Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Michael Jackson halála

Michael Jackson halála 14 éve 9 hónapja #7637

  • veste
  • veste profilkép
Van egy barátom aki a mai napig rajongója volt. A halálhír óta még egy-egy ruhadarabot feketében vesz magára. Úgy viselkedik,mint akinek kettétört az élete ezzel. Sajnálom, együttérzek,de átérezni nem tudom. Találkoztatok már ilyen esettel?
Ti hogyan reagáltatok Jacko halálára?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Michael Jackson halála 14 éve 9 hónapja #7638

  • nosza
  • nosza profilkép
Teljesen lemeredtem. Itt a szörnyű felismerés és a reakciónk. http://pinkvanilla.hu/forum?func=view&catid=12&id=20&start=300#7397
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Michael Jackson halála 14 éve 9 hónapja #7640

  • Armin
  • Armin profilkép
veste írta::

Ti hogyan reagáltatok Jacko halálára?

Abban majdnem biztos voltam, hogy visszatérni nem fog tudni a közönség elé, a hírek alapján emberi roncs volt, de a korai halála meglepett. Ijesztő, hogy állítólag szitává volt szúrva a teste 50 kg volt, részlegesen volt csak orra és kaja sem volt benne csak emésztetlen gyógyszer az viszont jó sok a boncoláskor. Már csak vegetált szegény. Sajnálom, hogy így ért véget.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Michael Jackson halála 14 éve 9 hónapja #7641

  • sandros
  • sandros profilkép
Tegnap megepő felfedezést tettem.Szóba került,hogy morfin vagy demerol függő volt.Ez is arra utal...

Az 1997-es Blood on the Dance Floor albumról Morphine című dal.

rézlet
Relax This won't hurt you Before I put it in Close your eyes and count to ten Don't cry I won't convert you There's no need to dismay Close your eyes and drift away

Demerol Demerol Oh God he's taking demerol Demerol Demerol Oh God he's taking demerol

He's tried Hard to convince her To be over what he had Today he wants it twice as bad Don't cry I won't resent you Yesterday you had his trust Today he's taking twice as much

Demerol Demerol Oh God he's taking demerol Hee-hee-hee Demerol Demerol Oh my Oh God it's Demerol Hee Oooh
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Michael Jackson halála 14 éve 9 hónapja #7655

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Armin írta::
veste írta::

Ti hogyan reagáltatok Jacko halálára?

Abban majdnem biztos voltam, hogy visszatérni nem fog tudni a közönség elé, a hírek alapján emberi roncs volt, de a korai halála meglepett. Ijesztő, hogy állítólag szitává volt szúrva a teste 50 kg volt, részlegesen volt csak orra és kaja sem volt benne csak emésztetlen gyógyszer az viszont jó sok a boncoláskor. Már csak vegetált szegény. Sajnálom, hogy így ért véget.

Igen, ezeket én is olvastam. Bár én egyáltalán nem hiszek a bulvárnak,de ez kicsit más. Viszont láttam videót, ami két nappal a halála előtt készült és ott rendben volt, bár soványnak látszott.
Majd megkeresem azt a videót...
Mindenesetre sajnálom, hogy meghalt szegény, nagyon fiatal volt, élhetett és alkothatott volna még sokat! Végtére is annyi jót adott a világnak! Én valahogy soha nem hittem el azokat a vádakat sem amiket mondtak róla. Ott is csak a pénzről volt szó, hogy minél többet kihúzzanak belőle...sok rohadék rosszindulatú ember. :lips:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Michael Jackson halála 14 éve 9 hónapja #7656

  • MinnieBoy
  • MinnieBoy profilkép
Kár hogy önpusztitó életet élt.Nem volt aki kirángatta volna?:unsure:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Michael Jackson halála 14 éve 9 hónapja #7657

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
sandros írta::
"... morfin vagy demerol függő volt.

Sokan csak irigylik a nagy sztárokat és arra gondolnak miért is nem lehetnek ők a helyükben, de nem sokan látják azt, hogy ez mennyi nehézséggel, lemondással, önfegyelemmel jár. Nem beszélve arról, hogy rengeteg híres ember tönkrement a nagy hírnév és jólét mögött. Van aki fel tudott állni, de van aki soha többé. Nagyon vonzó belegondolni abba, hogy mindened megvan, azt veszel amit akarsz, annyit költesz amennyit nem szégyellsz, oda utazol ahová csak kívánod...de ami a legfontosabb, azt nem biztos hogy megkapod! Sőt, talán még kisebb az esély, mert sosem tudhatod kiben bízhatsz és ki az aki csak a vagyonodért és hírnevedért "szeret". Meg az állandó zaklatások, hogy soha egy pillanatra sem hagynak békén. Tényleg úgy gondolom, hogy erre születni kell, de még akkor sem biztos, hogy megállod a helyed. Sokan azt mondják, hogy á, őt nem változtatná meg a vagyon és a hírnév...ugyan már! Mindenkit megváltoztat. Persze az, hogy milyen mértékben és merrefelé az a nem mindegy. És ez a legveszélyesebb azokra az emberekre nézve, akiknek emiatt normális gyerekkora sem volt...mint például M. Jackson aki tényleg nagyon sokat adott ennek a világnak. :virag:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Michael Jackson halála 14 éve 9 hónapja #7683

  • Tamira
  • Tamira profilkép
Ezzel egyetértek Sushi. Engem az háborít fel nagyon, hogy most, a halála után - nyugodjon békében - rengeteg hiéna akar meggazdagodni belőle és az sem érdekli, hogy közben bemocskolja a nevét mindenféle rágalommal. Persze tudom, hogy az ő nagyságán ez már semmit sem változtat, de ez szerintem akkor is felháborító. Sajnos kevés olyan cikket látni (ha egyáltalán van ilyen), hogy mennyi jó dolgot vitt véghez, hány emberen segített...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Michael Jackson halála 14 éve 9 hónapja #7684

  • hooligan
  • hooligan profilkép
Nagyon másként látom.A halála előtt még cikinek és gáznak tartoták,szidták.Most hirtelen megszaporodtak a rajongók,tisztelők, nagy lett a pálfordulás.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Michael Jackson halála 14 éve 9 hónapja #7689

  • veste
  • veste profilkép
Azt írják ugyanolyan koporsója lesz mint James Brown-nak.

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Michael Jackson halála 14 éve 9 hónapja #7700

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
hooligan írta::
Nagyon másként látom.A halála előtt még cikinek és gáznak tartoták,szidták.Most hirtelen megszaporodtak a rajongók,tisztelők, nagy lett a pálfordulás.

Mindkettő igaz, az is amit Te mondasz és az is amit Tami.
Például Debbie Rowe a volt feleség, még meg sem várta a temetést és már eladta a lapoknak a hírt, hogy nem Jacksoné a két gyerek, hanem egy teljesen idegen férfi a donor és csak azért hordta ki Jacksonnak, mert megsajnálta. Ja. Persze. Gondolom a pénzt nem sajnálta amit kapott érte. Ez az undort keltő dolog.
Másrészről pedig igen, sokan úgy csinálnak, mint itthon Zámbó Jimmy halálakor. Teljesen felmagasztalták, holott előtte lehet, hogy nem is szerették annyira. Ez olyan képmutató. De mindenki azt csinál amit akar és amit megenged a saját lelkiismerete. Ennyi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Michael Jackson halála 14 éve 9 hónapja #7704

  • Mira
  • Mira profilkép
ítélkezni mindig könnyű volt és az is marad...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Michael Jackson halála 14 éve 9 hónapja #7751

  • veste
  • veste profilkép
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Michael Jackson halála 14 éve 9 hónapja #7771

Július 7-én este 19 órától a Reflektor TV egyenes adásban közvetíti a popkirály gyászszertartását.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Michael Jackson halála 14 éve 9 hónapja #7779

  • Tamira
  • Tamira profilkép
Ez tegnap került fel youtube-ra, érdemes végignézni.



Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Michael Jackson halála 14 éve 9 hónapja #7804

  • Juniper
  • Juniper profilkép
macus írta::
Július 7-én este 19 órától a Reflektor TV egyenes adásban közvetíti a popkirály gyászszertartását.
Amerikában mozikban is lehet nézni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Michael Jackson halála 14 éve 9 hónapja #7805

  • veste
  • veste profilkép
CNN már adja.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Michael Jackson halála 14 éve 9 hónapja #7812

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Élő adásban most itt is tudod nézni a búcsúztatást, az előbb Brooke Shields beszélt...

http://www.hirszerzo.hu/cikk.elo_video_michael_jackson_bucsuztatasanak_helyszinerol.114922.html
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Michael Jackson halála 14 éve 9 hónapja #7814

  • Jolie
  • Jolie profilkép
http://www.tmz.com/2009/07/07/michael-jackson-paris-katherine-memorial/
Miért kell egy kislányt ilyesminek kitenni?:(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Michael Jackson halála 14 éve 9 hónapja #7816

  • melegmacik
  • melegmacik profilkép
Terjed a hír hogy nem temették el Forest Lawn-ban ahová ígérték, mert még nem vitték vissza. Csali volt valószínúleg.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.254 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook