Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Meleg filmek

Vá: Meleg filmek 15 éve 2 hónapja #2682

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 15 éve 2 hónapja #2683

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Szexi:)

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 15 éve 2 hónapja #2845

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Még nem láttam, de hamarosan meglesz Robert Gant(Qaf Ben-je) 2007-ben készült meleg filmje. Állítólag- és amúgy is azt gondolom, hogy ez- tényleg nagyon jó!!!
Minőségi filmnek tűnik a trailer és a szereplők alapján is :up: :sziv:

Save me
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 15 éve 1 hónapja #3098

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
:inlove: :inlove:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 15 éve 1 hónapja #3179

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Sexy movie - mix :tastey:

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 15 éve 1 hónapja #3277

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Dante's Cove
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 15 éve 1 hónapja #3435

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Imádom ezt a filmet! :sziv:
A francia filmek között azon kevesek közé tartozik, aminek jó vége van ... kicsit olyan Shelter típusú.

Just a Question of Love
Magát a filmet már említettem, de ezt a rész többször nézhető :side: :blush: (persze a többi is)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 15 éve 1 hónapja #3438

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Brothers & Sisters
:side:

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 15 éve 1 hónapja #3439

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Ma csókos napom van...:lol:

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 15 éve 1 hónapja #3500

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Qaf...
A legromantikusabb szerelem a sorozatból :sziv: :sziv:
A második évadot különösen kedveltem emiatt, jó volt nyomon követni, ahogy kialakul a szerelmük. :)
1:35 -nél Ben arca... szegény... itt mondja meg neki Michael, hogy mégsem megy neki ez a kapcsolat, merthogy Ben pozitív.

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 15 éve 1 hónapja #3502

  • micro
  • micro profilkép
Ben :sziv:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 15 éve 1 hónapja #3773

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
sushiflower írta::
Még nem láttam, de hamarosan meglesz Robert Gant(Qaf Ben-je) 2007-ben készült meleg filmje. Állítólag- és amúgy is azt gondolom, hogy ez- tényleg nagyon jó!!!
Minőségi filmnek tűnik a trailer és a szereplők alapján is :up: :sziv:

Save me

Szóval láttam végre és az a véleményem, hogy nem rossz, de inkább egyszer nézhetős. Emellett nekem nagyon tetszett. A vége jó, szép romantikus történet, de semmi nagy durranás. Kicsit a Latter Days-re emlékeztet a sztori. Azért aki imádja Bent, annak fog tetszeni! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 15 éve 1 hónapja #4014

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Ez egy nagyon furcsa film, akárhonnan nézem. A képi megjelenítése mindenképpen szokatlan. Kicsit művészfilm szerű... a végétől eltekintve nem rossz... nem éppen vígjáték :(

Biszex és meleg film is egyben, ezt elfelejtettem...


Eden's Curve
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 15 éve 3 hete #4268

  • easy
  • easy profilkép
Torkukon akadt a melegszex

Brüno, Sacha Baron Cohen meleg osztrák divatmániás riporter-figurája annyira kiakasztotta az amerikai korhatár-besorolásról döntő MPAA-t, hogy "csak 17 éven felülieknek"-besorolást adtak a nyáron mozikba kerülő Brüno című filmnek. Köztudott, hogy a vaskalapos bizottság rendszeresen szigorúbban ítéli meg a vásznon látható szexet, mint az erőszakot, nem beszélve a homoszexuális aktusokról, melyekre különösen ugranak. A bizottság első körben Cohen előző filmjének, a Borat-nak is a legszigorúbb korhatár-besorolást adta, de végül kiegyeztek az eggyel enyhébb "R" besorolásban úgy, hogy a filmben benne maradhatott egy olyan explicit jelenet is, amelyben a homofób riporter meztelenül birkózik hájas producerével.

A Brünó-ban feltehetően jó néhány nyíltan homoszexuális aktus is szerepel, az egyik filmes blogon például arról adtak hírt, hogy az egyik jelenetben két meztelen férfi egy kádban próbál orális szexbe bocsátkozni egymással, miközben egyikük egy csecsemőt tart a kezében. Érdekes módon a filmet gyártó Universal stúdió ezután megkereste a bloggert, és tájékoztatta, hogy az adott jelenetben nem talált kivetnivalót az MPAA. Mindennek ellenére Cohen rajongóinak valószínűleg nem kell különösebben aggódniuk amiatt, hogy egy kevésbé vicces, megnyirbált változat kerül csak a mozikba a Brünó-ból. Egyrészt a rizikós filmeket készítő rendezők bevett taktikája, hogy az általuk tervezettnél durvább változatot adnak le első körben az MPAA-nek, hogy legyen miből "engedniük", másrészt legkésőbb a DVD-n egész biztosan viszontláthatjuk az esetlegesen kivágott jeleneteket is. Addig is, Cohenéknek direkt jól jön a felhajtás.

A Brüno Magyarországon július 7-én kerül a mozikba.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 15 éve 3 hete #4303

  • easy
  • easy profilkép
C.R.A.Z.Y Ő is a kedvencek közt van,szerintetek valójában meleg vagy biszex a srác?

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 15 éve 3 hete #4316

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Easy én úgy tudom a srác (Marc-Andre Grondin) hetero az életben...







Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 15 éve 2 hete #4579

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
sushiflower írta::
Az OZ-ból... :muscle: :S
Hard Bodies of OZ

Nemrégen betettem ezt az összevágást az OZ című sorozatból, de itt még nem tudtam, hogy hamarosan teljesen függő leszek! :lol:
Az OZ méltán elfoglalhatná itt a helyét a filmek rovatban a sorozatok között, mivel bár egy nagyon kemény börtön sorozatról van szó, az egyik fő témája a homoszexualitás - ezen belül a nyers szex és a meleg szerelem úgyszintén!
Most épp a harmadik évadot gyűröm, egyébként hat évados.
Úgy tudom valamelyik tv adón talán a tv6-on is adták/adják...

Ezt bemásoltam egy helyről, tökéletesen leírja miről is szól az OZ:

"Az Oz egy kemény bűnözőknek otthont adó fegyház nevének rövidítése (Oswald State Correctional Facility), melyben egy különleges project keretein belül mini-Amerikát hoznak létre kísérleti jelleggel (az Oz-analógiát követve Smaragdvárosnak nevezték el), ahol a "börtöntársadalom" minden szegmenséből csak válogatott alakokat helyeznek el, és próbálnak a szó legszorosabb és legnemesebb értelmében véve átnevelni, melynek célja a rehabilitáció, nem a büntetés. 'Emerald City' lakosai között megtaláljuk a fekete bandatagokat, az í­r utcai bűnözőket, a muszlimokat, a bigott keresztényeket, a nácikat, az olasz maffiózókat és a latin gengsztereket is. Az Oz tulajdonképpen egy kőkemény börtönfilmbe ültetett társadalomkritika, amiben nincs tabutéma, legyen az fajgyűlölet, homoszexualitás vagy kábítószer használat."
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 15 éve 2 hete #4580

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Néhány magánkritika a soriról:

"Az OZ-t nem ajánlom senkinek. Megnézése után az összes többi gagyinak fog tűnni…"

"Amúgy tényleg egy kiváló sorozat, bár nem az a tipikus könnyed kikapcsolódás..."

"Elég kemény, néhol brutális…"

"Hát,nem egy Prison Break az OZ,az biztos…
miután megnéztem,a PB kicsit nevetségesnek tűnt(ezt hatalmas PB suckerként írom pedig)
Az OZ teljesen életszagú,míg a PB-ről ez nem mondható el.
Nem is nézem gyakran , mert elég lehangoló tud lenni. :)
Durva egy sorozat…"

"Én a Prison Break-t nem is hívom egészen börtönsorozatnak, mert ott tulajdonképpen a börtön csak egy mellékes kísérőelem. Az biztos, hogy Scofield barátunk OZ-ban egy párszor elvesztette volna hátulról is. :)..."

"Rajongok érte,mást nem tehetek.Elképesztő alakítások,megdöbbentő fordulatok.Mindenkit imádok benne,ne tudnék kiemelni senkit sem.Remélem sokáig műsoron lesz :)..."
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 15 éve 2 hete #4581

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
És akkor most jöhetnek a videók! :woohoo: :rock: :stress: :up:

A szerelmi szál Tobias Beecher és Chris Keller-rel(a barna hajú). Ebben a soriban mindenki főszereplő, de igazából Tobias Beecher az...
(ez a romantikus része... :sziv: )
A második évadból...:






Látta-e valaki/nézi-e valaki az OZ-t?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 15 éve 2 hete #4601

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Az egyik kedvenc videóm... :)

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.230 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook