Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: Melegek viszonya a nőkhöz

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 13 éve 5 hónapja #32014

  • Konsztriktor
  • Konsztriktor profilkép
És ti egyetértetek abban (tesómmal), hogy a meleg pasik mozgása nőies?
Mert szte a melegek arra törekszenek, hogy a beszédjükben meg a mozgásukban utánozzák a lányokat, hogy ezzel mutassák ki, és ezért tesóm ha valakit lát mozogni, azt mondja, hogy abból rögtön levágja, ha valaki meleg. És hogy szte pl. engem a szikár mozgásommal, amiben semmi nőies sincs, mindennek néznének, csak melegnek nem. És hogy szte ez egy ellentmondás, hogy én pont a fiússágomat igyekszem kimutatni.
Mennyiben lehet igaza? Vagy valakinek jelezték már vissza, hogy nőies a mozgása?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 13 éve 5 hónapja #32015

  • Necc
  • Necc profilkép
Bresalio írta::
Meg anyukám azt is mondta...
Az élet bonyolult, sokszínű, Bresalio! Akik pl. későn ébrednek magukra, vagy nem vállalják a szexuális orientációjukat, azok a melegek bizony többnyire létesítettek, és létesítenek is szexuális kapcsolatot nőkkel - kényszerűen, vagy állandó próbálkozásképpen. Csak az a kérdés, hogyan érzik magukat ezekben az együttlétekben. Azt hiszem, hogy a magukat már másságukkal együtt vállaló valódi melegek már nem fordulnak nőkhöz örömökért. Ha igen, akkor ők biszexuálisak. Szerintem az igazság, mint általában, megoszlik: a te véleményed és édesanyád nézete között.

Egyébként azt is gondolom, hogy húsvétkor meg lehet locsolni, nőnapon lehet virággal meglepni, és bármikor megölelni, megpuszilni a lányokat, asszonyokat. Barátságból, tiszteletből, kedveskedésből, miegymásért... ennek semmi köze a fenti kérdéshez. És tessék hozzá mosolyogni! :D

Opsz, látom még van problémád. :) Magyarázd el a barátodnak, hogy a meleg férfiak - férfiak, akik más férfiakhoz vonzódnak (szexuálisan is). Tehát általában, többségük nem lányos, nem is úgy mozog, gesztikulál, beszél - bár vannak köztük olyanok is, akik inkább a bennük is élő nőiességet hangsúlyozzák, (a férfiakkal való kapcsolatuk során, és néha túlzottan is; ezt sok meleg férfi nem szereti). És vannak olyan meleg fiúk, pasik, akik a végén női ruhát is öltenek, kisminkelik magukat. :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 13 éve 5 hónapja #32018

  • Konsztriktor
  • Konsztriktor profilkép
Azok a pasik a travik, akik amúgy a hierarchia alján vannak, nem?
Amúgy ez a hierarchia mennyire flexibilis? Szóval van átjárás a ranglétra fokai között, vagy nagyon stabil, és ha egyszer beskatulyáztak valahova, akkor mindig is oda kell tartoznod?
És te magad honnan tudod magad betájolni, hogy hol vagy a hierarchiában? Csak ahogy érzed, vagy van valami objektív módszer is?
És a mindennapi életben, vagy a párkeresésben milyen konkrét hatásokban nyilvánul meg a hierarchiában való helyed? Lehetséges, hogy mondjuk azért megalázzanak, mert pl. alul vagy, vagy ilyesmi?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 13 éve 5 hónapja #32019

  • Necc
  • Necc profilkép
Bresalio írta::
Azok a pasik a travik, akik amúgy a hierarchia alján vannak, nem?
Kedvesem, én hol alul, hol fölül... Ha már pasikkal forgolódom, bizony változhat a helyzetem, attól is függően, melyikünk hogyan szereti, vagy mennyire melegszünk bele... :laugh:
Na, de miféle hierarchia!? És miféle ranglétra? Hogyan tekintesz te a többi emberre, mondd!? Azért, mert vannak, akik szeretnék magukat felül tudni mindig, én nem dőlök be meséjüknek valamiféle égigérő lajtorjáról... kissámliról se. Ha embereket akarok látni, tudni, körülnézek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 13 éve 5 hónapja #32020

  • Konsztriktor
  • Konsztriktor profilkép
Amúgy volt egy érdekes jelenetem reggel a villamoson:

Leültem egy 4-es ülésen a 4. székre, 3 idegen csajhoz. Nagyban beszélgettek. Egyszer az egyik azt mondta: ,,Képzeljétek el, a srác, aki mellettem ült... buzi volt! :side: Mindig a fiúk után járt, és a lányok nem is érdekelték. :side: "
Erre én nem vettem észre, hogy valamilyen arcot is vágtam volna, de az egyik kiszúrt:
,,Nézzétek, ez hogy néz!"
Erre összesúgtak, de elég hangosan:
,,Ugye most a buzikról beszélgettünk, és ő ugye hallotta. Nem lehet, hogy... azért nézett úgy, mert ő is buzi?"
Erre elhallgattak, és elkezdték figyelni a viselkedésem. Csak az volt bennem, hogy elfelé nézzek, és véletlenül pont egy srácra sikerült. Erre levonták a következtetést:
,,Aha! Tudtuk!"
A csajok rögtön kiszúrják az ilyeneket.
Elég kellemetlen volt, és el akartam húzni onnan, de technikailag kivitelezhetetlen volt. És ahogy még ott ültem 2 megállóig, egy jelentős időre befagyott a beszélgetésük, és egy szót se szóltak.

De ez ellenem szólt? :dry: Azért nem beszéltek, mert problémás személynek tartottak, és nem akarták, hogy halljam a beszélgetésüket, vagy épp az, hogy nem akartak kellemetlen helyzetbe hozni? :think:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 13 éve 5 hónapja #32040

  • Konsztriktor
  • Konsztriktor profilkép
B) Nem lehet, hogy tetszettem nekik? :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 13 éve 5 hónapja #32041

  • Konsztriktor
  • Konsztriktor profilkép
Necc írta:
Na, de miféle hierarchia!? És miféle ranglétra? Hogyan tekintesz te a többi emberre, mondd!?
Rendben, világos. Amúgy nem én találtam ki.
És nem akartam lenézően írni senkiről se, meg főleg nem megsérteni. :(
Csak azért írtam, mert

chris írta:
Azért a melegek között is van egy fajta hierarchiai rendszer. A csúcson értelemszerűen a teljesen macsós, heteroszexuális viselkedést, kinézetet képviselő - rendszerint vonzó - meleg állnak. Majd jönnek az átlagosok, a szürke egerek. És végül a "ranglétrán" maradnak a hajtűdobálók, transzvesztiták, és hát az igencsak csúnya és túlsúlyos emberek.
Jelzem ezt én így tapasztalom!
Amúgy Necc te tökre rendes vagy. Amúgy először azt hittem, hogy a nő és homoszexuális azt jelenti, hogy leszbikus vagy :P , de már leesett. :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 12 éve 8 hónapja #37099

  • caleb
  • caleb profilkép
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 12 éve 7 hónapja #37127

  • papamaci
  • papamaci profilkép
Elég egyoldalú megközelítés.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 12 éve 7 hónapja #37169

  • Pirosnyuszi
  • Pirosnyuszi profilkép
:huh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 12 éve 7 hónapja #37449

  • Miria
  • Miria profilkép
Előszöris.
Nő vagyok, és én is leírnám a véleményem.
Bár igen, a melegek és a hetero nők viszonya megint más tészta, mint a melegek és a leszbikus nők közötti viszony.
Szerintem csak és kizárólag jellem, illetve döntés kérdése, hogy egy meleg férfi és egy nő jól kijön-e egymással. Ha szimpatikus, beszélek vele, ha nem, akkor értelem szerűen nem. Nem lehet általánosan meghatározni.
Hallottam valami olyasmit is, hogy a melegek és a leszbikusok nem szeretik egymást, meg rivalizálnak, stb... Szerintem ez hülyeség.
Miért kéne mindenkinek mindenért rivalizálnia?
Teljesen egyénfüggő.
Rengeteg meleg férfi ismerősöm, barátom van, és mindegyik másképp áll a nőkhöz, van köztük passzív és aktív típusú, és hát tényleg színes a társaság. Valaki annyira passzív, hogy állandóan csajokkal jár bevásárolni, ennek ellenére szeret engem is, mert azt a domináns irányvonalat képviselem, ami neki bejön...
(De természetesen nem jönne össze velem, nincs péniszem)
Aztán vannak, akikkel egyszerűen csak jókat beszélek. Nagyon különbözőek vagyunk, megkérdezzük egymás világhoz való nézetét.
Ez az érdekes benne.
Nos, ennyit szerettem volna. További szép napot, Uraim.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 12 éve 6 hónapja #37776

  • Noel Tiamo Fuente
  • Noel Tiamo Fuente profilkép
nem tudom en se de jo lenne nagyon jo lenne
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 12 éve 6 hónapja #37778

Szia te is meleg vagy??:cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 12 éve 6 hónapja #37780

Ha szeretnel tudni dolgokat akkor ez a legjobb hely:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1
  • 2

Oldal elkészítésének ideje: 0.225 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook