Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Segítség kérés

Segítség kérés 7 éve 10 hónapja #56931

Igaza van mercike8-nak. Ezektől a sznobériás barmoktól én is összehányom magam pedig én is bent vagyok a barakban - a szüleim tettek róla. Legutóbb megnéztük családilag ( még apám istenkirálynője is ott volt) a Rajna kincsét. Sokat rontott az állapotomon, bár testületileg elítéltük. Ennél húsz rossz baszás is jobb lenne.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 10 hónapja #56932

Feladom. Csak egy laza közösségre vágytam a magam - röhejes - fajtájából.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 10 hónapja #56933

Egyedül - egyedül Nagy Törökországban. Már Mária-Terézia is megmondta: Törökországból nincs visszatérés. Az idézőjeleket szándékosan nem alkalmaztam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 10 hónapja #56934

Zsófi, rossz testbe születésből van redemptio. Ha hivatalosan is Zsófia akarsz lenni, kezdd el megtenni a lépéseket. A közösségbe kerüléshez ugyanígy. 3x írtad ki, utána ha zöld út nyílik, hogy megkapnád, már nem akarod, mert elbizonytalanodsz, mi van, ha valami belerondít. Bármikor ott lehet hagyni egy asztaltársaságot, semmi nem kényszer, kellemetlen élmények pedig bármilyen helyzetben érhetnek. Megértelek, mert én is túlkombináló vagyok, de sikert képes hozni az ésszerű keretek közt való kockáztatás..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 10 hónapja #56935

Az én kockázataim meghaladják az ésszerű kereteket. Nagyon otthon vagyok a témában. Van akinek segít (ilyet nem ismerek) van akinek ront a helyzetén (csak ilyet ismerek). Csonkolás és marad az agy. Ami már nem férfié de nem is nőé. Többeket ismerek. Nem tudunk közösséget alkotni mert mindenki a saját baját látja. Én is. Ezért vagyok itt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 10 hónapja #56938

  • Myrrha
  • Myrrha profilkép
Azért többen szolgálnak ellenpéldával, csak valószínűleg őket nehezebb megtalálni, tekintve, hogy az elégedett emberek általában nem olyan hangosak, mint az elégedetlenek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 10 hónapja #56939

Fel lehet áldozni egy életet a másoknak való megfelelésre, attól való félelemen, hogy nem fogadják el a döntésed, és elveszíted őket.
Hogy mi marad, fentebb megválaszoltad: Csonkolás és marad az agy, ami már se nem férfi se nem női, igaz, nem erre írtad hanem az SRS-re.
.
Valamelyik oldallal célszerű békélni. Vagy a testtel ami adatott, vagy azzal, hogy eltaszít a család. A 3. opció az, hogy nem biztos, hogy eltaszít, illetőleg nem a teljes család ignorál, avagy ha azt is tette, abból a helyzetből is lehet próbálkozni fordítani. Mint a sakk.

Ha viszont ennyire viszolygást ébreszt benned a kasztrált, esetleg teljes SRS-en átesett, korábban férfi test, akkor nem biztos, hogy jót tesz a lelkednek, hogy azonosulsz Zsófiával, ezzel csak fenntartod a vívódást.

Szabadjon megjegyeznem, hogy az az ember sem kevésbé nő, mint más nőtársai, aki daganat miatt mell-, vagy méh-petefészek eltávolításon esett át.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 10 hónapja #56942

Nagyon szépen köszönöm a jóindulatotokat; de nem értetek semmit. Mint az áspiskígyó húgom aki nagyon szeret engem. Lerí a visszatartott röhögés a pofájáról, de nem akar megbántani. Ez csak Zsolti legújabb hülyesége Winnetou, Indiana Jones meg a Nanga Parbat után.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 10 hónapja #56944

  • Myrrha
  • Myrrha profilkép
Még nem tudom pontosan, mit nem értek. Innen szép nyerni.

De nem vagyok tisztában a helyzeteddel, mivel nem ismerlek, ezért nem tudom, mi a visszatartó erő az életedben. Ha gondolod, meséld el.Én is keresztülmentem ezeken a dolgokon, hátha vannak hasonlóságok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 10 hónapja #56945

Palla beküldte:
Nagyon szépen köszönöm a jóindulatotokat; de nem értetek semmit. Mint az áspiskígyó húgom aki nagyon szeret engem. Lerí a visszatartott röhögés a pofájáról, de nem akar megbántani. Ez csak Zsolti legújabb hülyesége Winnetou, Indiana Jones meg a Nanga Parbat után.


Neki felfedte magát Zsófi?
Ha már Nanga Parbat, mint a hegycsúcsot úgy megpróbálhatod meghódítani a szülőket. Megfontolt lépésekkel, a nem megengedett határokon nem túlhaladva, időben visszafordulva, és amikor itt az idő, újra elindulva.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 10 hónapja #56946

Azt nem értitek, hogy nem tudom eldönteni: fiú vagyok-e vagy lány
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 10 hónapja #56947

  • Myrrha
  • Myrrha profilkép
Genderfluid?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 10 hónapja #56948

Nyilván azt gondoljátok, hogy a főemlősök között nem lehet olyan barom aki még a legegyszerűbb kérdésre sem tudja a választ.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 10 hónapja #56949

  • Myrrha
  • Myrrha profilkép
Kinek mi az egyszerű.

Legyél mindig az, és viselkedj mindig úgy, ahogy jól érzed magad. Nem feltétlen kell most azonnal konkrétan besorolnod magad valahová, nem?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 10 hónapja #56950

Az én szüleimet Kádár pribékjei verték a Lánc-hídon. Hősnek tekintem őket. Nem mondhatom meg nekik, hogy ember alatti lény vagyok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 10 hónapja #56951

Pontosan betudom sorolni magam. Egy banghladesi varrónőhöz képest dr.Zsófi az emberiség szemete.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 10 hónapja #56952

  • Myrrha
  • Myrrha profilkép
És ezt a nemi identitásoddal kapcsolatos bizonytalanságodra alapozod, vagy egyéb emberi tulajdonságaidban is ilyen komoly hiányosságokat vélsz felfedezni?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 10 hónapja #56953

Egyrészt gyáva vagyok de nagyon szép a seggem és és eredetiben olvasom a XXI. századi német szépírókat. Főleg Juli Zehhet aki nagy feminista. Nem vagyok hülye.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 10 hónapja #56954

Meg Terézia Morát aki magyar.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Segítség kérés 7 éve 10 hónapja #56955

Palla beküldte:
Azt nem értitek, hogy nem tudom eldönteni: fiú vagyok-e vagy lány


Ezt én értettem eddig is. Mi van akkor, ha nem sorolod be magad egyik végletbe sem?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.243 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook