Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Mellkas műtét

Vá: Mellkas műtét 14 éve 6 hónapja #10547

  • andreas
  • andreas profilkép
Jemo köszi a képeket!
Újra gratu!:up:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 6 hónapja #10567

  • JeMo
  • JeMo profilkép
sushiflower írta::
Jemo gratulálok a sikeres műtétedhez!
A ragtapasz maradékát egy kis sebbenzinnel teljesen el tudod távolítani! Mi volt a reccsenés? :unsure:

A reccsenés valószínűleg az lehetett, hogy végleg a helyére mozdult valami, ami még nem ott volt.
Sebbenzint veszek, köszi a tippet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 6 hónapja #10569

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Régen jártam és azóta micsoda dolgok történtek.B)
JeMo gratulálok! Tök jó,hogy raktál fel képeket!
Én arra lennék kíváncsi, hogy női vagy férfi osztályra kellett befeküdnöd?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 6 hónapja #10573

  • JeMo
  • JeMo profilkép
Harcos írta::
Én arra lennék kíváncsi, hogy női vagy férfi osztályra kellett befeküdnöd?

Az osztály vegyes volt, a kórtermek voltak nemek szerint, de engem egy kétágyasba tettek, egyedül. Nagyon kedvesek, diszkrétek voltak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 6 hónapja #10597

  • andreas
  • andreas profilkép
Jemo láttam a három új képed. Az nemgond,hogy váladékozik? :stress:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 6 hónapja #10610

  • bosy
  • bosy profilkép
Szia JeMo!

Engem ez nagyon felizgatott.:) Engedély nélkül hogyan lehet elvégeztetni a műtétet? Valami kérvényt kell írni vagy vastag borítékot kell adni? Én nem akarok nemet váltani csak leszedetni magamról. :S
Köszi!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 6 hónapja #10660

  • JeMo
  • JeMo profilkép
bosy írta::
Engedély nélkül hogyan lehet elvégeztetni a műtétet? Valami kérvényt kell írni vagy vastag borítékot kell adni?

bosy: Ugyan engedélyt nem kért tőlem a doki (még mindig nem jött meg a minisztériumtól), de ahhoz ragaszkodott, hogy a szakértői véleményeim meglegyenek. A kórházi zárójelentésben is diagnózisnak a transzszexualitás (nem-meghatározott nemi identitászavar) áll, ez volt a műtét indikációja.

andreas: nem gond a váladékozás. aminek ki kell jönni, az jöjjön. A nagyméretű seb nagy bevérzéssel járt, ennek a hematómának kell valahogy kiürülnie. Sebész látta, kezeli.

Tök jól érzem magam a bőrömben. Bármit veszek fel, most már jól áll. Tetszik az új formám.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 6 hónapja #10671

  • bosy
  • bosy profilkép
Értem, hogy szakvéleményed van, de a továbbit nem vágom. Hivatalos úton akárhol kérdeztem az lett az eredmény, hogy a papírosok nem elegendőek, mert "nőnek" nem végzik el. Teszem azt szerzek két szaki papírt és megcsináltatom, egy rakás pénzt megtakarítok aztán cseszek nemet váltani, mert nem köteleznek így rá.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 6 hónapja #10728

  • underground
  • underground profilkép
Nem takarítasz meg pénzt, mert nem támogatja sem így sem úgy a tb. Ha valamelyik orvos "úgy" intézi, hogy nem kerül pénzbe vagy olcsóbb akkor ott valami susmus van. Én is tudok olyan orvost aki a szakvéleményre megcsinálja, de semmivel sem olcsobb. Egyébként is a szakvéleményekért is fizetsz tehát annyira nem jársz jól. És biztos van olyan doki aki anélkül is megcsinálja, de benne van a rizikó mert ha műhiba van, akkor hol reklamálsz, téged is meghurcolnak, hogy engedélyek nélkül belementél és tuti, hogy aláíratják veled, hogy saját felelősségre. Nekem az összes engedély birtokában vagy 3X kellett nyilatkoznom, hogy tudom mit teszek és hogy tisztában vagyok a következményekkel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 6 hónapja #10762

  • JeMo
  • JeMo profilkép
bosy írta::
Értem, hogy szakvéleményed van, de a továbbit nem vágom. Hivatalos úton akárhol kérdeztem az lett az eredmény, hogy a papírosok nem elegendőek, mert "nőnek" nem végzik el. Teszem azt szerzek két szaki papírt és megcsináltatom, egy rakás pénzt megtakarítok aztán cseszek nemet váltani, mert nem köteleznek így rá.

Ha vannak szakvéleményeid, akkor nem nő vagy, hanem transzszexuális. (Vagy jól szinészkedtél a pszichológusnál.) Ez pedig egy "betegség", BNO kód is van rá, tehát gyógyítani kell. És a gyógymód egyik része az, ha leveszik a melled.
Szimplán a transzszexualizmus volt a diagnózis, semmi susmus.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 6 hónapja #10763

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Ezt én sem értem. Én is transzszexuális vagyok, nevet is váltottam mégis rám az vonatkozik, hogy csak 10%-ban támogatja a TB. Dr. Csobó Zsolt szerint 10% sincs, de ő le van tojva, mert hozzá mégsem megyek. Elég szemét dolog ez így, hogy ki hogyan értelmezi és páciensekre is változó módon alkalmazza.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 6 hónapja #10766

  • NKyRA
  • NKyRA profilkép
Ebbe már nekem is bele kell szólnom. JeMo senki nem mondta, hogy nem vagy férfi, de a szakvélemények birtokában, nemváltás nélkül jogilag nőnek számítasz. Mindenki tudja, hogy betegég amit műtéttel gyógyítanak, de annak is jogi feltételei vannak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 6 hónapja #10772

  • Agust
  • Agust profilkép
a 2 szakvéleményre esetenként csak a hormont írja fől az endroklinológus,de itt semm mindegyik,mert ittis sokan megkérik a minisztériumi engedélyt és névváltást mivel hiába van 2 szakvéleményed hiába rajta a diagnozis beteg kód ettől még te ugyan ugy női személyi számmal vagy és nőnek nem írhatnak ki ffi nemi hormont! a további műtéteket csak engedéllyel és névváltással lehet elindítani és kérni mivel ez visszafordíthatatlan! nem úgy mint a hormon !
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 6 hónapja #10773

  • Agust
  • Agust profilkép
nem birok napi rendre térni
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 6 hónapja #10790

  • Agust
  • Agust profilkép
utólag még fogalmazódott meg bennem pár kérdés!pl az hogy mi lesz abban az esetben ha a minisztérium elutasítja az engedélyezést,mert ez is fenáll. a 2 szakvélemény az még nem minden és nem egy biztosítás arra hogy megiskapja az ember. akkor majd férfi mellkassal meggyen majd az ember teszenfel méhnyakrák szűrésre,meg tüdő szűrésre, női névvel??
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 6 hónapja #10791

  • Agust
  • Agust profilkép
( vagy jól szinézkedtél a pszichológusnál) itt ebben a Ts témában nem is lehet szinézkedni,mert a tesztek alátamasztanak mindent ,hogy valóse az amit állítasz vagy nem! de kezet rázok azzal aki mint egy pszihológust mint egy pszihiátert átvág mint tesztekben mint pedig elmondásban, főleg olyan orvosokat akik már rég ezzel foglalkoznak és van hozzá némi tapasztalatuk! ez majd nem olyan mint ha egy hazugság vizsgálót próbálna álltalvágni az ember!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 6 hónapja #10794

  • underground
  • underground profilkép
Az nekem is kimaradt, hogy persze végigjártam én is az utat rendesen. Orvosról orvosra, hol mennyi és milyen módszer, mert nem elhanyagolható ez sem sőt a legfontosabb. Nekem számított az is, hogy hogy fogok kinézni ne mutogassanak rám a strandon. Magán orvosnál voltam, aki még a műtét előtt egy sajátkezüleg írt nyilatkozatott is kért tőlem, hogy tisztában vagyok azzal amit teszek és a következményeivel. Az engedélyeim fénymásolatát lefüzte, az eredetit megnézte és ezután állt neki a műtétnek. Megvagyok vele elégedve pedig 2X kellett korrigálni. Nekem nincs vágás egy centi sem. Ha kell rakok fel képet, mert szerintem zongorázni lehet a különbséget. És még az enyém sem tőkéletes. Sőt még a petefészek és méh eltávolítást sem támogatja a tb. Azt könnyebb "másra fogni" de még így sem kockáztatta meg az orvos azt is ki kellett fizetnem pedig az állami kórházban történt (magán orvossal).
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 6 hónapja #10806

  • JeMo
  • JeMo profilkép
Sziasztok!
Köszönöm az eddigi "segítséget". Sok sikert a továbbiakban, mindannyian érjétek el célotokat!

Sajnálom, hogy ezen a fórumon is az irigykedés, egymás leszólása dívik. Ahelyett, hogy azt kérdezgetnétek melyik az a rendes orvos, klinika amelyik segítőkészen áll a mi műtéteinkhez, ehelyett rögtön 'susmus', 'megütöd a bokád' ... stb kijelentések hangzanak el. Pedig közös érdekünk lenne összefogni, minden apró információt összeszedni, hogy mindannyian jól járjunk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 6 hónapja #10808

  • underground
  • underground profilkép
Nem irigykedés a dolog, hanem pont, hogy téged védünk meg. Mert belemész olyanba ami nem legális és elővesznek érte. Az orvos lehet, hogy rendes volt veled de valószínű, hogy ez volt az első ilyen műtétje. Én jóval előbb vagyok mint te, tehát nincs miért irigykednem rád. Szerintem itt a hozzászólók közül senki sem irigy rád, csak furcsa amiket írtál. Nem kell sértésnek venni senki nem akar bántani. Neked kell együtt élni a döntéseiddel. Én nem fogok neked és senkinek sem hazudni a dolgokról és a műtétekről meg az eredményekről. Mint irtam, szivesen megmutatom az enyémet és el lehet dönteni, hogy irigy vagyok e a tiedre. Nem bátalak, segíteni szeretnék mert csak most jön a neheze.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 6 hónapja #10809

  • underground
  • underground profilkép
Még 1X sajnálom ha bántásnak vetted, nem annak szántam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.239 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook