hónapja #2995

  • NKyRA
  • NKyRA profilkép
Dahlia írta::
Lynn Conway honlapján fent van, a transzszexuális nők sikerei c. rovatban

ai.eecs.umich.edu/people/conway/TSsuccesses/TSgallery4.html
Nem tartom etikusnak azt,hogy tényként kezelik és felteszik,mint hiteles információt egy listába.Latolgatni szabad,de erre építeni honlapot és betenni mikor ő még él és nem vállalja.Valószinüleg,ha látná,hogy fent a sikeres transznemű nők oldalán ebből gondok lennének.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 15 éve 3 hete #4325

  • AnnaA
  • AnnaA profilkép
Így van ! A youtube-n fent van a Give a Bit Of Hmm to Me című dal ahol egy sárga ruhában táncol,meg ott van valami motor is...nézzétek meg...ha ezek után sem lát senki férfias kisugárzást akkor beszarok XD
Pusz
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 15 éve 3 hete #4327

  • AnnaA
  • AnnaA profilkép
:D:D:D:D:D:D amugy....:D:D:D:D énis érdekesnek tartom ,hogy japán lenne..Aztán 2 méter magas...amugy a japánok picik..na mind1..Aki meg akar bizonyosodni Amanda TS-ségéről írja be a nevét a google-be..Egy nagyon régi képen,hosszú (nagyon nagyon hosszú) barna haja van,gugol háta mögött 3 férfi vigyorok...Annyira látszik ,hogy TS...Amugy a hangja...hát...nem tudom,biztos én vok a hülye de szerintem annyira nem férfias,mint pl RuPaul-é (bár ő csak DragQ) Én Amandát 10 éves koromban ismertem meg és fel sem tűnt,hogy mély hangja van XD Ennyit rólam XD de szerintem TS...nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél,nem hiába állítják róla többen is...aki nem TS arról nem találnak ki semmit ilyesmit...Nincs rá okuk.Ami esetében van.De én a helyébe felvállaltam volna már réges régen.Mindenki tudja,akkor + ?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 15 éve 3 hete #4338

  • Armin
  • Armin profilkép
AnnaA írta::
..aki nem TS arról nem találnak ki semmit ilyesmit...Nincs rá okuk......

Nem feltétlenül. Anastacia-ról is lehet olvasni, hogy ts, holott lerí, hogy bio nő, aki nem sztereotip az gyanús, és ok a találgatásra.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 15 éve 3 hete #4341

  • AnnaA
  • AnnaA profilkép
Anastaciáról? XD az igen XD ezt nem tudtam..De most hogy mondod :D végülis igazad van.De azért járj utána Nadia Almada-ról ,hogy derült ki ,hogy férfinak született.Ő sztereotip volt...És mégis...Amanda Lepore szerintem egyébként a TS-ek azon egyike akiről aboszúlt lerí,hogy férfinak született.Túl plasztikáztatta magát pedig a régi képein olyan szép volt .. De itt van még Allanah Starr ,és Jocelyn Wildenstein (Jocelyin Született nő,de a képeit nézve elbizonytalanodik az ember).És itt van Lil 'Kim akiről pletyizik,hogy sosem volt kislány :) De ezek csak rossznyelvek,végülis ki tudja.A végén akár azis kiderülhet,ohgy Amanda GG :D Bár...érdekes lenne ! Puszika
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 15 éve 3 hete #4342

  • Armin
  • Armin profilkép
Basszus Anna, ez hogy néz ki, akár egy "guminő". :aah: :X Attól az orvostól is elvenném a diplomát aki ilyen barbár módon szanaszéjjelplasztikázza a pácienst. pfff

Amanda Lepore



Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 15 éve 3 hete #4344

  • Armin
  • Armin profilkép
Anna Jázmin, miért a kedvenc celebed Amanda Lepore? :rolleyes:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 15 éve 3 hete #4345

  • AnnaA
  • AnnaA profilkép
Szija Armin ! A zenéje miattt ! Nekem bejön a zenéje ! A külseje nem kéne :) Nekem amugy a kedvenc celebem a török transzszexuális énekesnő Bülent Ersoy ! Neki meg pont a zenéje nem nagyon jön be,viszont mint nő nagyon szimpatikus nekem.De én igazából mindenkit kedvelek..Kivéve 1-2 magyar "celebet" de amugy mindenkit kedvelek,hisz letettek valamit az asztalra,hogy híresek lettek.
Akik szart se csináltak,hogy híresek legyenek azok pl.:
Jocelyn Wildenstein
Kiszel Tünde
Maria Geronazzo (peding szimpi volt egy időben)
F.Pákó
satöbbi
Aztán még lehetne azon vitatkozni ,hogy miért is néz BE így Lepore kisasszony .... A plasztiaki sebésznek pedig az a feladata,hogy megcsinálja amit Lepore kér tőle,és mivel a nőnek rengeteg pénze van a sebész azonnal beleegyezik az immáron nem szépészeti,hanem rémészeti beavakozába.A kérés nem az,hogy ki az a hülye aki megcsinálja neki,hanem hogy ki az a hülye aki ILYET szeretne csináltatni.De Amanda Lepore Pamela Anderson Jocelyn Wildesnteinhez képest.Jocelyn fotóit csak sok horrorfilmet látott,kicsit látássérült,és nagyon erős idegeztű embereknek ajánlom.Én sok horrort láttam :D
De akkor ha már a rémeknél tartunk.Ismeritek őt?
Félkopasz,plasztikázatlan transzszexuális nő,fekete rongyokban,a halálról és elmúlásról énekel!
Életeim ! Ő nem más mint SOPOR AETERNUS (Anna Varney) !! (nem miatta az Anna név) !! A zenéje isteni a külseje ...hát...mindenki döntse el maga !!! És akkor már mindenkiről esett szó csak Lear asszonyságról nem ! :D De engem különösképpen nem is izgat.Donna Summer is tagadja hogy TS pedig rajta is látszik nézzétek meg a wikipedián miker irogatnak róla...Én mindenesetre azt mondom ! PEREC XD XD XD XD XD XD XD XD További szép estét mindenkinek B) :kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 15 éve 3 hete #4346

  • Dahlia
  • Dahlia profilkép
Én imádom Anna Varney-t, és szerintem gyönyörűszép!
(Legalább is nekem) :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 15 éve 3 hete #4348

  • AnnaA
  • AnnaA profilkép
Ááá :D végre valaki aki imádja :) énis :) nagyon :)
DAHLIA MÁR MOST IMÁDLAK :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 15 éve 3 hete #4350

  • Armin
  • Armin profilkép
AnnaA írta::

1. ..A plasztikai sebésznek pedig az a feladata,hogy megcsinálja amit Lepore kér tőle,és mivel a nőnek rengeteg pénze van a sebész azonnal beleegyezik az immáron nem szépészeti,hanem rémészeti beavakozába...

2. ...Ismeritek őt?
Félkopasz,plasztikázatlan transzszexuális nő,fekete rongyokban,a halálról és elmúlásról énekel!
Életeim ! Ő nem más mint SOPOR AETERNUS (Anna Varney) !! (nem miatta az Anna név) !! A zenéje isteni a külseje ...hát...mindenki döntse el maga !!! ..

Hali Anna! ;)

Re:1. A plasztkai sebésznek nem az a Feladata, hogy amit kérnek tőle, azt megcsinálja, ez a felfogás beleütközik az orvosi etikába, nyilván nehéz lenne megszámolni erre hányan hánynak fittyet, mindenesetre, aki pénzért bármire kapható azt nem nevezem orvosnak, az az egészségügy krvája. :le: Lepore-nek ahogy elnézem már mindegy, az ilyet sajnálom, szánalmas aki nem tudja hol a határ és emiatt torzul el.

Re.2. Ismerem a sopor-t ja, nekem túl sötét és túl őrült :huh: Ugyanilyen sötét és őrült a psyclon nine, de legalább van benne dinamika, a dark goth területéről ők jönnek be legjobban, az énekesük is egy androgyn alkat. Ismerős?

Történt valami változás az életedben a RTL klubos szereplésed óta? ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.238 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook