Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Segítség kérés

Segítség kérés 7 éve 11 hónapja #56900

Olyan emberek társaságát keresem akik ebben rettenetes születési rendellenségben szenvednek mint én. Személyes találkozásokat szeretnék - minden érdek nélkül. Csak társaságra vágyok. Ha ismer valaki ilyet - kérem írjon.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 11 hónapja #56901

Mármint transz?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 11 hónapja #56902

Akik nem abba a testbe születtek ahová kellett volna.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 11 hónapja #56903

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Írtad egyszer, hogy nem fogadsz privát üzeneteket. Viszont ahogy a ts találkozóknál sem írják ki, hol és mikor vannak, óvnálak tőle, hogy kiírd ide, hol és mikor várod személyesen a beszélgetőtársakat. Tévedésből beírt neveket ki lehet moderáltatni, de ha megjelensz egy nyilvánosan közölt helyszínen, nem biztos, hogy csak jóindulatú emberek fogadnak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 11 hónapja #56905

Ez volt a kérés tárgya. Mármint, hogy garantált legyen. Hívtak már meg engem "bulikra" és el is mentem. A résztvevők kétharmada nős férfi volt. Nem bulit akarok csak társaságot. De csak az én fajtám lehet ott.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 11 hónapja #56907

Én már egyszer felajánlottam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 11 hónapja #56908

Ajánljad még egyszer!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 11 hónapja #56909

Ezúton ismételten felajánlom a veled való személyes beszélgetés lehetőségét, ha gondolod.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 11 hónapja #56910

A saját fajtám tudna segíteni nekem. De nem zárkózom senki elől sem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 11 hónapja #56913

Palla beküldte:
A saját fajtám tudna segíteni nekem.

Pont ezért reagáltam.
Szívesen leülnék rendes emberekkel beszélgetni, emberi szóra, jó kapcsolatokat,építeni, a meglévő jót ápolni, többé tenni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 11 hónapja #56914

Rendes embernek tekintem magam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 11 hónapja #56915

Három ász van a zsebemben. Lófaszra nem megyek vele. A 147-es IQ- mat feldughatom magamnak. De még arra sem jó. Egy agresszív leszbikus gimnáziumi igazgatónő meg egy gyagyás főkönyvelő a legjobb barátom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 11 hónapja #56917

Amikor a Vasárnapi kórusban kornyikálok- lehánynám magam. A fogorvosnő meg a Ten Years Afterben utazik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 11 hónapja #56918

Palla beküldte:
Rendes embernek tekintem magam.

Én is.

A magas intellektus valóban komoly megoldandó feladatokat állíthat elénk egy kapcsolatban, főleg ha mindkét fél rendelkezik vele, mert komplexitásánál fogva sérülékenyé teheti a rendszert, amit közösen hoznak létre, - a csúzli és a kőbalta sosem romlik el- és minél összetettebb valami, annál jobban kell vigyázni az illeszkedési pontokra, egymásra, annál bonyolultabb tükörrendszerben látjuk magunkat és láttatjuk a másikat.

Én békével keresem a járható utakat, vizsgálok, hogy lehet jobb a másiknak, hol lehet fejleszteni, jobbá tenni, magamat is beleértve.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 11 hónapja #56919

Palla beküldte:
Amikor a Vasárnapi kórusban kornyikálok- lehánynám magam.

Mert férfiruhában kell megfelelni?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 11 hónapja #56920

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Ez már csak így van a szakadék ott tátong mindig. A gazdagok művelt Einstein féle csodabogarak mindigis magànyosak voltak és lesznek is a tàrsadalom kirekeszti őket amihez ők maguk is hozzájárulnak. A komoly művészembereknek unalmas az életük rájöttem tömve vannak lóvéval de nem élnek. Operàba színházba járnak állandóan. Unalmas nagyon. Inkább legyek primitív nem vagyok kirekesztve élem az életem nem vagyok be gubózva inkább ne legyek gazdag. Azt csinálhatok amihez kedvem van bulizhatok nyilvános helyen be is rúghatok stb. A műveltek meg csak irigykednek otthon isszák szarrá magukat mert tudják milyen nyomorúságos az életük. Aki pedig éli az életét az irigység marad nekik. Pont ez a baj a világgal is hogy ezek a műveltek uralják!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 11 hónapja #56923

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Mercike, járj gyakrabban színházba, és észlelheted, hogy a "komoly művészemberek" szépen be tudnak rúgni nyilvános helyen - pl. színpad. ;)

Én szeretek bulizni meg színházba járni is, az élet élését nem tartom azonosnak az állandó operába járással meg a berúgással sem. Sok "csodabogár" vesz körül és tényleg mindig isznak. Nem sok fiatal siet megállapodni.

Aki okosabb az átlagnál, az meg sokszor érzi, hogy más, meg azt, hogy nem fogadják be. Aztán jól bevackolja magát és sajnálkozik, hogy elmegy mellette az élet, főleg ilyen sallangok miatt, hogy dolgozni kell (már akinek). De az intelligencia azt is jelenti, hogy minden emberrel lehet találni közös témát.

Szerintem nincs ilyen szakadék, csak kevés az az ember, aki "művelt" és "primitív" is szeret lenni, helyzettől függően.

Zsófia topikindítóját pedig még mindig nem értem. Mit jelent a nyilvánosan megadott, garantált helyszín? Senki nem fogja kiírni a lakcímét, hogy teadélután lesz, gyere. (Főleg, ha lehülyézed a topiktársakat.) Vagy azt jelenti, hogy aki találkozni akar, legyen az új Széllen holnap az új óra alatt hat órakor? Nem vágom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 11 hónapja #56924

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Lehet a szart szépíteni de attól még büdös marad! B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 11 hónapja #56925

Mercike, te egyáltalán nem vagy primitív, attól pedig végképp nem, hogy hiperaktív hipoattentív szindrómában szenvedsz. Ez a betegség egyáltalán nem zárja ki a magas intellektust. Remélem a gyógyszerre jól reagálsz.

Művészéleknek tartom magam, ennek ellenére nem járok állandóan színházba, operába, bár igen kedvelem az effajta intellektuális rágógumizást, különösen erre szintén nyitott, kellemes társasággal.

Szoktam "művelt" és "primitív" lenni, helyzettől függően, kedvencem a ballisztikus játékok tóban, vízipisztoly-párbaj pihenőkkel.

Aki az átlagmasszától eltérően gondolkodik, azt kiközösítik, mert elkönyvelik különcnek, vagy hülyének, értéktelennek, mert nem tud vele mit kezdeni az átlag. A kiemelkedőek önbizalmát letörik, így tovább nehezítik, hogy kapcsolatokat építsenek. Nekem a másként gondolkodó ember egy izgalmas rejtvény, és pont az átlagosság az, amit unalmasnak és színtelennek tartok. Azt gondolom, az átlagembereké egy sokkal kevésbé minőségi boldogság, kapcsolataik a legfelszínesebbek és legsekélyesebbek, amik nem vezetnek sehova, tökéletes állóvizek vegetációval egyenértékű tartalmatlan életek, ahol egyik sem formálja a másikat, de igény sincs rá..

Én a nem átlagosra vagyok nyitott, aki nem jön szembe minden utcán. Az egyéniség érdekel, ahol az intellektus mellett ott a jó értelemben vett őrültség. Az jellegtelenségtől ( milyen volt az összejövetel? - Jó. Bővebben? - Nem jó. ) - elalszom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 11 hónapja #56926

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Ilyenkor mikor jön a front érzem nagyon. Ma egésznap szétvet az ideg a kurva pirulàk alighatnak. Az idegek az egekbe minden ok nélkül. Sötéten látok az idegtől. Bárkit agyonvernék csak pusztán idegből. Nagyon nehéz kontrollálni magam hogy ne robbanjak. Depresszió folytogat ilyenkor még lassúbb a felfogásom. Nagyon utálom ezeket a napokat!!! :angry: Ilyenkor tudnám magam kivégezni. Meg ez a kúrva tanulási nehézség. A dopamin szintet emelgetik a pirulákkal de ilyenkor nem sokat segít. Jön az egyenes csík az agyba. Aztán lassan jön a kriksz kraksz csík. Akkor megint jobb. :angry: Faszom de unom márrrrrr! :angry:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.226 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook