Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: MtoF az ágyban

MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14323

  • Barno
  • Barno profilkép
Kedves Hölgyek! Az lenne a kérdésem, hogy volt -e bármiféle nemi életetek a műtét előtt, illetve aki még nincs túl rajta, annak van-e? Vagy olyan szinten utáljátok magatokat, hogy gondolni sem akartok rá? Vagy embere válogatja? Madonna szerint a legszexisebb testrészünk az agyunk, és valamelyest egyetértek vele. A barátnőm TS lány, és ő nem tudja becsapni magát. A másik kérdésem az lenne, hogy a női hormont egész életetekben szedni kell, és természetesnek kell venni, hogy szinte soha nincs szex? Vagy ha csökken az önutálat a műtét után, akkor normálisabb lesz a helyzet? Ki mit tapasztalt?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14331

  • Patty
  • Patty profilkép
Arthur01 írta::
... A másik kérdésem az lenne, hogy a női hormont egész életetekben szedni kell, és természetesnek kell venni, hogy szinte soha nincs szex? Vagy ha csökken az önutálat a műtét után, akkor normálisabb lesz a helyzet? Ki mit tapasztalt?

A hormont egész életre szedni kell, igen. De nem értem, miért ne lenne szex soha?
Nekem volt a műtét előtt ilyesmi élményem, olyan formában, hogy a párom puszilgatta a nyakam és a mellemet masszírozta a hátam mögül. Szó szerint vergődtem a karjaiban a végére, de sokára sikerült a csúcsra jutnom. Nagyon jól esett, bár az orgazmust végző szerv nem igazán az volt akkor még, amire vágytam. Én akkor próbáltam ezt úgy felfogni, hogy az csúcsra vezető út és az utána átélt állapot az nagyon csodás volt, az meg hogy mi volt épp a bugyimban azt elfelejtettem. Megérte... :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14332

  • Barno
  • Barno profilkép
Köszönöm, pontosan erre voltam kíváncsi, hogy másoknál is működik -e az, hogy nem gondol rá, mi van (vagy esetemben nincs :( ) ott. Köszi!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14350

  • Barno
  • Barno profilkép
Jaj, elfelejtettem válaszolni, hogy miért ne lenne szex soha. A párom szerint a női hormon tönkreteszi a nemi vágyat. Mondjuk én mindig kérdezem, hogy akkor mi van a született nőkkel...:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14351

  • Patty
  • Patty profilkép
Gondolom a párod arra értette, hogy született nemi vágyat teszi tönkre. Mondjuk én sosem voltam nagy kaszanova, így ehhez nem tudok hozzászólni.
De azt magamon is tapasztalom - ezáltal erről tudok nyilatkozni-, hogy a műtét után rohamosan megnőtt az az idő, ami szükséges az orgazmus eléréséig. Illetve, már nem izgulok fel "fűre-fára".
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14364

  • Kcicu
  • Kcicu profilkép
Keves Arthur01!

Bevallom nőisesen, hogy én az op előtt is aktív szexuális életet éltem. :blush: Szerettem kényeztetni a partnert és volt olyan bejárat.... :blush: :blush:
Most nem mindig hormonozok, de amikor kezdtem nekem nőtt a nemi vágyam. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14396

  • aurora
  • aurora profilkép
"A másik kérdésem az lenne, hogy a női hormont egész életetekben szedni kell, és természetesnek kell venni, hogy szinte soha nincs szex?"

Na már elnézést de ekkora baromságot is rég hallottam, és egyben még lenézö is volt :huh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14415

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
:huh: Mi volt ebben a lenéző?Én nem éreztem annak,már bocsánat,hogy beleszólok,Hölgyem!:side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14417

  • aurora
  • aurora profilkép
Macsó37 írta::
:huh: Mi volt ebben a lenéző?Én nem éreztem annak,már bocsánat,hogy beleszólok,Hölgyem!:side:

Talán mert nem neked szól azért nem érezted annak. De hagyjuk inkább..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14418

  • NKyRA
  • NKyRA profilkép
Arthur a szeretett társára gondolt, azért biztos, hogy semmi sértő szándék nem áll mögötte.
Arik, egy FtoM és MtoF. :kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14430

  • Patty
  • Patty profilkép
"A másik kérdésem az lenne, hogy a női hormont egész életetekben szedni kell, és természetesnek kell venni, hogy szinte soha nincs szex?"

Én sem nagyon értem, mi volt ebben a lenéző. :huh:

Kedves aurora. Majd ha már Te is évek óta szedsz hormont (és nem csak Diane-t), akkor majd megérted Arthur01 kérdését.

"Talán mert nem neked szól azért nem érezted annak. De hagyjuk inkább.."

És az biztos, hogy pont Neked szólt?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14431

  • ulrike
  • ulrike profilkép
aurora írta::
Na már elnézést de ekkora baromságot is rég hallottam, és egyben még lenézö is volt :huh:
Khm, 16 évesen megmondod a tutit?...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14449

  • aurora
  • aurora profilkép
ulrike írta::
aurora írta::
Na már elnézést de ekkora baromságot is rég hallottam, és egyben még lenézö is volt :huh:
Khm, 16 évesen megmondod a tutit?...

15 vagyok, de látom akkor nekem nincs jogom itt hozzászólni :ujj:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14452

  • ulrike
  • ulrike profilkép
A jogaidat nem firtatta senki. Annál inkább a stílusodat és a(z élet) tapasztalatodat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14453

  • aurora
  • aurora profilkép
ulrike írta::
A jogaidat nem firtatta senki. Annál inkább a stílusodat és a(z élet) tapasztalatodat.

Miért is kéne hozzá tapasztalat hogy megállapítsam hogy hülyeség volt?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14454

  • Mira
  • Mira profilkép
Már miért ne szólhatnál hozzá? Ulrike szerintem csak azt próbálta mondani, hogy fiatalon természetesen úgy érzed minden egyértelmű és úgy van ahogy te gondolod, de ahogy telik az idő rájövünk (jó esetben), hogy ez nem így van. Senki nem akart bántani :kiss: sokkal inkább gázoltál Te bele valakibe aki őszinte mert lenni. :shout: Ő mégsem mutatott be senkinek.

Ja és nem értem mi volt ebben a baromság. :nemtom:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14455

  • aurora
  • aurora profilkép
Mira írta::
Már miért ne szólhatnál hozzá? Ulrike szerintem csak azt próbálta mondani, hogy fiatalon természetesen úgy érzed minden egyértelmű és úgy van ahogy te gondolod, de ahogy telik az idő rájövünk (jó esetben), hogy ez nem így van. Senki nem akart bántani :kiss: sokkal inkább gázoltál Te bele valakibe aki őszinte mert lenni. :shout: Ő mégsem mutatott be senkinek.

Ja és nem értem mi volt ebben a baromság. :nemtom:

Rendben akkor inkább nem fejtem ki máskor a véleményem :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14456

  • aurora
  • aurora profilkép
De akkor bocsi, túl reagálom a dolgokat idönként, úgytünik most is ez lehetett.. hagyjuk inkább
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14458

  • Patty
  • Patty profilkép
aurora írta::
De akkor bocsi, túl reagálom a dolgokat idönként, úgytünik most is ez lehetett.. hagyjuk inkább

Nézd, ez itt nem az agymosó fórum (TSO). Itt meghallgatjuk a másikat, elfogadjuk olyannak, amilyen és hogy az aki, de sosem hurrogjuk le azért, amit érez vagy gondol. Ha nem is értünk vele egyet, más véleményünk van dolgokról vagy éppen más élet tapasztalattal rendelkezünk, akkor sem hülyézünk, baromságozunk. Ez itt nem módi. Odaát nyugodtan lehet.
Köszönöm szépen. :kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: MtoF az ágyban 14 éve 2 hónapja #14464

  • aurora
  • aurora profilkép
Patty írta::
aurora írta::
De akkor bocsi, túl reagálom a dolgokat idönként, úgytünik most is ez lehetett.. hagyjuk inkább

Nézd, ez itt nem az agymosó fórum (TSO). Itt meghallgatjuk a másikat, elfogadjuk olyannak, amilyen és hogy az aki, de sosem hurrogjuk le azért, amit érez vagy gondol. Ha nem is értünk vele egyet, más véleményünk van dolgokról vagy éppen más élet tapasztalattal rendelkezünk, akkor sem hülyézünk, baromságozunk. Ez itt nem módi. Odaát nyugodtan lehet.
Köszönöm szépen. :kiss:

Végülis nekem ez nem célom, de te mégiscsak kezdesz szánalmas lenni. Amióta nem vagy a TSO-n azóta igazi vita sincs, úgy érzem ennek van valami oka :)
De engem meg legjobb lesz kitiltani innen akkor, csak hogy meglegyen a lelki(?) békéd :silly:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1
  • 2

Oldal elkészítésének ideje: 0.238 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook