Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hormonok

Hormonok 9 éve 1 hónapja #52803

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Párdon az lemaradt hogy Budapesten vagyok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 1 hónapja #52827

  • olivér22
  • olivér22 profilkép
Sziasztok

Az lenne a kérdésem, ha hormonozok akkor ihatok alkoholt? NEm vagoyk alkesz csak mondjuk ha haverokkal elmegyünk meló után akkor egy pár sör vagy egy feles belefér e? Vagy az így nagyon terhetné a májat?

Előre is köszi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 1 hónapja #52831

olivér22 beküldte:
Sziasztok

Az lenne a kérdésem, ha hormonozok akkor ihatok alkoholt? NEm vagoyk alkesz csak mondjuk ha haverokkal elmegyünk meló után akkor egy pár sör vagy egy feles belefér e? Vagy az így nagyon terhetné a májat?

Előre is köszi

Ihatsz, nincs ilyen korlátozás. A dohányzásról leállást is csak a műtét(ek) miatt szokták javasolni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 1 hónapja #52833

Androcur mellett nem igazán ajánlott inni, mert mind az Androcur, mind az Estrimax káros a májra, az androcur sokkal jobban. 1-2 pohár bor max, az 1-2 sör. A felest már nem nagyon ajánlom.

Dohányozni Estrimax mellett TILOS! Mivel az Estrimax trombózist okozhat, a dohányzás úgyszintén, a kettőnek együtt a kockázata túl nagy lenne, minden jóravaló doki így ferde szemmel nézne rád.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 1 hónapja #52835

Ja igen, azt nem írtam külön oda, hogy a válaszom azokra vonatkozott, akik tesztót szednek :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 1 hónapja #52842

  • ulfhedinn
  • ulfhedinn profilkép
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy FTM esetben két f64-gyel, névváltás és kipakolás előtt melyik endokrinológushoz érdemes fordulni? Láttam, pár oldallal ezelőtt Starkindler uyganezt kérdezte, de gondolom privátban megbeszéltétek. Esetleg aki tud ebben segíteni, egy üzenetet dobna nekem?

Előre is köszi a segítséget!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 1 hónapja #52844

Gasztonyi FtMet is vállal, ugyanazokkal a feltételekkel, mint MtF-et. Kérlek, az árlistáját FIGYELMESEN olvassátok el!

Amit kérhet: 2 F64, nőgyógyász(/urológus - MtF), hasi UH, mell UH, nagylabor, endokrin labor, trombózis.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ulfhedinn

Hormonok 9 éve 1 hónapja #52847

  • ulfhedinn
  • ulfhedinn profilkép
Köszi! Akkor megpróbálkozom nála.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 1 hónapja #52853

  • Szabina
  • Szabina profilkép
Sziasztok!

MtF társaimat kérdezném, hogy mit gondoltok a spironalaktonról, mint hatóanyagról.
Bizonyára szedte valaki közületetek.
Mennyire volt hatásos (testzsír átrendeződés, nőiesedés, arc és egyéb szőrzetek ritkulása, stb...) és kb milyen mennyiségben (mg) kell szedni az Androcurhoz képest?
Olyan viszonylatban kérdezném, hogy ugyebár az Amerikai hrt forma szerinti hatóanyagok mérföldköve az ösztogén mellett.
Tehát ez azt jelenti, hogy kb ugyanolyan jótékony változásokat lehet vele elérni, mint az itthon használatos Androcurral, Cysaxallal?
azért érdekelne, mert ha elkezdem a hrt.-t spórolnom kell a műtétjeimre, és ez jóval gazdaságosabb, mint a másiki kettő szóban forgó anti-androgén.

Nagyon szépen köszönöm előre is a hozzáértő válaszokat!
Puszilok mindenkit!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 1 hónapja #52859

  • Elmo
  • Elmo profilkép
Sziasztok!
Pécsett ha jó endokrinológust akartok akkor Dr. Nagy Zsuzsanna. Kedves és nincs előítélete, viszont azt tudni kell róla, hogy nem preferálja annyira az injekciós kezelést!
Tegnap voltam nála, és három havi Testim gélt írt fel elsőre. (50mg) Ezzel kapcsolatba van valaki esetleg aki ezt használta/használja?

Ui: Készítek vlogot a változásaimról, ha gondoljátok lessétek meg, osszátok hasonló sorsú társainkkal. :) Egyelőre egy videó, mivel ma kentem fel az első adagot, de úgy tervezem havonta csinálom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 1 hónapja #52868

5 hónapja volt srs-em és én azóta szedem az androcurt hogy gyorsabbban ürüljön a teszto de csak napi 25mg-ot, fél évnél abba hagyom. Ebben az 5 hónapban annyit változtam mint előtte a bő 1 évben nem. Hajvonalam teljesen helyre jött, már nem kell frufru, seggem/combom az nagyon jó lett, hasamról a minimális zsírmennyiség is lement, melleim is nőttek. Hajam talán picit gyorsabban nő, de ez csak talán(?). Viszont a bőröm iszonyatos száraz lett, holnaptól lehet már nem szedem be a maradék androcurt mert már a tenyerem is hámlik. :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 1 hónapja #52870

  • thomas84
  • thomas84 profilkép
Sziasztok testosteront vennek tudna estleg valaki segiteni kitol tudnak? Koszi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 1 hónapja #52883

FTM Fiúk!
Más készítményre való átállás miatt feleslegessé vállt pár dolog.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 3 hete #52898

  • JKnoxville
  • JKnoxville profilkép
Szia!

Mi lett felesleges?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 3 hete #52904

  • Tangabugyi
  • Tangabugyi profilkép
Elmo videója nagyon jó lett, bár az a háttérzene számomra picit fura. : )
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 2 hete #52917

  • sixx
  • sixx profilkép
Sziasztok!

Tudna valaki segíteni gél formátumban lévő tesztoszteron beszerzésében?
Lehetőleg Nyíregyháza környékén, ha valaki tudna adni (természetesen nem ingyen gondoltam) azt nagyon megköszönném.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 2 hete #52920

  • olivér22
  • olivér22 profilkép
Sziasztok

Az lenne a kérdésem hogy depot csak 14naponta lehet szurni? Mert ugy érzem hogy egy hét után már kiürül. Ha áttérek 12-13 naponta szurásra az baj?Előre is köszi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 2 hete #52923

  • newt
  • newt profilkép
miert nem csinalsz verkepet? akkor tudod mi a helyzet...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 1 hete #52934

Miből gondolod, hogy kiürül? Méress hormonszintet 2-3 héttel a szúrás után.olivér22 beküldte:
Sziasztok

Az lenne a kérdésem hogy depot csak 14naponta lehet szurni? Mert ugy érzem hogy egy hét után már kiürül. Ha áttérek 12-13 naponta szurásra az baj?Előre is köszi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 1 hete #52943

  • OliverSPIKY
  • OliverSPIKY profilkép
Sziasztok!

Tudnátok segíteni? Győrben vagy környékén tudtok ajánlani pszichiátert, ill. endokrinológust?
És még egy kérés (bár tudom nem a témához kapcsolódik), nagyon megköszönném, ha transzsrácok,akik Dr. Tizedes Györgynél csináltatták a melleltávolító műtétet tudnátok küldeni privátban képeket az eredményekről. /és lécci írjátok hozzá, hogy mennyi idővel a műtét után készült a fotó:) /

Köszi előre is a segítséget mindenkinek. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.383 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook