Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Melyik a legjobb szakember?

Melyik a legjobb szakember? 14 éve 2 hónapja #14176

  • Jana
  • Jana profilkép
Sziasztok!
Én egy 24 éves, biológiailag fiú vagyok. Már egy jó ideje érzem, hogy valami nem stimmel velem...hogy nem vagyok olyan, mint a többi fiú. Az elején csak párszor irigykedtem a lányok testére, de nem igazán tudtam hová tenni ezt az érzést. Később hallottam a transzszexualizmusról a tévében, és amint volt internet hozzáférésem utána is jártam. Szerettem időnként belegondolni, hogy lány testem van, bár sokszor bűntudatom is volt, úgy éreztem, hogy valami perverz vagyok...ezért próbáltam is elnyomni, de persze nem sikerült, csak ideig-óráig, s amikor visszatért csak erősebb volt. Mára már eléggé erős érzés lett, azonban még bizonytalan vagyok, hogy valóban akarom-e ezt az egészet. Ezért vagyok itt, hogy ezt kiderítsem és hozzám hasonló emberekkel ismerkedjem. Szeretnék elmenni pszichológushoz, végre elhatároztam magam, azonban szeretném kérni a véleményeteket, hogy kihez érdemes fordulni ilyen bizonytalansággal. Olyan szakemberhez akarok menni, aki segít is meghozni számomra a helyes döntést, és nem csak a pénztárcámat segíti könnyebbé tenni.
Előre is köszönöm a válaszaitokat:).
Téma zárolva.

Vá: Melyik a legjobb szakember? 14 éve 2 hónapja #14178

  • danken
  • danken profilkép
Hello Jana!
Pont a napokban merült fel másnál is a kérdés. :)
Ők mind értenek hozzá rendesen.
pinkvanilla.hu/tv/92-kezdetek/390-pszichologuspszichiater
De ha kifejezetten pszichológust keresel, akkor Nagy Gertrúdot keresd. Tapasztalt, kedves, alapos szakember. ;)
A körzeti ingyen van, de az lutri.
Téma zárolva.

Vá: Melyik a legjobb szakember? 14 éve 2 hónapja #14181

  • andreas
  • andreas profilkép
Tényleg kedves, aranyos stb, én is nála voltam meg dr Tolnai Valériánál, róla is csak szépet és jót tudok mondani. :barat:
Téma zárolva.

Vá: Melyik a legjobb szakember? 14 éve 2 hónapja #14185

  • Necc
  • Necc profilkép
Ma belém bújt a kisördög, (jujjj, lehet, hogy egy démon!?) :)

Nem lehet, hogy

Jana --> pinkvanilla.hu/forum?func=view&catid=15&id=14176#14176
és
Zsó --> pinkvanilla.hu/forum?func=view&catid=15&...t=20&start=700#14101

ugyanaz a gördülékenyen, azonos stílusjegyekkel, azonos gondokat megfogalmazó személy -egy és ugyanaz? És nem lehet, hogy valaki csak terelgetni akarja a figyelmünket itt is? :nemtom:
Téma zárolva.

Vá: Melyik a legjobb szakember? 14 éve 2 hónapja #14322

  • Jana
  • Jana profilkép
danken, andreas: köszönöm a válaszaitokat:).
Necc: két különböző személyről van szó. Nem tudom, hogy mi értelme lenne két profilt csinálni és ugyanazt megkérdezni kétszer. Arról van szó, hogy én voltam figyelmetlen, mert nem néztem meg alaposabban a fórumot.
Téma zárolva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.167 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook