Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Szerelem - Van még olyan?

Szerelem - Van még olyan? 10 éve 7 hónapja #49735

  • MrSenkihazi
  • MrSenkihazi profilkép
Na sziasztok, gondolom most mindenki csak a fejét rázza hogy mi ez egyáltalán és hogy minek kellett belerondítsak vele a fórum békéjébe, na de hadd magyarázzam el...
Véleményekre lennék kíváncsi, jó sokra. És az sem véletlen hogy nem egy közös topikon belülre tettem ezt. Az érdekelne amit ti mondtok, még akkor is ha én csak hogy is mondjam félig(? legyen az inkább olyan 4/5) tartozom ide.

Az elmúlt néhány hétben erősen elgondolkoztam azon, hogy tulajdonképpen még létezik-e ez a dolog a világban, vagy csak én vagyok-e olyan vak / szerencsétlen hogy nem látom. Valahogy mintha az emberek belefáradtak volna a komoly kapcsolatokba, senki nem akarja elkötelezni magát, vagy csak nagyon kevesen.

Félreértés ne essék, nem állok ellenségesen senkihez ellentétben azzal ahogy korábban tettem, nem ítélem már el azt sem ha valakit csak a testiség vezérel ha kerek perec megmondja, inkább a miértjét szeretném tudni (de hát ilyen vagyok, nem a tényeken akadok ki, hanem ha nem tudom az okát)
Mi lehet az oka annak hogy ez egyre inkább így van, félelem, önbizalomhiány, vagy mégis micsoda?

És az az igazság félek...félek hogy egyszer, ha nem lesz ki megakadályozzon, elfogy a türelmem és én is ilyen útra lépek pedig nem szeretnék.

Nos ennyi lenne dióhéjban, vélemények, bármi jöhet! B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Szerelem - Van még olyan? 10 éve 7 hónapja #49736

  • hipp
  • hipp profilkép
Még persze, hogy létezik, de nem sűrűn éli meg az ember. A legjobb az lenne, a szerelmünk mellet öregedhetnénk meg. (álmodozik :blush: )
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Szerelem - Van még olyan? 10 éve 3 hónapja #50764

  • caleb
  • caleb profilkép
Én úgy látom manapság az a "divat", hogy ha valami elromlik akkor azt kidobjuk, nem pedig megjavítjuk. Ez vezet oda, hogy nincsenek komoly és hosszú kapcsolatok, vagy legalábbis nagyon ritkák..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.150 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook