Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: tanácsot kérnék

tanácsot kérnék 12 éve 11 hónapja #34921

  • zoli605
  • zoli605 profilkép
Tudna valaki segiteni??? Van 1barátom kis játék van köztünk 1 a baj Nöt akkar én 50éves nem rosz nem ronda ö meag 30 mitevö legyek Amugyi is kicsit nöies az ágyban meg pasziv vagyok Segitene valaki Vélemény tanács minden érdekel Kezdésre hormon is jöhet ha nem káros utohatásu
Téma zárolva.

Vá: tanácsot kérnék 12 éve 11 hónapja #34929

Ezt most hirtelen nem értem... Minek kell hormon??? Remélem félreértem, és nem arról van szó, h a 30as pasi miatt akarsz egy kicsit nőiesedni... :ohmy: Mert az nagyon nem jó ötlet.
Káros mellékhatásai sajnos a nemi hormonoknak nagyon is vannak, még akkor is, ha vki teljesen nővé akar válni. Az MtoF hormonterápiában alkalmazott antiandrogének és női nemi hormonok nagyon keményen hatnak a májra, és a szív és érrendszerre, h csak 1-2őt említsek, úgyh ez nagyon nem játék.
Amennyiben eldöntötted h véglegesen nemet váltasz persze más a helyzet, akkor nem szóltam, csak nekem nem úgy tűnt.
Téma zárolva.

Vá: tanácsot kérnék 12 éve 11 hónapja #34934

  • DeadGirl
  • DeadGirl profilkép
Beni: Nagyon nem akar nemet váltani vagy akármi hasonló.
Ahogy én látom valami kis perverz játék miatt akarna nőiesedni... Szerintem jobb ráhagyni, aki ilyenre képes az meg is érdemli a mellékhatásokat :)
Téma zárolva.

Vá: tanácsot kérnék 12 éve 11 hónapja #34936

  • Barno
  • Barno profilkép
19 helyesírási hibát találtam így elsőre, nem semmi. :)
Aki nőt akar, annak nem fog hosszútávon kelleni egy 50 éves férfi. Kár tönkretenni magad női hormonnal egy futó kalandért, egy "kis játék"-ért. Akinek nem vagy jó úgy, ahogy vagy, azzal kár foglalkozni. Arról nem is beszélve, hogy a női hormonoktól esetleg már nem is kívánnád annyira a "játékot."
Téma zárolva.

Vá: tanácsot kérnék 12 éve 11 hónapja #34937

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Téma zárolva.

Vá: tanácsot kérnék 12 éve 11 hónapja #34939

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Szerintem meg ugy ahogy van törölni kéne ezt a topikot, mert semmi értelme. Valaki csak ugy beregizik és azonnal nyit egy ilyen fasz kérdéssel egy külön topikot magának... Hát erről megvan a véleményem. Nem bohócoldal ez... :angry: :crazy: :angryy
Téma zárolva.

Vá: tanácsot kérnék 12 éve 11 hónapja #34940

  • Armin
  • Armin profilkép
Női hormon helyett tudok perverzebbet:

Téma zárolva.

Vá: tanácsot kérnék 12 éve 11 hónapja #34944

  • Barno
  • Barno profilkép
:D :D :D
Téma zárolva.

Vá: tanácsot kérnék 12 éve 11 hónapja #34950

  • Cicely
  • Cicely profilkép
Azt azért megejgyzem, hogy van itt ts is, aki olyan messze van a helyesírástól, mint Makó Jeruzsálemtől, és őt mégse szóljátok le emiatt, na mindegy...

zoli605: Ettől függetlenül valóban eltévedtél, és valóban nagy hülyeségre adnád a fejed, ha az általad leírtak miatt akarnál nőiesedni, pláne hormonokkal! A női hormonoktól a nemi vágyad is csökken, ráadásul gondold végig még egyszer: ha valóban nőiesedsz, hogy néznél ki? Ezt azért írom, mert biztosnak tűnik, hogy nem vagy transzszexuális, tehát ha valóban lenne valami változás, annak nem feltétlen örülnél, még ha most azt is hiszed. Másrészt azért ehhez idő kell, mire neadjisten nőiesednél, már nincs is meg a párod. Ne haragudj, hogy ezt írom, de ha a párod el akar hagyni emiatt, akkor azt nemigen tudod megakadályozni, ha nincs más, ami miatt veled maradna.
Téma zárolva.

Vá: tanácsot kérnék 12 éve 11 hónapja #34951

  • Cicely
  • Cicely profilkép
Most olvastam a"Lelkizés" topikot, mielőtt valami megkérdezné, nem thomasra gondoltam, aki szlovák, hanem általánosságban írtam, amit a helyesírásba való belekötésről írtam.
Emellett már elég régen elfogadni látszik az az álláspont, miszerint a helyesírás nem intelligencia kérdése, hanem adottság, mint pl. a nyelvérzék.
Téma zárolva.

Vá: tanácsot kérnék 12 éve 11 hónapja #34952

  • Cicely
  • Cicely profilkép
"valami" helyett "valaki", természetesen :) :D
Téma zárolva.

Vá: tanácsot kérnék 12 éve 11 hónapja #34953

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
"Emellett már elég régen elfogadni látszik az az álláspont, miszerint a helyesírás nem intelligencia kérdése, hanem adottság..."

Ezt én nem hiszem el, ez amolyan kamu magyarázatnak tünik. Egyébként van egy kis ellentmondás is ebben a mondatban, hisz állitólag az intelligencia is adottság, nem?
Szerintem pedig a helyesirás egy megtanulható dolog, és ha valaki értelmes, meg is tudja tanulni.
Téma zárolva.

Vá: tanácsot kérnék 12 éve 11 hónapja #34956

  • Barno
  • Barno profilkép
Én annyit tudok, hogy sosem tanultam helyesen írni. Sokat olvastam gyerekkoromban, és rámragadt, hogy hogyan kell leírni a szavakat. Soha nem tanultam a nyelvtant, az "csak úgy jött".

Más téma, nem tudok a megfelelő topicban hozzászólni, mert kép van oda feltöltve, és nekem ezért hibaüzenetet küld a gép!
Szóval: Oszama Bin Laden! Lelőtték, és valaki azt írta, hogy ez milyen szörnyű, hát micsoda dolog ez, lelőni egy embert...
Ez nem egy arab terrorista volt? Én Embert, mondom EMBERT soha nem ölnék meg! Nem tudnék utána soha többé tükörbe nézni, inkább magamat lövetném fejbe!!
De: mindenki Ember, aki két lábon jár és beszél? (És nem papagáj! :))
Vagy pl. volt az a srác, aki megfojtott, felgyújtott, és egy pöcegödörbe dobott egy lányt. Beismerte, semmi megbánást nem tanúsított. Ki mondja azt, hogy ezért nem járna a halálbüntetés? És akkor még kedves vagyok, ha csak kötelet mondok!
Téma zárolva.

Vá: tanácsot kérnék 12 éve 11 hónapja #34959

  • DeadGirl
  • DeadGirl profilkép
Macsó37 írta::
"Emellett már elég régen elfogadni látszik az az álláspont, miszerint a helyesírás nem intelligencia kérdése, hanem adottság..."

Ezt én nem hiszem el, ez amolyan kamu magyarázatnak tünik. Egyébként van egy kis ellentmondás is ebben a mondatban, hisz állitólag az intelligencia is adottság, nem?
Szerintem pedig a helyesirás egy megtanulható dolog, és ha valaki értelmes, meg is tudja tanulni.

Pontosan egyetértek. Bele lehet akármit magyarázni, de a helyesírás egyenesen arányos az agyi szinttel.
Aki meg azt mondja, hogy nem is hülye az aki nem tud helyesen írni, akkor nem látom, hogy milyen akadály állt az útjába tanulás közben. :)
Téma zárolva.

Vá: tanácsot kérnék 12 éve 11 hónapja #34960

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Az ipse annyira komolyan gondolta a nőiesedését, és olyan fontos volt ennek külön topikot nyitnia, hogy azóta be se lépett, mióta beirta oly helyesen a kérdését. Biztos elszaladt gyorsan hormont szerezni. :side:
Téma zárolva.

Vá: tanácsot kérnék 12 éve 11 hónapja #34963

  • Cicely
  • Cicely profilkép
De szeretem, mikor nagy elmék találkoznak.
Téma zárolva.

Vá: tanácsot kérnék 12 éve 11 hónapja #34966

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Cicely írta::
De szeretem, mikor nagy elmék találkoznak.

Ezt hogy érted Cicely, kifejtenéd kik itt a nagy elmék? Remélem nem sértődtél meg mert kételkedtem abban, amit leirtál.
Téma zárolva.

Vá: tanácsot kérnék 12 éve 11 hónapja #34991

  • Linda
  • Linda profilkép
Hahó skaccantyúk-ok (ebben végü is mindenki benne van:)

Használjuk a topicot arra, ami a neve.

Én ugyanis tanácsot kérnék:)

Alkottam egy vicces képet, amihez ugyebár nem webhivatkozás vezet, hanem egy helyi elérési út.

Azonban, nem tudom beszúrni; az IMG-s kóddal legfeljebb annyit tudok elérni, hogy egy kis keret legyen benne, három színes alakzattal (kör, négyzet, háromszög).

Hol lehet a hiba?

Lehet, hogy van méretkorlát? Ha igen, mekkora?
Típuskorlát?

Aki tett már fel vinyóról saját gyártású képet, mesélje el légyszi, hogyan oldotta meg.

Köszi!

L.
Téma zárolva.

Vá: tanácsot kérnék 12 éve 11 hónapja #35003

Linda!

Töltsd fel valami képmegosztóra (vagy akár gmailes címhez tartozó gooogle docs-nak) legyen mindenki számára elérhető, aki tudja a linket és a linkjét kell kijelölni képnek.
Saját vinyóról feltölteni nem lehet a fórumra, tudomásom szerint.
Téma zárolva.

Vá: tanácsot kérnék 12 éve 11 hónapja #35165

  • Crystal
  • Crystal profilkép
Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni.. párom tsfiú és a szexuális kapcsolattal van némi gond. Nem szeretné ha "úgy" érnék hozzá, amit teljesen megértek. Viszont, hogyan tudnék neki örömet szerezni? Tudtok valami eszközt, vagy tanácsot adni hogy hogyan tudna ő is elélvezni? Nyílván ez mindenkinél más és más..de valami távpontot tudtok mondani?
Köszönöm!
Téma zárolva.
  • Oldal:
  • 1
  • 2

Oldal elkészítésének ideje: 0.265 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook