Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: vállak

vállak 13 éve 10 hónapja #28435

  • adika
  • adika profilkép
sziasztok!

lehet-e azzal bármit is kezdeni ha valakinek túl szélesek a vállai ? mert az alakom az teljesen vékony, azzal nincs gond. De a vállaim túl szélesek a csipömhöz képest :( Ma bemendtem egy boltba és felpróbáltam egy női ruhát, és akkor feltünt hogy túl szélesek a vállaim :ohmy:

jah am most fiú vagyok de nagyon szeretnék lány lenni, bármit megtennék ezért!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: vállak 13 éve 10 hónapja #28436

  • Kcicu
  • Kcicu profilkép
Szió! A hormontól a vállnál is veszítünk az izomból, összébbesik, de sajna a csont marad. Fogalmam sincs, hogy lehetséges-e bármi ezen túl.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: vállak 13 éve 10 hónapja #28440

  • adika
  • adika profilkép
értem köszike a választ!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: vállak 13 éve 10 hónapja #28444

  • musszancs
  • musszancs profilkép
Szia Adika!
Csak annyit szeretnék mondani, hogy a hormonkezelés ISZONYÚAN sokat javíthat a problémádon. Én csak a saját tapasztalataimat tudom elmondani, de a súlyom valamennyit nőtt (kábé két kilót), és a felsőtestem ruhamérete két számot csökkent a HRT alatt. Pedig olyan átlagos fiús alkatom volt, nekem is elég széles vállal. Most csak az ujjam vég lóg ki a régi széldzsekimből:D.
Szóval ha elkezdesz hormonozni, az lassacskán sok mindent megold (nem MINDENT, de elég sok mindent).
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: vállak 13 éve 10 hónapja #28457

  • L!nds
  • L!nds profilkép
Sziasztok!
Bocsi hogy ide írok a "vállakhoz", de valami tapasztalatotok van azzal kapcsolatban hogy a láb mérete kissebedik-e esetleg 1-2 számot?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: vállak 13 éve 10 hónapja #28459

  • musszancs
  • musszancs profilkép
L!nds írta::
Sziasztok!
Bocsi hogy ide írok a "vállakhoz", de valami tapasztalatotok van azzal kapcsolatban hogy a láb mérete kissebedik-e esetleg 1-2 számot?

Nekem nem kisebbedett, nem is ismerek olyat, akinek kisebbedett volna, és elvileg nem is tud nagyon kisebbedni. A csont/porcrendszer sajnos nem tud megváltozni hormonkezelés hatására sem, én pölö elég csontos vagyok :( .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: vállak 13 éve 10 hónapja #28479

  • L!nds
  • L!nds profilkép
Értem... :( köszi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: vállak 13 éve 10 hónapja #28482

  • musszancs
  • musszancs profilkép
L!nds írta::
Értem... :( köszi.

Azért ne szomordj el :cat:
Lábméret ide, lábméret oda, nagyon gyönyörű csaj lehet belőled. GG lányoknak is sokszor nagy a lába. Az enyém sem éppen kicsinek nevezhető, de azért még éppen az a kategória, hogy kapok női cipőt a méretemben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: vállak 13 éve 10 hónapja #28493

  • L!nds
  • L!nds profilkép
musszancs írta::
L!nds írta::
Értem... :( köszi.

Azért ne szomordj el :cat:
Lábméret ide, lábméret oda, nagyon gyönyörű csaj lehet belőled. GG lányoknak is sokszor nagy a lába. Az enyém sem éppen kicsinek nevezhető, de azért még éppen az a kategória, hogy kapok női cipőt a méretemben.

Hát igen.. igazad van végülis, nem a láb mérete a lényeg :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: vállak 13 éve 9 hónapja #28775

  • Queequeg
  • Queequeg profilkép
Ugyan, ne keseredj el, én lány vagyok, lánynak születtem és 42-es a lábam :dry: :) Sőt, anyukámnak is. De a kutya se nézi, vagy veszi észre.
Csodás leszel így is, hidd el :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: vállak 13 éve 9 hónapja #28796

  • L!nds
  • L!nds profilkép
Queequeg írta::
Ugyan, ne keseredj el, én lány vagyok, lánynak születtem és 42-es a lábam :dry: :) Sőt, anyukámnak is. De a kutya se nézi, vagy veszi észre.
Csodás leszel így is, hidd el :)

:)
Aranyos vagy, köszi :kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Vá: vállak 11 éve 5 hónapja #46852

Kcicu beküldte:
Szió! A hormontól a vállnál is veszítünk az izomból, összébbesik, de sajna a csont marad. Fogalmam sincs, hogy lehetséges-e bármi ezen túl.

Tudom, hogy régi topikot hozok fel.
Véleményem szerint a post-op MtoF-eket a pozitív esetek többségében már legfeljebb csak onnan lehet megkülönböztetni a (genetikai/cisz/bio) nőktől hogy keskenyebb a csípőjük és szélesebb a válluk, valamint magasabbak és nagyobb a kézfejük.
Megfelelő ruházattal el lehet takarni a különbségeket.
Egyéb külsőségeken pedig könnyű változtatni. A hang és az ádámcsutka szempontjából lehet szükség komolyabb beavatkozásra.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Vá: vállak 11 éve 4 hónapja #46949

  • Enii
  • Enii profilkép
Rohadtul nem. Nem egy genetikai nő van akinek szélesebb a válla mint a csípője. Ott van kapásból Kovács Ági úszónő.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: vállak 11 éve 4 hónapja #46950

  • Wini
  • Wini profilkép
Ott van kapásból Kovács Ági úszónő.

Úszónő! Nyilván nem azért vállasodott meg, mert minden nap egy 500 literes üstben kavargatja az ebédet!

Ettől függetlenül valóban nagyon sok féle formát ölt a női test, előfordul az is, hogy szélesebb vállal és keskenyebb csípővel rendelkeznek született nők!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: vállak 11 éve 3 hónapja #47440

  • Enii
  • Enii profilkép
Nem mindegy, miért vállasodott meg? A széles vállakon volt a hangsúly, nem azon, hogy mit tett érte, hogy olyan legyen. De nézd végig a sportolónőket, ha még nem láttál egyet sem. Mindegyiknek "nagyon nőies" alakja van.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: vállak 11 éve 3 hónapja #47456

  • Cicely
  • Cicely profilkép
Emiatt szerintem felesleges aggódnotok, annak idején én is gondolkodtam ezen, de megnéztem akkori barátnőimet/ismerőseimet, hát mit mondjak, kb. 20%-nak ha volt szélesebb, vagy egyenlő széles kb. a csípője a vállával, a 80%-nak szélesebb a válla. Természetesen női ismerősökről beszélek. :) Ma a legtöbb lány fogyózik, vékony alkatú eleve, vagy az kíván lenni, így a csípő egyre kevésbé kerek/széles a lányoknál is, nem kell, hogy úszónő legyen az illető.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: vállak 11 éve 3 hónapja #47467

  • Wini
  • Wini profilkép
Nem mindegy, miért vállasodott meg?

Hát ha férfi lennék, nekem nem lenne mindegy hogy a csajom azért vállas e mert úszik, vagy mert férfi volt és átoperáltatta magát, úgyhogy nem mindegy!
De nézd végig a sportolónőket, ha még nem láttál egyet sem. Mindegyiknek "nagyon nőies" alakja van.

De vicces vagy! Nyilván láttam már sportolónőket, és láttam ocsmány testalkatút is, meg nagyon szép nőies testalkatút is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: vállak 11 éve 3 hónapja #47470

  • Mel
  • Mel profilkép
Wini beküldte:

Hát ha férfi lennék, nekem nem lenne mindegy hogy a csajom azért vállas e mert úszik, vagy mert férfi volt és átoperáltatta magát, úgyhogy nem mindegy!

Wini! Te mióta vagy nő? Amióta átoperáltak?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: vállak 11 éve 3 hónapja #47471

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Húha, mi lesz itt, férfi váll, női váll, vállhoz a váll! ()
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: vállak 11 éve 3 hónapja #47472

Mel beküldte:
Wini beküldte:

Hát ha férfi lennék, nekem nem lenne mindegy hogy a csajom azért vállas e mert úszik, vagy mert férfi volt és átoperáltatta magát, úgyhogy nem mindegy!

Wini! Te mióta vagy nő? Amióta átoperáltak?

Szerintem ő arra céloz, hogy valakinek számít a partner _genetikai_ neme, függetlenül attól, hogy az milyen identitásúnak tudja/érzi magát x éves kora óta.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1
  • 2

Oldal elkészítésének ideje: 0.284 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook