Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Mellkas műtét

Vá: Mellkas műtét 14 éve 5 hónapja #10811

  • Agust
  • Agust profilkép
Andreas pacsi! Ez a tőrténés majd csak nem olyan mint a Clead vagy ki a másik fórumrol. :huh: értelmetlenség :dry:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 3 hónapja #13232

  • rumen
  • rumen profilkép
Sziasztok! Első hozzászólásom bármihez is a témában, de úgy éreztem, eljött az idő, hogy "tollat ragadjak". Az elmúlt két év számomra a változásról, változtatásról szólt. Az engedélyek, szakvélemények beszerzése már 2008-ban elkezdődött. Én nem a mindenki által ismert szakemberekhez mentem, hanem kerestem olyan pszichológust, illetve pszichiátert, akik mindketten rendelkeztek Igazságügyi Orvosszakértői minősítéssel. Ez viszonylag hamar megvolt, és mivel magánrendelésre mentem, ezért persze fizettem is rendesen: összesen 100.000 Ft-ot.
Majd beadtam a kérelmet a névváltoztatásra, és vártam - legalább hat hónapot. Aztán kezdtem keresni a mell levételére alkalmas, megbízható orvost itthon. Nem jártam sikerrel. Akik azt mondták, hogy persze, már csináltak ilyet, és ez egy rutinműtét, valahogy mindig kifaroltak a konkrétumok elől. A lényeg: elutaztam Szerbiába, ahol egy fantasztikus orvos műtött meg( 3.000 euró volt ) azzal a technikával, ami számomra a legszimpatikusabb volt, ugyanis nincs heg. Igaz, a mellbimbó körüli vágásnak halványulnia, gyógyulnia kell, de gyakorlatilag az oldalamon a drének helye látszik csak. Kb. 1 cm-es vágás mindkettő. Az első műtét áprilisban volt, és a korrekció most októberben. Sajnos még egyszer vissza kell mennem, de ez alkati sajátosság miatt van - a bőr és a zsírszövetek megereszkedtek és az egyik oldal duzzadtabb, mint a másik. A teljes gyógyulást egy évre teszik - ezalatt értem a fájdalmak eltűnését is. Az idegfájdalom egy létező jelenség, az első műtét után úgy éreztem magam, mint akit baseball ütővel jól megvertek, és beton nőtt a mellkasa helyén. Amikor fekvésből felültem, az meg olyan volt, hogy vagy két hónapig fognom kellett a mellem hűlt helyét, mert úgy éreztem, tőből kiszakad. Zsibongott és fájt. Mostanra visszatértek az érzékelő idegek a normál kerékvágásba - de most meg éppen emiatt érzem a fájdalmat. Fontosnak tartom, hogy aki belevág a melle eltávolításába, az legyen tisztában azzal, hogy ez nem mindenkinek egy fáklyásmenet. Természetesen ez nem változtatja meg a tényt, hogy így is, úgy megcsináltattam volna - de másképp készültem volna fel rá. Munkailag is, magánéletileg is. Két altatás, rengeteg gyógyszer, és persze iszonyú sok pénz. Most még nem olyan a mellkasom, mint amilyennek reméltem - de remélem, a harmadik műtét a végleges verzió lesz...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 3 hónapja #13246

  • underground
  • underground profilkép
Szia Rumen, no meg a többiek! Ezt a műtéti formációt itthon is csinálja egy orvos. Nekem is így lett megműtve. 2 korrekcióm volt hozzá, nem teljesen tőkéletes de nekem megfelel, sőt több mint amire számítottam. Sajnálom azt, hogy neked fájt viszont örülhetsz, hogy érzel vele, mert nekem nem fájt utánna, viszont nem is érzek vele semmit. Nekem tavaly áprilisban volt a műtét és valószinű, hogy már nem is fogok vele érezni. De ez a legkevesebb szerintem. Kívánom neked, hogy a harmadik után tökéletes legyen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 3 hónapja #13247

  • danken
  • danken profilkép
Sziasztok! Gratulation nektek is a műtéthez!
Én valamennyire az öregmotorosokhoz tartozom, annyit helyesbítenék, hogy nem egy orvos nem vág végig, hanem szinte mind. Az összes ismerősömnek perije vagy kulcslyukja van attól függetlenül, hogy melyik város melyik kórházában csinálták.És vigyázat, mert a peri körül látszódhat a heg, az igazi hegmentes a kulcslyuk, mert az csak zsírleszívás.
Itt láttam idén előszőr kétágyast, nagyon nem jellemző, de nagyon-nagy kebleknél lehet muszáj.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 3 hónapja #13251

  • rumen
  • rumen profilkép
Sziasztok, kösz a drukkot meg a gratulációt! Én is gratulálok nektek, és szívből örülök, hogy van olyan, aki fájdalom nélkül élte meg az egészet, illetve aki elégedett az eredménnyel. Talán én nem voltam eléggé körültekintő, amikor a műtéthez kerestem az orvost, de a fórumokon csak olyan hozzászólást olvastam, amelyik mindössze egy-egy nevet adott meg. Én mindenképpen szerettem volna megbizonyosodni az eredményről is, nem csak az urbán legendákra támaszkodni. Olyan weboldalt, ahol fent van a plasztikai sebész ezirányú tevékenysége, képekkel dokumentálva - nos ilyet egyet sem találtam. Max. olyat, ami a férfi emlő megnagyobbodása esetén végez hasonló műtétet. Ezért próbáltam információhoz jutni orvos ismerősökön keresztül, hogy kit javasolnak, aki megbízható plasztikai sebész. Majd mindegyik esetben vettem egy nagy levegőt, és bejelentkeztem. Ez eléggé frusztráló volt számomra, mivel vadidegen emberekben kellett megbíznom annyira, hogy le is vetkőzzek, és hagyjam, hogy végignyomkodjon, meg fotózzon, meg kérdéseket tegyen fel. Majd mindegyik kihúzta magát a műtét alól: vagy eltűnt, soha többet nem értem el, vagy még gondolkodott, hogy T-alakú vagy kulcslyuk technikát alkalmazzon, de a kedvencem az volt, aki közölte, hogy ha megműt, hogy nézzen a mellrákos nők szemébe...
Hozzáteszem, akkor már az új személyim is megvolt.
Szerbiában nem volt semmi frusztráló: tudták, hogy ilyen műtétre nem poénból vállalkozik az ember. Tudták, hogy ez egy kényes helyzet, így külön szobában laktam. Mindenki helyesen használta angolul a személyes névmások alany esetét, még véletlenül sem mondta senki, hogy: she. Amit itthon az egyik p.sebész következetesen megtett, ugyanis végig hölgyemezett. Annak ellenére, hogy születésemtől fogva azon szerencsések közé tartozom, akit szinte sose néztek lánynak, vagy nőnek. De hát ő így tudta kommunikálni felém a nemtetszését.
Nem is ő műtött meg:laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 3 hónapja #13255

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Ez vicces, mert T alakút ezer éve nem csinál senki.
A kulcslyukkal mi a gondod, szerintem valamit rosszul tudsz.
Magyarországon is főként peri-areolart csinálnak, meg kulcslyukat, de azt csak annak akinek igazán kicsi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 3 hónapja #13257

  • rumen
  • rumen profilkép
szia Xtrevor, látod, tényleg vicces, mert nekem csak ezt a kétféle opciót ajánlották fel. Igaz, hogy csak Budapesten voltam dokiknál - perit senki nem is említett. A kulcslyukról is gyakorlatilag csak annyit mondtak, hogy kisebb a vágás helye, de azt meg nem szeretik csinálni, mivel nem biztos a mellbimbó helye.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 3 hónapja #13258

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Ezek szerint rossz helyekre keveredtél :( , mert a leggyakoribb nálunk a peri-areolar.
Túlvagy rajta, az a lényeg.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 3 hónapja #13259

  • underground
  • underground profilkép
Én bárkinek megmutatom az eredményt nem titok!
Én is voltam több orvosnál, volt aki teljesen vágott volna, volt aki oldalt vágott volna és volt ez a megoldás, hogy leveszik a mellbimbót és a helyén kiszedik a mirigyállományt meg a zsírt, majd lekicsinyitik a mellbimbót, kivágják a bőrt és visszarakják a mellbimbót. Én ezt választottam. Viszont ez egy kicsit költséges itthon is. Az orvos nevét is megadom ha valki kéri és lehet rám hivatkozni nyugodtan. Rendesen bánnak az emberrel, az új neveden vagy regisztrálva, végig azon is szólitanak. Ez egy magánrendelő. Ha valakit érdekel nagyonszívesen segítek neki.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 3 hónapja #13260

  • rumen
  • rumen profilkép
Nagyon jól látod, rossz helyekre keveredtem...
De már mindegy, mert a lényeg megtörtént, és jól jöttem ki belőle, csak még egy kicsit kell rajta dolgozni:-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 3 hónapja #13262

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Ez a peri-areolar Underground.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 3 hónapja #13278

  • rumen
  • rumen profilkép
Szerettem volna megkérdezni, hogy mennyi idő telt el a műtét és a korrekció között? Ha jól számolok, szinte egyszerre történt a műtétünk ( nekem 2009.04.07-én )és az első korrekció 2009.10.14-én. A korrekciónál nálad is zsírt és bőrt távolítottak még el? Korábban írtad, hogy érzéketlen maradt a terület - már az első műtéted után, vagy a korrekció szövődményeként? Engem érdekelne mind az eredmény, ha megtennéd, hogy töltesz fel képet, valamint a doki neve is jól jöhet még, ha valami oknál fogva a következő korrekcióra nem utaznék ki megint. A kiutazás nem gáz, de frissen műtve hazavonatozni...horror volt. Vezetni meg nem tudok utána, annyira fáradt, aluszékony vagyok az egésztől. Megköszönném a tapasztalataid közkinccsé tételét!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 3 hónapja #13280

  • anonymus
  • anonymus profilkép
Néha nem árt visszaolvasni és akkor már többször olvasni lehetett, hogy Rozsos Tamás.
Az érzeten meg annyira nem kell parázni, mert van olyan hogy 1 év után tér vissza.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 3 hónapja #13281

  • rumen
  • rumen profilkép
Igyekszem, igyekszem, de tegnap jártam az oldalon először, és még nem sikerült végigolvasni az összes fórumtémát, hsz-t...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 3 hónapja #13282

  • anonymus
  • anonymus profilkép
:up:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 3 hónapja #13586

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Crystalnak! Attól függ nektek mi a fontos, aszerint választhattok dokit. Bp-n kell vagy lementek vidékre, anyagiak, erotikus érzet, esztétika. Ja és, hogy mekkora a barátodnak az amit le kell venni. Több módszer van, érdemes több dokival leülni.
Mindez nálunk elérhető 0 - 800.000 kb.
Az alsó eltávolítást én nem vágom, nekem az is ingyen volt amikor még fizette a TB mindenkinek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 3 hónapja #13591

  • Crystal
  • Crystal profilkép
Köszönöm szépen, biztos is, hogy több orvoshoz elmegyünk és beszélünk, aztán kiválasztjuk a legszimpatikusabbat, illetve a szerintünk legjobbat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 1 hónapja #24502

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Bíztató hírek. :cheer: Most beszéltem telefonon egyik társunkkal aki a napokban volt Pécsett Tizedes Györgynél. Átszabatta vele dr.Cs produktumát, a végeredményt még nem tudja igazán, de 10-ből 10-esnek mondja az ellátást, az orvos hozzállását, hozzáértését.
Mielőbbi felépülést! :up:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 4 hete #25178

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
nőcsábász írta:
Szia Omega! Nem akarom elvenni a kedvedet, de engem Tizedes meg a többiek operáltak...nagyon ronda lett, bár én forditott eset vagyok...nekem levette...mellbimbóm torzult, letapadt...hatalmas hegek, és kitüremkedések... Sok sikert Neked!
Hi! Omega amúgy született nő, a pasijának kérdezi. :)
Hogy érted, hogy Tizedes meg a többiek? Kik?
Hogy érted hogy letapadt a mellbimbód? :huh:
Mikor csinálta?
Milyen teknikával?
Nem korrigáltattad? Mert arról senki ne álmodjon, hogy nem kell többször korrigálni.
Feltettem jó sok kérdést. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 14 éve 4 hete #25182

  • Patty
  • Patty profilkép
Agust írta::
Andreas pacsi! Ez a tőrténés majd csak nem olyan mint a Clead vagy ki a másik fórumrol. :huh: értelmetlenség :dry:

Bocsika, hogy beleszólok itt a férfiak dolgába... :blush: De tud valaki valamit Clead-ról? Kivi vagyok mi van vele...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.251 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook