Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Meleg filmek

Vá: Meleg filmek 13 éve 11 hónapja #26150

  • Sharki
  • Sharki profilkép
na milyen a Pedro Pedro? :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 11 hónapja #26202

  • Armin
  • Armin profilkép
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 11 hónapja #26315

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Ez sem rossz! :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 11 hónapja #26316

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Most újból néztem a Mulligans, East Side Story és Noah's Arc: Jumping The Broom filmeket romantikus hangulattól vezérelve. :inlove:
Ezek igazán jó filmek! :)




Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 11 hónapja #26395

  • easy
  • easy profilkép
pedro írta::
Rákérdeztem, be is ígérték, hogy megkapom. B)
Tudunk boltolni ezügyben? :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 11 hónapja #26485

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
A Clara Sheller tök jó francia sori, csak azért jutott eszembe, mert láttam itt a műsor ajánlóban! :)

A francia gay movie-k meg sorik eléggé pikánsak szoktak lenni, meg jók is... :up:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 11 hónapja #26495

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
A múltkori tízes listából megnéztem az utolsót, de semmi jóval nem szolgálhatok... Kis költségvetésű ócska film volt, aminek a forgatókönyvén kívül minden rossz volt, de sajnos így azt is elrontotta.
Az operatőrnek még egy normális kamera állása sem volt... :ermm:
Angol kis gagyi művek volt, a címe Shank, 2009-es.
Szóval ha ezt a sztorit normális színészekkel, normális költségvetéssel csinálják még lehetett is volna belőle egy közepesen jó film. :na:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 10 hónapja #26776

  • chris
  • chris profilkép
sushiflower írta::
Ezt a filmet soha nem akartam itt jellemezni...de most mégis megteszem.
Tavaly vagy tavalyelőtt kaptam,akkor néztem meg, azóta pihen a tokban.
Címe:

A love to hide (2005)

Számomra olyan megrázó élmény volt, hogy három napig rosszul voltam lelkileg. Ez a 102 perces francia dráma nagyon mély szerelmet és szörnyű véget mutatott. A két szép férfi(Jean és Philippe) a legrosszabb időkben élte át a legszebb szerelmet.


Maga a film nagyon jól meg van csinálva, a sztori jól kitalált és egyedi ebben a stílusban, de az egész végig és főként maga a végkifejlet borzasztó és lélekölő volt számomra. Tipikusan az a film, amikor megkérdezed a végén, hogy "akkor minek élünk?" Remény nélküli.


Egyébként akármennyi kritikát elolvastam, nagyon jókat írtak róla, de főként azt, hogy csodálatos és egyben iszonyatosan nehéz.


És akkor még a legrosszabbat nem is írtam...ezért nem akartam itt erről beszélni...hogy mit csináltak a homoszexuálisokkal a nácik. Durvább elbánásban részesültek mint a zsidók...

Üdv!
Csak erre ténferegtem, s gondoltam megnézem mit ajánlotok filmügyileg, mert az ilyen bugyuta "Another Gay Movie"-k nagyon nem jönnek be.
Gondoltam, hogy sokkoló film lesz, csak azt nem, hogy ennyire. Egyszerűen borzasztó volt végig nézni. Zseniálisnak zseniális, de egyúttal elrettentő is, hogy emberek ezt megtudták csinálni egy másik élő emberrel.
Hát volt egy két jelenet, amelytől a rosszullét fogott el, a vége pedig egyszerűen borzalmas volt. Hát ilyen életet nem kívánok magamnak... :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 10 hónapja #26783

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
chris írta::
sushiflower írta::
Ezt a filmet soha nem akartam itt jellemezni...de most mégis megteszem.
Tavaly vagy tavalyelőtt kaptam,akkor néztem meg, azóta pihen a tokban.
Üdv!
Csak erre ténferegtem, s gondoltam megnézem mit ajánlotok filmügyileg, mert az ilyen bugyuta "Another Gay Movie"-k nagyon nem jönnek be.
Gondoltam, hogy sokkoló film lesz, csak azt nem, hogy ennyire. Egyszerűen borzasztó volt végig nézni. Zseniálisnak zseniális, de egyúttal elrettentő is, hogy emberek ezt megtudták csinálni egy másik élő emberrel.
Hát volt egy két jelenet, amelytől a rosszullét fogott el, a vége pedig egyszerűen borzalmas volt. Hát ilyen életet nem kívánok magamnak... :(

Én mondtam.
Sajnos tényleg ilyen kemény.
De ennél még kegyetlenebb dolgok is léteznek a födön, ami ellen mi azzal tehetünk, ha jók vagyunk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 10 hónapja #26791

  • chris
  • chris profilkép
Hát nem tudom. Eddig se voltam egy kiegyensúlyozott lélek, de ezután a film után... hát nincs jó kedvem.
Sokat olvastam a holokausztról, habár a meleg részét csak felületesen olvastam el, de ezek után utána olvastam, hogy akkor mennyi is a valóságalapja a filmen látott dolgoknak (amúgy sokkal durvábbak voltak, pfejjj).

Abban viszont nem értek egyet, hogy ezen dolgok ellen úgy tehetünk, hogy jók leszünk. Ez önmagában nem jó,számtalan példával tudnék érvelni, hogy miért.



A filmről spoileresen pedig
***************************
Megrázó. Rideg. Habár pont a csajszi sorsa nem érdekelt, mégis elég meglepő, hogy pont ő élte túl az egészet. Tulajdonképpen élete szerelmét vesztette el...
A vége pedig... Reménykedtem Happy End-ben. Sajnos nem lett az. Bár nem tudtam mi az a lobotómia, de rákerestem. Borzalmas. Bár azt nem értettem mibe is halt bele konkrétan Jean.
Amúgy a film legdurvább jelenete kétségtelenül az ember égetés... :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 10 hónapja #26792

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
chris írta::
Hát nem tudom. Eddig se voltam egy kiegyensúlyozott lélek, de ezután a film után... hát nincs jó kedvem.
Sokat olvastam a holokausztról, habár a meleg részét csak felületesen olvastam el, de ezek után utána olvastam, hogy akkor mennyi is a valóságalapja a filmen látott dolgoknak (amúgy sokkal durvábbak voltak, pfejjj).

Abban viszont nem értek egyet, hogy ezen dolgok ellen úgy tehetünk, hogy jók leszünk. Ez önmagában nem jó,számtalan példával tudnék érvelni, hogy miért.



A filmről spoileresen pedig
***************************
Megrázó. Rideg. Habár pont a csajszi sorsa nem érdekelt, mégis elég meglepő, hogy pont ő élte túl az egészet. Tulajdonképpen élete szerelmét vesztette el...
A vége pedig... Reménykedtem Happy End-ben. Sajnos nem lett az. Bár nem tudtam mi az a lobotómia, de rákerestem. Borzalmas. Bár azt nem értettem mibe is halt bele konkrétan Jean.
Amúgy a film legdurvább jelenete kétségtelenül az ember égetés... :(

Én három napig nagyon rossz lelkiállapotban voltam, de mégsem bántam meg, hogy megnéztem. Valahol tapasztalat. Mint minden.

Én hiszek abban, hogy a jó dolgokkal példát mutathatunk másoknak, de sajnos ettől még mindig lesznek olyanok, akikre ez nem lesz hatással. Ha csak egy embernek jó példát mutattunk, már az is előre viszi a világot. Idealizmus ide vagy oda, ez így van.

Igen, én is reménykedtem, hogy valahogy jó vége lesz, mert annyira szép pár voltak...
Jean végül egy fertőzésbe halt bele, de ha életben maradt volna sem lett volna jobb a végkifejlet.

Na igen. Az égetés nagyon kemény volt...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 10 hónapja #26793

  • easy
  • easy profilkép
Kiváncsivá tettetek, bár tudom előre, hogy napokra taccsra fog tenni a leírtak alapján.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 10 hónapja #26794

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Az tuti. :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 10 hónapja #26801

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
One Life To Live szappisori / Oliver & Fish szerelme...olyan gyönyörű! :sziv:

Mindenkinek, aki egy kis romantikára és bizsergésre vágyik. :talk:

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 10 hónapja #26803

  • chris
  • chris profilkép
sushiflower írta::
chris írta::
Hát nem tudom. Eddig se voltam egy kiegyensúlyozott lélek, de ezután a film után... hát nincs jó kedvem.
Sokat olvastam a holokausztról, habár a meleg részét csak felületesen olvastam el, de ezek után utána olvastam, hogy akkor mennyi is a valóságalapja a filmen látott dolgoknak (amúgy sokkal durvábbak voltak, pfejjj).

Abban viszont nem értek egyet, hogy ezen dolgok ellen úgy tehetünk, hogy jók leszünk. Ez önmagában nem jó,számtalan példával tudnék érvelni, hogy miért.



A filmről spoileresen pedig
***************************
Megrázó. Rideg. Habár pont a csajszi sorsa nem érdekelt, mégis elég meglepő, hogy pont ő élte túl az egészet. Tulajdonképpen élete szerelmét vesztette el...
A vége pedig... Reménykedtem Happy End-ben. Sajnos nem lett az. Bár nem tudtam mi az a lobotómia, de rákerestem. Borzalmas. Bár azt nem értettem mibe is halt bele konkrétan Jean.
Amúgy a film legdurvább jelenete kétségtelenül az ember égetés... :(

Én három napig nagyon rossz lelkiállapotban voltam, de mégsem bántam meg, hogy megnéztem. Valahol tapasztalat. Mint minden.

Én hiszek abban, hogy a jó dolgokkal példát mutathatunk másoknak, de sajnos ettől még mindig lesznek olyanok, akikre ez nem lesz hatással. Ha csak egy embernek jó példát mutattunk, már az is előre viszi a világot. Idealizmus ide vagy oda, ez így van.

Igen, én is reménykedtem, hogy valahogy jó vége lesz, mert annyira szép pár voltak...
Jean végül egy fertőzésbe halt bele, de ha életben maradt volna sem lett volna jobb a végkifejlet.

Na igen. Az égetés nagyon kemény volt...

Félreértés ne essék, én sem bántam meg, hogy megnéztem. Csak ugye egy holokauszt témájú film szerintem a legtöbb embernél kicsapná a biztosítékot.
Még, ha a maga a karakterek és a helyzet kitaláció, de mégis egy olyan témára helyezték a hangsúlyt a készítők, amely megtörtént. Biztos vannak olyan emberek, akik a film után elégedettek voltak, hogy "na megérdemelték a b*zik meg a zsidók". Sajnos nem egy ilyen ismerősöm van. :unsure: És azért egy olyan emberre, aki a saját neméhez vonzódik, vagy vonzódik mindkettőhöz sokkal jobban át tudja érezni a helyzetet. Legalábbis nekem (sajnos) nagyon sikerült. El sem tudom képzelni - pedig sokan megtennék -, hogy engem így élve elégessenek... Brr.... :unsure:

Egyébként azt én is sejtettem, hogy Jean valami fertőzés vihette el. Amikor leszállt a vonatról még reménykedtem, hogy na csak egy megtört ember. De aztán mikor elsétáltak egymás mellett felszisszentem, hogy akkor ennyi? Nem is találkozik a család?
A vége zseniális volt. Ahogyan az apa bement és "What did they do you, son?"... :( Szerintem ott tudatosult a szülőkben, hogy mi történt a fiúkkal.

Elolvasva a holokauszt ide vonatkozó részét az asztalra csaptam. Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy hogyan lehetett ezt kivitelezni, hogyan tudták ezt emberek megtenni... :angry:

Egyébként egy rendkívül alulértékelt filmről van szó, szerintem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 10 hónapja #26900

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Ismét romantika, szerelem és egy kis nyálcsere!
Talán egy van benne amit nem ismerek, de már az sem sokáig...
:side: :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 10 hónapja #26901

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Jövőhétre várok 15 új filmet! :cheer: Hú, de izgi lesz, készüljetek! B) :byehap:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 10 hónapja #26906

  • L!nds
  • L!nds profilkép
De gyönyőrű ez :blink: ..... nekem a legromantikusabb mikor két fiú egymásra talál... :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 10 hónapja #26940

  • caleb
  • caleb profilkép
L!nds írta::
De gyönyőrű ez :blink: ..... nekem a legromantikusabb mikor két fiú egymásra talál... :blush:

Nekem is :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Meleg filmek 13 éve 10 hónapja #27118

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
sushiflower írta::
Jövőhétre várok 15 új filmet! :cheer: Hú, de izgi lesz, készüljetek! B) :byehap:

Ma meg is lettek, sajnos a 15 helyett csak 11...de ennek is tökre örülök! :)

Hamarosan jövök a részletekkel! ;) :cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.268 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook