Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hormonok

Hormonok 7 éve 5 hónapja #59058

Feketén mindent be lehet szerezni, csak tudni kell, hogy hol. A rendőrségi akciók miatt ellátási gondjai vannak az általam ismert dealernek, ő viszont így is - úgy is 3-4-szeres árat kér a cuccért, ezt akartam elkerülni. Vészhelyzet esetén az MPA (Medroxiprogeszteron-acetát, lánykori nevén Provera, Depo Provera - a szerk.) könnyebben beszerezhető, mert az egyszerű fogigátló.

Nem a melleim érdekelnek. Amit én tudok, az az, hogy a mellek nem nőnek, sőt, lehet, hogy csökkenhetnek tőle, de kikerekednek, és fejlettebbek lesznek. Nem a melleim miatt akarom szedni, hanem hangulat-stabilizálónak (úgy, hogy tudom, hogy depressziót, öngyilkossági gondolatokat okozhat), és hogy jobb kontrollom legyen a súlyom felett, mert - bár nem változtattam semmin, sőt, elhagytam a cukrot, és fél annyit eszek - kaszt óta repülnek fel rám a kilók.

Visszasírom a régi, szép időket, amikor a cypro, mint gyenge progesztagén ezeket szépen stabilizálta.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 5 hónapja #59061

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
A progeszteron nem fogja megoldani a kilók felrepkedéseit! Drasztikus fogyókúra ill diéta sok testmozgás. Egy nap 2-szer eszem na jó van mikor 3-szor,nem is sokat de ez a 7 kiló stabilan fennmaradt. Viszont én egésznap jövök megyek. Ha nem lennék bolygó hollandi valszeg nálam is kilókban rosszabb lenne a helyzet. A progeszteron méginkább étvágyat csinál. Mikor én szúrtam 2-szer nagyobb étvágyat csinâlt. Nem tudom mennyit mozogsz de valszeg keveset.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 5 hónapja #59062

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
30 év felett az anyag csere nemtől függetlenül fokozatosan lassúl! Súlygyarapodást eredményez ez annak köszönhető hogy a pajzsmirigy működése is alacsonyabb lesz persze nem kórosan de csökken a működése. Ez normális a kor előre haladtával. A vérnyomás is növekszik ahogy öregszünk. Egy pl egy 70 éves egyén vérnyomása 150-160 systolés teljesen normális. Azt pedig tudjuk jól hogy az ösztrogén imádja zsírt hátmég a zsírban lenni az neki a menyország, hiszen abba raktározódik is!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 5 hónapja #59135

Érdeklődni szeretnék, hogy van-e Pest közelében valakinek eladó Androcur és Estrimax tablettája, esetleg tud-e valaki olyan orvost aki felír receptet szakvélemény nélkül is.

Fiúként élek még, de szeretném feketén elkezdeni a hormonkezelést mert nem tudom mikor lesz érvényes szakvéleményem. Van nagylabor vizsgálatom, mellkas és hasi UH-m, egy negatív leiden mutációs leletem és hormonszintet is mérettem. Van egy urológusi szakvéleményem amely szerint a nemiszervemmel semmi probléma és egy elutasított klinikai szakpszichológusi szakvéleményem amelyen bár szerepel a transzszexualizmus diagnózisa, mégsem támogatják a nem és névváltásomat. Gasztonyinál szerettem volna elkezdeni, ezért is vannak meg a vizsgálatok nagy részei a két szakvéleményen kívül, csak épp arra nem számítottam, hogy a pszichológus fogja elutasítani.

Tisztában vagyok a feketén elkezdett kezelés veszélyeivel, de még így is szeretném minél hamarabb elkezdeni a kezelést.

A segítségeteket köszönöm szépen előre is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 5 hónapja #59204

  • nagymarcel1013
  • nagymarcel1013 profilkép
Sziasztok! Miskolcon tud valaki olyan endokrinológust aki foglalkozik velünk? Vagy a közelben legyen annyi lenne a lényeg!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 5 hónapja #59221

Üdv! Cypromix (vagy bármilyen cyproterone tartalmú) tablettát keresek sürgősen, akinek van eladó, esetleg tud forrást, az legyen szíves priviben jelezni. Halás köszönet érte! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 5 hónapja #59232

Keresek androcurt és egyéb hormonokat amivel elkezdhetném. Esetleg egy kis tanács is jól esne, privátban üzenetben.
Köszönöm
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 5 hónapja #59234

Sziasztok. Lenne egy kérdésem! Ha csak estrimax ot szedek napi 2×2mg annak lesz hatása?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 5 hónapja #59235

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Minimális változás lesz. A tesztoszteron elnyomása nélkül nem sokat ér. Attól is függ milyen tartományba van a tesztoszteron szinted (magas,normál vagy alacsony).
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 5 hónapja #59236

Tudtok valamit ajánlani? Mell növelésre szedem de tényleg nem sok változást látok! :unsure:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 5 hónapja #59237

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Nincs rá tabletta. Szedjél tesztó blokkolót mellé. Vagy ha birod szedjél csak magába napi 1 cypromixet. Ha arra mész hogy shemale legyél azt feletsd el!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 5 hónapja #59238

Tehát semmi eséljem hogy szép cicim legyen? Milyen blokkolót tudnál ajánlani? Akkor hiába szedem az estrimaxot is?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 5 hónapja #59239

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Androcur vagy (depo provera lupron ezek injekcióba vannak) Ezek közül az injekció a legkíméletesebb. De mint írtam felejtsd el a shemale dolgot az ördöggel játszol.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 5 hónapja #59240

Tapasztalatból mondod? Mire számíthatok? Az estrimax tól lehet gond? Most napi 2×2 db szedek 12 óránként!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 5 hónapja #59241

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Igen tapasztalat. Most derült ki hogy a pajzsmirigyemmel van baj az okozza az egész felfordulást. Sajna befele nagyobbodott így nem lehetett észre venni csak a tünetek vannak meg. Túl működik sok a tiroxin hormon. Tsh szint alacsony. Ft3,ft4 tiroxin jód hormonok szintje magas. Tünetek állandó hőérzet verejtékezés gombócot érzek minor nyelek hasmenés koncentráció zavar kidüllett szemek alvászavar.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 5 hónapja #59242

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
VaLamint gyulladások. Az immun rendszer zavart állapota miatt. Ez a hormonozással kezdődött a magas hőre verejtékezés kezdődött előszór.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 5 hónapja #59243

Sajnálom. És ha csak az estrimax ot szedem? Te mit szedtél és mennyit? Csak szeretnék ciciket :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 5 hónapja #59244

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Estrimax napi 2 és depo proverát szúrtam. Az agyalapi mirigy borúlt fel. A Tsh az agyalapi mirigy fehérje hormonja ami szabályozza a tiroxin hormonok mennyiségét. Vagyis a pajzsmirigyet szabályozza ez ha alacsony akkor nem gátolja a tiroxin hormonok előállítását. Ha magas akkor kevés tiroxin hormon készül akkor pajzs mirigy alulműködés van. A nemi hormonok elsősorban az agyalapi mirigyet befolyásolják.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 5 hónapja #59245

Tehát ha továbra is szedem a 2×2mg tehát 4mg 12 óránként akkor minimális változást érek el vele de viszont nem lesz mellékhatás?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 5 hónapja #59246

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Nem lesz. De melleid se nőnek. Ahoz tesztó gátló kell! Akkor viszont benne van a pakliban hogy gondok léphetnek fel. Lásd az esetem vagy bármi más. A vérrög az elsők között van!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.355 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook