Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Amanda Lear valójában transzszexuális?

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 14 éve 6 hónapja #9954

  • paulacd
  • paulacd profilkép
Búg újra nekünk Amanda.:cheer: Sacc egy hete újra képernyőn a Kinder Bueno reklám.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 14 éve 2 hónapja #13132

  • MinnieBoy
  • MinnieBoy profilkép
Amanda Lear valszeg az, de megint felhozták a témát a médiában, hogy Lady Gaga pasi volt meg hermafrodita stb. :huh: Mi az istenért találnak ki róla ilyeneket és nem szállnak le idővel a témáről?
Egyértelműen nő volt, lesz és az. :cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 14 éve 2 hónapja #13136

  • hooligan
  • hooligan profilkép
Mert azt mondják furcsa, csúnya, férfias. :nemtom:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 14 éve 2 hónapja #13153

  • Armin
  • Armin profilkép
Rutin médiafogás, ha egy nő karakteres, mélyebb hangú, esetleg nem tucatcsajarcú akkor tuti farka is van, de ezelőtt forgatókönyvszerint kiderül róla, hogy leszbi, de ez a téma hamar kifújt, tehát farka van mégis.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 14 éve 2 hónapja #13164

  • littlebaby
  • littlebaby profilkép
A végére kikerekedett, hogy biszex. :cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 14 éve 1 hónapja #18581

  • Nicole
  • Nicole profilkép
Amanda nem transzszexuális, ezt mindenki tudja:)
Volt róla szó, igen, és le is vetkőzött hogy bizonyítsa az ellenkezőjét tudtommal.
Szóval nem, nem TS.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 14 éve 1 hónapja #18861

  • aurora
  • aurora profilkép
Nicole írta::
Amanda nem transzszexuális, ezt mindenki tudja:)
Volt róla szó, igen, és le is vetkőzött hogy bizonyítsa az ellenkezőjét tudtommal.
Szóval nem, nem TS.

Attól hogy levetközött még lehetett az, lehet kicsit elvagy tévedve..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 14 éve 1 hónapja #18881

  • Nicole
  • Nicole profilkép
aurora írta::
Attól hogy levetközött még lehetett az, lehet kicsit elvagy tévedve..


Tehát minden nő akinek mély hangja van (Liptai Klaudia, Kapócs Zsóka), és akinek ádámcsutkája van (Sandra Bullock), vagy aki 175 centi felett van (Naomi Campell) az nyilván egyértelműen transznemű!
Szerintem Te vagy nagyon eltévedve!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 14 éve 1 hónapja #18921

  • Mira
  • Mira profilkép
Szerintem egyikünk sem tudhatja az igazságot 100 %-ig biztosan, vagy Te kedves Nicole (üdv köreinkben :kiss: ) személyesen ellenőrizted? Mikor levetkőzött, láthattuk a szőrt a lába között, az már bizonyíték? :laugh:

Mindenkinek megvan a szabadsága ebben az ügyben azt gondolni amit akar, úgyhogy béke van. Liptai Klaudiának meg egyáltalán nem mély a hangja. :ohmy:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 14 éve 1 hónapja #19041

  • Nicole
  • Nicole profilkép
Mira írta::
Szerintem egyikünk sem tudhatja az igazságot 100 %-ig biztosan, vagy Te kedves Nicole (üdv köreinkben :kiss: ) személyesen ellenőrizted? Mikor levetkőzött, láthattuk a szőrt a lába között, az már bizonyíték? :laugh:

Mindenkinek megvan a szabadsága ebben az ügyben azt gondolni amit akar, úgyhogy béke van. Liptai Klaudiának meg egyáltalán nem mély a hangja. :ohmy:

Szia!

Köszönöm a köszöntést! Valóban nem ellenőriztem! De gondoljátok találgatás lenne még mindig ha transznemű lenne? Nyilván akadna olyan volt osztálytárs, ismerős akárki, aki bedobott volna egy jó kis férfi fotót róla ha így lenne! Rosszakarók mindig voltak, vannak, lesznek! Nem hinném hogy ezt csak úgy véka alá lehet rejteni!
Liptai Klaudiának pedig bizony mély hangja van ami tvben lehet nem annyira érezhető, de élőben bizony igen!
Még valami: Lady Gaga, sok oldalon olvastam róla hogy hermafrodita, és mégsem igaz. Reklámfogás! Az Amandás ügy is detto ugyanez, csak ép ésszel kell gondolkodni!:) Szép napot!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 14 éve 1 hónapja #19161

  • aurora
  • aurora profilkép
Nicole írta::
aurora írta::
Attól hogy levetközött még lehetett az, lehet kicsit elvagy tévedve..


Tehát minden nő akinek mély hangja van (Liptai Klaudia, Kapócs Zsóka), és akinek ádámcsutkája van (Sandra Bullock), vagy aki 175 centi felett van (Naomi Campell) az nyilván egyértelműen transznemű!
Szerintem Te vagy nagyon eltévedve!

Még mindig úgy érzem hogy te tévedtél el :)
Mutasd meg hol mondtam hogy 100%ig az, söt azt se említettem hogy mindenki aki az általad sorolt tulajdonságokkal rendelkezik ts lenne :) Annyit mondtam hogy attól hogy levetközött az még nem zárja ki a lehetöségét.. látom nehéz volt megérteni :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 14 éve 1 hónapja #20601

  • piszkocska
  • piszkocska profilkép
Amanda Lear nem mindegy nektek hogy ts -e vagy se? Bejott neki a elet es az a cel mindegyikuknek nem?;)
A legtobb ts azert orulhetne ha ugy nezne ki.
Lady Gaga meg nem is ts-nek nez ki hanem egy csunya ferfinak noi ruhaba.Igen megneznem magamnak jo kozelrol smink meg retusa nelkul.Szornyella de frasz szepsegkiralynoi mellette.:laugh:
Plasztikahoz hosszaszolva Kapocs zsoka is olyan mint egy agyon plasztikazott gumino.A fozomusorba megijedtem tole, mellette Kelemen Annacska termeszetes szepseg.:side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 14 éve 1 hónapja #21201

  • Necc
  • Necc profilkép
piszkocska írta::
Amanda Lear nem mindegy nektek hogy ts -e vagy se? Bejott neki a elet es az a cel mindegyikuknek nem?;)
Hát, hogy TS, vagy se, nekem tök mindegy, nem is tudom. De hogy szőke, az bizoyos! :laugh:
Amanda cukorral oltotta a bugyiját
borsonline.hu, 2010.02.11.

Egy anyagfelismerési hiba miatt kis híján rémálommá vált Amanda dél-franciaországi nyaralása. A táncoslány a mikrosütőben akarta megszárítani utolsó tiszta bugyiját egy buli előtt, de a szexi fehérneműt fémszálak díszítették, ezért kigyulladt.

Nem bizonyult jó megoldásnak a hajszárító a mikró helyett. Amanda a legnagyobb melegben utazott a dél-franciaországi tengerpartra egy kis kikapcsolódásra. Hétágra sütött a Nap, ő pedig naponta többször is tiszta bugyit vett fel, amikor visszatért a panzióba.

A táncoslány Dél-Franciaországban nyaralt, a baleset is ott érte
Fotó: Bors
– Volt velem legalább tíz váltás fehérnemű, amiket esténként kimostam. Egyszer lustaságból reggelre hagytam a pár perces munkát, de kiment a fejemből. A feledékenységem következményével másnap este szembesültem, amikor egy buliba indultam. Benyúltam a szekrénybe, és nem volt mit felvennem – meséli a szöszi táncos. Nem sokat teketóriázott, gyorsan kimosta a falatnyi textileket, de hiába a nagy meleg, az indulásra egyik sem száradt meg.

– Nem volt nálam hajszárító, de egy barátnőm zseniális megoldása itthon már többször bevált: betettem a mikróba. Csakhogy grillezés helyett melegítő programon felejtettem a szerkezetet. A bugyimat díszítő apró fémszálak miatt a készülék nem bírta a kiképzést: pillantok alatt füst és láng csapott ki belőle. Vizet nem mertem ráönteni, nehogy nagyobb baj legyen, s mivel poroltó sem volt kéznél, felkaptam egy zacskó kristálycukrot, azt öntöttem a tűzre. Sokkal jobban nem jártam, mert ez pillanatok alatt ráégett mindenre. Nem győztem szellőztetni és takarítani, hogy a romokat eltüntessem.

Szerencsére a tulaj elhitte, hogy valami elektromos zárlat okozta a galibát. A legbosszantóbb mégis az volt, hogy másnap vettem észre: alig ötven méterre a szállásomtól nagy leárazás van, ahol pár euróért vehettem volna tíz bugyit a gyors mosás helyett – nevet Amanda.

Huszti Zoltán
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 12 éve 4 hónapja #38437

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Amanda Lear 12 éve 1 hónapja #40139

  • Sharki
  • Sharki profilkép
Remek kis cikk van a quart.hu-n Amanda Lear-ről

Csókolózni fiúkkal – Amanda Lear új albuma és munkássága
quart.hu/cikk.php?id=7041
"Amanda Leart természetesen mindenki egy dologról ismeri: amellett, hogy azt sem tudjuk, Saigonban vagy Hongkongban, 1939-ben, '46-ban vagy '50-ben született, az is máig vitatott, hogy biológiailag férfi-e vagy nő. Azonban ez nem csak egyszerű rejtőzködés, misztikusságára több dalában is rájátszott a művésznő, gondoljunk csak legismertebb dalára. De a már az I Am A Photograph című első album óta következetesen végigvitt sötét, mégis nagyon camp előadói egyéniség több utóképét is megtalálhatjuk a mai popzenében, gondoljunk magára Lady Gagára – aki szintén tudatosan (Amanda esetén a pletyka kitalálója vagy Bowie vagy Dali volt) játszott rá hermafroditaságáról szóló pletykákra, vagy akinek szintén inkább az image a fontos, mintsem a valóság."
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 10 éve 11 hónapja #48262

  • AnnaA
  • AnnaA profilkép
Eltelt 4 rohadt év amióta erre az oldalra írtam! El sem hiszem! :D
Nem, nem haltam meg, még élek, és azóta sok mindent máshogy látok!

Először is: Amanda Lear NEM transzszexuális, soha nem is volt az, és soha nem is lesz. A miérteket nem fejtem ki, de higyjétek el, nem az, és ezt 100%-ig tudom.

Anastacia TS-sége nem kérdés, egyértelmű, hogy nem az.

Anastacia legalább annyira transzszexuális mint Amanda Lear, de nem több. Lear királynő csak egy reklámfogás kedvéért vált a XX. század egyik legrelytéjesebb énekesnőéévé, és talán ő sem gondolta, hogy ennyire sikerül beetetni mindenkit.

A hangja a valóságban magas mezzoszoprán női hang, melyet sajátos gyakorlatokkal tett férfias, rekedtes női hangá. Születési helye a valóságban egyik sem, az itt említett helyek közül, Lear a valóságban Franciaország szívében látta meg a napvilágot likkal a lába közt! :D 1960-ban megismerkedett egy TS csajjal, és rájött, hogy TS nőként óriási figyelmet kaphat a médiában, hiszen akkoriban nem futkostak a TV-ben hasonszőrű egyedek. Tapp kisasszony a Lear művésznévvel (Amanda a valódi neve, nem Alain) lefizette Romy Haagot, hogy hintse el LMBT (LGBT) körökben, hogy ő egy transzvesztita (NEM transzszexuális). Romy megtette, elhintette, így a melegbár felvette és ott próbálta ki magát először új szerepében. Megbukott, mert a transzvesztiták rájöttek, hogy a néni nem bácsi, ezért úgy döntött sz*rik az alkotmányra, és megmarad a születési nemének megfelelően genetikai görl, ám ekkor megismerkedett kedvenc festőnkkel Dalíval aki viszont jó 5letnek tartotta a TS-séget. Gyorsan elpletyálta Amandáról, hogy TS aminek ő már akkoriban nem örült. Első rock-kislemete a Trouble órisáit bukott, ezért visszatért Dalíhoz, hogy tanácsot kérjen. Dalí közölte vele, hogy a Disco láz idején nem érdemes rocklemezt készíteni, fogjon bele egy disco album megalkotásának. Lear kapva kapott az alkalmon, és felénekelt egy két dalt vékony (a normális) női hangján. Ekkor viccből megmutatta Dalínak, hogy tud ő mély hangon is énekelni, ekkor Dalí heu-Rékával találkozott, és rájött, hogy ez lesz Lear kisasszony sikerének kulcsa. Romy Haag ismét a színre lép, immáron Dalí kérésére. Haag anyánk ismét elhinti, hogy Lear kisasszony TS, majd hogy ennek nyomatákot adjon gyorsan egy könyvet is ír róla, csakhogy teljes legyen a történet. Amanda Lear 1979-ben abortuszon vesz rész, melynek papírjait eltüntették, és ekkortájt kezdődött el Amanda Hong-Kongi születése is, kellett a titok, és egy csavar a történetben, majd itt lép a képbe Bowie. A többi történelem. Azóta is France az otthona (furcsa mód az angol nyelven kívül csak franciául beszél, ez ismét bizonyítja, hogy semmi köze Hong-Konghoz, sem King Konghoz). Jelenleg egy nála 120 évvel fiatalabb pasival él együtt.

Kérdések? Mondom.. :)

"Oké, de mi a helyzet Lear férfias kisugárzásával?"
- Mondhatni, ez a placebo hatás. Férfias kisugárzást érzel, mert ezt akarod érezni. Ha egy olyan ember nézi Lear videóit aki akkor látja először, és akkor hall róla először nem fogja róla AZT gondolni.

"De mi tényleg érezzük..."
- Placebo..

"Oké, és mi a helyzet a szüléssel, soha nem szült gyereket"
- Meg rajta kívül még több millió nő. Psota Irén sem szült gyereket, mégse TS.

"Ha nem TS miért mondja magáról még mindig ezt?"
- Soha nem mondta magáról, Romy Haag és Dalí viszont igen. Amanda soha egy szóval sem mondta, hogy TS lenne, pedig ha normálisan átgondoljuk, ha bevállalja mégnagyobb figyelmet kapott volna.

"Mi a helyzet a férfias alakjával?"
- Nincs férfias alakja, csupán iszonyatosan vékony.

"Halála után kiderülhet róla, hogy TS?"
- Nem. Ha természetes halállal hal meg, és nem boncolják akkor nem. Egyetlen módja az exumálás lenne, melykor a csontokat átnézve Bones megállapítja a születési nemet, de erre soha nem fog sor kerülni, mert ez baromság.

"Van valaki, aki biztosan tudja róla, hogy nem TS?"
- Igen, ő maga, a szülei, Bowie, Dalí, Romy Haag, és egész Franciaország.

Az infók hitelesek, de a források titkosak! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Vá: Amanda Lear valójában transzszexuális? 10 éve 11 hónapja #48263

  • AnnaA
  • AnnaA profilkép
És még csak annyit, persze nem megbántás képp, hogy az LMBT közösség, mindig is szeretett vélt-bizonyítékokat gyártani 1-1 előadó másságához. A valóság olykor az orrunk előtt van, csak nem akarjuk meglátni, mert jobb érzés "leleplezni" valakit, holott titkon tudjuk, hogy nem az.

Akit nem győz meg Amanda genetikai női mivoltja, az valószínüleg ahoz az LMBT körhöz tartozik, aki nem képes elfogadni a tényt, hogy nem mindenki olyan mint ő, még akkor sem, ha hasonlít rá.

Amanda Lear nem transzszexuális. Pont! :pinch:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.284 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook