Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: Melegek viszonya a nőkhöz

Melegek viszonya a nőkhöz 13 éve 7 hónapja #30491

  • Konsztriktor
  • Konsztriktor profilkép
A mindennapok érdekes kérdése lehet:
,,Nem beszélhetek velük úgy, mint ahogy elvárják egy heteró fiútól, ha egyszer nem vagyok az, meg nem is tudnék, ha egyszer nem vonzódok hozzájuk. De úgy se beszélhetek, mint egy lány, ha egyszer nem vagyok az.
De akkor hogy határozzam meg a velük való viszonyomat?"

tapasztalataitok, módszereitek = ?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 13 éve 7 hónapja #30492

  • Konsztriktor
  • Konsztriktor profilkép
Egy heteró haverom azt mondta, h szte a melegeknek mindig nagyon népes lányokból álló baráti köre van, mert hasonló a lelkük a lányokéhoz, így könnyen el tudnak velük beszélgetni.
Más források meg azt mondják, h az orientációjuk csak a környezeti hatásoknak köszönhető, és h az agyuk attól igenis férfiagy, így a lelkük is férfias. Ti melyiket érzitek inkább igaznak?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 13 éve 7 hónapja #30493

  • Troxy
  • Troxy profilkép
Nekem nagy bandám van csajokból. Jól kijövök velük. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 13 éve 7 hónapja #30494

  • Konsztriktor
  • Konsztriktor profilkép
Én pl. a 2.-ra vagyok példa, mert mindig is fiús volt a gondolkodásom, és mindig is 3 m távolságra voltam helyileg is és lelkileg is a lányok baráti társaságaitól.
Pl. hogy FtM-ként a lányokkal kell tesiznem, ez mindig egy konfliktusforrás, és egyedül érzem magam köztük.
Sose értettem meg őket... :unsure:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 13 éve 7 hónapja #30497

  • Konsztriktor
  • Konsztriktor profilkép
Apukám szerint a melegek mindig irigylik a nőket, mert azok nincsenek rászorulva az análszexre, hiszen választhatják a vaginálisat is, meg mivel több heteró pasi van, mint meleg, egy nőnek nagyobb esélye van párt találni, mint egy melegnek, és ha egy nőnek megtetszik vki, jobban reménykedhet a viszonzásban.
És h szte egy meleg pasi, amikor ő a passzív fél az ágyban, vagy akár csak egy párkapcsolatban is, pótolni szeretné ezt az irigykedésből származó belső hiányt, és olyankor ,,eljátsza, h legalább addig ő is nő".
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 13 éve 7 hónapja #30498

  • Konsztriktor
  • Konsztriktor profilkép
De akkor mi van a homoszexuális FtM-ekkel, akik annyira útálják azt a ,,választási lehetőséget" ott középen, h át is operáltatják, és a legnagyobb megalázás lenne nekik, ha vki vaginálisan próbálna velük erőlködni? Ez hogy jön össze a nők irigylésével?

Én pl. nagyon nem irigylem őket. És nagyon nem azért fogom magam átoperáltatni, h nőnek érezzem majd magam akár az ágyban, akár a párkapcsolatban. De azt elfogadhatatlannak is tartanám, mert a nemi identitásom ellen lenne.
Ti hogy vagytok ezzel?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 13 éve 7 hónapja #30499

  • Konsztriktor
  • Konsztriktor profilkép
Egy igazi meleg férfi mennyire fogadna el egy átoperált FtM-et a meleg közösségben? B)
Ha az illető már fiúnak néz ki, nincs melle, tesztoszteronon van, és teljesen fiúnak érzi és tartja magát, és mindig is annak tartotta, csak éppen női testbe született a szerencsétlen, és transzszexuális múltja van...? :dry:

Jelenthet vmi akadályt, ha még nem volt SRS-e, és ott van az az ,,apró hiányosság" középen? És ha már az sincs, mert teljesen túl van a transition-ön, csak épp kicsi a farka, mert nem gyári?
És ha elfogadnátok, mennyiben csak ,,egyszer megdugtam és eldobom" jelleggel, és mennyiben rendes párkapcsolatra?

Hiszen az nem nő! :cheer: Akkor se, ha nem is ,,rendes" férfi...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 13 éve 7 hónapja #30500

  • grindylow
  • grindylow profilkép
A meleg azért meleg, mert a férfiakhoz vonzódik. A férfias vonásokhoz, a férfi lélekhez. És igen, a szexben a farok is fontos neki. A férfiban a férfit keresi, a női test mögött nőt lát.

Aki nem biológiai férfi, ennélfogva hátránnyal indul a kapcsolatkeresésben, még ha a lelke férfilélek is, hiszen a párkapcsolatban a fizikai rész is ott van, minek tagadni.

Mivel a meleg FtM elutasítja, hogy nőként legyen heteró fiúval, és mivel a meleg fiú nőt lát benne, teljes értékű kapcsolata csak biszexuális fiúval lehet szerintem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 13 éve 7 hónapja #30525

  • MinnieBoy
  • MinnieBoy profilkép
:think:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 13 éve 7 hónapja #30559

  • chris
  • chris profilkép
Bresalio írta::
Apukám szerint a melegek mindig irigylik a nőket, mert azok nincsenek rászorulva az análszexre, hiszen választhatják a vaginálisat is, meg mivel több heteró pasi van, mint meleg, egy nőnek nagyobb esélye van párt találni, mint egy melegnek, és ha egy nőnek megtetszik vki, jobban reménykedhet a viszonzásban.
És h szte egy meleg pasi, amikor ő a passzív fél az ágyban, vagy akár csak egy párkapcsolatban is, pótolni szeretné ezt az irigykedésből származó belső hiányt, és olyankor ,,eljátsza, h legalább addig ő is nő".

Apukádnak részben igaza van. A másik rész meg tömör hülyeség.
Én szerintem minden meleg irigyli egy bizonyos szintig a heteroszexuálisokat. Hisz több esélyük van az átlagnak a párkeresésre. Meg úgy általában. Legalábbis én szoktam irigykedni, hogy nekik könnyebb...
Ez a női szerep. Ha anális szexre kerül a sor valakinek be kell vállalni a befogadó, azaz passzív szerepet. A legtöbbje meg nem gondolja magát nőnek, hanem élvezi azt, hogy ő passzív szerepben van. Ennyi.

Persze ott is akadnak kivételek. Pl. aki az átlagosnál rosszabbul néz ki. Na annak még nálam is rosszabb az esélyei...

Bresalio írta::
Egy igazi meleg férfi mennyire fogadna el egy átoperált FtM-et a meleg közösségben?

Kb. semennyire. Azért a melegek között is van egy fajta hierarchiai rendszer. A csúcson értelemszerűen a teljesen macsós, heteroszexuális viselkedést, kinézetet képviselő - rendszerint vonzó - meleg állnak. Majd jönnek az átlagosok, a szürke egerek. És végül a "ranglétrán" maradnak a hajtűdobálók, transzvesztiták, és hát az igencsak csúnya és túlsúlyos emberek.
Jelzem ezt én így tapasztalom!

Egyébként, ha külső-belső vonzás megvan, meg az ilyen ember nem mély depresszióban szenved, akkor engem nem érdekelne milyen műtéten esett át.


Bár mondjuk a topic címe más kérdést takart, mint amire számítottam, de akkor leírom ahhoz is a véleményem.
Szerintem azon melegek szerencsések, akik teljesen jól tudják érezni magukat a női társaságban. Amennyiben nem erősíti a hajtűdobálók táborát, így lehetnek némi problémák. Annak már nehezebb, aki mondjuk ösztönösen a férfiak társaságát keresi mind párkapcsolat, mind barátság terén.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 13 éve 7 hónapja #30562

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
chris írta::
Bresalio írta::
Egy igazi meleg férfi mennyire fogadna el egy átoperált FtM-et a meleg közösségben?

Kb. semennyire. Azért a melegek között is van egy fajta hierarchiai rendszer. A csúcson értelemszerűen a teljesen macsós, heteroszexuális viselkedést, kinézetet képviselő - rendszerint vonzó - meleg állnak. Majd jönnek az átlagosok, a szürke egerek. És végül a "ranglétrán" maradnak a hajtűdobálók, transzvesztiták, és hát az igencsak csúnya és túlsúlyos emberek.
Jelzem ezt én így tapasztalom!

Egyébként, ha külső-belső vonzás megvan, meg az ilyen ember nem mély depresszióban szenved, akkor engem nem érdekelne milyen műtéten esett át.

Ezt most nem vágom, hogy jön ide. Egy átoperált ftm rendszerint férfias kinézetü, viselkedésü és helyes vagy nem, mint bárki más.
És hogy jövünk mi akkor a ranglétra aljára? Vagy mi közünk a travikhoz? :think:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 13 éve 7 hónapja #30571

  • Armin
  • Armin profilkép
Egy ember elfogadása ízlés dolga, nem hierarchiai kérdés.
Van ismerősöm, aki kifejezetten a hurkapálca izomzatú pasikra bukik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 13 éve 7 hónapja #30607

  • Konsztriktor
  • Konsztriktor profilkép
:cheer: xD
Amúgy mi az a hurkapálca izomzat?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 13 éve 7 hónapja #30608

  • Konsztriktor
  • Konsztriktor profilkép
És amúgy a melegek is előre szokták engedni a hölgyeket, nem?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 13 éve 7 hónapja #30614

  • Barno
  • Barno profilkép
Bresalio írta::
:cheer: xD
Amúgy mi az a hurkapálca izomzat?
Olyasmi lehet, amikor valakinek cérnaszálak lógnak ki a pólójából. Ja, nem, azok a karjai...:))))) Én se vagyok sokkal különb. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 13 éve 7 hónapja #30631

  • musclegay
  • musclegay profilkép
Ha találkoznék egy ilyen átoperált fiúval, úgy tudnám megmondani, hogy szóba jöhet vagy nem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 13 éve 7 hónapja #30736

  • Konsztriktor
  • Konsztriktor profilkép
Az amúgy lehetséges, hogy valaki egyszer hajtűdobáló és egyszer nem? Szóval hogy hangulattól függ? :(
:blush: És amúgy ugye a melegek is előre szokták engedni a nőket? :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 13 éve 7 hónapja #30768

  • micro
  • micro profilkép
Nem mindegyik engedi előre. :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 13 éve 5 hónapja #32012

  • Konsztriktor
  • Konsztriktor profilkép
És amúgy ugye mi is szoktunk húsvétkor locsolkodni? Ugye azzal, ha meglocsoljuk a lányokat, nem adjuk azt az üzenetet az embereknek, hogy a lányokhoz vonzódunk?
Meg nőnapra virágot adni, meg ilyenek?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Melegek viszonya a nőkhöz 13 éve 5 hónapja #32013

  • Konsztriktor
  • Konsztriktor profilkép
Meg anyukám azt is mondta, hogy a legtöbb meleg férfi nőkkel is rendszeresen létesít szexuális kapcsolatot, és hogy az, hogy meleg, nem azt jelenti, hogy kizárólag pasikkal van, mert aki kizárólag, az naaagyon-nagyon ritka. De sztem aki nőkkel is, az már biszexuális. Erre anyukám azt mondta: ,,Az is buzi". Ezt az egészet én kétlem. De lehetséges lenne, hogy anyukámnak mégse legyen igaza? :think:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1
  • 2

Oldal elkészítésének ideje: 0.253 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook