Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Transznemű az ágyban

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57014

  • Frosty
  • Frosty profilkép
Főleg FtM-ek válaszát, segítségét várom, de ha másnak is van hozzászólnivalója ne tartsa magában :)

Helyet következő:
Járni kezdtem egy leszbikus "butch"-nak mondható nővel. Én pre-op, egy kis ideig tesztot használ ó FtM egyed vagyok. Az ágyjelenetig már többször eljutottunk :whistle: mint az eddigi összes partneremnél nem engedtem, hogy a mellkasomon lévő izéket piszkálja, a lenti dolgokat "rendeltetésszerűen" használom. Ő szeretné, hogy a felcsatolós dolgomat többször is kipróbálja rajtam (mint említettem a fiúsabb "ágazatot" képviseli). Testileg lehet jó lenne, lelkileg viszont kényelmetlennek képzelem el, hiszen a nőket szokták leginkább -vagy a passzív melegeket- ilyen módon lerendezni és az egyik sem vagyok :P Szerinte, ha már megvan minden női tartozékom lent ki kéne használnom.

Kérdésem az lenne t-srácok, Ti hogyan álltok az ilyenfajta dolgokhoz?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57016

Miért más mondja meg, mivel mit kellene tenned?
Miért számít, más hogyan áll hozzá, amikor itt rólad van szó? Ha 300-ból 150 azt mondja, neki oké, hogy beletegyenek egy felcsatolhatót, 150 pedig azt mondja, fujj, én heteto férfi vagyok, ne inzultáljanak művel, akkor hogy döntesz?

Te döntsd el, akarod e.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57018

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Aki elmeséli nekem, szerinte mit hogy "kéne kihasználnom", annak az ajtót mutatnám ágy helyett.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57019

  • ulfhedinn
  • ulfhedinn profilkép
Akárhogy is döntesz, teljesen oké. A legfontosabb hogy neked meg a barátnődnek is jó legyen; ha tudtok nyíltan beszélgetni róla hogy kinek mi jön be és kinek mik a bizonytalanságai akkor ne féljetek kísérletezni. A legrosszabb ami történhet hogy rájössz, hogy gyakorlatban sem jön be. És akkor megpróbáltok valami mást. Szerencsére az emberi kreativitás 2 dologban még sose mondott csődöt: az egyik az alkohol előállítása a másik a kefélés. :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57022

Elszomorít, hogy csak én nem értem. Ki csatol fel mit? Egy hímnemű pinát (ilyet ,még nem hallottam) vagy nőnemű faszt ( ilyet már igen), vagy hím műfaszt, vagy nő seggnek álcázza a pináját. Nézzétek el a gyenge szellemi képességeimet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57023

Nem szegít Zsófia a búbánat moszt,
leszbikus nő catolna magára phallost.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57025

Ez nektek kapásból lejött? Nekem huszadik olvasásra sem egyértelmű. Phallos az mit jelent maximilien? Most keresem a padláson az idegen szavak szótárát. Jó nagy por van.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57026

Én ftm vagyok és örülnék neki, mivel nem szeretek felcsatolhatóst használni, ha lenne párom érdekelne milyen ha rajtam kipróbálná. De ez én vagyok, te lehet másképp vagy, ezt te tudod.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57027

Akkor ez peches eset, mivel inkább két aktív találta meg egymást, ez szívás... :S :) A hetero férfi inkább, de akkor egy leszbi, az hogy vonzódik ehhez?...ha lelkileg nem vagy nő... meg meg is akar kefélni egy felcsatolhatóval, hát nem irigyellek ebbe így...elutasítanám a faszba!!!!!!!!!!!!!!így. Szó szerint. heheeee
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57028

miron beküldte:
Én ftm vagyok és örülnék neki, mivel nem szeretek felcsatolhatóst használni, ha lenne párom érdekelne milyen ha rajtam kipróbálná. De ez én vagyok, te lehet másképp vagy, ezt te tudod.

Akkor a te esetedbe inkább bi vagy, és abba passzív.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57029

maximilien beküldte:
Nem szegít Zsófia a búbánat moszt,
leszbikus nő catolna magára phallost.

A Palla a gyors, egyszerű megoldások híve. Nem is tudom miért van búbánatba. :S :) Ja, hogy, aki tetszene nem így.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57034

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Ha egyszer valaki eldöntötte hogy férfikênt akar élni márhogy akarna egy műfaszt bárhová?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57037

Újjabban én is ezt gondolom magamról, hogy bi és passzív vagyok inkább.. Amikor elterveztem a nemválttást hetero ftm férfinak gondoltam magam. Viszont amióta tesztoszteront használok erősen megváltoztak bennem ezek a dolgok... Halottam, hogy sok ftm srác bi vagy homo lesz a tesztoszterontól. De nem értem miért történik ez?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57038

Most már biztos, hogy én vagyok a hülye. Egy kukkot nem értek ebből a "felcsatolásból". Ki akar kinek, vagy nem akar, de igen nem ő, hanem más csinálja amit ő vagy nem, de ha igen akkor más csinálja, de mégse az hanem ő. Ezt tudtam leszűrni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57039

:kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57042

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Palla beküldte:
Most már biztos, hogy én vagyok a hülye. Egy kukkot nem értek ebből a "felcsatolásból". Ki akar kinek, vagy nem akar, de igen nem ő, hanem más csinálja amit ő vagy nem, de ha igen akkor más csinálja, de mégse az hanem ő. Ezt tudtam leszűrni.

Transznemű férfi pinával bír, találkozik fiús leszbikus lánnyal, aki szintén pinával bír.
Fiús leszbikus lány felcsatolna egy műfaszt, és belehelyezné transznemű férfi pinájába, aki ettől ódzkodik, mert ez így nem férfidolog.
Ez így világos?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57047

Zsófi szinte látom, ahogy miközben cukkolod itt a jónépet, hogy nem értesz semmit, közben lefordulsz a székről a röhögéstől.

Remélem meglett a kérdéses szó a poros padláson talált Phallos Nagy Lexikonban!

Amit leszűrtél az a lényeg, kár bonyolítani. Akarja - nem akarja, más csinálná, amit ő csinálna, de más akarja rajta csinálni, ha ő hagyná, de ha mégis csinálná más, akkor nem az, aki most akarja, mert az meg akarja mondani mit csináljon, mert azt hiszi jobban tudja nála, mit kéne csinálni, ami nem az, amit most csinálna.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57048

Nekem igényem van, hogy megbasszon egy nő. Kövezzetek meg.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57049

Túlértékelsz kedves maximilien. Tényleg nem értem.
Üdvözöl Zsófi!

Nagyon jól esik, hogy Zsófinak szólítasz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transznemű az ágyban 7 éve 10 hónapja #57050

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Jó csajok engem is dughatnak felcsatolhatóval. De nem minden fiús lány jön be nekem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.263 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook