Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: TS és szex...

TS és szex... 11 éve 3 hónapja #47560

  • xenia
  • xenia profilkép
Az irányultságról szóló thread által elkezdtem gondolkodni erről, kíváncsi lennek más TS-ek hogy latjak ezt a dolgot...

(Előre elnézést is kérnek, lesz itt olyasmi, amit nem tudok magyarul mondani, de megpróbálom körülírni!)

Nem részletes beszámolót kérek, csak úgy szélesebb vonásban...

Én (legalább egyelőre) nagyjából 'stone butch'-nak (van ennek magyarul kifejezése?) érzem magam, ha másban nem is, legalábbis a szexxel kapcsolatban. Evvel azt akarom mondani, hogy - mint azok, akiket a kifejezés szoros értelemben jelöl - egyszerűen nem bírom hogy ha 'alul' hozzam nyúlnak... ez akkor is igy volt, mielőtt az átváltozásról elkezdtem gondolkodni (ezért is inkább kerültem a szexet...).

(mellékesen: most veszem észre, hogy mennyire korlátozott a magyar tudásom! Elolvasva megértek szinten mindent, de leírni gondolataimat, teljesen más kérdés!)

De, nagyjából ez az, amire kíváncsi lennek: más TS-ek mit ereznek, gondolnak erről a témáról...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: TS és szex... 11 éve 3 hónapja #47561

  • Szigmund
  • Szigmund profilkép
Fiús verzió már van. FTM az ágyban
pinkvanilla.hu/forum/transzszexualis/3858-ftm-az-agyban
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.144 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook