Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Transznemű az ágyban

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57086

Kevin beküldte:
Nekem utolsó lépésként már az srs jönne. De hat az nagyon durva szét lennék vagdosva meg az eredmény se olyan jó..Kinézetre meg ugynézki mint ha csak odalenne valami varva. Bár bízok benne hogy fejlődik az orvostudomany és kifognak talani valami sokkal jobbat.
Nekem műpéniszbe is olyan kellene ami kinézetre hasonlít az igazihoz, és lehet álítani nyugalmi és merev állapotra. Hol lehet itt magyarorszagon ilyet venni vagy rendelni? vagy ilyet lehet kapni egy szexshoppban?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57087

Szerintem nincs ilyen. Amerikából rendelgetek néha. Ami ott nincs az nincs.
Lankadt műfasz minek? Az élő verziót érteni vélem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57088

  • Kevin
  • Kevin profilkép
Megtudod adni a weboldalt??
Nem olyan kell ami siman lankadt. Láttam videóba olyat hogy lankadt állapotban van megfogja és felálítja és akkor álló állapotban van.
Ez azért lenne jo mert ha megyek buliba vagy olyan helyen vagyok és ugyvan hogy egymasnak esünk egy csajjal akkor csak felálítom és már mehet is :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57089

Megtudnám adni de reklám feladásnak minősítenék és kitiltanak.

Van magyarországi képviselete. Ugyan azt árulják mint Amerikában csak sokkal olcsóbban. Max. két napon belül szállítják. Ha van itt akkor egy nap alatt. Ezt írd a keresőbe: erotikashow
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57090

  • Kevin
  • Kevin profilkép
Az joo is. Köszönöm :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57091

  • Kevin
  • Kevin profilkép
Amugy meddig lehet ujjal kielégíteni egy csajt?? Valaki?
Mert hát azt kicsit nehezen tudom elképzelni hogy pl egy 26-30 éves nőt, ujjal kilehet elégíteni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57092

Lehet. Egyszer- egyszer. Nem fogja beérni ezzel. Nős voltam három évig.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57093

"bohóc vagyok de bátor
pofonoktól ég az arcom" - a seggfej uzsorás szavaival élve. Viszont soha nem hazudok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57094

Szóval nem akarok akkora paraszt lenni, de ebbe az esetbe szerintem ujjal nem sokáig, max. előjáték... Fix nem érné be, egyszer kétszer, és ennyi, ha nem működik a szex a párkapcsolat tönkre fog menni. Feszültég, és pá pá lesz, meg egy csomó veszekedés. :S :) A mai világba eddig se fognak persze eljutni...

Mondjuk én se tudnám beérni, ha nem lennék passzív, és abba meg nem lenne semmi...totál kielégületlenség, meg csalódás. Amugy ezeket elképzeltem, én tudok megfelelőt találni. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57096

Sportot űzöl azzal, hogy velem kötözködj. Előbb-utóbb kihúzod a gyufát.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57097

Kicsoda? :S :) Nem is foglalkozol velem!!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57098

  • Kevin
  • Kevin profilkép
Igaz. Mondjuk eddig 19 évesnél idősebb nővel még nem voltam. Eddig Ujjal csináltam mindenkinél és olyanokat élveztek, volt aki spriccelt is. De többen is azt mondtak hogy lehet h nála akkor a G pontot értem el.
És most már nem akarom ujjal csinálni , Csak nem tudom hogy milyen műpéniszt tudnék venni ami jo és a csajnak is. Olyan akarok ami " felcsatolható" vagy valami, mert ugy akarom csinálni mint egy ferfi és nagyon tudnam is :P Valami tippet adhatnatok milyet érdemes venni :D néztem egy nagyon jot amiről már beszeltem hogy kinézetre is olyan mint az igazi hajlítgatni lehet hogy hogyan áljon és az boxeres vagyis abba kell beletenni és azon van kivagva egy lyuk amiből kilehet tenni. csak az 130 ezer körül van de arra nekem most jelen pillanatban nincs pénzem xd
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57105

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Örülök minden Jelenlévőnek!szerintetek donorral megoldható ez a fütyi probléma ? Habár lehet hogy vissza taszító lenne a gondolat!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57107

  • Kevin
  • Kevin profilkép
Úgyérted hogy másnak levágnák a kukijat aztan odavarnak neked?? :D
Nem hiszem hogy lehet ilyen ,mert a szervezeted kilökné. Azért készítik sajat szövetből.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57108

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Hát igen mint pl máj szív stb ha meg nem akkor ott az őssejt mindig előrukkolnak valamivel hogy ezt azt növesztenek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57110

Nekem nincsenek ilyen problémáim, de nem az idegeknek kell passzolni, mert akkor hogy érzed? :S :) Szóval nem értem, ilyennel, hogy lehet érezni, ha mű. Bocsi, nem tudom. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57111

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Hát egy mű vel olyan lehet mintha másokat néznék deazért attól még izgató lehet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57114

Ja, ez akkor jó szar lehet, nem lehet olyan jó, nem probáltam így, annyira nem tervezem, max egy kíváncsiság, ilyennel megbasszanak, de nekem mindig akad betevő falat. Az érzés érdekel, hogy olyannal lehet-e, ha így felhoztátok, ilyen megoldások, amit csinálnak azzal :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57116

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Szerintetek létezik olyan felcsatolható fütyi ami lökésenként igerli a csíklót mint egy vibrátor ? Azis lehet hogy most találtam fel! :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57117

De neked miért nem jó az igazi? :S :) Ezeket stresszes átgondolni. Ja, olyan fütyi forma, biztos van olyan. ha sima akad. áá, nem folyamatosan, akkor meggazdagszol. Gyorsan védest le!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.221 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook