Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: Hogyan küzdjek meg ezzel a fájdalommal?

Hogyan küzdjek meg ezzel a fájdalommal? 8 éve 10 hónapja #53059

  • RAMyMamy
  • RAMyMamy profilkép
Gratulálok a csőlátásodhoz és ehhez a "kulturált" stílushoz, amit képviselsz. Csak magadat égeted, nem engem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hogyan küzdjek meg ezzel a fájdalommal? 8 éve 10 hónapja #53060

  • via
  • via profilkép
gratulálok a trollkodásodhoz...... meg a színvonaltalan nyálas csöpögős írásodhoz ..... csak magadat égeted.... nem engem...

te ugye egy bizonyos transz fiúka vagy aki nagy irodalmárnak képzeli magát....?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hogyan küzdjek meg ezzel a fájdalommal? 8 éve 10 hónapja #53061

Mondja ezt az akinek kamu a profilképe. :)

Ismét kérdezem, honnan tudod 100% biztosra, hogy kamu?

Én se lehetek benne biztos, se abban,hogy igaz se abban, hogy nem igaz. Viszont kulturált embernek vallom magam és ha magamból indulok ki, én nem venném a fáradtságot arra, hogy ilyen kamu sztorikat kreáljak, ez még az " én vagyok a legszebb nő a világon " fórumozó megnyílvánulásánál is gázabb lenne, pedig nem gondolnám hogy őt és a stílusát lehet überelni :)

Szóval miért is kamu? Te szoktál ilyen kamu sztorikat kitalálni via? Te szánnál időt és energiát egy ilyen történet kitalációjára? És ha kamu? Neked fáj? Mivan akkor ha kiderül - amit senki nem tud kb bizonyítani, hogy kamu? Neked jobb lesz, tökéletesebb lesz a kis lelkednek? A történet kitalálója ugyan olyan nyomorúságos maradna, mint azelött, hogy ilyennel elkezdett viccelni. Ez a max ami történhet. De maradjunk annál, hogy semmi alapod nincs itt habzó szájjal, billentyűzetet csapkodni és megvádolni XY-t, hogy valótlant állít.

Bizonyítsd. Egyelőre az ő, emberhez méltóan megfogalmazott története áll a te ordenáré tapló stílusoddal szemben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet:

Hogyan küzdjek meg ezzel a fájdalommal? 8 éve 10 hónapja #53062

amúgy meg, egy troll az esetek 99%-ban inzultál, hergel, sérteget. Arra játszik, hogy a többi szereplőnek fájjon, direkt arra utazik, hogy bosszantsa, megbántsa a beszélgetés résztvevőit. Nekem miért fájna ez a történet? Miért bosszantana?

Feltételezem, hogy igaz, miért tennék másképp és akkor természetesen, sajnálom a tragikus mivoltát. De legrosszabb esetben is maximum leszarnám, már elnézést. Ez nem lenne trollkodás ha az egész tényleg csak kitaláció. Maximum billentyűkoptatás. Ha tényleg trollkodni akarna valaki és még be is regisztrál hidd el, észrevennéd. Szét spammelné a fórumot, sértegetne, megalázna bárkit, akárkit.

Aki viszont ilyen sztorit ír kamuból, maximum egy passzív segítség kiáltásnak vehetnéd, mert az olyan ember baromira egyedül lehet a világban és baromira el lehet keseredve ha ilyen sztorival akarná magára vonni a figyelmet. Pont ezért megint csak oda lyukadunk ki, hogy mi a lónak a f.sz.ért találna ki valaki egy ekkora regényt? Semmit nem érne el vele.

Mielött így lehurrogtok valakit, legalább egy kicsit is gondoljatok bele, hogy mivan akkor ha tényleg pont EZ az egy sztori igaz. Akkor az van, hogy a tapló paraszt kommentekre van a legkevésbé szükség, mert HA igaz, akkor nem kell mégjobban földbe döngölni valakit csak azért most 100 szenny kamu sztorit olvastatok a neten és tuti, hgoy ez a 101.

Ha csak 1% esély is van rá, hogy igaz, akkor amíg az ellenkezője be nem bizonyosodik, kommenteljetek emberi stílushoz méltóan.

Még mindig nem értem amúgy, hogy ahol a többneműségről, transzszexualitásról, transzvesztitákról, melegekről, melegházasságról (stb) vannak oldalak százai, ott PONT EZ AZ EGY történet veri ki a biztosítékot és van kikiáltva élből kamunak, mindenféle bizonyíték nélkül. Gondokozzatok már...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet:

Hogyan küzdjek meg ezzel a fájdalommal? 8 éve 10 hónapja #53065

  • via
  • via profilkép
csak szólnék a kedves fórumozóknak hogy Jazz azért védi ennyire RAMyMamy becsületét mert Jazz a másodnickje RAMyMamy-nak.....

az egyik nickjével megírja a kamu sztorit a másikkal meg pörög rajta órákon keresztül és nagyon átlátszó kamu érvekkel hergeli a társaságot hogy komolyan vegyék.......
nagyon beteg lelkű ember az ilyen....
Ismét kérdezem, honnan tudod 100% biztosra, hogy kamu?

ahonnan más felhasználó is.... például mijan...... onnan hogy ócska sztorit írtál amin könnyebb átlátni mint egy shemale röntgenképén....... meg hogy veled ellentétben ebben a világban élünk és van realitásérzékünk.... onnan...
Szóval miért is kamu? Te szoktál ilyen kamu sztorikat kitalálni via?

nem.... az te vagy... én leleplezni szoktam az ilyen primitív átveréseket....
csak ismerem a beteges fajtádat mert már láttam mindenféle nagyon súlyosan beteg embert ezekben a transznemű körökben....
És ha kamu? Neked fáj? Mivan akkor ha kiderül hogy kamu?

jaj bocs hogy lelepleztelek.... nem volt nehéz.... eszerint beismered..... igazán kedves tőled...
A történet kitalálója ugyan olyan nyomorúságos maradna, mint azelött, hogy ilyennel elkezdett viccelni. Ez a max ami történhet.

egyáltalán nem.... hanem áldozat helyett akkor kiderül róla hogy egy beteglelkű aberrált ember.....
de mindenesetre tetszik ahogy már mentegeted magadat... és szánalmat akarsz kelteni a perverz átverésedre....
Bizonyítsd.

a bizonyítás terhe azon van aki állít valamit..... mint az köztudott....
klasszikus rosszindulatú aljas csúsztatás hogy állítok valami ellenőrizhetetlen dolgot.... aztán visszadobom a labdát hogy aki nem hiszi az bizonyítsa hogy nem létezik.....
nagyon primitív vagy.....
Egyelőre az ő, emberhez méltóan megfogalmazott története áll a te ordenáré tapló stílusoddal szemben.

az ő története egy könnyfakasztó nyálas kamu...... mi meg akik átlátunk rajta nyilván mi vagyunk a hibásak.... miközben te vagdalkozol itt a kamunicked védelmében....... az ordenáré tapló stílusoddal.....
amúgy meg, egy troll az esetek 99%-ban inzultál, hergel, sérteget.

hát akkor te nem sokat voltál még az interneten..... vagy csak a legegyszerűbb trollokat sikerült kiszúrnod..... ajánlom hogy olvasgass utána hogy a sértegetésen túl még milyen eszközökkel szoktak élni a trollok..... tipikusan olyan kamusztorikkal mint amit itt elővezettél.....
persze te ezt nagyon jól tudod...... csak azt hiszed hogy ilyen primitív csúsztatással el fogod most itt adni magadat...... hátha más is olyan egyszerű mint te....
Arra játszik, hogy a többi szereplőnek fájjon

pontosan!!! ahogy te is ezzel a fake sztorival.... pontosan arra játszottál te is...
a többneműségről, transzszexualitásról, transzvesztitákról, melegekről, melegházasságról (stb) vannak oldalak százai, ott PONT EZ AZ EGY történet veri ki a biztosítékot és van kikiáltva élből kamunak

aha... már megint nagyon durván csúsztatsz....
szóval ha van ezer kamusztori a neten akkor attól ez már igazi lesz???...
hát persze..... nyilván....

majd máskor ügyesebben trollkodjál.... ügyesebben próbáld átverni a fórum olvasóit..... majd akkor talán a következőt megkajáljuk..... sok sikert......
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hogyan küzdjek meg ezzel a fájdalommal? 8 éve 10 hónapja #53066

Ezt végig se olvastam :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Jézusom, Neked elmentek otthonrol. Ha tudni akarod, 'donnie' volt az előző nickem. Kb 2013 januárjában csináltam, vagy talán max 2012 végén. Erre nem emlékszem pontosan. Csak az ilyen dédók miatt, mint amilyen Te is vagy, elment a kedvem az egésztől, még attól is, hogy másnak segítsek a tapasztalataimmal.

Ha nem emlékeznél a másik nickemmel írtakra, felvilágosítalak, hogy f2m vagyok, lassan 3 éve hormonon és nem mellesleg rendszeresen posztolok képet a mellkas műtétemről. Ráadásul nekem, valőszínüleg ellentétben Veled, több ismerősőm is van a fórumról, akikkel jó barátságot ápolok, vendégeltem már meg sorstársat az otthonunkban, illetve ők is vendegeltek már meg engem. A transvanilla adminjaival is találkoztam már személyesen :D

Nyílván nem kell Neked semmit se igazolnom, na meg aki másképp nem tud visszatámadni, csak vádaskodni, hogy rögtön kamu nick vagyok, annak ugyis tök felesleges mert jön valami agy menés. Bár meg kell hagynom, ez most tetszett, komolyan őszinten felnevettem :D Bár csalódott vagyok, jobb vita témát vártam tőled, amin tényleg lehet vitatkozni. De ez amellett, hogy poénos volt, elég gyenge is.

Attól mert valaki véd valakit, még nem egy és ugyan az a személy. Rááadásul többször is leírtam, hogy simán lehet, hogy tévedek, mert ugyan annyi esély van arra, hogy kamu, mint arra, hogy igaz. Viszont nem látom értelmét, hogy valaki miért kamuzna ekkorát, egyszerűen nincs értelme. Nem trollkodás, nembosszant senkit. Nem hiszem, hogy valaki beírná ide a történetét, pont erre a fórumra, úgy hogy semmi valóságalapja.

Másrészről meg, kedves Via, az oké, hogy kamu a profilképed és fröcsögő szájjal megvádolsz teljesen alaptalanul, hogy kamu vagyok ( lol ) kiváncsiságból megnéztem a profilodat, és voltam olyan botor, hogy megnyitottam az ott feltüntetett 'weboldalad'. Hát ne haragudj, de az valami gusztulstan :) Viszont elég sokat elárul rólad. Nincs is több kérdésem.


Mindenesetre köszönöm a vádaskodást, jót nevettem rajta, majd talán páran, akik ismernek és részei a privát normál életemnek szintén jót röhögnek ezen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hogyan küzdjek meg ezzel a fájdalommal? 8 éve 10 hónapja #53067

  • sockerartor
  • sockerartor profilkép
Nem sűrűn szoktam fórumozni,mert egyre kevesebb az értelmes ember akitől segítséget/tanácsot lehetne kérni, vagy akivel egyáltalán bármit meglehetne beszélni.De amiket itt az elmúlt percekben olvastam...hát kiverték a biztosítékot.
Via!Te nagyon nagy tévedésben vagy! Nem is értem honnan veszed/kreálod ezeket a dolgokat...Ki kell hogy álljak Jazz mellett, mert nem kamuzik! Minden igaz amit leírt magáról!Körülbelül egy éve ismerem és elég jó barátok lettünk, megismertem a családját is, Ő is járt nálunk.Igaz, hogy távolabb lakunk egymástól és nem tudunk naponta találkozni, de amit megismertem belőle és az életéből az köszönőviszonyba sincs az olyan képzelgésekkel mint amikről te beszélsz!Az egyik legnormálisabb/legrendesebb ember a világon,helyén van az esze és ez szerintem a hozzászólásaiból is kiderül.És valami hihetetlen, hogy így kívülállóként most mennyire meglehet figyelni ki az aki igazat mond.Ha ennyire gyanakvó és vádaskodó vagy az emberekkel akkor kérj segítséget mert ez neked sem lehet kellemes,így biztos nem nyugodt az életed.Ha lehet ne támadj le minden embert aki ide téved,mert most kiderült,hogy nagyon nincs igazad.
Ramy sajnálom ami történt,kitartás!Én hiszek Neked!

Via, és mielőtt még azt találnád ki hogy ez a 3. nickneve,szólok, hogy: NEM,nincs igazad.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hogyan küzdjek meg ezzel a fájdalommal? 8 éve 10 hónapja #53071

  • via
  • via profilkép
RAMyMamy és Jazz ugyanaz a személy..... felőlem lehet a jazz az első nickje és RAMyMamy a másodnickje.... nekem aztán mindegy hogyan számozgatja magának a nickjeit.... de a történet kamu.... jazz meg foggal körömmel védi..... na vajon miért? ráadásul olyan vér primitív érvekkel amivel legfeljebb a kisegítő iskolában lehet találkozni.... innentől nyugodtan tegye össze magának mindenki a történetet...
aki ezt beszopja az naivabb mint egy egysejtű......
f2m vagyok

tudom ki vagy.....
lassan 3 éve hormonon
több ismerősőm is van a fórumról
vendégeltem már meg sorstársat
A transvanilla adminjaival is találkoztam már személyesen

hűha... akkor már nyilván teljesen kizárt dolog hogy egy kamu másodnicken nagyon gáz romantikus kitalált sztorikat írjál.......
akkor az már képtelenség nyilván.... ugye.....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hogyan küzdjek meg ezzel a fájdalommal? 8 éve 10 hónapja #53078

Eloszor a hsz-ed vegere reagalnek. Mert ebben van igazsag, nyilvan ez nem lenne kizaro ok. Siman lehetne attol meg kamu nick. Sot orulnek ha igazad lenne, en lennek sztm a legboldogabb ha igazad lenne es en nem egy teljesen mas szemely lennek, mint kiderult, az orszag egy tok mas pontjarol. Mert az azt jelentene, hogy legalabb nem lennek transz, nem kellett volna keresztul mennem azon a sok szarsagon azert, hogy jol erezhessem magam a boromben 20 ev utan. Fogalmad sincs, hogy ki vagyok, hogy nekem hogy zajlott az "utam", mennyi energiat oltem bele abba, hogy osszeszedjem magam par eve es a szuleim ele alljak a problemammal, en is vegig jartam azt amit minden transz szemely, szakvelemenyek, vizsgalatok, hormonok stb.

Ha igaz lenne az amit itt szerintem mar kicsit betegesen allitasz, raadasul fogalmam sincs, hogy miert megrogzott maniad ez a kamu profil. Egyszeruen nem ertem miert csinalna valaki ilyet. Ezer es egy mas dolgom van az eletemben, mintsem ilyennel torodni. Azert regisztraltam vissza, hogy a mellkas mutet topicba tudjak hozzaszolni dolgokhoz illetve posztoltam ujra kepet a jelenlegi allapotrol. Amugy meg kb 2 perc topik porgetessel siman nyilvanvalo lenne a kepek alapjan, hogy melyik az egyetlen egy masik nickem :) Ami nyilvan torolve van es azert nem azt hasznalom.

Szoval nem Via, fogalmad sincs, hogy ki vagyok. Ez eppen ezert kezd el nagyon mulatsagos lenni, mert itt ragaszkodsz valamihez, ami nyilvan nem igaz, ahelyett ,hogy szepen elfogadtad volna, hogy most ez nem talalt. Elhiszem Neked, hogy vannak itt olyanok akik kamu profilokat gyartanak. De akarmennyire is hajtogatod ezt hogy en es Ramy ugyan azon szemelyek vagyunk, el kell, hogy keseritselek mert attol meg ez nem lesz igaz. Szamomra agyrem, hogy ezt honnan szeded es miert vagy ennyire megszallott benne. Ha tudnad hogy mennyire durvan nincs igazad. Viszont mivel ennyire allitasz valamit, ami nem igaz, es ennyire megprobalod itt ezt eladni, igy nem tudlak mas topikban sem komolyan venni.

Ha nem az lenne, hogy kicsit betegesnek tartom ezt a vadaskodast, nem az lenne, hogy Magyarorszagon nem tanacsos felvallalnia magat az embernek. Eskuszom meg posztolnek is az arcomrol kepet. De ugyan akkor miert tennem? En se tudom, hogy Te hogy nezel ki. Azert mert vmi kaliforniai celeb kislany kepe van a profilodon, az nem sok. Foleg hogy mas profilnal is lattam ugyan ezt a kepet, es egy megint masik profil ennek a lanynak a kepeivel vergodott par honapja, hogy o a legszebb no a vilagon. Ugye Te is emlekszel? :)

Szoval nem latom ertelmet annak, hogy en itt barkinek is, foleg Neked bizonygassam, hogy ki vagyok. Abban azert bizok, hogy senki mas nem gondolja, hogy ez az agymenes igaz, es masok talan ossze tudjak legozni a regi profilomat ezzel.

Vegszo gyanant leirom ujra, mert latom nem jott at. Nem a tortenetet vedtem, tobbszor is leirtam, foleg a TE kedvedert, hogy ugyan ugy lehet kamu a dolog, mint amennyire igaz. Se en, se Te nem fogjuk tudni soha bebizonyitani egyiket se 100%-osan. Es nem is a mi dolgunk. En annyit probaltam elmagyarazni, ami latom szinten nem jott at, hogy tok alaptalanul vadaskodnak az emberek, es nem ertem miert, hiszen pont annyi bizonyitek van a tortenet igazara, mint arra hogy nem igaz. Reszemrol, hangsulyozom reszemrol(!!!felkialtojel44444!!!!) ugy gondolom, hogy senkinek se erdeke egy ilyen sztorit kitalalni, leirni, eloadni, en se tennem ( ismet felkialtojel a kedvedert Via) mert NEM-LATOM-ERTELMET-MIERT-LENNE-JO-EZ-VALAKINEK. ertem? Vegig azt magyaraztam, hogy ugyse fog soha de soha kiderulni a tortenet minden reszlete, mert nem velunk tortent. Viszont itt senkinek sem dolga biraskodni a posztolo felett. Foleg mert se neked, se nekem, se senkinek nem artott ezzel az iromanyaval, akar igaz akar nem.

Es ezutan, Te ebbol csak azt tudtad leszurni, hogy en egy es ugyan az a szemely vagyok. Egyszeruen elkepedek a logikai kovetkeztetestol :D Akkor en meg mondjam azt, hogy Tied az APond nevu felhasznalo fiok, mert ugyan az a profilkepetek? Vagy tied az a felhasznalo fiok is aki errol a lanyrol allitotta tobb keppel is, hogy az bizony o? Es ha ezt allitom, akkor hogy bizonyitod be, hogy ez nem igaz? Mert en akkor nyugodtan kiposztolhatom ezt 5x, vastagon kiemelve, alahuzva, hogy az a 3 profil egy es ugyan az. De nem teszem. Egyreszt mert leszarom. Masreszrol, eddig nekem meg se fordult a fejemben, hogy valaki csinalna ilyet.

Fogalmad sincs, hogy ki vagyok, pechedre ezt tobb forumozo is pontosan tudja, ez teszi komikussa a dolgot. Semmit nem tudsz az eletemrol, alaptalanul megvadoltal valamivel, osszevissza beszelsz, tenyeket kozolsz, peldaul rolam is, mikor hal istennek, soha eletemben nem beszeltem veled. Eloszor felbosszantott de annyit se er. Szerencsere nagyon jol erzem magam a boromben, messze eljutottam a transz eletemet illetoen, es nem egy ilyen frocsogo szaju szemely fog ezen valtoztatni.

Utheted a billentyuzetet 220-as vernyomassal, fejelgetheted ugy, hogy ket agyverzes is elkerul, akkor se lesz igaz az amit allitasz.

Ha ezutan se tudod, hol a hatar es tovabb erolteted ezt a kamu profilos dolgot, az mar reg nem az en szemelyemet serti :)

Tovabbi szep vasarnapot mindenkinek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hogyan küzdjek meg ezzel a fájdalommal? 8 éve 10 hónapja #53079

  • sockerartor
  • sockerartor profilkép
Akkor Én csak annyit reagálnék,hogy Via még mindig tévedésben élsz.De úgysem lehet megértetni Veled, nem is értem mire fel ez a nagy vádaskodás, miért kell így fröcsögni??
Végig gondolva a dolgokat Te sem tűnsz ám egy ártatlan báránykának...ha már a kamu profiloknál tartunk...

Kezdjük ott hogy nem saját képpel vagy fent hanem netről szedtél le. Konkrétan az Övét: thelunalovebad.tumblr.com/page/45

De ha jól emlékszem régebben már volt ebből probléma, hogy egy felhasználó (pinkvanilla.hu/profil/userprofile/imdollparts), szintén luna lovebad képével villogott, hogy Ő a legszebb lány a világon mindenki más szar (csak elfelejtette mondani, hogy a netről lopta a képet).Mindenkit hihetetlen módon elkezdett szapulni és egy hatalmas botrányt csinált a fórumon...és a mostani eset kísértetiesen kezd hasonlítani arra.Miért kell kitalált dolgokkal hergelni az embereket??szóval Via és Imdollparts stílusa eléggé hasonló és botrányt gerjesztő...
És van még egy felhasználó aki szintén luna lovebadtől kölcsönzött fotót: pinkvanilla.hu/profil/userprofile/APond
Szóval Én nem vádaskodni akarok, hanem elgondolkodtam vajon miért lehet ez??
Összegzésképp: van 3 profil aki használja/használta luna lovebad képeit,az adatlapokról semmi információt nem lehet megtudni.És 2 felhasználó ezek közül már csinált balhét a fórumon(ezekre emlékszem)ami eléggé hasonló stílusban történt...Akkor szerinted ez másoknak nem tűnik fel...nem furcsa ez?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hogyan küzdjek meg ezzel a fájdalommal? 8 éve 10 hónapja #53080

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Mekkora pitschogás kerekedett ebből a sztoriból.

A hamvak kedvenc helyen szétszórásától már én sem hiszek egy szót sem belőle.

Hogy a posztoló egyezik-e valakivel, és kamusztorival akart-e együttérzést kivívni, az legyen az ő mentális problémája.

Ha a történet nem kitalált, akkor viszont a csetpartnere jól átejtette, remélem, erre a pszichológus is ráébreszti, mielőtt a tanulmányait, munkáját elhanyagolná a nicknévvel való összeköltözés szertefoszlásától.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hogyan küzdjek meg ezzel a fájdalommal? 8 éve 10 hónapja #53082

  • RAMyMamy
  • RAMyMamy profilkép
Írhattam volna azt is, hogy igen, van sírja. Mégis mi a lótúró neked akkora különbség a temetés és a hamvasztás között, amitől szerinted ennyire hihetetlen továbbra is a történetem?

Erre meg már én nem tudok mit mondani, hogy ilyen szerencsétlen, üldözési mániás emberek vannak itt, akik megszállottam próbálják bemagyarázni, hogy én másik 20 embernek vagyok valami alteregója. Nem az én buksimban vannak hatalmas problémák, hanem a tieitekben. Még szerencse, hogy nekem csak a gyásszal kell megküzdenem, nem pedig az elmebetegségemmel.

Ez az utolsó hozzászólásom a témához.

Akik próbáltak segíteni, azoknak nagyon szépen köszönöm, sokat jelentett.
A többi agyhalottnak pedig üzenem, hogy TI keressetek fel szakembert, mert nagyon is rátok férne.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hogyan küzdjek meg ezzel a fájdalommal? 8 éve 10 hónapja #53083

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Nagy különbség, hogy leellenőrizhető-e, ha átejtettek vagy nem. Látsz egy sírt egy névvel, dátummal, vagy valakinek a valakije azt mondja, hogy valakit "ide szórtak". Másfél hét után ilyen szétszórásdi csak illegálisan lenne amúgy is bonyolítható. Szerintem átverés az egész, ne foglalkozz vele.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hogyan küzdjek meg ezzel a fájdalommal? 8 éve 10 hónapja #53084

komolyan beszarok B)
(annyira élvezem :evil: )

Nagy nehezen, magamból kicsikart együttérzésemmel(?) továbbra is csak azt tudom tanácsolni: "kezdjetek el élni, hogy legyen mit mesélni"
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hogyan küzdjek meg ezzel a fájdalommal? 8 éve 10 hónapja #53085

grindylow beküldte:
Nagy különbség, hogy leellenőrizhető-e, ha átejtettek vagy nem. Látsz egy sírt egy névvel, dátummal, vagy valakinek a valakije azt mondja, hogy valakit "ide szórtak". Másfél hét után ilyen szétszórásdi csak illegálisan lenne amúgy is bonyolítható. Szerintem átverés az egész, ne foglalkozz vele.

Ezzel eleg jol egyet tudok erteni.A szet szort hamvas dolog szerintem is kicsit meredek mar.

A azt mondta B-nek, hogy mondja meg C-nek, hogy D-t szetszortak. Ez eleg urban legends kategoria. Szoval vagy kitalacio az egesz, vagy borzaszto csunya trefa aldozata vagy. De meg mindig nem az en osztalyreszem itelkezni.

Engem csak via kesztetett kommentelesre, kicsit zavaros volt az elkepzelese, hogy en egy TS srac vagyok, aki par ev utan ujra regisztral noi nevvel es eload egy leszbikus szerelmi dramat, majd a ts profillal rakommentelek. Jezusom.. ez igy leirva meg rohejesebb.


Remelem most mar mondhatom, hogy reszemrol off a topik, talan eljutott Viaig is a lenyeg tolem.

Ramy ha valaki tenyleg megprobalja lenyomni a torkodon, ezt a szetszort hamvas maszlagot, komolyan szard le minden lelkiismeret furdalas nelkul.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hogyan küzdjek meg ezzel a fájdalommal? 8 éve 10 hónapja #53087

sok beszédnek sok az alja!
Aki nem tudja tömören megfogalmazni a mondanivalóját, csak hosszasan, terjengősen, az mások türelmével és szabadidejével él vissza. Arra már csak finoman utalnék, hogy mi mindent jelenthet, és mutat az Írójára vonatkozóan :pinch:
B)
:whistle:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hogyan küzdjek meg ezzel a fájdalommal? 8 éve 10 hónapja #53099

  • Frosty
  • Frosty profilkép
Aztaaa micsoda vita lett egy történetből :huh: Ismerem a posztolót, nem hinném, hogy kitalált volna ilyesmit. Ha nem is lenne igaz a történet, akkor sem az Ő hibája, hanem a másik félé aki így vágta át. Ramy csak leírta a történteket és tanácsot kért, ezért nem kell bántani.
A trollkodóknak üzenem (főleg annak az egynek), hogy kérjen még egy konzultációt a szakpszichológusához :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1
  • 2

Oldal elkészítésének ideje: 0.273 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook