Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Tizedes professzor / melleltávolitás

Tizedes professzor / melleltávolitás 12 éve 2 hónapja #40122

  • Luká
  • Luká profilkép
Sziasztok!

Melleltavolitast szeretnek a Tizedes profeszorurnal csinaltatni / transz, nö-->ferfi. (Csak) Erre vonatkozo tapasztalatok erdekelne - postafiokra is.
-Mekkora volt a kiindulo meretetek,
-melyik technikat alkalmazta,
-mennyi idö telt el a mütet ota,
-elegedettek vagytok- e,
-kellett-e korrekcio es hanyszor.
-sajat magatok fizettetek-e mütetet

Elöre is köszi nektek

Luká
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Tizedes professzor / melleltávolitás 12 éve 2 hónapja #40131

  • andreas
  • andreas profilkép
Szeva Luká!

Sajnos Tizedes Györgyhöz már csak fizetősen lehet menni meg mindenki máshoz is.
Tudsz képeket nézni a munkájáról.
pinkvanilla.hu/magyar-transzszexualisok-kepei
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Tizedes professzor / melleltávolitás 12 éve 2 hónapja #40134

  • Luká
  • Luká profilkép
Köszönöm a linket.

Nekem kb 90B a kiindulo meretem. Mit gondoltok, jo kezekben vagyok a professzor urnal vagy inkabb valaki mast javasolnatok?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Tizedes professzor / melleltávolitás 12 éve 2 hónapja #40137

  • Cicely
  • Cicely profilkép
Luká, én ugyan M-F vagyok (bár engem is Tizedes műtött mell, kasztr., és SRS-ügyben is), de ismerek F-M-ket akiket Tizedes Doktor Úr műtött (melleltávolítás, ill. petefészekeltáv.), és nagyon elégedettek vele, úgyhogy az, hogy jó kezekben leszel, az tuti. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Tizedes professzor / melleltávolitás 12 éve 2 hónapja #40141

  • Susanne
  • Susanne profilkép
Szia luka!

Tizedest csak ajánlani tudom, mert ő az az orvos aki a szivvel lélekkel, azon van hogy jó legyen minden.

Üdv Anna
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Tizedes professzor / melleltávolitás 12 éve 2 hónapja #40142

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Hölgyek kedvesek vagytok, de jobb lenne ha a fiúk személyes tapasztalat, műtét mit és hogyan tanácsolnák az adott orvost. ;)
És ha jól tudom azért volt mellkasnál akkora népvándorlás felé, mert ingyen volt sokáig.
Luká én nem nála voltam, ahhoz nem tudok hozzászólni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Tizedes professzor / melleltávolitás 12 éve 2 hónapja #40143

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
pinkvanilla.hu/forum?func=view&catid=15&id=1385
Itt vannak konkrét beszámolók, ha esetleg nem olvastad őket.
Jó csemegézést! B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Tizedes professzor / melleltávolitás 12 éve 2 hónapja #40144

  • Luká
  • Luká profilkép
Szia! Te kinel voltal? Elegedett vagy az eredmennyel? Valasz mü-ben is jöhet
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Tizedes professzor / melleltávolitás 12 éve 2 hónapja #40147

Szia Luca!
Én a Balajthy Tibor doktornál voltam a Newcontour klinikán. Csak ajánlani tudom. A Doktor Úr nagyon korrekt nem különben a titkárnője is. Ha érdekel itt a számuk 30-5909064, Városligeti fasor 24-ben vannak Bpesten. A műtétem endoszkóppal volt hónalji bemenettel és egy kis bimbó alatti metszéssel. A hónaljamon keresni kell a hegeket annyira begyógyult, a bimbómon pici fehérség észlelhető ( a bimbó korrekció amennyiben szükséges külön végzi el, hogy az érzékenysége megmaradjon ). Szóval ha strandra vágysz én Őket javaslom. Persze nem olcsó. 860e volt a nagy műtét és +105e a mellbimbó. De megérte. A hegek gyógyulása egyébként sokban függ a genetikától is. Remélem segítettem. Sok sikert, kitartást.
Ja! A méh és pfészek eltávolítást dr. Sziller Péter végzi nálam. Állítólag király a szakmájában, engem 9-én műt. Eddig nincs rá panaszom.
Szia!
Robi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Tizedes professzor / melleltávolitás 12 éve 2 hónapja #40155

  • Luká
  • Luká profilkép
Mindenkinek köszönöm valaszokat.

@Robi: Neked viszonylag kicsi volt a melled, nem de? Nagyobb meretnel inkabb vagnak.
Luká
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Tizedes professzor / melleltávolitás 12 éve 2 hónapja #40161

  • Harcos
  • Harcos profilkép
robert1979 írta::
Szia Luca!
Én a Balajthy Tibor doktornál voltam a Newcontour klinikán. Szóval ha strandra vágysz én Őket javaslom.
Hiába ajánlod, ha 90 b melle van. Azt csak vágni kell. Nem orvosfüggő a teknika, hanem méretfüggő inkább. És attól, hogy nem vágós egy teknika nem biztos, hogy jól fog kinézni,nem azon múlik. Sokakat vágnak és ők is mehetnek strandra. Az árat meg borsosnak találom egy ilyen kisműtétre.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Tizedes professzor / melleltávolitás 12 éve 2 hónapja #40164

Helló!
Nem értek a sebészethez, lehet hogy nagy méretnél vágni kell, lehet hogy nem. Minden mellben zsírszövet van, csak valakinél több. Azt tudom, hogy minden esetben a zsírszövetet csökkentik, szóval kivágják a felesleget. Nem feltétlenül hiszem, hogy vágni kellene. Inkább utólagos korrekció válik szükségessé, mivel nagyobb lesz a bőrfelesleg. De ezt mindenképpen egy orvos mondja meg. Én egyáltalán nem zárnám ki s hónalji úton történő beavatkozást Lukánál. Luká, keress fel egy orvost, mondja el Ő mit javasol. Mi lehet, hogy csak elszomorítunk azzal, ha a méreted miatt esetleg rögtön lemondunk az esztétikáról. Semmi sincs kizárva, a mai orvostudomány mellett sokminden lehetséges. Jó pár éve még nem is lehetett Mo-n nem átalakítást végezni, most meg már endoszkópozunk és laporoszkópozunk. Hát ennyi.
Sziasztok!
Robi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Tizedes professzor / melleltávolitás 12 éve 2 hónapja #40167

  • Berzerker
  • Berzerker profilkép
szia Luká!

én tizedessel műttettem, egyik utolsó voltam az ingyenesek között. 80b voltam, és még ronda lógós is. alap, hogy vágni kellett. március végén műtöttek, azóta szépen begyógyult.
korrekció mindenképp kell majd nálam is, maradt két pici zsírcsücsök az oldalamon a seb végén (ez tudtommal elég gyakori jelenség ennél a technikánál), főleg a bimbó környékén még érzek egy-két pici kis fájdalommentes csomót, meg ha görnyedek akkor megereszkedik kicsit a bőr. de semmi szemet szúró.
de ránézésre csak a 2 heg, ami szemet szúrhat. én annyira elégedett vagyok, hogy a korrekcióval én már csak "az út végén" tervezek foglalkozni. férfi öltözőben se szólt még senki egy szót se, nem is érdekel senkit.
én nagyon elégedett vagyok, és én is csak ajánlani tudom.
ha érdekel, akkor dobj egy emailt és küldök képeket is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Tizedes professzor / melleltávolitás 12 éve 2 hónapja #40168

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Csak kis mellnél csinálják, de ez evidens.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Tizedes professzor / melleltávolitás 12 éve 2 hónapja #40179

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Robert,olvaslak a másik témánál, téged Olga néven megműtött Balajthy??? Meg kiveszi másik orvos a belső berendezést?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Tizedes professzor / melleltávolitás 12 éve 2 hónapja #40181

  • Susanne
  • Susanne profilkép
Harcos írta::
Robert,olvaslak a másik témánál, téged Olga néven megműtött Balajthy??? Meg kiveszi másik orvos a belső berendezést?

Szia Harcos!

Nem akarok okostojásnak látszani vagy bele okoskodni bármibe is!
De Szerintem Magyarországon nincs olyan jogszabály ami tiltaná hogy 1 magánklinikán te bármidet is műttesd.

Üdv: Anna
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Tizedes professzor / melleltávolitás 12 éve 2 hónapja #40182

  • Harcos
  • Harcos profilkép
dr. Sziller Péter nem magánklinkán van tudtommal.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Tizedes professzor / melleltávolitás 12 éve 2 hónapja #40183

Szia!
Te tényleg Harcos vagy! Tele vagy haraggal én úgy érzem. Nincs benne semmi különös. Jogilag már így is lehetséges. Meg van a pszihológiai - Nagy Gertrúd - ill. a pszichiátriai - Simon Lajos - szakvéleményem. Sok minden változik. Nézd csak a Tímár Krisztinás beszólásom! A hormonkezelés viszont már kizárólag férfi névvel lehetséges. Férfi névre férfi hormon, női névre női hormon.
Egyébként sokan megfeletkeznek egy-két dologról. Ez már amúgyis kikívánkozik belőlem. Szó, a protokoll szerint a névváltoztatás az első. Kérdem én, ha Róbert lennék 100% női testtel, ki a fene alkalmazna? Ha nincs munkám nincs pénzem. Ha nincs pénzem, nincs se műtét, se névváltoztatás, se semmi. Ezt gondold végig és utána ugorj nekem. Én totál egyedül vagyok, nem támogat senki. 6 évig gyűjtöttem pénzt, úgy hogy közben félig tönkrement a gyomrom, mert a kaján spóroltam. Nem éheztem, de az örökös melegszendvics nem tett jót. 2010-ben volt az első műtétem. Én így döntöttem. Elvegyülök a tömegben, és ha már nem látszódom átíratom a papírjaim. Okosan is lehet. Szia! És nincs harag.
Robi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Tizedes professzor / melleltávolitás 12 éve 2 hónapja #40184

Köszi Anna! Éreztem, hogy benned bízhatom!
Dr. Sziller Péter magánorvosként is praktizál. Kérlek tájékozódj, ne dühöngj! Kérlek!!!
Szia, Robi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Tizedes professzor / melleltávolitás 12 éve 2 hónapja #40185

Dr. Balajthy Tibor hivatalos tájékoztatása a melleltávolításról:

A módszer függ a mellek nagyságától és alakjától. Ideálisan kicsiny, nem lógó
mellek esetén a legjobb eredményt a bimbóudvar széli és a hónalji
endoszkópos módszer adja, ami gyakorlatilag ugyanaz, csak kissé nehezebb,
mint amit a "férfi" gyneacomastia (nagyobbmellűség)endoszkópos korrekciós
műtéténél leírok a honlapomon (www.newcontour.hu). Sajnos ez csak ritkán
végezhető F2M esetén.
Gyakrabban szükséges a bimbóudvari körkörös heggel
végezhető módszer, néha a körkörös és függőleges heggel végezhető módszer és
sajnos az esetek 25 százalékában szükséges a kétszakaszos ( 2, fél évvel
egymást követő műtét)módszer (jelentősen lógó mellek, a bimbóudvarok
beidegzésének, keringésének részleges megörzésével járó esetben)

Konzultációra a 351-1250-es telefonszámon egyeztethet időpontot. Ehhez
szükséges korábbi kivizsgálások, (kromoszóma, hormonalis, stb) műtétek
dokumentumai, hormonkezelés leletei és legfőképpen a pszichiátriai
szakvélemény, ill, a névváltoztatás engedélye.

Üdvözlettel:

Dr. Balajthy Tibor
plasztikai sebész szakorvos
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.253 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook