Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: MtoF az ágyban

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14466

  • Patty
  • Patty profilkép
;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14468

  • Patty
  • Patty profilkép
aurora írta::
Patty írta::
aurora írta::
De akkor bocsi, túl reagálom a dolgokat idönként, úgytünik most is ez lehetett.. hagyjuk inkább

Nézd, ez itt nem az agymosó fórum (TSO). Itt meghallgatjuk a másikat, elfogadjuk olyannak, amilyen és hogy az aki, de sosem hurrogjuk le azért, amit érez vagy gondol. Ha nem is értünk vele egyet, más véleményünk van dolgokról vagy éppen más élet tapasztalattal rendelkezünk, akkor sem hülyézünk, baromságozunk. Ez itt nem módi. Odaát nyugodtan lehet.
Köszönöm szépen. :kiss:

Végülis nekem ez nem célom, de te mégiscsak kezdesz szánalmas lenni. Amióta nem vagy a TSO-n azóta igazi vita sincs, úgy érzem ennek van valami oka :)
De engem meg legjobb lesz kitiltani innen akkor, csak hogy meglegyen a lelki(?) békéd :silly:

És annak mi az oka, hogy 15 éves létedre ennyire mérhetetlenül, pimasz módon szemtelen vagy?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14469

  • androgyn
  • androgyn profilkép
Kedves Lányok és Asszonyok!

Ebben a vitában nem bánnám, ha én lehetnék a zárszó.
Arthur egy valós és érdekes problémát vetett fel, nem lett volna szabad ebbe az irányba elmenni.
Végigolvasva az elejétől a topkiot egyértelmű, hogy kinek a sértő megjegyzése szított feszültséget.
Méltatlanul lett Arthurba és Pattyba belekötve.
Mindenki rendelkezik egyéni véleménnyel, de az nem mindegy, hogy milyen stílusban tesszük ezt közzé.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14470

  • androgyn
  • androgyn profilkép
Kedves Arthur!

Én nem tudtam azonosulni azzal amiről tudomást sem akartam venni. Nem volt szexuális életem és szinte életem sem a GRS-ig. Vegetáltam, vártam, hogy elkezdhessek élni NŐként.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14471

  • Patty
  • Patty profilkép
androgyn írta::
Kedves Lányok és Asszonyok!

És a Kisasszonyok? ;)
Mert én pl. sem lány (már) sem asszony (még) nem vagyok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14472

  • androgyn
  • androgyn profilkép
Patty írta::
androgyn írta::
Kedves Lányok és Asszonyok!

És a Kisasszonyok? ;)
Mert én pl. sem lány (már) sem asszony (még) nem vagyok.
Jogos. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14801

  • Barno
  • Barno profilkép
Szia Aurora! Nem nézek le senkit, nekem a párom mondta, hogy a hormonok miatt van problémája. Csak azt mondtam, amit ő mondott, sőt, csak kérdeztem! Amúgy szreintem is baromság, mert én női testbe születtem :( és amíg nem szedtem tesztót, addig is kívántam a szexet. Ki akartam deríteni, hogy lehet e ennyire negatív hatása pusztán a hormonnak. (Azóta már kiderült, hogy milyen, főleg lelki problémák vannak.) Mindenkinek köszönöm a válaszokat!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14821

  • Barno
  • Barno profilkép
Most olvastam át az összes választ alaposan, és köszönöm mindenkinek a pozitív hozzáállást!!!
Aurora, javaslom, ne legyél ellenséges. TS-ként elég nehéz bárhova is beilleszkedni (szerintem), itt legyél békében a többiekkel, mert itt tutira elfogadnak, nem néz senki hülyének. De akkor te se nézzél hülyének senkit. A TSO nem egy jó hely, ott mindig csak cseszegetik egymást az emberek, bár számomra a társkereső része kellemes emlék! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14921

  • aurora
  • aurora profilkép
Arthur01 írta::
Szia Aurora! Nem nézek le senkit, nekem a párom mondta, hogy a hormonok miatt van problémája. Csak azt mondtam, amit ő mondott, sőt, csak kérdeztem! Amúgy szreintem is baromság, mert én női testbe születtem :( és amíg nem szedtem tesztót, addig is kívántam a szexet. Ki akartam deríteni, hogy lehet e ennyire negatív hatása pusztán a hormonnak. (Azóta már kiderült, hogy milyen, főleg lelki problémák vannak.) Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

Engem az zavart hogy ezt a "természetesnek kell venni"-t úgy éreztem hogy te ezt így kifejezetten állítod és ezért is zavart, de nincs gond megértettem..
Amúgy meg az igaz hogy csökkenti a szexuális vágyat, nálam is csökkent rengeteget. De annyit sose fog hogy ne kívánná az ember a szexet, szóval nyugi. Én legalábbis így érzem és gondolom.

Az ellenségességröl meg annyit hogy rossz napom volt, mint amilyen szinte mindig, ezért is reagáltam túl a dolgokat. De igazából nem szeretnék senkit se megbántani, nem olyan vagyok én, szóval bocsi mégegyszer! :(
Hülyének meg nem néztelek, amit mondtál arra mondtam hogy hülyeség, nagy a különbség.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14961

  • Endee721
  • Endee721 profilkép
Minden jó, ha a vége jó. Ez már tetszik. :kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #15181

  • Patty
  • Patty profilkép
Endee721 írta::
Minden jó, ha a vége jó. Ez már tetszik. :kiss:

Persze. Csak én maradtam szánalmas (állítólag)... :appl:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1
  • 2

Oldal elkészítésének ideje: 0.180 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook