Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Meleg filmek

Vá: Meleg filmek 13 éve 11 hónapja #27126

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Elsőként gyorsan meg is néztem a Férfiakt című magyar filmet. Előzőleg már kaptam itt (nem túl jó) véleményt róla, de saját szeműleg megnézve mégis más. :-)

Teljes mértékben a művészfilm kategóriába sorolom és nagyon tetszett. :)


Az elején még annyira nem szerettem bele a karakterekbe, de aztán 5 perc múlva rájöttem, hogy teljesen jól kitalálták őket, ahogy a történetet is. Amit nagyon értékelek, nem másolt a sztori és nem próbálták "ámerikásítani", mint ahogy sok magyar rendező csinálja a filmekkel. Megmaradt a jellege. Nem meleg film ez, hanem totálisan biszex. Bár tök mindegy minek nevezzük, a meleg szerelem áll a középpontban.
Mindkét főszereplő biszexuális és hetero kapcsolata is van.


A film szexi jelenetekkel van tarkítva és időnként hangosan felröhögtem olyan aranyköpések voltak benne.
Például: "Mindenki túlélte a korát aki megöregszik."
Vagy: "Ha valaki ilyen fiatal, mindegy, hogy lány vagy fiú!" ---> mi ez, ha nem biszex véleménynyilvánítás.

Amivel nem voltam kibékülve, vagy inkább fura volt, az utolsó tíz perc...a legvégét annyira nem is értettem. Azon még gondolkodnom kell. Kissé elvont az utolsó képkocka is...érdemes megnézni. :talk:


A kritikákat elolvasva egyetértek azzal is, hogy lehetett volna jobb, meg hogy ezt meg azt a szálat jobban ki lehetett volna bontani, de mindenki formáljon saját véleményt. Mindenesetre remélem, hogy hamarosan több ilyen témájú film is kikerül a magyar prodik és forgatókönyvírók tehetséges kezei közül. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 11 hónapja #27468

  • ulrike
  • ulrike profilkép
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 11 hónapja #27471

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
ulrike írta::
Láttad?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 11 hónapja #27473

  • ulrike
  • ulrike profilkép
sushiflower írta::
ulrike írta::
Láttad?

Igen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 11 hónapja #27474

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
ulrike írta::
sushiflower írta::
ulrike írta::
Láttad?

Igen.

És bővebben? Nemigen? :side:
Na de komolyan! Milyen? :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 11 hónapja #27476

  • ulrike
  • ulrike profilkép
Nekem tetszett. Egyszerű, lassú, sokáig elidőz az arcokon. Jó számok. A srác lelki válsága a lényeg, ezen fut az egész. Testiség szinte semmi: egy csókolózás ruhában. A két hetero ágyjelenetben a barátnő melltartóban van, ez nagyon röhejes, amúgy hihető az egész.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 11 hónapja #27487

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Köszi. :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 11 hónapja #27488

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Most sikerült végig megnéznem (végigszenvednem) a filmet, amit úgy egy hete kezdtem el. Nem csak az időhiány, hanem a film nézhetetlensége is megszakításokra sarkallt.

A Bangkok Love Story a harmadik keleti meleg témájú film amit valaha láttam. Pontosabban thai film. Sajnos ennek is lent van a színvonala, pedig ezen látszik, hogy valami baromi nagyot akartak csinálni.


Minden szempontból egy eltúlzott massza lett belőle.
Vontatott, béna, unalmas, néhol röhejes, de egyébként rendben van. :side:
Na de komolyan. Egy gagyi nyáltenger.
Rettenetesen tragikus az egész történet még ráadásul. Majdnem mindenki kinyiffan gyilkosság, erőszak vagy öngyilkosság áldozata lesz. :huh:

De hogy mégis mondjak valami jót...egzotikum. Vannak benne nagyon jó vágások, művészfilm jellegű.

Hogy kinek ajánlom? Ööööööööö...hát...aki ezek ellenére mégis kíváncsi rá, meg akik kedvelik a ferdeszemű csinos fiúkat...

Egy biztos, hogy a keleti melegfilmeket ezentúl hanyagolom. Bár azt mondják 3 a magyar igazság és egy a ráadás. A ráadást most kihagyom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 11 hónapja #27489

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Felüdülésképpen egy romantikus, szívmelengető és gyönyörű szerelmi történet besűrítve egy kis videóba...

Kevin és Scotty
(a 2006-ban kezdődő több évados Brothers & Sisters amcsi tévésoriból, melyben igazi hírességek is szerepelnek, mint Sally Field, Rob Lowe, Calista Flockhart és még mások is,de most nem jut eszembe, megnézni meg lusta vagyok) :side:

Olyan jó nézni őket...micsoda isteni két pasi! :blush: :szeri:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 11 hónapja #27558

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Ez volt a harmadik a kupacból, de azért nem eresztem bő lére, mert erről már régebben beszéltem. A Youtube-on lehetett angol felirattal megnézni egy időben, aztán valami miatt az egész filmet letörölték, legalább is nem lehetett megtalálni.
Most azt hiszem részletekben, talán megint fent van. Angol felirattal is!

Végül inkább kiírattam, mert simán van olyan értékes és jó, mint például a Shelter. Biztosan sokan láttátok, de ha nem akkor rajta! Romantikus és "hepiend". Nagyon szép film. Nekem az egyik kedvencem.

Just a question of love
A francia melegfilmeket amúgy is szeretem. :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 10 hónapja #27640

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
A kövi kettőt sem akarom taglalni, mert régen amikor még csak a youtube-on tudtam megnézni, akkor már írtam, hogy mindkettő csúcsszuper film, így ha netán akad olyan köztetek aki még nem látta e két filmet, akkor mindenképpen ajánlom őket. Röhej, hogy a youtube-ra feltöltött filmekből mennyi rész ki van vágva...

Latter Days (2003, amcsi) romantikus


Get Real (1998! angol) romantikus
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 10 hónapja #27732

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Az Arizona Sky című filmet semmilyen körülmények között sohase nézzétek meg mert egy ritka különleges hulladék ami 20 forintot sem ér... :le:

Azt hiszem ez volt eddig a legtömörebb és legegyenesebb film (nem)ajánlóm. :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 10 hónapja #27774

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Megint egy tuti francia filmen vagyok túl. Ezt már régebben kinéztem magamnak, gondoltam nem fogok csalódni. :-)

Grande Ecole (2004)


Csomó popsit meg fütyit mutatnak benne, ez tény. :blush:
Sok az erotikus rész is, mint ahogy azt egy francia filmtől maximálisan el is várom.
Nem csúnya férfiakat válogattak össze a történethez tipikus franciák, leszámítva az arab srácot aki tipikus arab. :side: :side:


Na jó, kicsit komolyabbra fordítva a szót, van ugyan benne néhány művészi elvont "gondolat" de az erotikusabb fajtából. A történet abszolút megkapó, kicsit vidámabb végére számítottam, legalább is ami a két srácot illeti, de ez a befejezés maximálisan reális volt.

Nem vagyok egy "húdeimádomaszőkepasikat" típus (leszámítva Billy Idol-t) de ő nagyon bejött valamiért.
Gregori Baquet a főszereplő


Egy kis történet: Egy francia elit iskolába kerül Paul - akinek bár van barátnője - hamar rádöbben arra, hogy szexuálisan vonzódik a férfiakhoz. Szerelmes lesz legjobb barátjába, de eközben kapcsolatba kezd egy arab származású sráccal, aki szintén ennél az iskolánál dolgozik...mint festőmunkás. Mécir-nek az arab fiúnak ugyan van autója, kreditkártyája, ő fizeti az együttléteiket is különböző hotelekben, hamarosan őrülten szerelmes is lesz a jóképű szőke Paul-ba, de egy idő múlva mégis kibuknak a faji és szerelmi konfliktusok...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 10 hónapja #27858

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Egy könnyed kis cuki filmet szeretnék megosztani veletek, a 2006-ban készült amerikai komédia The Curiosity of Chance címmel, amit éppen tegnap volt szerencsém megnézni.



A történet a '80-as években játszódik, amikor az új hullám a divat. A főszereplő Chance Marquis új fiú az iskolában és ráadásul meleg. Persze egyből az iskola nagymenőjének célpontjává válik, de akadnak barátai is hamarosan...



A fiút vonzza a drag queen-ek világa, édesapja viszont katonai iskolába küldené...van itt kontraszt... :-)


Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 10 hónapja #27934

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Ez nem új....régóta a birtokomban van és sokadszorra nézem, írtam is róla. Eredeti címén Eine Aussergewöhnliche Affäre.
Egyébként pedig: AN UNUSUAL AFFAIR(2002)

Hajlamos vagyok ismételni magam, de őrülten tudok rajongani dolgokért és annyira szeretem ezt a filmet, például mert teljesen hiteles: két hétköznapi férfi totál átlagos külsővel egymásba szeretnek...és kivirulnak...bárkivel megeshet.
http://pic.yupoo.com/haozi/1e292df3e859/yddSw/

Olyan igazi és romantikus és izgalmas és életszerű.
Az egyik kedvenc filmem.


Az idősebb korosztály számára lehet hogy még kedvesebb lesz a történet... :-)

Alapsztori: Jochen 40 elmúlt. Felesége van, két gyermeke és látszólag boldog családban él. Ina és ő mindketten tanárok ugyanabban az iskolában, ahová új tanár érkezik Tom személyében, aki nyíltan vállalja melegségét...
Tom és Jochen lassanként egymásba szeret és minden felborul ami addig biztosnak tűnt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 10 hónapja #28045

  • chris
  • chris profilkép


Prayers For Bobby
Egy nagyon megható film, csak úgy, mint a A Love To Hide.

Mary Griffith (Sigourney Weaver) konzervatív keresztény elvek alapján neveli gyermekeit. A családi idill megváltozik, amikor kiderül, a legkisebb fiú, Bobby (Ryan Kelley) homoszexuális. Mary szentül hiszi, hogy Isten ki tudja gyógyítani fiát ebből a "bűnből" , és mindent el is követ ennek érdekében. Bobbyt pszichiáterhez cipeli, önkéntesként részt kell vennie a gyülekezet életében, ráadásul lépten nyomon a Bibliából vett igehelyekkel "bátorítja" fiát a gyógyulás felé vezető úton.Eleinte Bobby engedelmesen együttműködik édesanyja kirohanásaiban, de végül szembesülnie kell vele: minden erőfeszítése ellenére továbbra is saját neméhez vonzódik.
Elköltözik otthonról, új életet kezd, és rátalál a szerelem is, de képtelen megbírkózni az egyház nyílt elutasításával, és azzal a ténnyel, hogy anyjának - akaratán kívül ugyan - de mégis fájdalmat okozott. Számára úgy tűnik, nincs más megoldás, öngyilkosságot követ el.


Trailer
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 10 hónapja #28047

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Ezt a filmet ismerem, de még nem láttam sajnos.
Viszont a története -ahogy így olvasom- majdnem egy az egyben ugyanaz mint a Save me című amerikai filmé. Abban az egyik főszereplő Ben a Qaf-ból.... Azt a filmet nagyon szeretem. :)

Remélem ezt is látom majd hamarosan! :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 10 hónapja #28063

  • chris
  • chris profilkép
Szerintem ne hagyd ki. Nagyon nagyon jó film! Kb. olyan érzelmi töltéssel rendelkezik, mint a A Love To Hide. Ja, és ez igaz történet alapján készült!!

A Save Me-t láttam. Nekem nem tetszett...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 10 hónapja #28079

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Értem, köszönöm, mindenképpen megnézem, benne lesz a következő kívánságlistámban. :)

Nekem bejött a Save me. Tény, hogy nem a legmagasabban csillagozott filmek között van nálam sem, de tetszett. :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 10 hónapja #28143

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Gyerekek! Tud valaki franciául? :side: :side: :side:

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.227 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook