Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: kérdés

kérdés 14 éve 3 hónapja #13107

  • Barno
  • Barno profilkép
Mit gondoltok, van olyan, hogy reménytelen eset? A remény hal+ utoljára, de már 30 éves vagyok. Rövid a hajam, fiús a járásom, fiúcucc van rajtam, és tetőtől-talpig beöltözve, kapucnival a fejemen is lecsókolomoznak!!! :fejbe: :fejbe: :fejbe: :angryy Vadidegenek is! Legszívesebben megdöglenék már, ha csak ki kell lépni a lakásból! (14 évesen már elindultam egyszer a TS-úton, de gyávaságból visszafordultam, aztán sokáig hazugságban éltem, 1 éve kezdtem újra.)Mit csinálok rosszul?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: kérdés 14 éve 3 hónapja #13108

  • NKyRA
  • NKyRA profilkép
Szió Arthur01! Türelem, most biztos nagyon rosszul érint a helyzeted, de eljön az is amikor majd azt mondják neked, hogy Tiszteletem vagy Jó napot. :barat:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: kérdés 14 éve 3 hónapja #13109

  • Barno
  • Barno profilkép
Próbálok ebben reménykedni. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: kérdés 14 éve 3 hónapja #13110

  • NKyRA
  • NKyRA profilkép
Biztosan úgy lesz, idő kérdése az egész. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: kérdés 14 éve 3 hónapja #13115

  • Patty
  • Patty profilkép
Nyugi Arthur!
A tesztoszteron csodákra képes! Nagyon erős szer. :muscle: Higgy benne!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: kérdés 14 éve 3 hónapja #13125

  • aurora
  • aurora profilkép
Nem igazán értem miért fordultál vissza 14 évesen? Pedig akkor mostanra már tökre jó lehetne minden hiszen az az a kor mikor a legjobb elkezdeni. A reménytelenségröl meg én is beszélhetnék, sokszor érzem én is úgy hogy nincs semmi remény már rá hogy jobb legyen valami is pedig 15 vagyok. De talán késöbb... ha kihúzom addig :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: kérdés 14 éve 3 hónapja #13126

  • aurora
  • aurora profilkép
Na ebben is volt ellentmondás :huh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: kérdés 14 éve 3 hónapja #13146

  • Barno
  • Barno profilkép
Férfiasan bevallom, azért fordultam vissza, mert gyáva kutya voltam! Akkor még nem volt net, (illetve én nem tudtam róla, hogy létezik), pinkvanilla fórum sem volt, fogalmam sem volt róla, ez egy létező betegség. Ráadásul iszonyatos nyomorban éltünk, ételre sem telt, nemhogy hormonra. A tesztoszteron szót sem ismertem. Neked jobb a helyzeted, Aurora, nagyon is van reményed, te nő leszel pár éven belül, csak ne add fel te is. Ja, és ami még visszatartott, az az, hogy nagyon sok negatív beszólást kaptam, és még a növésben is megálltam nagyon hamar. 153 centisen nevetségesnek éreztem magam, na jó, ez most is így van...Csak már kevésbé érdekel. Amúgy nem 14, hanem 17 évesen fordultam vissza, amikor láttam, hogy ez a végleges méret, és amikor elegem lett belőle, hogy mindenki rondának és igénytelennek tart. 3 évig semmilyen női jellegű cucc nem volt rajtam! Hát ez van, jobb késő, mint soha...Te ne add fel, Aurora, mert lehet egy darabig önbecsapásban élni, de hülyeség.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: kérdés 14 éve 3 hónapja #13154

  • danken
  • danken profilkép
Szia! Fel a fejjel! Nem számít, hogy hány cm vagy, vannak alacsony férfiak ugyanúgy mint magas nők. Magaddal kell kibékülnöd.
Itt van a nyakunkon az új év, itt az alkalom, hogy tervezgess, fogadalmat tegyél, hogy mit is teszel 2010-ben magadért. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: kérdés 14 éve 3 hónapja #13156

  • Barno
  • Barno profilkép
Igazad van, Danken, ezt fogom tenni!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: kérdés 14 éve 3 hónapja #13175

  • danken
  • danken profilkép
Arthur01 írta::
Igazad van, Danken, ezt fogom tenni!
Rendben uram. :up:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: kérdés 14 éve 3 hónapja #13183

  • aurora
  • aurora profilkép
Szerintem se a leglényegesebb hogy milyen magas valaki... vannak alacsony férfiak, magas nök, hát ez van, ez ellen nem tudunk tenni... És aki tényleg szeret annak nem ez fog számítani :up:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: kérdés 14 éve 3 hónapja #13185

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
aurora írta::
Szerintem se a leglényegesebb hogy milyen magas valaki... vannak alacsony férfiak, magas nök, hát ez van, ez ellen nem tudunk tenni... És aki tényleg szeret annak nem ez fog számítani :up:

Így van. Nézd meg például Prince-t milyen kicsike, mégis mekkora ember! :)
Már az 51. évét tapossa ezzel a "mélységgel" és elvan mint a befőtt! :up:

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: kérdés 14 éve 3 hónapja #13189

  • Endee721
  • Endee721 profilkép
Hajtott a kiváncsiság, rákerestem 157 cm.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: kérdés 14 éve 3 hónapja #13194

  • underground
  • underground profilkép
A testosteron tényleg csodákra képes. Arthur neked, nekünk sokkal jobak az esélyeink mint a másik félnek! Egy kis arc szőr, rövid haj, szűk poló és senki sem jön rá a titkunkra mert valóban vannak "kis fiúk"! Sőt azért kelünk mi mert csak selejts pasik vannak mostanában. :laugh: ! Ez nem sértés a biológiai férfiak felé csak biztatás. Fel a fejjel, ha kell szívesen segítek bármiben! Testo meg egyebek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: kérdés 14 éve 3 hónapja #13195

  • underground
  • underground profilkép
jobbak, kellünk, már irni sem tudok! Nem látom a képernyő felét ezért vagyok béna!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: kérdés 14 éve 3 hónapja #13203

  • Barno
  • Barno profilkép
Köszönön, underground, és mindenkinek köszönöm a biztatást! Volt idő egyébként, amikor Napóleon élete tartotta bennem a lelket! Talán nekem is ki kéne tűnnöm valamivel, akkor nem érezném magam kevésnek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: kérdés 13 éve 7 hónapja #30472

  • shadow
  • shadow profilkép
Sziasztok!

Új vagyok itt, még most ismerkedem az oldallal és a fórummal.
Lassanként keresztülrágom majd magam az eddigi hsz-eken, de addig is kérhetnék néhány linket, hogy hol kezdhetném (FTM)? Főleg az érdekelne, hogy mennyi pénzt kell összegyűjtenem, hogy belevághassak, kb- mennyi időbe telik az átalakulás (felmondás és munkanélküliség miatt).
Biztosan felboncoltátok már a témát néhányszor, bocsi az ismétlésért! :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: kérdés 13 éve 7 hónapja #30474

Szia Shadow!

Alapvetően a transzszexuális műtétekre 10% támogatás jár.

trans.pinkvanilla.hu/informaciok/muteti-finanszirozas
Mindezek ellenére Pécsett Dr. Tizedes Görgynél teljes OEP finanszírozásra van lehetőség csonkító műtétek esetében. (melleltávolítás, petefészek- és méheltávolítás)
trans.pinkvanilla.hu/mutetek/female-to-m...ok/dr-tizedes-gyorgy
Az átalakulás egyénenként változó, de félév alatt jelentős változást lehet elérni hormonkezeléssel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: kérdés 13 éve 5 hónapja #32187

  • Barno
  • Barno profilkép
Én pl. Kalóz bejegyzéseit csak a...lakótársam gépén tudtam elolvasni, a sajátomon nem.
Jártam úgy is, hogy ott volt, hogy van 1 hozzászólás, de nem láttam. Aztán megnéztem másnap is, akkor meg már ott volt. Nem értem én sem. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1
  • 2

Oldal elkészítésének ideje: 0.259 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook